Перейти до змісту

Так они скоро и гадить в сесийний зали будут....


Silentio

Recommended Posts

А я терпеть не могу! Я даже в ресторане стараюсь не смотреть кто чего жрет!

А уж узким и ограниченным и подавно жрать на людях запретил бы!

Это не к запрещателям, это к дохтару.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Отвратно. Я, честно, не уверен, что человек с таким уровнем культуры в полной мере может представлять интересы народа.  Даже одного с ним уровня...

 

Но вот этот, имхо, в разы хуже. Новоизбранный депутан Боря Филатов.

 

CIBXhEGUwAEHAN8.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Безкультур"є. Шкода!

 

Я б запровадила крім загального курсу історії України і української мови з послідуючими  тестуваннями

 

щей  обов"язковий курс етики (стилі одягу, макіяж, правила поведінки за столом і взагалі...)

:spruce_up:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


А може там того ... місце прокляте?

 

Кажуть так і є, страшенно давить, енергетика погана, знаходитись довго неможливо...

 

І як можна засудити Тетянку, яка захотіла трошки радості в тому проклятому місці? :D

Ну прям страшний злочин, не встигла з'сти на перерві, то доїла... Імхо, краще хай вона на робочому місці морозиво їсть, ніж взагалі туди не ходить, як купа "вісокультурніх діпутатов з галубой кровью і бєлой костью в Луі Віттонє"

А от те, що вона кнопкодавить - це реально треба засуджувати... Бо покриває прогульщиків.

Link to comment
Share on other sites

 

 


вісокультурніх діпутатов з галубой кровью і бєлой костью в Луі Віттонє"

 

Шо это было, пролетарская ненависть?  :)

 

ЗЫ У кошерного националиста всегда в кармане есть запасной партбилет КПСС :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


У кошерного националиста всегда в кармане есть запасной партбилет КПСС

 

Шановний (на) Акваріус!

 

Я до Вас не звертаюсь, не цитую Ваші дописи, не пишу в Ваших темах, навіть не заходжу в них.

Прошу Вас відноситись до моїх дописів відповідно, а не обгиджувати весь час людину, вік якої Ви не можете знати. Я розумію, що Ваш  партквиток саме КПСС, Ви вже казали, але не треба в своїх прорахунках звинувачувати інших. :D

Розраховую на взаєморозуміння. Заздалегідь вдячна.

 

ЗІ

Link to comment
Share on other sites

Шановний (на) Акваріус!

 

Я до Вас не звертаюсь, не цитую Ваші дописи, не пишу в Ваших темах, навіть не заходжу в них.

Прошу Вас відноситись до моїх дописів відповідно, а не обгиджувати весь час людину, вік якої Ви не можете знати. Я розумію, що Ваш  партквиток саме КПСС, Ви вже казали, але не треба в своїх прорахунках звинувачувати інших. :D

Розраховую на взаєморозуміння. Заздалегідь вдячна.

 

ЗІ

 

В просьбе отказано. :)

 

Возраст и партбилет КПСС совершенно не связаны, ну к чему такая одномерность... 

 

Ты разрешаешь "своей Тетянке" сегодня жрать мороженное, так почему б рыгам не разрешить Допе ковырять в носу?  

Культура или есть или ее нет. И кости с кровью не имеют к этому никакого отношения, как и Луи Виттон.

Завтра у Тетянки хватит бабла на Луи Виттон (она и сегодня не в рядюгу одета), но культурней её это не сделает...  Устраивает тебя такой уровень - да и ладно...  Кухарки руководили государством 70 лет, как-нить еще пару переживем.  B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Корень зла" тут даже не в общем уровне культуры... Он оказался низок, что ж. Кстати я категорически против, чтобы оценивать этот уровень по месту происхождения: він з села, а вона - городська, бо городську булочку з"їла. Є селянка, котора спати не ляже поки в хаті не підмете, підлогу не помиє і ганчірку вологу на порозі в сінях не покладе. Така ніколи не вийде до гостя неприбраною, не буде жбурляти лушпиння під лавку, на який сидить... а є міські кралі, що все життя в теплі та комфорті, а в хаті срач по коліна, одяг висить як одоробло і лається з ранку до вечора як п"яний конюх. Це все справа виховання, сімейних цінностей.

 

Так от і в державі повинні бути свої справжні цінності, символи, переступати через які заказано будь-кому, який би пост ти не обіймав, які б колишні і теперішні заслуги не мав. Однією з таких цінностей, крім прапора та гімну, є - закон, точніше рівність усіх перед законом і будь яка, навіть найменша, неповага, а тим більш порушення закону не повинні жодним чином толеруватися суспільством.

 

Всі знають  історію становлення США, всі знають що серед тих, кто приїхав будувати і освоювати цю країну було досить людей з низьким рівнем загальної культури, представників найнижчих соціальних груп різних націй, авантюристів, а іноді звичайних злодіїв. Як ви думаєте, чи побудували б американці свою країну, якби не було обрано єдиний можливий засіб, щоб тримав цих різнобарвних людей до купи? А цим засобом було обрано закон! Рівність усіх і кожного перед ним і повагу до закону у самих найменших його навіть формальних проявах. Ні, не змогли б подубувати... Толерування злочинів, навіть зверхнього сталення до закону і його представників у якоїсь більш менш значної частини населеня призвело б до того, що не тільки на початку свого становлення, а й до сьогодні в Америці б панувало право Кольта і суд Лінча. Якби не було закону і поваги до нього, американці б врешті решт перестріляли один одного. Але цього не сталося, бо завдяки повазі до закону відбулася одна з найбільш передових у світі судова система, яка може і не ідеальна, і дорога, і допускає (на жаль як на мене) такі речі як смертну кару в певних штатах, але ж вона є такою, де КОЖЕН має можливість захистити себе, свою честь і гідність перед судом а нехтування законом, наруга над ним, від кого б вона не виходила жорстко! не толерується суспільством. Закон, його символи, його представники, місця судочинства або законодавства стали в Штатах чи не більш сакральними ніж церква і її служителі.  І тому я не можу уявити собі ситуації, коли хтось з конгресменів завалить в зал засідань у сорочці навипуск, у камуфляжі (максимум у парадній військовій формі) та тим більше буде жерти там пончики чи хотдоги під час засідання. Це нонсенс, це отримало б зеро толеранс від суспільства і поклало б автоматично край політичній кар"єрі такого народного обранця.

 

Щодо випрадку з Чорновол та іншими укр. депутатами (бо вона не перша -може перша так брутально демонструвала неповагу до державного символу - зали парламенту, але точно не перша, яка вела себе у цій залі як свиня. Я не спрймаю будь-які аргументи на кшталт - а шо такого, вона правильна дівка, викривала раніше корупціонерів і в неї чоловік загинув на фронті. Це - не аргумент! У тисяч українських жінок загинули чоловіки, батьки, брати і наречені на фронті, але ж вони навідміну від Чороновол не сидять у залі Парламенту, не кнопкодавлять підмахуючи, не читаючи урядові закони, а тяжко працюють і може не мають можливості купити своїм дітям через цих горе-депутатів зайву порцію того самого морозива, яке так смачно жерла на своєму робочоу місці Тетяна Чорновол, демонструючи своє ставлення і до роботи, на яку її було обрано виконувати і до місця, в якому вона повинна була виконуватись... А щодо її особистої користі як депутата я теж щось не чув, щоб вона особисто запропонувала якийсь видатний законопроект, який би покращив життя народу, що її обрав, або посилив міць країни, яку вона представляє! Я вже не кажу такий, щоб його було прийнято... Може  хто знає - то виправте мене.

 

І накінець, тут мені дехто закидає, шо у вас в Гамериці в шортах в оперу ходять... Не знаю, може в якісь країні, наприклад в такій, де депутати жеруть морозиво під час виступу колег в парламенті, мої новітні співгромадяни і ходять до опери в шортах, що звівсно в жодному випадку не робить їм честі, але точно не в Америці, бо  середня вартість квитка до Нью Йоркської опери - 70 долларів, а на певні вистави доходить до 500 у ложу, що автоматично відсікає від оперної зали любителів з"явитися там у шортах... Так, в Штатах живуть різні люди, різних культур і виховання . В дешевий маркет, до генделику чи пабу цілком можуть завалити у шортах чи в одному спідньому, але це не означає, що вони зайдуть так у місце, де є дрескод і за цим слідкують, я не кажу вже у місце, яке вважається для більшості нації сакральним.

Таке тут просто нікому на думку не спаде.

 

Соррі за простирадло. Не міг змовчати.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

 


Закон, його символи, його представники, місця судочинства або законодавства стали в Штатах чи не більш сакральними ніж церква і її служителі.

 

Це нашого парламету, де сидять і сиділи вбивці, посібники терористів і сепаратисти, точно не стосується :( До того ж половна тих "діпутанов", які утримуються за наші податки, просто не ходять на роботу, прогулюють...

І на цьому "сакральному" фоні Тетяна, яка таки на роботі, виглядає невинним ягням, яке просто їсть морозиво, і її за це засуджують, а справжні злочинці і прогульщики поза увагою...

 

ЗІ Кнопкодавство виправдань не має.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

С каких  ето пор Парламент стал сакральным местом?

Ну ты Ватсон!!!

 

Я про Конгресс США... Там атмосфера, процедура, аура сама такая что ты чувствуешь себя маленьким и потом- тут была принята Декларация независимости, документ к котрому слава Богу пока у большинства американцев отношение соответствующее...

 

Це нашого парламету, де сидять і сиділи вбивці, посібники терористів і сепаратисти, точно не стосується :( До того ж половна тих "діпутанов", які утримуються за наші податки, просто не ходять на роботу, прогулюють...

І на цьому "сакральному" фоні Тетяна, яка таки на роботі, виглядає невинним ягням, яке просто їсть морозиво, і її за це засуджують, а справжні злочинці і прогульщики поза увагою...

 

ЗІ Кнопкодавство виправдань не має.

 

Та тому її засуджують жорсткіше, що від неї багато хто ще щось очікував! Від тих, хто поряд з нею, чиї злочини, в тому числі диктаторські закони ці нові депутати толерували, ніхто  нічого не чекав... А вони сидять з ними в одній залі, наче нічго не сталося, наче не було ані спроби встанволення диктатури, ні розстрілів на Інституцькій... Позбавленя недоторканності - невирішувана проблема, особисте голосування - невирішувана проблема та ще й зухвале виправдлання його :fp1:

Гнати треба таких під три чорти! До речі, де закон про відкликання депутата?????

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я про Конгресс США... Там атмосфера, процедура, аура сама такая что ты чувствуешь себя маленьким

 

Маленьким он ся чувствует. И где? В Конгрессе... Ватанизм головного мозга,

Link to comment
Share on other sites

@Прол, я полюбила вас еще с той самой ветки про МАФы и готова пронести свое чувство через года.

Но.

Парламент является храмом любой демократии.

Квинтесенцией человеческих достижений на ниве государствостроительства.

Есть вещи, которые отличают человека от обезьяны.

Их не так много, как может показаться.

Одна из таких вещей это сдерживание инстинктов на публике.

Нельзя публично осуществлять дефекацию.

Нельзя публично заиматься сексом.

Нельзя в театре щелкать семки.

Нельзя в храме пить пиво и чесать яйца.

Многие физиологически люди пренебрегают этим всем.

Становясь таким образом значительно хуже человека.

Где-то рядом с шимпанзе бонобо.

Но шимпанзе, при этом, не баллотируется в человеческий парламент, а, выполняя свое шимпанзиное предназначение, продолжает ипатсо и искать блох у всех на виду.

Давайте назовем Черновол шимпанзой, ВР - зоосадом, и тогда все станет на места.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

@Прол, иногда мне кажется, что вы от скуки жосско тролите.

Вы разницу между официальным приемом с банкетом или фуршетом и поеданием мороженого в процессе сессийного заседания видите?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Прол

Вы разницу между официальным приемом с банкетом или фуршетом и поеданием мороженого в процессе сессийного заседания видите?

 

А шо, на официально банкете жорево другое?

 

Жарко! Мороженку сожрать завсегда нормас :о)

Link to comment
Share on other sites

У вас мозги набекрень :о)

 

Обед в Конгрессе США

 

 

 

Это зал заседаний ???

 

Это специально предназначенное для торжественных приемов место!

 

Ктстати, почему-то никто не ест... От  бы Черновл и коллег туда... Хоть бы пожрали нашару...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Маленьким он ся чувствует. И где? В Конгрессе... Ватанизм головного мозга,

 

 

А вы, там кучу бы наложили, правда? Ну шоб хоть как-то проклятым пиндосам показать как они зажрались :weep:

Link to comment
Share on other sites

А вы, там кучу бы наложили, правда? Ну шоб хоть как-то проклятым пиндосам показать как они зажрались :weep:

 

 

Для вас пожрать и посрать - совершенно одинаковіе действия? :о)))

 

Даже у земляных чирвяков пожрать и посрать  - ето действия разные.

Link to comment
Share on other sites

Для вас пожрать и посрать - совершенно одинаковіе действия? :о)))

 

Даже у земляных чирвяков пожрать и посрать  - ето действия разные.

 

В любом случае, я очень рад, что вы вряд ли побываете в том здании. А то мало ли....

Link to comment
Share on other sites

Таки комплекс меншовартості в українців ще дуже сильно розвинений. Представник нації яка привнесла жорєво в процес перегляду фільмів в кінотеатрі розказує про те як жахливо їсти в громадському місці, і тут же купа народу розтанула - "Да ты прав, мудрый Каа. Мороженко в храме законности. Ай-яй-яй, как же могли так низко пасть.".

 

ЗІ До речі, що там американці уже сруть посеред кінотеатрів? Бо за логікою останніх повідомленнь ТС ніби повинні. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...