Перейти до змісту

Послевыборный позитив


Citizen UA

Recommended Posts

Новоизбранный мэр города Глухова. Не только грузинами богата земля украинская  :)  Больше инфы здесь http://nv.ua/project/monolog-mishel-tereshchenko.html

 

 

Мишель Терещенко — наследник самой известной династии украинских предпринимателей и меценатов Артемия и Николы Терещенко, а также внук последнего министра финансов Временного правительства Российской империи Михаила Терещенко.

Усилиями этой семьи, когда‑то владевшей десятком сахарных заводов на территории нынешних Украины и России, были построены в Киеве Владимирский собор, Национальный художественный музей, консерватория, основана больница Охматдет и многое другое.

12 лет назад Мишель Терещенко переехал в Украину из Франции, поселился в родовом гнезде семьи в городе Глухове, выучил русский язык и основал небольшой бизнес по производству льна.

Неделю назад его долгое возвращение в Украину завершилось полностью — он получил украинское гражданство, отказавшись от французского, и теперь планирует участвовать в выборах городского главы Глухова

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Кандидат в мери Глухова Мішель Терещенко заявив, що проти нього та його команди на виборах використовувався адмінресурс і він не міг проводити повноцінну передвиборчу кампанію. 


«Перемогти на виборах було дуже важко, було масивне використання адмінресурсу про ти нас. Нам не дали жодного білборду, жодного приміщення для зборів, використовувався чорний піар», – сказав Мішель Терещенко в коментарі Радіо Свобода. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мої друзі мали з ним відносно недавно контакт. Справив на них неймовірно позитивне враження. Кажуть, що дуже інтелегентний, простий (зовні) та люблячий Україну чоловік.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

Кандидат в мери Глухова Мішель Терещенко заявив, що проти нього та його команди на виборах використовувався адмінресурс і він не міг проводити повноцінну передвиборчу кампанію. 

«Перемогти на виборах було дуже важко, було масивне використання адмінресурсу про ти нас. Нам не дали жодного білборду, жодного приміщення для зборів, використовувався чорний піар», – сказав Мішель Терещенко в коментарі Радіо Свобода. 

 

64% отримав

моє рідне місто, голосував за нього і за Свободу у раду, Свобода не проходить :(

Link to comment
Share on other sites

Мої друзі мали з ним відносно недавно контакт. Справив на них неймовірно позитивне враження. Кажуть, що дуже інтелегентний, простий (зовні) та люблячий Україну чоловік.

Не поймите меня привратно, это ложка, даже капля, меда в бочке гавна.

Link to comment
Share on other sites

Не поймите меня привратно, это ложка, даже капля, меда в бочке гавна.

А я вижу это по-другому. Там, где есть действительно порядочная и достойная в глазах большинства избирателей кандидатура, никакой админресурс не поможет. Беда в том, что таких людей можно пересчитать по пальцам, и далеко не все они стремятся во власть

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Багато хто мене зараз запитує у чому полягає секрет сенсаційної перемоги Мішеля Терещенка на виборах Глухівського міського голови?

Дійсно, це феноменальний випадок, коли людина, яка півроку тому змінила французське громадянство на українське, без жодного борду й будь-яких інших стандартних носіїв політичної реклами та, практично без витрат на свою кампанію (друк програм та календариків можна не рахувати), отримала перемогу на території, яка багато років знаходилася під тотальним контролем сумської мафії (до речі, на минулих виборах на посаду міського голови "господарі регіону" висували всього одну особу, щоб особливо не напружуватися!)

 

Тому не дивно, що у Глухові весь адміністративний ресурс почав працювати проти Терещенка відразу, як він заявив про свій намір взяти участь у виборах: проти нього та членів команди було відкрито "на рівному місці" аж 5 кримінальних справ, видавалася величезна кількість так званих газет (навіть, без координат) з наклепом, які доставлялися листоношами (!) в кожну поштову скриньку, протиправно було відмовлено у наданні рекламних площ у місцевих ЗМІ, рекламних конструкцій, приміщень, тощо. На кожну зустріч приходила купа провокаторів з метою її зірвати. На членів команди здійснювався тиск за місцями їх роботи та постійні погрози. І ще було багато інших брудних моментів, які не хочу згадувати...

 

Крім того, в останній момент, Терещенка зрадила Свобода, висунувши свого технічного кандидата (до речі, з декількома судимостями, у т.ч. за згвалтування) на користь основного опонента з Волі народу. Це відбулося всупереч рішенню глухівської міської організації Свободи, яка на своїй конференції прийняла рішення щодо підтримки Мішеля. Як бачимо зараз, глухівчани швидко розібралися: Свобода не пройшла, а технічний кандидат відтягнув аж 96 голосів (це менше ніж інший, нікому не відомий технічний кандидат-самовисуванець)

В останній день перед виборами, вслід за Свободою, Терещенка зрадили Радикальна Партія Ляшка та Батьківщина, замінивши членів ТВК, які були рекомендовані Мішелем. При цьому, РПЛ наважилася замінити секретаря ТВК (яка є головою міської організації РПЛ), підробивши її підпис на документах.

 

Як можна в таких умовах здобути перемогу? Насправді, все дуже просто.

 

1. Мішель Терещенко ніколи не збирався йти у політику: взяти участь у виборах міського голови його умовили самі глухівчани.

 

2. Виборчу кампанію для Мішеля Терещенка теж проводили самі глухівчани, які змогли належним чином організуватися та розподілити між собою обов'язки. Багато небайдужих людей приїхало з Києва, а також з Сум допомагати, особливо в останні дні перед виборами та у день виборів. Вся команда Мішеля під час виборів, а також спостерігачі, працювали ВИКЛЮЧНО на волонтерських засадах! Таких вмотивованих, щирих, професійних фахівців я раніше рідко де зустрічала!

 

3. Мішеля Терещенка підтримали всі демократичні політичні сили у Глухові та агітували за нього. Після зради Свободи, РПЛ, Батьківщини члени їх міських партійних організацій продовжували підтримувати Мішеля.

 

4. Штаб Мішеля Терещенка напередодні та у день виборів спрацював дуже професійно: 
заплановані провокації та фальсифікації були своєчасно виявлені та зупинені. Замінені продажними політичними силами члени ТВК були оперативно введені до складу ТВК шляхом заміни членів іншої партії. Порушені кримінальні справи. Величезну допомогу у спостереженні за голосуванням здійснили народні депутати України: ті, хто спеціально приїхав у Глухів (Павло Кішкар, Ганна Гопко, Віктор Кривенко) та ті, хто займався контролем ситуації безпосередньо з Києва. 
Міжнародна спільнота теж дуже уважно спостерігала за розвитком подій...

 

5. Величезну роль зіграли засоби масової інформації національного рівня, які висвітлили ситуацію якою вона була та не дали створити "ефект ізоляції". Окремо хочу виділити газету "День", яка зробила справжній інформаційний прорив та стала улюбленою серед багатьох глухівчан.

 

6. Щире бажання Мішеля слугувати суспільству й продовжувати традиції своїх пращурів, а також його досягнення у бізнесі, зокрема, створення декількох виробничих підприємств у місті, надихала глухівчан: Терещенко перетворював, навіть, локальні зустрічі на справжні народні віча, які відбувалися виключно на вулиці (жодне приміщення в місті не надавали) у будь-яку погоду. А ще у Мішеля є унікальна якість - він неймовірно відкритий та позитивний: миттєво знаходить спільну мову з будь-якою людиною та щиро пропонує свою допомогу, нічого не очікуючи натомість... Тому, його завжди оточує величезна кількість друзів та всі раді бути чимось корисними.

 

Синергія від всього переліченого та непереліченого і забезпечила перемогу Мішелю Терещенку, він набрав майже 65%!

Результати виборів в Глухові вважаю безпрецендентною перемогою місцевої громади над представниками олігархічного кримінального угруповування. Це саме той випадок, коли глухівчани продемонстрували всій Україні, що немає нічого неможливого!

 

Звичайно, перемога є точечною та потребує подальших титанічних зусиль для впровадження системних змін, підгрунтя для яких повинно створюватися на національному рівні. Вірю, такі зміни розпочнуться саме з колишньої столиці Гетьманщини, яка колись визначала долю всієї правобережної України.

А поки що Мішель Терещенко формує свою команду професійних управлінців, які розділяють європейські цінності та готові віддано працювати на результат заради успішного розвитку України. Майбутніх державних діячів, які досі не з'явилися на політичному горизонті.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Так он же олигарх, йопта!!! Кагжижтаг! :lol2:

 

 

 

Ганна Гопко, Віктор Кривенко

 

Исключены из Самопомощи. А Кривенко стартовал в Вече Богословской.  

 

 

 

И что конкретно Терещенко сделал за 12 лет проживания в Украине?  Построил крепостную деревню типо Засух?  Незна.  Может он чего и стоит, но пока - голимый проплаченный пиар.

Link to comment
Share on other sites

Так он же олигарх, йопта!!! Кагжижтаг! :lol2:

 

Исключены из Самопомощи. А Кривенко стартовал в Вече Богословской.  

 

И что конкретно Терещенко сделал за 12 лет проживания в Украине?  Построил крепостную деревню типо Засух?  Незна.  Может он чего и стоит, но пока - голимый проплаченный пиар.

Что сделал? Создал производство, рабочие места, отказался от французского гражданства чтобы быть полезным родине своих предков. Про крепостную деревню и олигарха хотелось бы поподробнее послухать докладчика. Я конешно понимаю, что все настоящие патриёты Украины собрались в БПП, а еще некоторым болыть за Нэньку  по заграницам, но...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Создал производство, рабочие места, отказался от французского гражданства

Депардье ? ;)  Ресторан, винокурня, гражданство. И все от большой любви к деньгам России  :gigi: .

 

Ну не верю я залетным..... Если смог 12 лет развивать бизнес в Украине, от наших "крепких хоз." не сильно ушел, иначе уже давно бы уехал, как многие другие. Т.е. откаты, взятки и т.п.

Link to comment
Share on other sites

Депардье ? ;)  Ресторан, винокурня, гражданство. И все от большой любви к деньгам России  :gigi: .

 

Ну не верю я залетным..... Если смог 12 лет развивать бизнес в Украине, от наших "крепких хоз." не сильно ушел, иначе уже давно бы уехал, как многие другие. Т.е. откаты, взятки и т.п.

Сравнил хуй с пальцем

 

 

Моя фирма Linen of Desna начала с разведения льна с коротким стеблем, который используют в производстве изоляционных и строительных материалов. Год назад мы выкупили полуразрушенный завод в Глухове, завезли из Европы оборудование и планируем создать полный цикл переработки.

 

Уже сегодня наше предприятие прибыльно, на нем работает 153 человека, и мы поставляем продукцию в Китай, Францию и Польшу. За таким производством большое будущее — в Украине очень трудолюбивые люди, они хотят и готовы работать.

Link to comment
Share on other sites

Сравнил хуй с пальцем

Йоп-ти!! 153 человека - ну бля аж ТРИ ресторана, скорее всего два. Охренительный результат за 12 лет в Украине!

Думаю у Депардье в раше намного больше работает чем 153 человека.

 

Вон николаевский бизнесмен за 5 лет три завода поднял с нуля. Работает около 4 000 человек. И тишина.....

Ну да, у него блажь, заниматься производством а не просто торговать.

 

Ни о чем разговор. Будем посмотреть. Может Терещенко действительно такой порядочный.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Йоп-ти!! 153 человека - ну бля аж ТРИ ресторана, скорее всего два. Охренительный результат за 12 лет в Украине!

Думаю у Депардье в раше намного больше работает чем 153 человека.

 

Вон николаевский бизнесмен за 5 лет три завода поднял с нуля. Работает около 4 000 человек. И тишина.....

Ну да, у него блажь, заниматься производством а не просто торговать.

 

Ни о чем разговор. Будем посмотреть. Может Терещенко действительно такой порядочный.

Я не понимаю твоей страсти к гигантомании. К вопросу  про 12 лет и 153 человека. Одно дело начать с нуля имея в кармане шиш с маслом, а совсем другое, когда есть стартовый капитал. Николаевский бизнесмен начал с нуля, или просто вложил где-то заработанное ранее бабло и поднял заводы с нуля? В этом и разница.

Link to comment
Share on other sites

При всем уважении к Терещенко ( я его не знаю, всех кого я не знаю про кого я не слыщал по дефолту относим к уважаемым людям), мне вся ситуация в целом не кажется радужной. Выглядит все очень эээ ахуительно чтоле.

Хотя, по капле море набегает, и тот факт что начал с Глухова, вполне может быть себе план. В киеве его удавили бы, и дай бог чтобы не буквально.

Link to comment
Share on other sites

11061327_10153218570344646_7695847537253

 

Що було пріоритетом при виборі міського голови - політична приналежність кандидата чи якість управління в місті? Перше, звичайно, відіграло свою роль, але ось картинка з березнового опитування International Republican Institute (IRI)щодо якості послуг в 22-ох містах України. Тобто, респонденти говорили суто про комфорт життя; жодної політики. У містах-лідерах - Вінниця, Львів, Харків, Тернопіль чинні міські голови або вже, фактично, перемогли на виборах, або, принаймні, здобули під 50% голосів виборців; в Черкасах міський голова здобув вдвічі більше голосів від свого найближчого переслідувача. До речі, всі ці кандидати є представниками п"яти різних політичних сил. Натомість більшість міст з "червоної зони" не переобрали своїх міських голів.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Николаевский бизнесмен начал с нуля, или просто вложил где-то заработанное ранее бабло и поднял заводы с нуля?

"заработанные" :) Я же говорю - блажь у него.

 

А Терещенко, "потомок меценатов" приехал с нуля в Украину?

 

Ладно, разговор ни о чем. Я про Терещенко ничего до выборов не слышал. Просто не может быть человек белым и пушистым занимаясь 12 лет бизнесом в Украине.

Link to comment
Share on other sites

Темная лошадка прошлых выборов. Герой, борцун, ...  истеричка-пиараст.

Да куда уж ему до проверенных кадров, что подбирает себе Пе во фракцию БэПэПэ.  А Шокенд один чего стоит? Глыба,а не человек!  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Темная лошадка прошлых выборов. Герой, борцун, ...  истеричка-пиараст.

 

https://www.youtube.com/watch?v=_guM9LN6itM

 

А в чому він не правий?

Тітановий Джексон це герой України.

А сосєнко-чорная багаторічна провладна шалава. Влада нагло мухлює у всіх на очах в Палограді. 

Цій тварюці ще поіпалу потрібно було насувать і скинути у бак зі сміттям.

Молодець той Парасюк, гарний хлоп.

 

Змінено користувачем Kolisian
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Отмазка не катит. Шокин - не повод выбирать беспомощных и безграмотных демагогов-истеричек, сначала голосующих за закон, а потом требующих от исполнителей нарушать его.


Да куда уж ему до проверенных кадров, что подбирает себе Пе во фракцию БэПэПэ.  А Шокенд один чего стоит? Глыба,а не человек!  :nose3:

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

Да куда уж ему до проверенных кадров, что подбирает себе Пе во фракцию БэПэПэ.  А Шокенд один чего стоит? Глыба,а не человек!  :nose3:

http://ua1.com.ua/politics/ssha-vidkrito-zazhadali-zvilnennya-shokina-11537.html

:nose3:

А в чому він не правий?

Тітановий Джексон це герой України.

А сосєнко-чорная багаторічна провладна шалава. Влада нагло мухлює у всіх на очах в Палограді. 

Цій тварюці що поіпалу потрібно було насувать і скинути у бак зі сміттям.

Молодець той Парасюк, гарний хлоп.

 

+ 100500

Link to comment
Share on other sites

 

 


А в чому він не правий?

 

Смотри ролик. Она грамотно ответила на истерику. Некуй было такие законы принимать, ясно было чем все закончится. 

 

Парасюк не простой манюпас-обыватель, он как минимум несет ответственность за происходящее.  

К тому ж дурак, предъявляешь претензии, - будь добр назвать закон, который нарушен.

Link to comment
Share on other sites

Йоп-ти!! 153 человека - ну бля аж ТРИ ресторана, скорее всего два. Охренительный результат за 12 лет в Украине!

Думаю у Депардье в раше намного больше работает чем 153 человека.

 

Вон николаевский бизнесмен за 5 лет три завода поднял с нуля. Работает около 4 000 человек. И тишина.....

Ну да, у него блажь, заниматься производством а не просто торговать.

 

Ни о чем разговор. Будем посмотреть. Может Терещенко действительно такой порядочный.

 

Какой бизнес у Депардье на росие?

 

да, Депардье - ставленник путина. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...