Перейти до змісту

Граждане присяжные заседатели - не папа наворовал, а сама насосала!


хозяин

Recommended Posts

Старша донька вже колишнього очільника ДАІ Анастасія Єршова розповіла "Вестям", що їй та сестрі просто пощастило із заможними чоловіками. Мовляв, саме вони подарували їм дорогі автівки і не тільки їх.


За словами Насті, обидві машини – "Лексус" і "Порше" - їй подарував колишній чоловік.


"У 16 років я переїхала до Артема Сухорукова, синоа дуже багатого бізнесмена. Незабаром він став моїм чоловіком. Ми жили в Конча-Заспі, Дубаї, а розписалися в Америці. Він мене утримував протягом восьми років шлюбу - спочатку подарував "Lexus", а в день весілля 11.11.2011 в Лас-Вегасі презентував "Porsche", - заявила дочка Єршова. Вона також зауважила, що і донині Сухоруков допомагає їй матеріально, а на свята дарує гроші.


"До того ж зараз у мене є заможний бойфренд", - уточнила Настя.


Однак свій "Лексус" щедра Єршова подарувала своїй "скромній" матусі Оксані.


"Я наполягла, щоб вона пересувалася з комфортом. А то вона в мене така скромна, що може і на трамваї, і на електричці їздити", - сказала дівчина.


Що ж до молодшої сестри Даші, то їй з чоловіками теж пощастило.


"Її хлопець - Микита Лісін, син нардепа, який розбився в ДТП на "Ламборгіні". Микиту ж торік викрадали заради викупу, пам'ятаєте таке? Він не любить публічності, але коли розгорівся скандал навколо нашої родини, він дозволив назвати його ім'я. Саме Лісін-молодший і подарував Даші позашляховик "Range Rover". У них серйозні стосунки, вони давно разом живуть", - розповіла Анастасія. Крім того, Єршова зауважила, що і сама заробляє гроші.


"У мене є бізнес-партнер, з якою ми відкрили ательє. Допоміг розпочати власну справу колишній тесть - відомий підприємець. У нього була швейна фабрика і залишилося деяке устаткування. Ми орендували квартиру на вулиці Лаврська, що на Печерську і стали розкручуватися. Зараз справа приносить в місяць близько $ 3-4 тисяч. Якщо чесно, цієї суми мені не зовсім вистачає на звичне життя. Не приховую, що мене підтримує фінансово мій хлопець, досить відома людина", - зізналася Настя.


 


Короче пора восстанавливать в должности Ершова, ну или советником каким брать йопт!!!!

Link to comment
Share on other sites

ЗЫ. З татом дівчата можуть не бачитися місяцями."Я багато літаю. Можу всі зароблені гроші витратити за один день. Тато не схвалює мій спосіб життя і не розуміє цього. Він - людина старих звичаїв. До речі і починав звичайним інспектором ще за часів Кучми. І весь час був роботягою", - наголосила Анастасія.

 

Ясно йопт!!! Ершов работяга!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Герой труда и ево супруга.

 

http://tab.img.pravda.com/images/doc/d/8/d8d7c0e-c3e304ce-bba7-4af9-8b1f-3aa8677664ec-w640-r1-s.jpg

Сумка зачетная у мадам, и на пузе класно смотрится!, сразу чувствуется вкус
Link to comment
Share on other sites

А мне вот другое интересно, есть ли у них в доме картины где ершов написан как цезарь или наполеон?

Это не интересно... есть народец и поинтереснее... например зам министра обороны который состоя на службе мутил мутки в пгт. Коцюбинском. По сравнению с ним главдаймент сиротинушка нищебродская. Опять же если потрусить бывших голив районив г. Киева... так нищебродом уже окажется зам министра. Главдаймент это просто безобидный агнец на заклание и не более, думаю Дениска Басс и Лесик Довгий могут подаяние давать этому персонажу. Напрашивается один единственный вывод... народна влада все месяцы не боролась с коррупцией а выбирала наиболее безобидную жертву для народного гнева. хуйня короче!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Это не интересно... есть народец и поинтереснее... например зам министра обороны который состоя на службе мутил мутки в пгт. Коцюбинском. По сравнению с ним главдаймент сиротинушка нищебродская. Опять же если потрусить бывших голив районив г. Киева... так нищебродом уже окажется зам министра. Главдаймент это просто безобидный агнец на заклание и не более, думаю Дениска Басс и Лесик Довгий могут подаяние давать этому персонажу. Напрашивается один единственный вывод... народна влада все месяцы не боролась с коррупцией а выбирала наиболее безобидную жертву для народного гнева. хуйня короче!

не в бров а блять в глаз.

Link to comment
Share on other sites

Єршов під час Януковича працював 2 роки керівником Харківської ДАІ. А це означає, що він попадає під закон про очищення влади, він мав бути люстрований.

Перше – він отримав статус учасника АТО, аби не бути люстрованим. Друге – він пройшов і майнову перевірку.

– Нам двічі прийшла відмова від коментаря. Він уникав спілкування з нами. Вчора він нам пообіцяв телеінтерв'ю.

http://24tv.ua/aktualne_intervyu/skandalniy_ekskerivnik_dai_zrobiv_sobi_status_uchasnika_ato_abi_uniknuti_lyustratsiyi/n576716

Link to comment
Share on other sites

Єршов під час Януковича працював 2 роки керівником Харківської ДАІ. А це означає, що він попадає під закон про очищення влади, він мав бути люстрований.

 

Перше – він отримав статус учасника АТО, аби не бути люстрованим. Друге – він пройшов і майнову перевірку.

 

– Нам двічі прийшла відмова від коментаря. Він уникав спілкування з нами. Вчора він нам пообіцяв телеінтерв'ю.

http://24tv.ua/aktualne_intervyu/skandalniy_ekskerivnik_dai_zrobiv_sobi_status_uchasnika_ato_abi_uniknuti_lyustratsiyi/n576716

 

сука :X

а теперь - на передовую!

Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :lol2:  :lol2:

 

Тамара Зубгибятьева
23 год. · 
Дочь Ершова:
"....– Не понимаю, почему раздувают скандал вокруг нашего дома. Да, его нет в декларации, потому что у нас на него нет документов. Сейчас меняют назначение земли, на которой стоит особняк. Раньше это было поле, теперь это место под застройку. Даже улицы не существует на карте и Минюст тянет с выдачей бумаг. Папа советовался с юристами, стоит ли вносить эту недвижимость в декларацию, но ему порекомендовали не делать этого, потому что возникнет еще больше вопросов".

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Да кто ж у нее выиграет????

 

 

Ну она такая ТП, что занять может только второе место :) 

 

 

 

— И даже на конкурсе мудаков он занял второе место!!!

— Почему?

— ПОТОМУ ЧТО МУДАК!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

надо сериал снять: "Озорная семейка из Тамбова" :D

 

Александр Александрович Ершов, полковник милиции, родился 8 июня 1967 года в с. Первомайское Тамбовской области Российской Федерации. Образование высшее - Национальная академия внутренних дел. 1992-1994 гг. - старший инспектор дорожно-патрульной службы 1-й специализированной роты полка дорожно-патрульной службы ГАИ ГУМВД Украины в Киеве.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...