Перейти до змісту

ФЗВ. Закриваю підприємництво


Гість shpylka

Recommended Posts

Майже  місяць  тому  написала  заяву  про  закриття  підприємництва.  Майже  місяць  чекаю,  щоб з  Києва!!!!  дали  добро  на  проведення  перевірки  і  продовження  процедури  закриття.

 

Податкова:  Як  тільки  з  Києва... подзвонимо.  

Скільки  чекати?  Що  я  чекаю?  До  чого  тут  Київ  і  хто  в  Києві  цим  займається?

Може  хтось  щось  знає?  Як  це  перевірити,  де  воно  застряло  і  чому?

 

Link to comment
Share on other sites

ха!

а пятый год не хочешь? :gigi:

с начала 2011

Минулого  року  вийшла  постанова,  що  ПП  закривається  за  1  день!!!  До  місяця  перевірка  і  все.

Хай  би  мені  закривали  хоч  10  років,  але  ж  забирають  800  грн.  з  пенсії  щомісяця.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Майже  місяць  тому  написала  заяву  про  закриття  підприємництва.

Номер входящего заявления записали? Если да, то я так понимаю что можете считать что оно закрыто. 

Link to comment
Share on other sites

Минулого  року  вийшла  постанова,  що  ПП  закривається  за  1  день!!!  

как раз сегодня с ними созвонилась, велели взять в администрации "теперь другой формы" справку

я спросила, не оуели ль они и процыцыровала им свою заяву от 2011 с перечнем подаваемого

"тогда на проверку!" ответило чмо

а какова уя, спросила я, ведь три года уже тю-тю

кароч,договорились через неделю созвоницца и решить

 але  ж  забирають  800  грн.  з  пенсії  щомісяця.

а в суд на них, не?  ;)

потом,когда закроют

Link to comment
Share on other sites

 

 


а в суд на них, не?  потом,когда закроют

Так  власне  думаю,  як  їм  надати  прискорення.  Хабарів  давати  не  збираюсь.

Радили  мені  дзвонити  на  гарячу  лінію,  але  навіть  не  вмію  формалізувати  вимогу.  

Проти  якого  Києва  я  збираюсь  воювати.

 

До  речі,  для  тих  хто  колись  закриватиме  підприємництво:  якщо  маєте  депозити,  то  будуть  вимагати  довідки  з  банків,  що  ці  ваші  рахунки  не  підприємницькі.  Кожна  довідка від  50  до  100  грн.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Радили  мені  дзвонити  на  гарячу  лінію,  але  навіть  не  вмію  формалізувати  вимогу.   Проти  якого  Києва  я  збираюсь  воювати.

Если я снова-таки не ошибаюсь, ваше дело подать заяву - а они могут проверку проводить, или не проводить, или как хотят - но в течении определенного срока (в моем случае три месяца было вроде). По его истечении ЧП закрыто, если нет претензий.

Link to comment
Share on other sites

Минулого  року  вийшла  постанова,  що  ПП  закривається  за  1  день!!!  До  місяця  перевірка  і  все.

Хай  би  мені  закривали  хоч  10  років,  але  ж  забирають  800  грн.  з  пенсії  щомісяця.

За шо забирают 800грн? ;o

Link to comment
Share on other sites

Если я снова-таки не ошибаюсь, ваше дело подать заяву - а они могут проверку проводить, или не проводить, или как хотят - но в течении определенного срока (в моем случае три месяца было вроде). По его истечении ЧП закрыто, если нет претензий.

Ви  давно  закривали?

В  реєстраційній  палаті (чи  як  вона  там  називається),  де  я  подавала  заяву,  мені  сказали,  що  все - я  більше  не  підприємець  і  проводити  діяльність  не маю  права.  Логічно.

Податкова  каже:  нам  треба  вас  перевірити,  то  як  ви  не є  підприємцем?  Кого  ми  будемо  перевіряти? Теж  логічно.

Додали,  правда,  що  уряд  приймає  "правильні"  постанови  для  замилювання   ока,  щоб  дістати  кредити,  а  на  ділі  ніяких  зрушень.

 

Питання  тільки,  до  чого  тут  Київ,  і  яке  він  дає  добро?

Спочатку  я  зрозуміла,  що  питання  2-3  днів,  але  минає  місяць.  Може  все-таки  це  Львіська  податкова  мутить?

Але  податок  з  пенсії  продовжують  знімати  і  сказали,  що  поки  податкова  все  не  закриє,  пенсійний  не  зрушиться  з  місця.

Link to comment
Share on other sites

Питання  тільки,  до  чого  тут  Київ,  і  яке  він  дає  добро?

 

Я думаю... ничего личного, это статистика.  Не красиво получится если статистика покажет массовое закрытие ПП... тут праздник демократии и реформ а вы со своим закрытием всю картину испортите.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви  давно  закривали?

Десь 2012, початок.

 

 

 


В  реєстраційній  палаті (чи  як  вона  там  називається),  де  я  подавала  заяву,  мені  сказали,  що  все - я  більше  не  підприємець  і  проводити  діяльність  не маю  права.  Логічно. Податкова  каже:  нам  треба  вас  перевірити,  то  як  ви  не є  підприємцем?  Кого  ми  будемо  перевіряти? Теж  логічно.

Обидва праві. Ви почали процедуру закриття, діяльність більше не проводите. Податкова має встановлений законом термін, щоб зробити вам перевірку, коли вони гадають ніби щось там знайдуть. Пройде термін - потяг пішов. Сам термін встановлювався (раніше) відповідно до того, чи була в вас якась активність по рахунках перед закриттям.

 

 

 


Додали,  правда,  що  уряд  приймає  "правильні"  постанови  для  замилювання   ока,  щоб  дістати  кредити,  а  на  ділі  ніяких  зрушень.   Питання  тільки,  до  чого  тут  Київ,  і  яке  він  дає  добро?

Я не знаю як у випадку Львівської податкової, але у Донецьку коли розмова заходила про Київ, добро та теорію змови, то ми просто казали що нас то не дуже цікавить, й що у встановлений законом термін все повинно бути зроблено.

Link to comment
Share on other sites

, ходи сюдой, я все узнала!  :pleasant:

 

ух, я сегодня ....в общем, "була така,як вам треба" и пособачилась с нагловиками славно

 

кароч, идешь с формой 12 и паспортом к держ.регистратору (в рда), выстаиваешь очередь (лучше в первых числах июня,но это у нас.Грят,ща какие-то бенефициары у них на головах сидят), подаешь, получаешь справку для ЛПА и ПФ и посылаешь налоговиков наер

Link to comment
Share on other sites

мне червяк по проверкам в налоговой сказал,шо всего год работает в этой должности и не помнит, шоб я ему звонила и с просьбой проверить и закрыть

 

я в ответ ему слегка нахамила :blush2: 

в том смысле, что за всеми географическими  перемещениями  птенцов гнезда мельникового уследить трудно, так и мелькают

и, типа, я тут при чем ? 

Link to comment
Share on other sites

 

 


подаешь, получаешь справку для ЛПА и ПФ и посылаешь налоговиков наер

 

Тойсть, ты закрылась?

 

Бо пособачиться с ними не штука, важно получить желаемоё  :)

Link to comment
Share on other sites

Тойсть, ты закрылась?

 

Бо пособачиться с ними не штука, важно получить желаемоё  :)

еще нет, очереди большие

пересплю с бедой, завтра утром решу, каким путем идти -

упереться "я подавала так,как тогда требовалось, а вы ниуя не сделали за 5 лет,теперь шуршите"

или плюнуть и разрегицца по новой схеме

Link to comment
Share on other sites

Скорей всего второе. Но если новая схема упрощенная - тем более лучче  :)

 

Ну и зависит снимали ли с тебя налоги в ПФ все эти 5 лет.

Link to comment
Share on other sites

Скорей всего второе. Но если новая схема упрощенная - тем более лучче  :)

 

Ну и зависит снимали ли с тебя налоги в ПФ все эти 5 лет.

не путай,

деятельности не было, нЕ с чего снимать было

 

просто сдавала пустые отчеты

Link to comment
Share on other sites

Тогда бессмысленно упираться. Опять же, если новая схема упрощенная, а не накрученная.  :)

это они пять лет кровь с меня пили, а я не могИ ответить хоть на тысячную долю?  :bat:

как-то скучно  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

, ходи сюдой, я все узнала!  :pleasant:

 

ух, я сегодня ....в общем, "була така,як вам треба" и пособачилась с нагловиками славно

 

кароч, идешь с формой 12 и паспортом к держ.регистратору (в рда), выстаиваешь очередь (лучше в первых числах июня,но это у нас.Грят,ща какие-то бенефициары у них на головах сидят), подаешь, получаешь справку для ЛПА и ПФ и посылаешь налоговиков наер

Та  я,  власне,  все  це  зробила  ще  у  квітні.  На  руках  маю  Повідомлення  про  проведення  реєстрації  припинення  підприємницької  діяльності.  І  толку.

Завтра  помандрую  туди  ще  раз  і  буду  вимагати  київських  телефонів  і  координат.

Піду  ще  у  Пенсійний,  напишу  заяву,  щоб  не  оподатковували,  заставлю  зареєструвати.

Далі  буду  діяти  за  обставинами.

Наскільки  зрозуміла,  то  тепер  на  все  про  все - термін  1  місяць.  І  податківці - клерки  щось  таке  мимрили.

 

Не  хочеться  лізти  з  податковою  на  рожон,  але   гроші  втрачати  протягом  невідомо  ще  якого  терміну,  теж  не  велика  радість.

 

До  речі,  по  рахунку  операцій  від  2012  не  було.  За  2015 - доходів - 0.

Але  для  держави  я  працюючий  пенсіонер,  тому  можна  стригти.

Не  смійтеся,  але  у  мене  доходів  за  3  роки  було  стільки,  скільки  зараз  здеруть.  То  певно  лише  я  така  ненормальна - проводити  екскурсійну  діяльність  за  готівку  і  платити  податки.

Link to comment
Share on other sites

 

Не  хочеться  лізти  з  податковою  на  рожон,  але   гроші  втрачати  протягом  невідомо  ще  якого  терміну,  теж  не  велика  радість.

 

До  речі,  по  рахунку  операцій  від  2012  не  було.  За  2015 - доходів - 0.

Але  для  держави  я  працюючий  пенсіонер,  тому  можна  стригти.

Не  смійтеся,  але  у  мене  доходів  за  3  роки  було  стільки,  скільки  зараз  здеруть.  То  певно  лише  я  така  ненормальна - проводити  екскурсійну  діяльність  за  готівку  і  платити  податки.

 

Это не смешно, а очень печально когда отучают делать по совести и закону. Скоты. По сути банальный совет - разговоры в налоговой только в бумажном виде в двух копиях и входящим номером. Иначе мурыжить они могут долго и с огромным удовольствием.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

именно

сразили фразы 

- я здесь полтора года и не помню, чтобы Вы обращались

- в 2011 я тут не работал

и пр. в том же духе

А  я,  як  не  дивно, здивована  коректним  ставленням  податківців. Стикалася  в  цьому  році  з  кількома.

Тому  не  виходить  навіть  трохи  попискувати. :)

Link to comment
Share on other sites

А  я,  як  не  дивно, здивована  коректним  ставленням  податківців. Стикалася  в  цьому  році  з  кількома.

Тому  не  виходить  навіть  трохи  попискувати. :)

позакрывайся с мое, точно с зеленкой к ним пойдешь  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

очередь к районному госрегистратору оуенная

(у нас принимают впятером)

записалась под № 715 с утра

250-й оказалась соседка, записалась в понедельник,достоялась сегодня  :consul:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...