Перейти до змісту

Параско, новину для тебе маю


Via

Recommended Posts

Я знову член ТВК Оболонського району на цих виборах.

То передай своім ошалілим дерьмоальянсівцям, щоб обходили мене десятою дорогою, бо якщо будуть знову паскудити, як на минулихвиборах, то я ім морди битиму, люта я на них дуже.

А прізвище моє після заміжжя Дніпрук. Це щоб вони в курсі були.

Бо вони своєю борнею "за права челавекав" тупо заважають працювати комісям під час виборів. Все згідно приказки "Пошли дурнів Богу молитися - то й лоба набьють" :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я знову член ТВК Оболонського району на цих виборах. То передай своім ошалілим дерьмоальянсівцям, щоб обходили мене десятою дорогою,

 

Так тебя гражданских прав лишат, еще до выборов....

ПС. И шубу заберут!!!

Link to comment
Share on other sites

Налякав іжака голою дупою :)

На минулих виборах ми через цих гівнюків мали 10 діб безперервного засідання, падали з ніг від утоми, а дерьмоальянсівці на нас ментів викликали і на голів ДВК, паскудники рідкісні.

Link to comment
Share on other sites

Ты Хозя, сцуко, догавакаешься шо после выборов она у тебя не тока 2 гектара отожмёт, но и тракторець. Будешь на таиландских слонах пахатьна. :gigi: Шубу она тебе хрен простит. :nose3:

Змінено користувачем Ita
Link to comment
Share on other sites

 

 


а дерьмоальянсівці на нас ментів викликали

 

Вас дустом травить надо по хорошему, так что это они еще вполне прилично с вами обошлися....


Ты Хозя, сцуко, догавакаешься шо после выборов она у тебя не тока 2 гектара отожмёт, но и тракторець. Будешь на таиландских слонах пахатьна. :gigi:

 

 

Тайланднаш!!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а шоб ты спросила..

а за кого голосовать

за бпп..юлю..жопоблок?

логики и смысла одинаково.

Так почему тогда  за Свободу?

А я всегда агитировала и буду агитировать за Ляшко.

Link to comment
Share on other sites

Вия!!

Так когда пересчитали голоса....демальянс доказал о фальсификациях в подсчётах или нет??

Обісрався тоді Дерьмояльянс - після перерахунко одноі дільниці на іх вимогу в них виявилося на один голос меньше, типо вони ще й у Кличка один голос вкрали. Придурки.

Link to comment
Share on other sites

Вияра, ты че злая такая, как с цепи сорвалася?

 

Бо у мене попереду два місяці шизи у ТВК, різні сопляки будуть бігати і винуватити мене, що я хвольсифікатор. Я в такі моменти звірію.

Будемо сподіватися, що у складі ТВК буде і член комісіі від іхнього Дерьмояльянсу, може тоді вони сучари вгомоняться і самі себе винуватитимуть.

Весною на виборах шиза була, риги паскудять в ТВК, а ці придурки ще й працювати не дають взагалі, бо ім один протокол уточнити треба, а на все інше насрати, аби ж тіко ім 5% набрати. Всі ТВК Києва мучили, і думали, що взагалі вибори недійсними дрведеться визнати. У фіналі суки дерьмояльянсові дізналися, що у них найвищий результат якраз по Оболонському району і тоді вже підібгали хвости, бігаои сумирні, як щенята.

Link to comment
Share on other sites

Налякав іжака голою дупою :)

На минулих виборах ми через цих гівнюків мали 10 діб безперервного засідання, падали з ніг від утоми, а дерьмоальянсівці на нас ментів викликали і на голів ДВК, паскудники рідкісні.

Тобто Ви отримаєте ще раз офіційну зарплату, і віддасте податки для олігархів, чи не так?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Обісрався тоді Дерьмояльянс - після перерахунко одноі дільниці на іх вимогу в них виявилося на один голос меньше, типо вони ще й у Кличка один голос вкрали. Придурки.

Та да, та да... Пересчёт - эт неприятная штука. Ну местами и для некоторых. Помницца одно деушко, имевшее когда-то на ФУПе в подписи "... и я ему под стать"(ну подменютый который) говорила что у неё есть усё с мокрыми печатками шоб доказать шо Свобода таки в парламенте.  Не срослось... И хрен его знает почему такие нескладухи. Не, я ничё не хочу сказать, но иногда банан - это просто банан и черной кошки в комнате таки нет. Не всегда, но иногда таки бывает?

Link to comment
Share on other sites

мамма миа :consul: выходит, что Парася тут уже больше года нам коварно проталкивала идеологию демальянса :fp1: а я по своей наивности не подозревал, что такое творится :weep:хотя ... новый сорт помидоров "демальяшка" неплохо звучит  :nose3: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...