Перейти до змісту

Recommended Posts

Ні-Жирік каналізує невдоволених але тримається в фарватері політики Кремля.Трамп каже що він хоче змінити те як справи вирішуються в Вашингтоні і йде проти політики партійного керівництва респів-які його справжні наміри ми зможемо оцінити тільки якщо його виберуть президентом.

Link to comment
Share on other sites

Фома, буде скоріш за все Хіллярія... але як можна знати на 100% результат тоталізатора?

В фіналі у Круза проти неї шансів мало. Я проти нього нічого не маю.

Але маю сумнів що навколо нього згуртується більша частина естеблішменту партії -

будуть покльовувати як Маккейна у 8 році. На номінацію, думаю його пропихнуть таки,

якщо вперуться рогом і дійде до "брокен конвеншн". Хоча кандидат від естеблішменту - Рубіо.

З одного боку він має певні шанси проти Хілляпії, у випадку реальної міжнародної кризи, яку очікують в другій половині року,

мається на увазі скоординований наступ всіх заклятих друзів на Америку, коли вона повністю зануриться у свою  виборчу кампанію.

На цьому тлі її можна було б просто розмазати, адже саме вона є одним з авторів повного провалу американської зовнішньої політики останніх 8 років.

Рубіо - хлопчик, що може чудово зіграти на цьому полі. Втім, без попереднього виграшу хоча б 500-600 делегатів розраховувати на перемогу на конвенті під час "вільного голосування",

якщо жоден з кандидатів не набере більше 50% голосів - йому не варто. ... 15 березня, боюся, він багато не візьме, а це буде вже Рубікон.

Боюся його будуть пхати і надалі, він і сам після отримання такого ендорсингу від стовпів партії закусив вудила і дещо перебільшує свої сили.

Було б шкода, якщо його вичавлять і зроблять лузером, бо багато хто має на нього плани на 20-й рік...

Трампа точно не допустять, навіть якщо треба буде викликати 007 - ги

Ну не можна поки в сучасній Америці, заявити - я вас всіх мав на увазі, плював на ваші сивини і чхав на вашу думку і я можу це собі дозволити тільки тому що коштую якихось 3 ярди.

 

Теж мені, цаца.... Є набато цінніші активи тут...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нарешті появляються більш тверезі, а не істеричні як У Вош.Пост комментарі...

 

АР:

 

WASHINGTON (AP) — Despite Donald Trump's string of Super Tuesday victories, the billionaire businessman must do better in upcoming contests to claim the Republican presidential nomination before the party's national convention this summer, an AP delegate count shows.

Texas Sen. Ted Cruz is emerging as the candidate who could stop him — with a little help from Florida Sen. Marco Rubio.

While Trump has racked up 10 wins through the first 15 contests, he's won only 46 percent of the delegates that have been awarded since the voting began last month. It takes an outright majority of delegates to win the nomination.

Super Tuesday: Live Democratic results

Super Tuesday: Live Republican results

To win enough delegates to claim the nomination, Trump would have to win 52 percent of the remaining delegates — a difficult feat in a race with three or more candidates.

That's good news for Republican leaders in Washington and state houses across the country, who are deeply concerned about Trump's electability, temperament and command of the issues.

 

Тобто, як сказав Рубіо зніматися поки він не буде. Що ж це має сенс. Хоча Круз хоче, аби всі, що залишилися знялися і підтримали його.

коли за тобою естеблішмент партії то зніматися, поки є певні шанси, навряд чи хтось буде. З іншого боку, розпорошення голосів - теж не кращий чинник аби загострити протистояння, до якого прагнуть, аби посунути Трампа.


Сілентіо-одне можна сказати-такої кампанії виборчої ще не було

 

Угу... Слава богу, що я в ній лише у якості волонтера :D

Link to comment
Share on other sites

а як відреагували спонсори Буша?

 

взагалі то могли б якось зразу домовитись проти Трампа  - вони ж знають, що таке компроміси - це ж не українські політики

 

А взагалі, з Поверненням! Вас тут не вистачало :smiley15:

Link to comment
Share on other sites

while U.S. states as a whole have drifted to the left (that is, they have increasingly adopted liberal policies), most have remained ideologically sta- ble in relative terms. Across our entire time series, the most conservative states are in the South, whereas California, New York, Massachusetts, and New Jersey are always among the most liberal.

 

holistic yearly summary of the ideological orientation of state policies, which we refer to as state policy liberalism. This measure is based on a unique dataset of 148 policies, which covers nearly eight decades (1936–2014) and includes policy domains ranging from labor regulation and civil rights to gun control and gay rights.2

 

http://caughey.mit.edu/sites/default/files/documents/CaugheyWarshaw_Policy_Dynamics150303.pdf  

Link to comment
Share on other sites

Та Трамп реально неадекват, це Жириновський тільки з іншого полюсу. А Хіларі -  :fp1:

Мені подобається американська демократія. Президент-батько, президент-син. Тепер президент-чоловік і висувається дружина. Непотизм чистої води! :weep:

Link to comment
Share on other sites

а як відреагували спонсори Буша?

 

взагалі то могли б якось зразу домовитись проти Трампа - вони ж знають, що таке компроміси - це ж не українські політики

 

А взагалі, з Поверненням! Вас тут не вистачало :smiley15:

Мерсі за комплиман :)

 

Ну Буш повівся досить розумно і благородно. Не став чекати супервівторка і знявся, хоча, спочатку його вважали кандидатом певної частини естеблішменту. Правда, пару днів тому жалівся, що начебто вже витратив на кампанію 350 мільйонів. Наче натякав, що таке благородство йому коштувало доброго шматка пирога. Цікаво, що брати Кох вчора заявили, що не дадуть 400 мільйонів на кампанію проти Трампа :) Правда про те, хто просив не уточнювали. так от я ці дві цифри співставив і в мене закрилися дивні сумніви :)))))

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ще по питанню чому не домовитися з Трампом. Так він не хоче домовлятися! Я переконаний, що його скандальна участь у виборах підігріта з протилежного табору. Наші, якщо хочуть на щось розраховувати в листопаді, просто зобов'язані довести це!

Взагалі то відносини Трампа і республіканської верхівки - то окрема пісня. Трамп довгий час намагється пролізти до вершків гоп. Але його тем не сприймають. Вважають пришелепкуватим вискочкою, який вважає що членство в елітному клубі можна купити лише за гроші. Як на мене, ми маємо справу з застарілим комплексом меншовартості і клубком примітивних образ. Нав'язливі спроби Трампа бути корисним виливалися у непрохані і епатажно - демонстративні підтримки Маккейна і Ромні на виборах 8 і 12 років. Причому знеяковіле обличчя Ромі, коли йому через ЗМІ! об`явили про ендорсінг Трампа я бачив особисто. Там була купа різновекторних емоцій :) А цього разу певно хтось з наших одвічних супротивників чудово прорахував стан цього рудого бовдура, якому для повного щастя не вистачає висратися в унітаз біля спальні Лінкольна і втерти носа цим "пихатим тварюкам" з естеблішменту Гоп! Все інше, в тому числі гроші на компанію - вже була справа техніки. Хоч вбийте я не повірю, що він витрачає на кампанію тільки власні кошти. До мільярда, як він галасливо обіцяв. В нього просто стільки нема вільних коштів!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

дякую за інсайт

Нема що що. Цікаво, чи буде грати ближче до конвенту версія підкупу Трампа демами. Ясно, що довести це буде майже неможливо. Принаймні якщо будуть поширені в змі важкі аргументи, це може зіграти. Але з жалем констатую, що часи вудвордів та бернстайнів, які здатні розворошити скандал а ля вотергейт, в американській журналістці пройшли.... Одні кілери найняті та тупі говорячі голови на дебільних ток шоу залишилися....

Link to comment
Share on other sites

Пішло мочилово Трампа фронтменами ГОП :gigi:

 

Ромні назвав трампа "жуліком" :weep:

 

http://www.msn.com/en-us/news/politics/romney-blasts-trump-as-a-fraud-clinton-would-beat/ar-BBqi9gk?ocid=spartanntp

 

Republican Civil War over Tramp :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Чим більше верхівка респів буде мочити Трампа тим більше буде за нього голосувати.Якщо нема фото де Трамп особисто робить аборт або де Хілларі в ліжку вчить його як розвалити республіканську партію люба атака зі сторони Ромні чи інших буде просто піднімати рейтинг Трампа.Трамп не ідіот і якщо він хоче бути президентом то йому потрібна підтримка конгресу і сенату-замість дурної війни коаще спробувати знайти компроміс

Link to comment
Share on other sites

З боку Трампа, імхо не буде жодних компромісів.... я думаю, що його мета не виграти вибори, а саме знищити ГОП.

І я переконаний що йому за це заплатили. Він як він сам часто каже - бізнесмен - а бізнесмен,особливо з таким сумнівним рекордом як  Трамп,

ніколи не відмовиться від легкого прибутку. Тому хай наші думають що і як формулювати. аби доступно донести цю думку до прихильників партії...

Link to comment
Share on other sites

Жирік, типовий.

гы...

американское общество кстати и не готово к таким кандидатам.

такие популисты сейчас могут поглотить американскую политику.

Link to comment
Share on other sites

Гопи вони ж республіканці.

Я думаю що просто відбувається поляризація суспільства-деми верхівка вловили що і як і скотились вліво-приклад Сандерса який називає себе соціалістом в Штатах і має підтримку говорить сам за себе а з республіканської сторони радикалізація манюпасів вправо теж пішла в верхи відстали-от і результат

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

та не виберуть його

 

Президент - це іноземна політика в першу чергу ( і американці це добре знають) - а у нього досвіду 0 в ній

гы...

а мне казалось шо американцам ..особенно впоследние годков 20 вообще насрать на внешнюю политику ..

выбирают 

для внешнее ужитку.

Link to comment
Share on other sites

Кноп, я не отвечаю, не птому что не хочу - дико глючит форум!

честно говоря удивительно..

у меня форумум летает..

вимдать у тебя просто связь чуток подвисает гдето.имхо.

Гоп = good old party или еще говорят great old party - так респы сами себя называют

дяки..

буду теперь знать..

Link to comment
Share on other sites

Да, Трамп был на грани банкротства. Говорят все потому, что он просто никогда не был  способен к планированию бизнеса. Также он  и обирается управлять страной - по наитию.

Link to comment
Share on other sites

Гопи вони ж республіканці.

Я думаю що просто відбувається поляризація суспільства-деми верхівка вловили що і як і скотились вліво-приклад Сандерса який називає себе соціалістом в Штатах і має підтримку говорить сам за себе а з республіканської сторони радикалізація манюпасів вправо теж пішла в верхи відстали-от і результат

а будет ещё хуже со временем..

через 2-3 выборов в презы..

когда умы простых американцев полностью..поглотит социалка..

вылезут от куда не возьмись..

куча популистов..

на этих выборах только обкатка....

вспомните мои слова...

на следующих выборах жесть будит реальная..

классические выборы наверное скоро в америке отойдут на второй план..

это моё мнение.

Link to comment
Share on other sites

Гопи вони ж республіканці.

Я думаю що просто відбувається поляризація суспільства-деми верхівка вловили що і як і скотились вліво-приклад Сандерса який називає себе соціалістом в Штатах і має підтримку говорить сам за себе а з республіканської сторони радикалізація манюпасів вправо теж пішла в верхи відстали-от і результат

 

Угу...радикалізація і поляризація і це в ситій Америці, це з голоду ніхто не вмирає і без допомоги на дорозі не залишиться...

А що казати про Україну, яку нинішні тварюки поляризують шаленими темпами так, що боюся, якщо це терміново не припинити, наступні покоління будуть від самого слова "капіталізм" хапатися за бруківку на майдані!

Ці тварі своєю ненажерливістю та печерним ідіотизмом обрікують нещасну бідну країну на черговий пошук примарного соціалістичного щастя на довгі десятиріччя... За це треба просто знищувати!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...