Перейти до змісту

То всьо кацапи винуваті, а Пєтя хароший.


Юнік

Recommended Posts

Фабрика компании Roshen в России будет продана, несмотря на препятствование этому российских властей. Об этом заявил президент Украины Петр Порошенко в эксклюзивном интервью ТСН.

"Российская власть препятствует этой продаже", - заявил он.

При этом президент сказал, что имеет твердое намерение продать эту фабрику.

"Должны довести процесс до конца", - акцентировал он.

"Давить на меня нельзя. В том числе в отношении собственности", - предупредил он.

:weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ой, ну наканєєєєєєєцта! :fp1:

А то я вже переживаю, шо німагу прямо... Думаю, да кадаж юлькі вже про фабріку згадають.

І шо ви зо мною робите отето? Заставляєте мене так переживать :fp1: Так жеш ніззя. :66:

Нада шоб пра фабріку кажний Божий день писали, шоб мені отето больше не переживать. :girl_sigh:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ой, ну наканєєєєєєєцта! :fp1:

А то я вже переживаю, шо німагу прямо... Думаю, да кадаж юлькі вже про фабріку згадають.

І шо ви зо мною робите отето? Заставляєте мене так переживать :fp1: Так жеш ніззя. :66:

Нада шоб пра фабріку кажний Божий день писали, шоб мені отето больше не переживать. :girl_sigh:

Квіточка, отой юнік, він же як реактор, поки все чим зарядили не перебродить, годі і мріяти про зниження викидів продуктів розпаду. Так що запасайся респіратором або протигазом, це так образно.  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Квіточка, отой юнік, він же як реактор, поки все чим зарядили не перебродить, годі і мріяти про зниження викидів продуктів розпаду. Так що запасайся респіратором або протигазом, це так образно.  :pleasant:

Мені приємно, шо Ви за мене переживаєте. :shuffle: Дякую. От Ви були праві... :fp1: Но я витримаю любой удар... :nose3:

 

відмазки пуйлято-попят такі ж дебільні як у їхніх ригоанальних попередників. 

І всьотаки...

ото шо Ви перерахували, всякі там, як Ви кажете пуйлято-полят і ригоанальним попередникам, ой як далеко до вас юлько-путінцям.

Link to comment
Share on other sites

по суті то гавнюки не можуть нічого відповісти, як завжди лише какашками кидаються. 

Ну і де ти тут какашки знайшов  :fp1: Маркери розстав, хоч буде видно куди не варто наступати  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

по суті то гавнюки не можуть нічого відповісти, як завжди лише какашками кидаються. 

У вас, :love::vata:  всіда присутня ваша любіма фекально-анальна тема. Перша частина вже є, ждьом другу частину.

І де ваша патужна каманда? :glaza:

Link to comment
Share on other sites

тобі своє не воняє. 

Тема про Петю не раскрыта. Пост не будет оплачен.

В случае повторения администрация Ольгино может рассмотреть вопрос о прекращении сотрудничества.

 

Юник, что делать еще умеешь?  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У вас, :love::vata:  всіда присутня ваша любіма фекально-анальна тема. Перша частина вже є, ждьом другу частину.

І де ваша патужна каманда? :glaza:

от вечно тебе, хани, юльки везде мерещатся..  Может человек на фсб работает

Link to comment
Share on other sites

Тема про Петю не раскрыта. Пост не будет оплачен.

В случае повторения администрация Ольгино может рассмотреть вопрос о прекращении сотрудничества.

 

Юник, что делать еще умеешь?  :gigi:

А тепер їм ще в стаж не буде зараховано, отакот. :girl_crazy:

Link to comment
Share on other sites

от вечно тебе, хани, юльки везде мерещатся..  Может человек на фсб работает

Та хай хоч на чорта рогатого  :fp1: Навалив би купу присипали, та й забули. Так ні, навалить і розмазує по форуму тонким шаром. :bluet:  

Link to comment
Share on other sites

Фабрика компании Roshen в России будет продана, несмотря на препятствование этому российских властей. Об этом заявил президент Украины Петр Порошенко в эксклюзивном интервью ТСН.

 

"Российская власть препятствует этой продаже", - заявил он.

 

При этом президент сказал, что имеет твердое намерение продать эту фабрику.

 

"Должны довести процесс до конца", - акцентировал он.

 

"Давить на меня нельзя. В том числе в отношении собственности", - предупредил он.

:weep:

Хазяйновиті, десантні юнікі допиздяться, що чеченці прийдуть до них додому. 

А це буде. Замість воювати з кацапами, вони воюють з шоколадними заводами. 

Нє, чеченці таки повинні прийти. Юнікі їх запрошують.

Link to comment
Share on other sites

Хазяйновиті, десантні юнікі допиздяться, що чеченці прийдуть до них додому. 

А це буде. Замість воювати з кацапами, вони воюють з шоколадними заводами. 

Нє, чеченці таки повинні прийти. Юнікі їх запрошують.

Ой, Бартка, чеченці вже не прийдуть, москаль їх замордував, майже знищив, хто міг втік в Європу чи Америку, чи ще кудись.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...