Перейти до змісту

Основна проблема України


abandon

Recommended Posts

Відсутність ідеології в державному будівництві. Навіть не так: державного будівицтва немає і не буде, доки до влади не прийдуть суто ідеологічні сили, що спираються в своїй діяльності на доктрини ідеологів-теоретиків.

 

Якщо почитати цей форум, або ФУП, або фейсбук, то 95% балачок розгортаються виключно навколо ПЕРСОНАЛІЙ, точніше - кого слід ненавидіти, а кому співати осанну. Фактично - це банальний, беззмістовний срач.

 

Це діагноз не лише політикуму, а й прошарку "політично свідомих" громадян. Це стан болота, в якому в принципі не можуть статися якісні зміни.

Стосовно ідеологічності політиків дійшло до абсурду: епатажний клоун Балашов попри всю поверхневість має претензії на те, аби вважатися найбільш ідеологічно просунутим діячем. Це вирок решті політикуму.

 

Наприклад, в спілкуванні з представником "нової хвилі" - головою Демальянсу Гацьком - я намагався витягнути яку ідеологію сповідує його політсила за межами безглуздого "ми проти всього поганого і за все хороше" (декларується 100% політикуму). Відповідь, яку я отрмав від "прогресивного" Гацька: за ідеологією - до Сталіна та Гітлера :weep:

 

Я свідомий того, що мій погляд є вкрай непопулярним серед "політзагалу", включаючи форумну тусовку. Люди настільки звикли до, фактично стали залежними від безкінечного обсмокування інфо-потоку (білий шум), що сама думка про те, що слід напружуватися й вдаватися до теоретизувань, жахає їх. Це також доводить, що попри постійне бурмотіння та скиглення на перебіг подій, людей в глибині душі все влаштовує.

 

До речі, Майдан(и) в цьому плані є дуже характерними з огляду на тотальне домінування форми над змістом. Майдани не народили нового, ідеологічного політикуму, бо на нього не було і досі немає запиту. Ті, хто вимагає від деідеологізованого політикуму якихось "змін" чи "реформ" дурить самого себе. Якщо активний громадський загал не продукує запиту на ідеологію, то йому гріх скаржитися на політиків, які лише діють в коридорі очікувань суспільства.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

основная проблема Украины-это чрезвычайно высокая концентрация инфантильных, горластых, совковых (в т.ч. и псевдопроукраинских) мудаков на 1 кв. километр

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Відсутність ідеології в державному будівництві. 

 

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ

 

Стаття 15.

Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.

Жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова.

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

основная проблема Украины-это чрезвычайно высокая концентрация инфантильных, горластых, совковых (в т.ч. и псевдопроукраинских) мудаков на 1 кв. километр

 

Цей допис саме те, про що я й написав - персоналізація всього і вся.

Link to comment
Share on other sites

"ідеології в державному будівництві" - прямо запрещены в конституции Украины.

 

:weep:

Доведеться проитувати самого себе:

 

 

Я свідомий того, що мій погляд є вкрай непопулярним серед "політзагалу", включаючи форумну тусовку. Люди настільки звикли до, фактично стали залежними від безкінечного обсмокування інфо-потоку (білий шум), що сама думка про те, що слід напружуватися й вдаватися до теоретизувань, жахає їх. Це також доводить, що попри постійне бурмотіння та скиглення на перебіг подій, людей в глибині душі все влаштовує.

Link to comment
Share on other sites

ваще я отэто обожаю - выйдет хтойто и скажет: я знаю

основную проблему! :scenic: если ету основную проблему убрать - 

зажывьом! потому што она основная, а второстепенные

мы победим одной левой! вот я кокой - я знаю! и совсем

задаром даю и вам шанс узнать - пешу об ей, основной

проблеме, в тырнете! теперь мы все (благодаря афтару)

будем знать основную проблему! ура, товарищи! только вот

как победить ету проблему - я не знаю. ибо теоретик, а не

практег... но зато кокой я вумный и бескорыстный - задаром

делюсь своим уникальным знанием!  :fp1:

 

зы. сей топег не касаеццо конкретно ТС, а создан для

глубокомысленного обдумывания бытия и вбросов.

совершенно забесплатно.  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В нашей ситуации у избирателей нет взглядов, а у политиков - принципов. Наши политические партии - сиюминутные или вождистские объединения. И они все равно будут действовать исходя прежде всего из интересов собственного выживания в стране, а не из интересов страны. А избиратель будет пытаться понять, кто из вождей "лучший", а не то, какая платформа в большей степени соответствует его интересам.

Link to comment
Share on other sites

Можно я первый обозначу свою идеологическую платформу, принципы... Вскрываюсь B-)

 

Можно описать как "Национал-консерватизм".

 

 

Що, власне, стоїть за консерватизмом в наших умовах?

Поточна влада, наприклад, є консервативною, оскільки консервує існуючі порядки.

 

Поясніть.

Link to comment
Share on other sites

ваще я отэто обожаю - выйдет хтойто и скажет: я знаю основную проблему!

©Павлік Морозов. Епічна трагедія.

Таких гандонiв часто бачив я,

Що всiм пиздять: я – гуру, я – учитєль!

Несiть менi усi по три рубля

І мудростi вам дам я дохуя.

А сам читать умiє по складам

І голосно пердить в компан’ї дам.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відсутність ідеології в державному будівництві. Навіть не так: державного будівицтва немає і не буде, доки до влади не прийдуть суто ідеологічні сили, що спираються в своїй діяльності на доктрини ідеологів-теоретиків.

 

Якщо почитати цей форум, або ФУП, або фейсбук, то 95% балачок розгортаються виключно навколо ПЕРСОНАЛІЙ, точніше - кого слід ненавидіти, а кому співати осанну. Фактично - це банальний, беззмістовний срач.

 

Це діагноз не лише політикуму, а й прошарку "політично свідомих" громадян. Це стан болота, в якому в принципі не можуть статися якісні зміни.

Стосовно ідеологічності політиків дійшло до абсурду: епатажний клоун Балашов попри всю поверхневість має претензії на те, аби вважатися найбільш ідеологічно просунутим діячем. Це вирок решті політикуму.

 

Наприклад, в спілкуванні з представником "нової хвилі" - головою Демальянсу Гацьком - я намагався витягнути яку ідеологію сповідує його політсила за межами безглуздого "ми проти всього поганого і за все хороше" (декларується 100% політикуму). Відповідь, яку я отрмав від "прогресивного" Гацька: за ідеологією - до Сталіна та Гітлера :weep:

 

Я свідомий того, що мій погляд є вкрай непопулярним серед "політзагалу", включаючи форумну тусовку. Люди настільки звикли до, фактично стали залежними від безкінечного обсмокування інфо-потоку (білий шум), що сама думка про те, що слід напружуватися й вдаватися до теоретизувань, жахає їх. Це також доводить, що попри постійне бурмотіння та скиглення на перебіг подій, людей в глибині душі все влаштовує.

 

До речі, Майдан(и) в цьому плані є дуже характерними з огляду на тотальне домінування форми над змістом. Майдани не народили нового, ідеологічного політикуму, бо на нього не було і досі немає запиту. Ті, хто вимагає від деідеологізованого політикуму якихось "змін" чи "реформ" дурить самого себе. Якщо активний громадський загал не продукує запиту на ідеологію, то йому гріх скаржитися на політиків, які лише діють в коридорі очікувань суспільства.

Вопрос не новый,но по-прежнему актуальный.

 

Но! Даже если появится запрос на идеологию,то это,как и все остальное(за всё хорошее против плохого),будет служить ... очередной лазейкой для проходимцев :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Відсутність ідеології обумовлена відсутністю запиту на неї в суспільстві.

 

P.S.

Ідеології в державному будівництві не заборонені, заборонена обов'язковість однієї ідеології для всіх.

Link to comment
Share on other sites

основная проблема Украины-это чрезвычайно высокая концентрация инфантильных, горластых, совковых (в т.ч. и псевдопроукраинских) мудаков на 1 кв. километр

Мудаков процент зашкаливает. Причем они думают, что они от геополитики то квантовой физики разбираются.

Link to comment
Share on other sites

Просим!

 

Що, власне, стоїть за консерватизмом в наших умовах?

Поточна влада, наприклад, є консервативною, оскільки консервує існуючі порядки.

 

Поясніть.

Можно поясню на примере. Вот, возьмём, хозяйку, которая собирается закрывать консервацию. Что она делает? Она отбирает для этого лучшие овощи и фрукты, ну, очевидно ж, что гниль у радивой хозяйки в консервацию не попадёт. Что на выходе? Получаем красивый, питательный, ценный продукт с сохранением всех свойств на длительное время.

Так и тут. Человеческая цивилизация в лице "западного мира" наработала много решений и накопила горы опыта. Всё хорошее стоит взять и применить у себя. За эталон можно взять Консервативную партию Великобритании. При этом, хочу подчеркнуть, консерватизм не отрицает развитие и не ограничивает свободы.

Приставка "Национал-", в моём понимании, должна подчёркивать здоровый национальный эгоизм в вопросах существования и развития страны и общества.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Відсутність ідеології в державному будівництві. Навіть не так: державного будівицтва немає і не буде, доки до влади не прийдуть суто ідеологічні сили, що спираються в своїй діяльності на доктрини ідеологів-теоретиків. Якщо почитати цей форум, або ФУП, або фейсбук, то 95% балачок розгортаються виключно навколо ПЕРСОНАЛІЙ, точніше - кого слід ненавидіти, а кому співати осанну. Фактично - це банальний, беззмістовний срач.
Єдиною продуктивною ідеологією в нас мала б бути імплементація єесівської моделі держави "під ключ". Що без зайвого срачу і теоретичних розсусолювань швидко зробили прибалти, поляки і т.д. А нам і досі лише б потарахтєть про юлясуку та пєдрілу замість напрацювання суспільного консенсусу з головного питання.
Link to comment
Share on other sites

Єдиною продуктивною ідеологією в нас мала б бути імплементація єесівської моделі держави "під ключ". Що без зайвого срачу і теоретичних розсусолювань швидко зробили прибалти, поляки і т.д. А нам і досі лише б потарахтєть про юлясуку та пєдрілу замість напрацювання суспільного консенсусу з головного питання.

Не всё так просто. Вон с гордыми эллинами сколько ебутся? С прибалтами чуть проще было. Население каждой из стран меньше чем людей в Киеве, да и территории сопоставимы. Польша = over+ потраченных денег. Так шо тарахтеть будут ещё долго.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...