Перейти до змісту

Провалили референдум...


ladzio

Recommended Posts

Ні,я не те що "за" ,але і не проти,але якщо уже уряд вніс на голосування, ТО ВАШУ МАТЬ можна було прозондувати голоси??? А тепер, будь-ласка, "хунта" боїться референдуму. Ну не ідіоти ? Путін винуватий? Комуністи? Янукович? 

Link to comment
Share on other sites

Закон о референдуме нужен, и вообще в будущем нужно переходить к прямой демократии - нам не нужны посредники-нахлебники, эти лукавые аферисты-политики.

Но нужен лион сейчас? Пока нет. Сейчас нужно подавить мятежь коллаборционистов и вернуть Крым.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні,я не те що "за" ,але і не проти,але якщо уже уряд вніс на голосування, ТО ВАШУ МАТЬ можна було прозондувати голоси??? А тепер, будь-ласка, "хунта" боїться референдуму. Ну не ідіоти ? Путін винуватий? Комуністи? Янукович? 

 

у тій "хунті" більше половини ригоанальних підарасів

Link to comment
Share on other sites

 

 


у тій "хунті" більше половини ригоанальних підарасів
их сегодня не было в раде, они ушли вслед за комми. Так что - это "наши" такие сцыкливые.

Они уверены, но они гондоны.


http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=4940

Не уверены как раз рыгионы :)

ААААААААААААААААААААААААААААААААА

так это свобода маи маси - сцыкуны :lol2:  :weep:  :lol2:  :tu:  послидовни 

Link to comment
Share on other sites

Я вважаю, що правильно. Треба питання вирішувати в правильній послідовності. Спочатку треба розібратися з тероризмом, обрати президента, Верховну Раду, покарати злочинців, а потім подумати, чи справді потрібен референдум. Інакше є небезпека фальсифікації результату. До того ж, Росія, звичайно, не визнає результат, якщо він буде на користь унітарної України - скаже, що референдум проводився під контролем бендерівців.

Link to comment
Share on other sites

Вибачте, це ж, здається, не референдум, а консультативне опитування. Я так розумію, що результати не будуть мати ніяких юридичних наслідків?

Link to comment
Share on other sites

Вибачте, це ж, здається, не референдум, а консультативне опитування. Я так розумію, що результати не будуть мати ніяких юридичних наслідків?

у нас и референдумы "не мають юридичних наслідків".

Вспомним кучмореферендум - вроде проголосовали, и ШО?

Link to comment
Share on other sites

з нашим тупорилим народом ще дуже довго референдум буде врєдєн. елементарно шкідлив.

 

в цьому собі треба чесно зізнатися.

Это Вы погарячились, или на самом деле так думаете?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...