Перейти до змісту

Приїхав з моря, млять


garri

Recommended Posts

хочу наступного разу взяти номер з терасою на самому пляжі, щоб був такий вигляд ввечері

 

 

http://i.piccy.info/i9/3f9ef0e88ccb34e883b158ecf6de5d97/1436305231/52490/927589/DSC_2480_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2015-07-07-21-40/i9-8448740/755x566-r/i.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:Ganba:

шкіра злазить, кусається..шкребусь як пес блохастий :fp1:

температура 37

кашель дикий

насмарк

депресняк

хйз на що потратив стільки бабла

провтикав купу речей десь

мало що пам"ятаю

от нажєра то море було потрібне?

Карпати - наше всьо! [ua]

пля...таки развели девки на бабло... :D

предуприждали же. :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


напевно, десь 30-ть будинків стоять просто на пляжі.. є що будинок, пляж 30 м. і море є так, що будинок стоїть майже на хвилях, є лише прохід

 

О, я був зацікавився локацією і звонив якраз в цей пансіонат на косі. Чесно кажучи, охуїв від підходу та цін...

Каже тьотка: "ну, как для вашей семьи, могу сдєлать номєрочєк сємєйний економ, 1200 гривен с вєнтілятором, удобства на етаже. 

Ілі єслі хатітє - 1500 за люкс с кондіціонєром і даже халадільніком!"

 

 

Нє, недоступне мені одеське море, доведеться далі їхати кудись в Созополь - кілометраж точно той самий, а от антураж...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

О, я був зацікавився локацією і звонив якраз в цей пансіонат на косі. Чесно кажучи, охуїв від підходу та цін...

Каже тьотка: "ну, как для вашей семьи, могу сдєлать номєрочєк сємєйний економ, 1200 гривен с вєнтілятором, удобства на етаже. 

Ілі єслі хатітє - 1500 за люкс с кондіціонєром і даже халадільніком!"

 

 

Нє, недоступне мені одеське море, доведеться далі їхати кудись в Созополь - кілометраж точно той самий, а от антураж...  :pleasant:

 

;o то куди саме ти дзвонив?

там нема таких цін

в сезон номер 500-600 грн. в Будаках. В Тополях (їх там три) ще нижчі ціни

це найдорожче на косі

 

є ще готель Анна -Марія, там номер десь штука

 

ось він: http://annamariya.com.ua/prices

 

а це Будаки на косі: http://budaki.in.ua/

Змінено користувачем garri
Link to comment
Share on other sites

;o то куди саме ти дзвонив?

там нема таких цін

в сезон номер 500-600 грн. в Будаках. В Тополях (їх там три) ще нижчі ціни

це найдорожче на косі

 

є ще готель Анна -Марія, там номер десь штука

 

ось він: http://annamariya.com.ua/prices

 

а це Будаки на косі: http://budaki.in.ua/

В Будаках цены не указаны.

Значит корректируют каждый день.

В Анне-Марии двухкомнатный люкс (и я так поняла Пентагон в такой и ездит) стоит как раз 1500.

Это более 50 евро.

В такую сумму вкладывается и отдых в Болгарии, и отдых в Черногории.

Только там ещё будет в апартаментах кухня оборудованная.

Тут каждый выбирает по себе.

Что нужно от отдыха.

С детьми я бы однозначно советовала всё таки Адриатику.

Очень, ОЧЕНЬ хвалят черноморские Румынию и Албанию.

Чистейшие пляжи, неразбалованный местный сервис, отменная кухня.

Экскурсии - бомба!

Горы, замки, вампиры, вот это всё. 

Link to comment
Share on other sites

Я - в міру багатодітний батько, нас поки шо п'ятеро :)

 

 

 


В такую сумму вкладывается и отдых в Болгарии, и отдых в Черногории. Только там ещё будет в апартаментах кухня оборудованная.

 

Так отож.

Про саме море і сервіс мовчу, просто взагалі не до порівняння.

Link to comment
Share on other sites

 

Ми жили минулого року тут по сусідству, у цих самих власників. В порядному двокімнатному апартаменті з кухнею, терасою і т. д. В червні місяці. За 20 Євро  :weep:  

Море не за 100, але за 150 метрів. Такий собі пляжик з соснами... Ну чисто тобі Крим

 

eh-montenegro4.jpg

 

eh-montenegro3.jpg

 

eh-montenegro5.jpg

Змінено користувачем pent@gon
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

з цінами почали залуплятися, бо наплив відпочиваючих дуже великий

Одеса має молитися, щоб Крим був кацапський)))

 

 

В Карпатах таке саме, цього літа власники готелів вже встигли одуріти від куп грошей і практично стовідсоткової завантаженості.

А бідним гуцулам вже і нема куди податися, хіба лиш за кордон  :weep:

Link to comment
Share on other sites

А если на букинге делать ранее бронирование (для этого конечно нужно быть уверенным в получении визы или иметь мультишенген), то можно в феврале заказать апартаменты на Крите в 200 метрах от пляжа за 16 евро в сутки :gigi: А в апреле у украинского туроператора выхватить чартер в Ираклион по 100 евро на человека.

Поэтому там англичане и немцы живут с мая по октябрь.

Link to comment
Share on other sites

В Карпатах таке саме, цього літа власники готелів вже встигли одуріти від куп грошей і практично стовідсоткової завантаженості.

А бідним гуцулам вже і нема куди податися, хіба лиш за кордон  :weep:

 

 

їду на Синевир після 20-го, отім напишу що там і як

 

зі. дай адрес того місця в Чорногорії, що на фотках.Можна і  мейл  :shuffle: 

Гарри, а я ж тебе предупреждала  :66:

 

про що, нагадай?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@garri, идите на сайт booking.com - там есть русскоязычный и украиноязычный интерфейс, выбирайте страну и курорт. Или только страну. Выбирайте количество людей и приблизительную дату (даты) заезда и выезда. Вам вывалятся сотни предложений. Можно отсортировать по цене, по количеству комнат.

Можно отсортировать по звёздности отелей,  или только апартаменты, или только гэстхаусы, или только ВВ отели.

Потом выстройте себе ряд от самого дешёвого до самого дорогого. Смотрите на оценки - не ниже 7,5. Идеально - ближе к 8 и выше.

Читайте отзывы. 

В отличие от многих других сайтов, там отзыв может писать только тот, что бронировал этот номер. Т.е. - реальные люди, не турагенты и не друзья хозяев.

Если вы зарегистрируетесь там - будете получать рассылки по интересующим вас местам, спецпредложения, ластминит предложения. Там иногда выстреливают просто сказочные условия - -30, 50 и больше процентов.

Link to comment
Share on other sites

їду на Синевир після 20-го, отім напишу що там і як

 

зі. дай адрес того місця в Чорногорії, що на фотках.Можна і  мейл  :shuffle:

 

про що, нагадай?

 

щоб поводив себе скромно та багато не пиячив!

а тепер що?!

а тепер, що маємо, то маємо  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

@garri, идите на сайт booking.com - там есть русскоязычный и украиноязычный интерфейс, выбирайте страну и курорт. Или только страну. Выбирайте количество людей и приблизительную дату (даты) заезда и выезда. Вам вывалятся сотни предложений. Можно отсортировать по цене, по количеству комнат.

Можно отсортировать по звёздности отелей,  или только апартаменты, или только гэстхаусы, или только ВВ отели.

Потом выстройте себе ряд от самого дешёвого до самого дорогого. Смотрите на оценки - не ниже 7,5. Идеально - ближе к 8 и выше.

Читайте отзывы. 

В отличие от многих других сайтов, там отзыв может писать только тот, что бронировал этот номер. Т.е. - реальные люди, не турагенты и не друзья хозяев.

Если вы зарегистрируетесь там - будете получать рассылки по интересующим вас местам, спецпредложения, ластминит предложения. Там иногда выстреливают просто сказочные условия - -30, 50 и больше процентов.

 

 

та я в курсі за букінг

тільки не зареєстрований, треба це зробити

дякую

Link to comment
Share on other sites

щоб поводив себе скромно та багато не пиячив!

а тепер що?!

а тепер, що маємо, то маємо  :fp1:

 

для чого туди було тоді їхати з друзями?)))

зіпсувати усім настрій?)) нєєє..я не такий))

Link to comment
Share on other sites

хе-хе

этот номер сегодня забронировал "гость из россии"  :gigi:

хтось подсматривает  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


дай адрес того місця в Чорногорії, що на фотках.Можна і  мейл

 

Тю.

Та це практично гівно, можу показати в рази кращі речі.

Будеш збиратися в ті краї - пиши, дзвони, я вже чоловік 50 відправив на Адріатику/Італію/Болгарію по своїх слідах - вже може й пора туроператора відкривати :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...