Перейти до змісту

куек даипалась до цыплят..лят...


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Меня всегда это фарисейство удивляло. Каролина? С ноги в рыло. Повалийка в московии? Анафеме предать суку. А че Ротару, спрашиваю? А как Дорн в московких клубах? Чего там Бабкин в Москве поет? И все. Вопрос заминается. Переходим на другую тему. 

Это я к тому что правильно Кулзак сказал. С каких это пор паяцы и харчующиеся с корпоративов "бедные артисты" стали совестью нации и острием украинского национального возрождения? Может сначала всей страной к иноземным санциям присоединиться для начала? А то вон в Луганс нашару воду опять дали. или не нашару? А если не нашару куда и каками финансовыми инструментами пользуются террористи для оплаты? То-то. А виновата во всем, словами Задорнова ( шоб он сдох в муках - вот это таки гадина) " Все воруют а виновата в этом одна всесоюзная Зайка?"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 


в Луганс нашару воду опять дали. или не нашару? А если не нашару куда и каками финансовыми инструментами пользуются террористи для оплаты?

Ну с водой в лугандон, там примерно так договорились: они погасили около 10% накопившейся задолженности, обязались оплачивать текущее потребление и постепенно гасить старые долги. Проплаты идут по хитрой схеме: лугандон зачисляет деньги фирме-прокладке, эта фирма перечисляет деньги со своих счетов в Украине. Министр по вопросам временно оккупированных территорий объясняло как это работает.
Link to comment
Share on other sites

Меня всегда это фарисейство удивляло. Каролина? С ноги в рыло. Повалийка в московии? Анафеме предать суку. А че Ротару, спрашиваю? А как Дорн в московких клубах? Чего там Бабкин в Москве поет? И все. Вопрос заминается. Переходим на другую тему. 

Это я к тому что правильно Кулзак сказал. С каких это пор паяцы и харчующиеся с корпоративов "бедные артисты" стали совестью нации и острием украинского национального возрождения? Может сначала всей страной к иноземным санциям присоединиться для начала? А то вон в Луганс нашару воду опять дали. или не нашару? А если не нашару куда и каками финансовыми инструментами пользуются террористи для оплаты? То-то. А виновата во всем, словами Задорнова ( шоб он сдох в муках - вот это таки гадина) " Все воруют а виновата в этом одна всесоюзная Зайка?"

 

тут таке. Є кілька причин. Головні з них 2:

1. Вони публічні люди і, хочемо ми того чи ні, в нас досі багато, тобто навіть ДУЖЕ багато людей сприймає їх чимсь типу "рупору нації". В нас поки що немає "американського ставлення" до цього, що "сігал просто дурень сігал і за думку американців він не розписується". Занадто довго вбивали у голови людям чіп про "совість нації". От тому й реакція така.

2. Для багатьохї ці люди були як не ідеалами, то "улюбленими співаками", тощо. Це для них щось типу "облому".

 

Я, наприклад, не знала нічого про "воду у Луганськ" і ніяким чином ту воду не відчувала, не відчуваю та й навряд чи відчую. А пики у ТВ та інтернеті нікуди не діваються і час від часу на них натикаєшся. Чуєш про "1000 лєт вмєсті" від бойового бабкінського рота і потім Кароліну що отому непотребу "підтанцьовує" і очі самі по собі кров'ю наливаються.

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

09.01.2017 15:31 : Ансамбль имени Александрова проведет конкурс на замещение вакантных должностей: Ансамбль имени… https://t.co/x5tHHNV7Z3

 

Им тудой

хай теперь сразу в аквалангах выступают

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Днями запустив на ю-тюбі музику з продовженням на розсуд його самого B-)  Йшли кліпи з кількістю переглядів мільярд, півтора, два, два з половиною. Технічний рівень і креативність - просто ульот і фантастика!

А хто таке гівно дивиться?

Link to comment
Share on other sites

 

 


оно ошьень знаменитойе?

 

Ні, просто свого часу батько вбухав мільйони на рекламу і піар, от і пам'ятають. Огидний імідж зробили їй,  до речі, з перебором, в іншій країні напевно б її у батьків забрали. Була така..типу сексуальна дитина :fp1: молодшого шкільного віку, фокус-група прихильників - педофіли, як я розумію.

А в мене ще й знайомий працював з нею в якомусь проекті, тоді пів околозіркової тусні на ній грошей напиляли :weep: Казав що вона прибацана на всю голову, як і її мама, а папа просто платить :gigi:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Огидний імідж зробили їй,  до речі, з перебором, в іншій країні напевно б її у батьків забрали. Була така..типу сексуальна дитина молодшого шкільного віку, фокус-група прихильників - педофіли, як я розумію.

 

да, дебилизм нынче популярен...  :sad:

Link to comment
Share on other sites

13 ЛИПНЯ, 2017, 16:35
 
Українська співачка Ані Лорак похвалилася в мережі Instagram, що вона стане новим тренером на шоу "Битва талантів", що транслюється на російському телеканалі МУЗ-ТВ

Про це написала Ані Лорак на своїй сторінці в Instagram.

"Дивіться в новому сезоні, де я в якості тренера команди", - написала співачка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ні, просто свого часу батько вбухав мільйони на рекламу і піар, от і пам'ятають. Огидний імідж зробили їй,  до речі, з перебором, в іншій країні напевно б її у батьків забрали. Була така..типу сексуальна дитина :fp1: молодшого шкільного віку, фокус-група прихильників - педофіли, як я розумію.

А в мене ще й знайомий працював з нею в якомусь проекті, тоді пів околозіркової тусні на ній грошей напиляли :weep: Казав що вона прибацана на всю голову, як і її мама, а папа просто платить :gigi:

папик там донецкий бизнесмен скажем так типа в авторитете..насколько мне расказывали с ахметом яшкался..

мама у этой алины реально ипанутая -я сам с ней сталкивался когдато ....тупая блонда..лепившая с ребёнка звязду..

звязды не получилось слепить.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...