Перейти до змісту

Папа и Führer


ЦеDzip

Recommended Posts

а я от не розумію: якого вони всі, тобто некатолики,  повадились до папи за благословенням їздити, придурок хуйло в тому ж числі?
там у папи вже купа наших була: і тімашонка, і янукович, і ще-ще-ще...    

що правоcлавні шукають у верховного священника католицької церкви?

Link to comment
Share on other sites

а я от не розумію: якого вони всі, тобто некатолики,  повадились до папи за благословенням їздити, придурок хуйло в тому ж числі?

там у папи вже купа наших була: і тімашонка, і янукович, і ще-ще-ще...    

що правоcлавні шукають у верховного священника католицької церкви?

Вообщето, Папа это глава государства.

Видный и влиятельный политический деятель.

Распорядитель огромного состояния.

И параллельно наместник, понтифик и глава одной из крупнейших церквей в мире.

А так действительно, совершенно не понятно, зачем к нему ездить.

Link to comment
Share on other sites

Вообщето, Папа это глава государства.

Видный и влиятельный политический деятель.

Распорядитель огромного состояния.

И параллельно наместник, понтифик и глава одной из крупнейших церквей в мире.

А так действительно, совершенно не понятно, зачем к нему ездить.

Вообще то ПАПА - в ПЕРВУЮ очередь - религиозный лидер! А в 145 очередь глава государстве и т.д. Все действия Папы сопоставляются с религией в первую очередь и никогда по другому. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а я от не розумію: якого вони всі, тобто некатолики,  повадились до папи за благословенням їздити, придурок хуйло в тому ж числі?

там у папи вже купа наших була: і тімашонка, і янукович, і ще-ще-ще...    

що правоcлавні шукають у верховного священника католицької церкви?

 

Потому что христианская церковь несёт на себе прикосновение Святого Духа.

А тем, кто выскакивает на верхушку, приходят видения наяву, огромные и страшные, которые они объяснить не могут и поетому обращаются к Папе, авонским старцам и другим церковным авторитетам.

Link to comment
Share on other sites

смотрит на оно как на говно ....  :bluet:

 

офіційна версія:

 

Reuters отмечает, что обычно словоохотливый папа Франциск был сдержан с Путиным - по крайней мере, при журналистах. В отчете Ватикана по итогам визита Путина нет слова "cordial" (сердечный, радушный), которое используется почти во всех сообщениях о встречах папы с кем-либо из мировых лидеров.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Думаю, шо фигня. Пытался погуглить эту медальку, ниче пока не нашел

 

а шо там гуглить?)))

в наградх Ватикана 6 орденов и 2 медали

 

 

остальные - сувенирные :gigi:

надеюсь, ему зарядили Ангела правильной энергетикой :)

Link to comment
Share on other sites

- То що - осиковий кілок чи срібне розп'яття?

- Обидва не годяться. Застарілі пристрої, брате. Та й сам ти не молодий. А ця потвора ще прудка, можеш не встигнути.

- То що ж порадите, браття? Як того покруча закатрупити?

- Глянь сюди, у нас все готове. Ось противурдалачний автомат , робота сліпого подвижника-францисканця. Кулі литого срібла, намолені в Люрді. Барабан на двісті набоїв, плюс підствольник. Шість гранат зі святою водою. Убити не вб'є, але спаралізує на раз.

- А не заклинить, спаси нас Ісусе?

- Не мав би. Але сатана підступний, а людина всього не передбачить. Ось тобі інквізиторський пістоль, з одного пострілу зупиня бафомета, а нижніх бісів рве в клоччя. А якщо скоротить дистанцію - держи золотий кастет з мощами святого Лойоли. Нечисть того удару не тримає, перевірено часом.

- А фінальний удар?

- Срібна шпага п'ятнадцятого століття від майстрів Толедо, ефес у вигляді голови святого Діонісія. Головна зброя демоноборців єзуїтського чину, лік знищеним бісам сягає тисячі.

- То я піду, браття. Моліться за мене.

- Ти будеш не один. Всі ангели божі спрямують руку твою, а штурмова спецрота від опус деї вже зайняла позиції.

- Двійника приготували?

- Сидить в передпокої. Миршавий, нікчемний, пика ботоксна - не відрізниш. Наш ліпший агент, ще старого вишколу.

- Ну то бережи нас Боже.

... папа Франциск сховав за спиною демоноборського автомата і попростував до зали. Високий гість вже чекав на хазяїна - вдалині вчувався лункий цокіт копит, а в повітрі явно пахло сіркою.

 

 

http://repka.club/blogs/vsyake-razne/item/2851-to-shcho-osykovyi-kilok-chy-sribne-rozp-iattia

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...