Перейти до змісту

что мы едим


consul

Recommended Posts

Когда то (не так и давно) совершенно случайно общался с одним из руководителей средней руки (местное подразделение) одной украинской молочной компании. Не знаю, сказал он правду или соврал, но с его слов получалось, что для сохранности молока, которое маленьким молоковозом собирают по частным корововладельцам и после этого сводят на сборный пункт, откуда лишь на следующие сутки большим молоковозом отправляют на молокозавод, так вот для сохранности молока сыпят в него антибиотики совсем не в медицинских дозах. Наверное соврал. Впрочем, это никак не повлияло на то, что каждую неделю трачу 2 часа на встречу со знакомыми фермерами, которые привозят отличное домашнее молоко, творог и масло. И прочие фрукты-ягоды.

Магазинное молоко и рядом не валяется.

 

 

а я не можу пити оте сільське...

ну, молока й так не п"ю

але й масло і сметьана мені не йде справжня...

специфічний тваринний запах відчуваю

кажуть, що не всі то чують

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


а я не можу пити оте сільське... ну, молока й так не п"ю але й масло і сметьана мені не йде справжня...

От і у мене така проблема. У знайомих хутір, коровки, молоко, сметана, сир безкоштовно, тобто задарма, а мені не йде :) Організм вже вимагає тої "невєдомой фігні" у пакетах...

Link to comment
Share on other sites

 

 


специфічний тваринний запах відчуваю

 

специфічний тваринний запах молока - ознака погано вимитого коров’ячого вимені

нормальне домашнє охолоджене молоко не повинне пахнути ніякими тваринами

у свіжого, тільки з-під корови є свій специфічний запах

Link to comment
Share on other sites

Справа  не  в  тому,  що  не  прокисло (інші,  до  речі,  прокисають),  а  в тому,  що  утворилася  гидка  слизь.

 

Ще  один  спосіб  перевіряти  продукти (маргарин,  масло,  молоко,  сметана) - з  них  пекти.  

Мала  кілька  "обалденных"  рецептів  ще  з  часів  совка.  Добитися  такої  якості  зараз  ніяк  не  можу.  Не  такі  тістка,  хоч  трісни.

То  саме  стосується  маринаду  риби.  Розлазиться  риба.  Чи  оцет,  чи  сіль,  чи  обробка  риби  не  такі - не  розумію.

Риба годується з домішками гормонів, тому і росте не як треба за 2 роки, а за 3-4 місяці. Так само і тварини... Смажиш м"ясо, а там стільки води, шо ой :fp1:

От і молочні продукти мають іншу якість і коли мусили б скиснути, то з"являється пліснява. Купляю найдорожче молоко у супермаркеті, але воно відрізняється якістю і немає плісняви, коли псується. Сметана також, кисне швидше, ніж дешева, але то вже продукт їжі-насолоди. Нехай рідше купуватиму, але в задоволення. Молоко купляю виключно в пляшках.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Справа не в тому, що не прокисло (інші, до речі, прокисають), а в тому, що утворилася гидка слизь.

 

ну знов за рибу гроші

 

суть пастеризації - щоб молоко не скисало

скисає молоко від молочнокислих бактерій

пастеризація ці бактерії вбиває

тому нормальне пастеризоване молоко не може нормально скиснути

додайте закваску  і все буде нормально

без закваски відкрите пастеризоване молоко нахапається інших бактерій (на будь-якій кухні знайдуться різноманітні стафілококи, стрептококи та інша фауна) і не скисне а загниє (звідки й гидотні вигляд та запах)

 

так що "натуральність" молока перевіряйте додаючи в проби від різних виробників однакові закваски і порівнюючи результат

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

специфічний тваринний запах молока - ознака погано вимитого коров’ячого вимені

нормальне домашнє охолоджене молоко не повинне пахнути ніякими тваринами

у свіжого, тільки з-під корови є свій специфічний запах

 

ну...

дело не только в чистоте

что съела корова, самая противная полынь

перед запуском на отел молоко фу

 

ых! что0то мне молозыва захотелось

в Киеве его где-то продают на рынках?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Купляю найдорожче молоко у супермаркеті, але воно відрізняється якістю і немає плісняви, коли псується.

 

люди, ну читайте ж написи на етикетках

на дорогому, новомодному "органічному" так і пишуть; "вживати після кип’ятіння"

це означає що молоко або зовсім не пастеризоване, або слабо пастеризоване

звідси у нього малі строки придатності

і звісно воно має нормально скисати (як ні - то ймовірно саме антибіотики)

Link to comment
Share on other sites

От і у мене така проблема. У знайомих хутір, коровки, молоко, сметана, сир безкоштовно, тобто задарма, а мені не йде :) Організм вже вимагає тої "невєдомой фігні" у пакетах...

 

я півжиття прожив у селі

ми самі тримали пару корів

і я все життя надавав перевагу пастеризованому

домашнє міг спожиати лише з морозилки або у вигляді кисляку, сметани

Link to comment
Share on other sites

я півжиття прожив у селі

ми самі тримали пару корів

і я все життя надавав перевагу пастеризованому

домашнє міг спожиати лише з морозилки або у вигляді кисляку, сметани

 

не знаю...

лучше домашних сливок и творога ничего не попадалось :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Вже кілька років до нас у село щотижня приїжджає за харчами авто.

Кілька київських сімей замовляють у місцевих газдів 

всякої всячини і по черзі їздять їздять за провіантом. 

Якість гарантована і в сумі виходить удвічі дешевше 

ніж в київських супермаркетах. 

Особливо популярна продукція місцевих масарів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну...

дело не только в чистоте

что съела корова, самая противная полынь

перед запуском на отел молоко фу

 

ых! что0то мне молозыва захотелось

в Киеве его где-то продают на рынках?

 

полин тваринного запаху не дає

полин (а це фейл для пастуха) дає гіркоту

перед і після отелу існують чітко визначені строки коли вже не можна і ще не можна продавати або й навіть вживати молоко

ще існують різноманітні болячки штибу маститу

 

коли в заїжджий молоковоз зливають з усіх дворів різне молоко, то є висока ймовірність що недобросовісна господарка з жадібності заллє некондиційне молоко

за совка такий молоковоз при перевірці в лабораторії при молокозаводі не допустили б весь до використання

хіба що на якісь вторинні молочні продукти

та й тоді при МТФ були свої лабораторії, з дворів не збирали

нині ніхто не зможе "викинути гроші на вітер" і єдине для нас спасіння - суперпастеризація або хоча б нормальна пастеризація

після них молоко саме не скисне

а якщо начебто пастеризоване молоко саме по собі скисає, це значить що воно недооброблене і ви, п’ючи його, повністю залежите від добросовістності виробника

тож "натуральність" така - річ не дуже безпечна

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

люди, ну читайте ж написи на етикетках

на дорогому, новомодному "органічному" так і пишуть; "вживати після кип’ятіння"

це означає що молоко або зовсім не пастеризоване, або слабо пастеризоване

звідси у нього малі строки придатності

і звісно воно має нормально скисати (як ні - то ймовірно саме антибіотики)

А чьо Ви на мене кричите? :not_i::cray:

 

От єсліб я читать уміла, я б прочитала, а так... ше не вмію.Да. :blush2:

Link to comment
Share on other sites

 

 


люди, ну читайте ж написи на етикетках

На  тих  етикетках  навіть  в  окулярах  розібрати  нічого  не  можу.

Десь  писалося,  що  магазинне  молоко -  то  вже  не молоко,  а  якась  суміш  порошків  і  пальмової  олії.

 

Я  особисто  молочку  купляю  на  ринку.  Мама  вчила,  як  придивлятися  до  селянки,  щоб  купити  добрі (чисті)  продукти.

З  жахом  думаю,  що  ринкова  молочка  може  урватися,  бо  не  терплю  магазинної  сметани,  а  молоко  чи  сир  ледь виношу.

Link to comment
Share on other sites

ну знов за рибу гроші

 

суть пастеризації - щоб молоко не скисало

скисає молоко від молочнокислих бактерій

пастеризація ці бактерії вбиває

тому нормальне пастеризоване молоко не може нормально скиснути

додайте закваску  і все буде нормально

без закваски відкрите пастеризоване молоко нахапається інших бактерій (на будь-якій кухні знайдуться різноманітні стафілококи, стрептококи та інша фауна) і не скисне а загниє (звідки й гидотні вигляд та запах)

 

так що "натуральність" молока перевіряйте додаючи в проби від різних виробників однакові закваски і порівнюючи результат

 

полин тваринного запаху не дає

полин (а це фейл для пастуха) дає гіркоту

перед і після отелу існують чітко визначені строки коли вже не можна і ще не можна продавати або й навіть вживати молоко

ще існують різноманітні болячки штибу маститу

 

коли в заїжджий молоковоз зливають з усіх дворів різне молоко, то є висока ймовірність що недобросовісна господарка з жадібності заллє некондиційне молоко

за совка такий молоковоз при перевірці в лабораторії при молокозаводі не допустили б весь до використання

та й тоді при МТФ були свої лабораторії, з дворів не збирали

хіба що на якісь вторинні молочні продукти

нині ніхто не зможе "викинути гроші на вітер" і єдине для нас спасіння - суперпастеризація або хоча б нормальна пастеризація

після них молоко саме не скисне

а якщо начебто пастеризоване молоко саме по собі скисає, це значить що воно недооброблене і ви, п’ючи його, повністю залежите від добросовістності виробника

тож "натуральність" така - річ не дуже безпечна

Дякуєм, дядінька вчитель! :give_rose:

Внємлю і запомню, токо не кричіть... :pardon:

:spruce_up:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

полин тваринного запаху не дає

полин (а це фейл для пастуха) дає гіркоту

перед і після отелу існують чітко визначені строки коли вже не можна і ще не можна продавати або й навіть вживати молоко

ще існують різноманітні болячки штибу маститу

 

коли в заїжджий молоковоз зливають з усіх дворів різне молоко, то є висока ймовірність що недобросовісна господарка з жадібності заллє некондиційне молоко

за совка такий молоковоз при перевірці в лабораторії при молокозаводі не допустили б весь до використання

та й тоді при МТФ були свої лабораторії, з дворів не збирали

хіба що на якісь вторинні молочні продукти

нині ніхто не зможе "викинути гроші на вітер" і єдине для нас спасіння - суперпастеризація або хоча б нормальна пастеризація

після них молоко саме не скисне

а якщо начебто пастеризоване молоко саме по собі скисає, це значить що воно недооброблене і ви, п’ючи його, повністю залежите від добросовістності виробника

тож "натуральність" така - річ не дуже безпечна

 

ты мне можешь лекции не читать по коровах)))))))))

 я если шо могу корову осеменить искусственно :gigi:

от так была жизнь закрутила, что освоила науку :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

о, спасибки!!!!

а сливки там домашние есть?

а то я как-то в Киеве не встречала...

Кривой Рог ими завален на рынках

Так, саме там є і вершки домашні. Май на увазі - на вулиці навколо базару бабусі продають іх вдвічі дешевше, аніж всередині базару.

Link to comment
Share on other sites

Яготинське 2.5 мені надто тхне коровою

То в тебе якась ментальна травма :) Саме так і повинно пахнути молоко. І тепле молоко з-під корови я люблю, найкраще молоко, смак дитинства, з пінкою з череп.яної гладишки.

Link to comment
Share on other sites

А вы действительно думаете, что молочные продукты с асфальта, простоявшие на земле среди ног, сумок и машин, без документов и печати, без ветконтроля, непонятного срока и купажа, полезнее, чем магазинный продукт от производителя, который ходит под административной ответственностью и штрафными санкциями от проверяющих инстанций и администрации розничных сетей?

Гггг.

Я еще понимаю коллективные покупки непосредственно у фермера, из рук в руки.

Или коллективная покупка мини производственных мощностей с лично контролируемыми поставщиками.

Но бабки у рынка это какой-то позор.

Вы еще у бабок мяска купите и кровяночки.

Змінено користувачем wtf
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фсьо, H.Kropp тепер на мене обідився :shok:

:cray:

 

:departure:

 

хто?!  за шо?! я щось недобачив?

 

Я тут на ютубі "присів" на Алєксєя Капранова

Так от гуру вчить, шо справжні мусчіни НІКОЛИ не абіжаються і НІКОЛИ ні в чому не винні :shuffle:

Змінено користувачем H.Kropp
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...