Перейти до змісту

Вигнання комуністів з парламенут - це повний ідіотизм.


ladzio

Recommended Posts

По перше, картинка для всього світу,нова влада виганяє ЛЕГІТИМНИХ парламентаріїв. Хто там блять на ББС буде розбиратись,чому і як. Зімбабве,корочє. По друге, ви знаєте,де український червоний пояс,вам блять ідіоти проблем мало? Суки популістські,краще б закони приймали. З такими блять патріотами ворогів не треба. Ідіоти. Вибачаюсь за матюки,дістало. 

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

та ну меня нафуй..

террориста не убей, мента продажного не тронь, алигарха оставте в покое, к сепаратам не подходи,

на площадь ни иди -  провокация..и везде картинка.. я думаю путин задумал напасть нападет, захочет запад помочь поможет..

 

Або так,всі пішли нахєр - ми уже дорослі і відповідаємо за себе самі. Але тоді щоб мені блять не волали,що захід нам щось повинен. Робимо що хочем,на всіх насрали, у нас своя голова на плечах, АЛЕ тоді щоб не було " а нас за що".

Я не проти.

Link to comment
Share on other sites

я тут бачу єдину помилку в тому шо цим падлюкам дозволяли 23 роки в ньому сидіти

 

комуністів потрібно заборонити зрівнявши їх з фашистами, а комуністичний режим - з оккупацією

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

По перше, картинка для всього світу,нова влада виганяє ЛЕГІТИМНИХ парламентаріїв. Хто там блять на ББС буде розбиратись,чому і як. Зімбабве,корочє. По друге, ви знаєте,де український червоний пояс,вам блять ідіоти проблем мало? Суки популістські,краще б закони приймали. З такими блять патріотами ворогів не треба. Ідіоти. Вибачаюсь за матюки,дістало. 

 

Знооооов - "картинка для всього світу". та ви заїбали вже скиглити!

Мене не їбе ані світ, ані картинка, ані гебельсТВ, який це покаже. ми вже допизділися/досиділися "для правільной картинки".

 

тому нахй.

 

а цих виблядків треба було ще одразу після 20.02 заборонити. 

 

:X

 

писи. а я за матюки не вибачаюсь! бо заїбало.

Змінено користувачем Бату Хан
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


Але тоді щоб мені блять не волали,що захід нам щось повинен.

Ну подождите. Запад если не хочет, чтобы мы превратились в заповедник ваты под боком ЕС - то должен таки как-то помогать. Он и помогает. Мы и благодарны. Дальше чего?

У нас при этом свои цели, а у Запада - свои.

Link to comment
Share on other sites

ladzio

с точки зрения евро парламентаризма ты прав (я понял сарказм)..да еще перед 9 мая, да еще перед встречей женева 2

но у нас война, и мы не можем угодить всем.. просто уже надо определяться , кто ты и с кем ты..кто не с нами тот против нас...война!

 

(я вот лично понимал понимал фупчегов и говорил и спорил и стебался--но война и сразу ники другое имеют значение образно говоря..

Link to comment
Share on other sites

я тут бачу єдину помилку в тому шо цим падлюкам дозволяли 23 роки в ньому сидіти

 

комуністів потрібно заборонити зрівнявши їх з фашистами, а комуністичний режим - з оккупацією

 

Так,так,уже беркут заборонили. 

Link to comment
Share on other sites

Знооооов - "картинка для всього світу". та ви заїбали вже скиглити!

Мене не їбе ані світ, ані картинка, ані гебельсТВ, який це покаже. ми вже допизділися/досиділися "для правільной картинки".

 

тому нахй.

 

а цих виблядків треба було ще одразу після 20.02 заборонити. 

 

:X

 

писи. а я за матюки не вибачаюсь! бо заїбало.

 

Так,пане,"картинка". Для того Росія створила Раша тудей,скуповую журналістів і тролить на всіх СМІ Заходу. Війна сьогодні - це війна інформаційна.

Link to comment
Share on other sites

ladzio

с точки зрения евро парламентаризма ты прав (я понял сарказм)..да еще перед 9 мая, да еще перед встречей женева 2

но у нас война, и мы не можем угодить всем.. просто уже надо определяться , кто ты и с кем ты..кто не с нами тот против нас...война!

 

(я вот лично понимал понимал фупчегов и говорил и спорил и стебался--но война и сразу ники другое имеют значение образно говоря..

 

 

Я тебе розумію. І навіть підтримую. Ну ніби мені ці комуняки симпатичні. Але повторюю. За все хочемо платити. Повісимо комуняк - ми уже дорослі і маємо усвідомлювати внутрішні наслідки наших дій. От і все.

Link to comment
Share on other sites

По перше, картинка для всього світу,нова влада виганяє ЛЕГІТИМНИХ парламентаріїв. Хто там блять на ББС буде розбиратись,чому і як. Зімбабве,корочє. По друге, ви знаєте,де український червоний пояс,вам блять ідіоти проблем мало? Суки популістські,краще б закони приймали. З такими блять патріотами ворогів не треба. Ідіоти. Вибачаюсь за матюки,дістало. 

Ти диви як окацаплені "возбуділісь"

Link to comment
Share on other sites

та ну меня нафуй..

террориста не убей, мента продажного не тронь, алигарха оставте в покое, к сепаратам не подходи,

на площадь ни иди -  провокация..и везде картинка.. я думаю путин задумал напасть нападет, захочет запад помочь поможет..

згоден з оцим дописувачем

Link to comment
Share on other sites

Так,пане,"картинка". Для того Росія створила Раша тудей,скуповую журналістів і тролить на всіх СМІ Заходу. Війна сьогодні - це війна інформаційна.

 

очі розуйте. це не інформаційна війна, а справжня. і тут вбивають нашіх хлопців, з-за спин скажених русофілів, яких в свою чергу не вбивають "для картінки".

 

андерстенд???

Link to comment
Share on other sites

Шпигунів, взагалі-то, мочать,

а цих тільки видалили.

 

Если бы их замочили как шпыгунив я бы только зааплодировал.

Но мой вопрос был о другом - о норме закона по которой можно такой фокус проделать

Link to comment
Share on other sites

ХТО В ТАНКУ. Я не проти ганяти комуністів. Просто в такому випадку потрібно визнати, що у нас свої інтереси,ми дорослі,нам нікого не треба і ми самі за себе. Крапка. Розумієте? Не можна скиглити, щоб дали грошей і в той же час підставляти Захід своїми "патріотичними поривами душі".


очі розуйте. це не інформаційна війна, а справжня. і тут вбивають нашіх хлопців, з-за спин скажених русофілів, яких в свою чергу не вбивають "для картінки".

 

андерстенд???

 

Дві війни. Без першої не виграєш другої.

Link to comment
Share on other sites

Та вже гірше не буде.

Комуністи відкрито стали на бік сепаратистів то воюють проти України.

То що їм, доповідати про хід операції?

А Пеця-два завода в Фашераше присутствовал на сикретом заседании?

Тогда не нужно волноваться за комми :D

Link to comment
Share on other sites

Знооооов - "картинка для всього світу". та ви заїбали вже скиглити!

Мене не їбе ані світ, ані картинка, ані гебельсТВ, який це покаже. ми вже допизділися/досиділися "для правільной картинки".

 

тому нахй.

 

а цих виблядків треба було ще одразу після 20.02 заборонити. 

 

:X

 

писи. а я за матюки не вибачаюсь! бо заїбало.

 

 

Підтримую цілком. Потрібно в першу чергу відстоювати свої інтереси. А то москалі роблять що хочуть і картинку це не псує. А тут тільки що відразу німона, німона, картінка вапаснасцє. В дупу комуняк!!!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...