Перейти до змісту

Діверсантка Ірця


Recommended Posts

Говоря словами классика "Тобі, я бачу, мало пизди получить, - ти ще хочеш шоб тебе в сраку виєбли!" (с)

 

 

Ірина Фаріон: я ходила у комсомол, щоб розвалити його зсередини

Дев’ятимісячне перебування у комсомолі (Всесоюзний Ленінський комуністичний союз молоді) у середині 80-х років не має жодного стосунку до теперішньої політичної та наукової діяльності членкині політради ВО «Свобода».

Про це в ефірі хард-ток шоу «Насцяти В очі» (щопонеділка о 20:00 на телеканалі ZIK) розповіла член політради ВО «Свобода», викладачка НУ «Львівська політехніка» Ірина Фаріон.

«Мені 52 роки, у комсомолі перебували абсолютно всі люди цього віку. У книжечці мого вчителя Теофіла Комаринця є моя фраза: «… з ініціативи Теофіла Івановича мене почали залучати до факультетської парторганізації, яка завжди була для мене грою. «Для чого це мені», – запитала тоді я. «А щоби підривати їх зсередини», –відповів Теофіл Іванович». І ми їх підірвали. Моя теперішня політична діяльність не має жодного відношення до мого перебування в комсомолі 30 років тому. Це тривало дев’ять місяців життя з тією метою, щоб знищувати їх зсередини», – сказала Ірина Фаріон.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rilPxQcn5gs

 

http://i10.pixs.ru/storage/2/3/8/fariongif_5337839_20512238.gif

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  не  є  симпатиком  Фаріон,  але  ніяк  не  можу  зрозуміти,  чого  мусолиться  ця  тема  з  комсомолом. Усі  тоді  були  комсомольцями. Інакше  шлях  був  усюди  закритий.  Інша  справа  партія  і  то,  щоб  займати  якусь  посаду,  то  треба  було  вступати.  В  протилежному  випадку  українці лише  б  хвости  коровам  крутили. 

Але  якщо  вже  хтось  тусував  про  райкомах,  обкомах,  то  то  вже  трохи  инша  справа.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А в КПРС вона в кінці 80-х вперлася теж для підриву ?

Щось якось опіздала..

даже я был..правда меня 2 раза исключали...

гы..гы.. :D

Як це тобі вдалося ? Мене один і з кінцями. По моїй же заяві.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не є симпатиком Фаріон, але ніяк не можу зрозуміти, чого мусолиться ця тема з комсомолом.

 

бо та дура вместо того, чтобы признаться, гонит пургу, то она якобы не была в КПСС, то в девчячих дневниках писала про долю независимости, то теперь вот опять (это новая пурга ?)

 

п.с. мне 46, я в комсоле был со школы, как почти все, а кто шел в ВУЗы - все, как школьников принимали поголовно в октябрята

просто я не пижжю про подрывную деятельность изнутри :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Голова у орлыци работатет неважно.Если бы она соображала получше,то сперва не отказывалась от членства в ВЛКСМ и КПСС(!),а сразу бы призналась ,что была там "с целью разрушить ... " и т.д..

Когда это дуру приперли фактами,то стала думать,как отбрехаться :D

 

Да и вообще ... Лучшей дискредитации украинского национализма,чем выпады этой кликуши и придумать нельзя.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  не  є  симпатиком  Фаріон,  але  ніяк  не  можу  зрозуміти,  чого  мусолиться  ця  тема  з  комсомолом. Усі  тоді  були  комсомольцями. Інакше  шлях  був  усюди  закритий.  Інша  справа  партія  і  то,  щоб  займати  якусь  посаду,  то  треба  було  вступати.  В  протилежному  випадку  українці лише  б  хвости  коровам  крутили. 

Але  якщо  вже  хтось  тусував  про  райкомах,  обкомах,  то  то  вже  трохи  инша  справа.

 

"Все тогда были"- на самом деле нет.

Ей ставят в упрек не членство в ВЛКСМ, где действительно были практически все старше 1977 года рождения (ну Стиви вот не был, но далеко не всякий растлевал пионервожатых, за что был не принят в комсомол, да), и сам Тягныбобик был, а за ее членство в КПСС, где, согласитесь, было людей на порядок меньше. Но само по себе членство в КПСС тоже не особо тяжкое деяние, даже икона национал-демократов Ющенко был в КПСС, так что всякое бывает. Но!

Ирця Тарион вступила в КПСС в 1988 году. Во Львове. Еще раз- в 1988 году. Когда уже три года в СССР шла перестройка, когда во Львове уже формировались национальные партии, за полгода до возрождения "Просвіти" и создания Руха- она вступает в КПСС. Во Львове, где к тому времени все приличные люди, вступившие в КПСС по нужде, уже закапывали партбилеты. И она не скрывала,  что вступила ради карьеры. То есть нельзя сказать, что она добросовестно заблуждалась, вот ее слова: "В 1988 году исключительно по мотивам научного карьерного роста я вступила в это дерьмо". Уже по стране шла лавина правдивой информации о всех преступлениях коммунистов против украинского народа, уже раскапывал "Мемориал" Демьянов лаз- но патриотке Фарион было на то похуй, она строила карьеру. А когда её в 2013 году об этом спросили журналисты- сначала начала кричать, что она не была В КПСС, а когда журналисты подняли архивные документы- стала оскорблять журналистов.  Обычная приспособленческая сука. В тренде на Западной Украине национализм- она националистка. Было в тренде быть коммунистом- она вступала в КПСС. Было бы в тренде служба в НКВД- вступила бы и туда.

Вот за это ее и чмырят.

  • Upvote 9
Link to comment
Share on other sites

Як западенець скажу так що той хто вступав в партію з карєрних мотивів то було ок і не було проблемою в житті але як роботяга вступав то могли і сусіди перестати розмовляти з таким.Якщо вступила в 88 то кінчена дура бо я тоді вже внески комсомольські перестав платити бо було видно що хана комуні приходить.
Link to comment
Share on other sites

Прикольно. В 1988 мне предложили вступить в КПСС, я ответил, что не хочу вступать в дерьмо.

ps: мне еще дедушка завещал не вступать в говно и партию.

В 88-м такое уже можно было себе позволить.

В 78-м можно было только вежливо отказаться,указав какую-нибудь причину типа "не достоин" или что-то в этом роде.

Link to comment
Share on other sites

 

 


членство в ВЛКСМ, где действительно были практически все старше 1977 года рождения
та уже можно было отпетлять и тем кто старше, пусть и не сильно но, чем 1977 г.р., я отпетляла, хоть и грозили страшной карой не дать характеристику)))) в 89-м уже и школьники могли себе позволить не ходить в комсомол, и даже не на ЗУ
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ирця Тарион вступила в КПСС в 1988 году. Во Львове

Може  її  заява  до  88 -го  лежала  вже  кілька  років.  Не  брали,  не  брали,  а  настав  ліберальніший  88 -ий,  а  тут  бац!  і  взяли.  Куди  було  діватися? :)

Але  у  88- му  ніхто  ще  не  підозрював,  що  всього  через  3  роки  Союзу  прийде  хана.  А  кар єру  ніхто  не  відмінював.

Західнякам  працювати  і  у  88-му  було  не  просто.  Мені,  н-д,  допуску  все  життя  не  давали,  відмовляли  у  відрядженнях,  а  як  потрапляла  таки  на  п/я, то  по  пятах  дядечко  ходив.

 

Я  звісно  побрехеньки  Фаріонихи  не  захищаю.  Але  вона  і  в  наш  час  відзначилася,  можна  в  минуле  не  лізти.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Може  її  заява  до  88 -го  лежала  вже  кілька  років.  Не  брали,  не  брали,  а  настав  ліберальніший  88 -ий,  а  тут  бац!  і  взяли.

 

 

не, она в 1987 году подала заяву на кандидатство в члены кпсс, стала кандидатом, а в 1988, как положено, через год кандидатства- членом кпсс

и не выходила из КПСС, как многие сделали в 1990-1991

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не, она в 1987 году подала заяву на кандидатство в члены кпсс, стала кандидатом, а в 1988, как положено, через год кандидатства- членом кпсс

и не выходила из КПСС, как многие сделали в 1990-1991

Так,  у  91-му  майже  усі  повикидали,  але  були  і такі,  що  боялися,  как  бы  чего  не  вышло.  А  вона  коли  положила  партбілет?  Чи  він  ще  досі  в  тумбочці? ;)

Link to comment
Share on other sites

Так,  у  91-му  майже  усі  повикидали,  але  були  і такі,  що  боялися,  как  бы  чего  не  вышло.  А  вона  коли  положила  партбілет?  Чи  він  ще  досі  в  тумбочці? ;)

 

данных о ее выходе их КПСС в архивах львовского обкома не обнаружено

Link to comment
Share on other sites

Треба визнати, що якщо раптом Фаріониха заявить, що вступила в "Свободу" для того, щоб підривати її ізнутрі, то це слід буде вважати найчистісінькою правдою :shuffle:

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Треба визнати, що якщо раптом Фаріониха заявить, що вступила в "Свободу" для того, щоб підривати її ізнутрі, то це слід буде вважати найчистісінькою правдою :shuffle:

И стиви пеплом будет посыпать свою голову

Link to comment
Share on other sites

В 88-м такое уже можно было себе позволить.

В 78-м можно было только вежливо отказаться,указав какую-нибудь причину типа "не достоин" или что-то в этом роде.

Ой! А расскажите мне, а то я не в курсе! :)
Link to comment
Share on other sites

Нельза было стать доцентом и не быть членом КПСС. Понятное дело что все доценты львовского Универа были формальными комуняками. Че к Фарион какие то претензии?
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...