Перейти до змісту

Придністровська Молдавська Республіка


ЦеDzip

Recommended Posts

та в нас своїє потвор "више криші" щою ще й цих сюди тягти. Якими б ми не були у перспективі привабливими, там ватніст ь до мозку кісток. Доводилося й в інеті зустрічати тамтешніх екземплярчиків. Єдиний спосіб - напалм. Це невиліковно. "Привабливу Україну "треба тягти у російське лайно щоб не була привабливою. А непривабливу то й поготів, адже "рюскі мір в апаснастє" а хохло видумал австрійський генштаб

Link to comment
Share on other sites

Біореактор хіба.

 

Неконструктивно...Вчиться в кацапів як треба із "соотєчєственниками" працювати... Хоча їм легше... в них все побудовано на бульбашці пропаганди, привабити успішним життям - набагато скалдніше....

 

В сьогоднішні неспокійни часи - більш менш чисельні національні группи за межами країни - то великий геополітичний бонус... Тре тільки вміти їм скористатися....

Link to comment
Share on other sites

та в нас своїє потвор "више криші" щою ще й цих сюди тягти. Якими б ми не були у перспективі привабливими, там ватніст ь до мозку кісток. Доводилося й в інеті зустрічати тамтешніх екземплярчиків. Єдиний спосіб - напалм. Це невиліковно. "Привабливу Україну "треба тягти у російське лайно щоб не була привабливою. А непривабливу то й поготів, адже "рюскі мір в апаснастє" а хохло видумал австрійський генштаб

 

Не треба обов"язково нікого нікуди тягти...вони повинні ХОТІТИ сюди приїхати, тому вже не будуть хотіти до РАші, не будуть іграшкою в її г\імперскьких планах. Приїзд на історичну Батьківщину повинен бути великим бонусом!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

ця "національна група" - наш ворог. Нема чим там користатися


Не треба обовязково нвкого нікуди тягти...вони повинні ХОТІТИ сюди приїхати, тому вже не будуть хотіти до РАші, не будуть іграшкою в її г\імперскьких планах.

а вони й хочуть. Разом з "вєлікой казламордієй"

Link to comment
Share on other sites

ця "національна група" - наш ворог. Нема чим там користатися

а вони й хочуть. Разом з "вєлікой казламордієй"

 

Знову ж кажу - непродуткивний підхід і програшний в перспективі....

Бо як казав Генхріх Четвертий - Найкращий спосіб позбутися свого ворога - зробити його своїм другом" B-)

А якщо мова йде про рідних по крові -то й поготів...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Знову ж кажу - непродуткивний підхід і програшний в перспективі....

Бо як казав Генхріх Четвертий - Найкращий спосіб позбутися свого ворога - зробити його своїм другом" B-)

А якщо мова йде про рідних по крові -то й поготів...

 

ну ви порівняли.... дещо з пальцем  :gigi:

 

Анрі Куатр з ким справу мав? - ото ж. З іспанцями, флорентійцями тощо. Мав би з кацапами - казав би "рєзать к чьортовой матєрі нє дожидаясь пєрітоніта!"(с)

Link to comment
Share on other sites

ну ви порівняли.... дещо з пальцем  :gigi:

 

Анрі Куатр з ким справу мав? - ото ж. З іспанцями, флорентійцями тощо. Мав би з кацапами - казав би "рєзать к чьортовой матєрі нє дожидаясь пєрітоніта!"(с)

 

Можливо :)  Але я не про кацапів, я про українців по крові (хоча в європах це не дуже популярний сьогодні вираз). В першу чергу про молодь, на яку треба і можно було впливати, якщо українська держава все ж має якісь ще амбіції.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сайлі, ти трохи відстав від дійсності.

Пояснюю картінку.

Є в мене чувак знайомий. 40 років, в батька своє велетенське хазяйство, гроші, всі діла , сину перепадає.

Батько - колишній великий начальник за совка, вся сім'я - ЗА РАСЄЮ.

Чистісінькі українці.

Я колись йому пробував пояснити, що як кацапи прийдуть, то де те хазяйство здимить й будуть вони п'ятого кутка шукати.

Але там в мізках росія 24 "у нас жіть луччє і вєсєлєє"

Батьки розмовляють українською й дуже того соромляться , діти - чистою російською.

Так це вибач, кгм...центр України.

І таких підарасів у нас все більше і більше...

 

Да, вчився він в русском горадє Харькавє. 

Змінено користувачем A.W.
Link to comment
Share on other sites

Та немає в нас амбіцій. Не імперці ми

 

Так і в ізраїльтян наче немає, але ж використовують своїх одноплемінників по світу аж гай гуде B-) І до себе приймають не дивлячись вата чи не вата - бо в них не заватуєш особливо ;)

Розумієте про що я? Так шо побліьше своїх по світу мати - то велика привілея. Хоча у цьому випадку треба було добре потрудитися, аби вони стали своїми. Втім, це ніколи не піздно, коли мізки і натхнення є....

Link to comment
Share on other sites

Сайлі, ти трохи відстав від дійсності.

 

То не я відстав, то ви, любі мої, в свою дійсність надто глибоко занурилися B-)

Шкода, що навіть голову інколи підняти та на навоклишній світ у всій його різноманітності глянути, можливості нема :(

То імхо біда велика, коли від безнадьоги сьогодення не бачиш перспектив і нетривіальних рішень, які на поверхні. Це я не про щось конкретне, це я взагалі кажу... Давно це помітив, ще коли в Україні жив. :(

Link to comment
Share on other sites

Я розумію, але у даному випадку то не свої. Ну як Кубань. Викривлені вже гени, все - скінчено.

Я таких типів, як вище A.W. описав, також у реальному житті знаю. Це невиліковне.

 

Буде в Україні добре - "ета патаму шта Расія вас спасла"

Буде в Україні погано - "ета патаму што ми адінін рот а ви рєшилі атдєліься"

 

У французів є поговорка "зраджують тільки свої". Оце як раз той випадок. Їмвіри немає, це вже кондові кацапи

Link to comment
Share on other sites

Я розумію, але у даному випадку то не свої. Ну як Кубань. Викривлені вже гени, все - скінчено.

Я таких типів, як вище A.W. описав, також у реальному житті знаю. Це невиліковне.

 

Буде в Україні добре - "ета патаму шта Расія вас спасла"

Буде в Україні погано - "ета патаму што ми адінін рот а ви рєшилі атдєліься"

 

У французів є поговорка "зраджують тільки свої". Оце як раз той випадок. Їмвіри немає, це вже кондові кацапи

 

Ну Кубань, то дійсно надто далеко і історично, і певним чином географічно... Та й не знаю я там демографічної ситуації. З придністров"ям імхо картина інша.

 

Вони попри все жили ДУЖЕ поряд, вже хоча б через таку непривабливу з точки високих матерій річ, як контрабандний заробіток. Їздили туди-сюди, мали і мають родинні зв"язки з "великою" Україною. І замість того аби викрористовувати це "на благо", створюввати осередки українського впливу там, українські держоргани (вже котрий рік з часів Кравчука) займалися в основному лише одним -створенням осередків кришування нелегального бізнесу, весь навар від якого шов як годилося на саму гору. Може й зараз ще іде! При такому підході дійсно дарма очікувати там друзів і симпатиків.

І це тільки один з прикладів.

 

Невиліковне поки на цьому світі лише рак, та й то кажуть скоро знайдуть ліки чи вже знайшли і мовчать, бо фармакомпаніям треба заробляти... Імхо у цьому випадку та ж історія.... НЕ лікують, бо комусь це дуже невигідно. Втрачати давні налагоджені канали контрабанди, тощо...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Те,  що  державна  пропаганда  відкрита  чи  таємна  потрібна - нема  сумніву.  Але  що  можна  чекати  від  непроукраїнськи (національно)  настроєного  керівництва, в т. ч. і розвідки і СБУ?.

Крім  цього  потрібна  копітка  щоденна  праця,  "не  покладаючи  рук"  на  рівні  суспільства,  на  побутовому  рівні.  Пролізати  в  кожну  шпарку.  Але    у  нас  нема   кому  таку  ідеологічну  справу  організувати,  нема  активної  національно- свідомої  громадської  організації,  яка  б  взяла  на  плечі  цю  важку  ношу.  Тут  могла  б  попрацювати  Просвіта,  але...

Link to comment
Share on other sites

Те,  що  державна  пропаганда  відкрита  чи  таємна  потрібна - нема  сумніву.  Але  що  можна  чекати  від  непроукраїнськи (національно)  настроєного  керівництва, в т. ч. і розвідки і СБУ?.

Крім  цього  потрібна  копітка  щоденна  праця,  "не  покладаючи  рук"  на  рівні  суспільства,  на  побутовому  рівні.  Пролізати  в  кожну  шпарку.  Але    у  нас  нема   кому  таку  ідеологічну  справу  організувати,  нема  активної  національно- свідомої  громадської  організації,  яка  б  взяла  на  плечі  цю  важку  ношу.  Тут  могла  б  попрацювати  Просвіта,  але...

 

Те, що наразі нема кому займатися - не означає, що треба скласти руки і посипати голову попілом. Сьогодні нема, завтра може з"являться. І непогано було б аби при появі таких постатей на державному небосхилі вони мали хоча б уяву про те, що і як треба  робити. Я трохи загруз в цій темі, тому що кілька тижнів тому читав курсантам одної поважної нашої установи лекцію майже на таку ж тему. А саме про те, як була організована за Совєтів робота із зарубіжними етнічними росіянами, українцями, представниками інших націй і у що вона трансформувалася у сучасній Рашці. Якщо зубри наших відповідних служб не гербують  цікавитися і враховувати у своїй роботі, хоч і чужий але професійний досвід, то українським колегам, які живуть навіть не через стінку а впритул з Мордором сам Бог велів це робити.

 

Щодо пропаганди. Найраща пропаганда - це конкретні справи. Що заважає на державному рівні зробити, наприклад, таку дрібницю як організувати певну кількість бюджетних місць в українських вишах для талановитих українських дітей з того ж Придністров"я. Талановиті діти є скрізь - треба тільки не лінуватися шукати. Навіть якби вони залишилисяя в Україні після закінчення навчання - вони все одно мали б там родичів, які б отримували вже інформацію про успіхи своїх діток не з Раша ТВ, а від рідних дітей. Інше - якби в Україні врешті позбулися олігархічного ярма і дали спокій екноміці, яка б почала врешті давати те що вона здатна давати на цих теренах, то чому б не запрошувати українців звідти на тимчасову роботу тут, видавати Карту українця як це роблять а Україні поляки, яка б давала певні привілеї для навчання і роботи в Україні, чому не відркити безкоштовні курси української в Придністров"ї як це роблять тепер масово в Україні знову ж ті самі поляки. Чому не проводити певні культурно-мистецькі заходи з обох боків кордону, чому не налагодити зрештою цивілізований малий прикрдонний рух, тощо... Це ж ази, які роблять всі свідомі своєї суверенної національної політики країни! ВСІ СУСІДИ УКРАЇНИ в тій чи іншій мірі роблять це! Бо це нормально - дбати про своїх співвітчизників як всередині, так і за межами країни!

 

А ми називаємо їх огульно ватою і ворогами... Вдумайтеся 12 років тому третина населення Придністров"я під час перепису назвала себе українцями. Не кацапами, не молдаванами, не циганами, а українцями! Хіба можна зневажати це? Так, після наших "успіхів" з того часу, можливо таких виявилося б менше, якби перепис проводили тепер. Але хіба в тому тільки вина придністровських українців? Ні, в тому в першу чергу вина української недержавницької (в кращому випадку тільки на словах), не європейської (теж тільки на словах)  антинародної, антинаціональної, антисоціальної  і просто нерозумної і злочинної влади. Та звісно вирождених "иліт", які її обслуговуюють....

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

По данным экзит-пола, президентом "ПМР" станет спикер местного парламента. В "ПМР" завершились выборы президента puerrtto.livejournal.com В самопровозглашенной Приднестровской молдавской республике ("ПМР") в воскресенье, 11 декабря, состоялись выборы президента, на которых, по данным экзит-полов побеждает спикер парламента, экс-министр внутренних дел ПМР Вадим Красносельский. 
Больше читайте здесь: http://zn.ua/WORLD/glava-nepriznannoy-pridnestrovskoy-respubliki-proigral-prezidentskie-vybory-ekzit-pol-232948_.html

Link to comment
Share on other sites

Центральная избирательная комиссия непризнанной Приднестровской Молдавской Республики (ПМР) заявила о победе спикера парламента Вадима Красносельского на президентских выборах, сообщает «РИА Новости» со ссылкой на официальное заявление главы Центризбиркома Елену Городецкую.

По данным ЦИКа, Вадим Красносельский набрал 157410 голосов, Евгений Шевчук — 69179.

Выборы президента Приднестровья состоялись 11 декабря. По данным Центризбиркома, явка к моменту закрытия участков составила чуть более 59%.

Во время предвыборной кампании Красносельский подчеркивал свои связи с партией «Единая Россия», обещал выстроить отношения с местным бизнесом, добиться вхождения ПМР в состав России и решить вопрос о выдаче российского гражданства всем жителям непризнанной республики, которые хотят его получить. 

Подробнее на РБК:
http://www.rbc.ru/rbcfreenews/584eb1a49a794711b1b6de73?from=newsfeed

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ми називаємо їх огульно ватою і ворогами... Вдумайтеся 12 років тому третина населення Придністров"я під час перепису назвала себе українцями. Не кацапами, не молдаванами, не циганами, а українцями! Хіба можна зневажати це? Так, після наших "успіхів" з того часу, можливо таких виявилося б менше, якби перепис проводили тепер. Але хіба в тому тільки вина придністровських українців? Ні, в тому в першу чергу вина української недержавницької (в кращому випадку тільки на словах), не європейської (теж тільки на словах) антинародної, антинаціональної, антисоціальної і просто нерозумної і злочинної влади. Та звісно вирождених "иліт", які її обслуговуюють....

Усе  Ви  правильно  пишете  і  багато  людей  в  Україні  так  думають.

Адже  колись  дуже  багато  уваги  приділялося  справам виховання  нації:  і  діяльність  Просвіти  у  кожному  куточку,  навіть  у  Манчжурії,  і  створення  жіночих  курсів  на  Східній  Україні  (вже  при  радянській  владі),  на  котрих  вчили  молоденьких  мам  виховувати  дітей  від  колиски  в  національному  дусі.

Тоді  це  було  традиційним.  Зараз  усі  подібного  чекають  від  держави.  А  що  держава?  Де  там  державники?  Був  один  Ющенко  і  того  вигнали.

Поки  не  посадимо  на  табуретку  українця,  ...

Мало  того,  щоб  когось  українського  посадити,  треба  щоб  той  хтось  ще  й  привів  цілу  армію  подібних.

Світ  змінився,  усі  заклопотані,  часу  обмаль.  Залучити  людей  до  національної  громадської  роботи  заради  ідеї,  а  не  влади,  важко.  Крім  цього  потрібен  національний  мозговий  центр.  Група  1 грудня,  на  котру  сподівалися,  десь  упочила.

 

Але  разом  з  тим,  усе  що  Ви  пишете,  потрібне.

Link to comment
Share on other sites

Вітренко теж вважає себе українкою.

Правильною, за її розумінням. Так отам отакі самі "вітренки"

 

Вітренка - стара тітка, яку виправить тільки могила...А там є і багато молоді, яка тільки формується...На жаль не в потрібному для Україні ракурсі, а це можно було б змінити, якщо мати бажання...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Група  1 грудня,  на  котру  сподівалися,  десь  упочила.

 

Ну чого ж, ось їхнє звернення менше тижня тому...

 

http://1-12.org.ua/2016/12/08/3986#more-3986

 

Всі підписанти - люди варті поваги!

Link to comment
Share on other sites

Ну чого ж, ось їхнє звернення менше тижня тому...

 

http://1-12.org.ua/2016/12/08/3986#more-3986

 

Всі підписанти - люди варті поваги!

Дякую.   Добре,  що  ще  активні.  Але  в  тому  зверненні  так  усі  речення  позагортали  у  папірчики,  так  позавуальовували,  що  напрошується  фраза:  і  що?

Чи  то  вони  такі  інтелігентні,  чи  такі  обережні,  але  від  них  хочеться,  щоб  були  і  мозговим  центром,  і  бичем,  і  рупором,  при  тому  активним  і  всюдисущим.

Link to comment
Share on other sites

Вітренка - стара тітка, яку виправить тільки могила...А там є і багато молоді, яка тільки формується...На жаль не в потрібному для Україні ракурсі, а це можно було б змінити, якщо мати бажання...

Молодь ватна, її вже не виправиш. Краще ніггерів завезти з Лесото.

Link to comment
Share on other sites

Дякую.   Добре,  що  ще  активні.  Але  в  тому  зверненні  так  усі  речення  позагортали  у  папірчики,  так  позавуальовували,  що  напрошується  фраза:  і  що?

Чи  то  вони  такі  інтелігентні,  чи  такі  обережні,  але  від  них  хочеться,  щоб  були  і  мозговим  центром,  і  бичем,  і  рупором,  при  тому  активним  і  всюдисущим.

 

З огляду на список підписантів - саме так. Інтелігенція - совість нації:) Чекати від неї радикально-показових виступів не варто. А от мозговий центр - так, це їх призначення і покликання, одна проблема - в кожному центрі повинен бути топ-менеджер, який організовуватиме роботу "світочів думки", бо з власного досвіду - це така важка в плані організації і системності праці публіка :) А з хорошими менеджерами скрізь проблема і найголовніша проблема - нема зацікавленності в наявної "иліти", аби такі центри займалися чимось серйозним. Як бутафорська ширма - будь ласка, як реально функціонуюча інституція - зась. Бо хто ж захоче, аби тебе підсиділи і викинули на смітник, де нинішнім "илітам" саме місце... Втім, попри все наявність таких людей в країні - то підтримання надії на зміни. Шкода тільки, що майже всі вони вже досить вікові люди...

Link to comment
Share on other sites

З огляду на список підписантів - саме так. Інтелігенція - совість нації :) Чекати від неї радикально-показових виступів не варто. А от мозговий центр - так, це їх призначення і покликання, одна проблема - в кожному центрі повинен бути топ-менеджер, який організовуватиме роботу "світочів думки", бо з власного досвіду - це така важка в плані організації і системності праці публіка :) А з хорошими менеджерами скрізь проблема і найголовніша проблема - нема зацікавленності в наявної "иліти", аби такі центри займалися чимось серйозним. Як бутафорська ширма - будь ласка, як реально функціонуюча інституція - зась. Бо хто ж захоче, аби тебе підсиділи і викинули на смітник, де нинішнім "илітам" саме місце... Втім, попри все наявність таких людей в країні - то підтримання надії на зміни. Шкода тільки, що майже всі вони вже досить вікові люди...

Один  з  них  мені  колись  сказав: Та  не  перебільшуйте  нас.  Та  ми  що,  та  так  собі  часом  збираємось,  поговоримо... 

 

Треба  вже  нам  групу  2  грудня,  значно  молодшу.  Біда  в  тім,  що  1  грудня - люди  авторитетні,  пройшли  Крим  і  Рим,  витримали  випробування  як  не  в язницями,  то  часом. 

Ні  один  молодий  не  має  такого  довір я.  Оце  і  проблема.

 

Біля  групи  кілька  років  тому  крутилося  трохи  молодших,  але  якесь  то  все  виявилося  таке  розмите.  Де  вони  всі?

 

А  мені  б  хотілося,  щоб  вони  своїм  авторитетом  давили  на  владу,  заставляли,  вимагали,  керували..  і  виховували  молодь. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...