Перейти до змісту

Це що, репресії? По што Ценітельницю Алей забанили?


Маковій

Recommended Posts

Зрозуміло.

 

 

MG42:

 

Якщо ЦА і Шпилька пообіцяють толерувати російськомовних проукраїнськи налаштованих українців і більше не заводити цих ганебних мовних срачів, то я зніму заборону на дописи. Але до першого ж фаріонського виєбону.

Ну, а як ні, то й ні.

Link to comment
Share on other sites

А сусіди за результатами ваших міжособиць вже загальну амністію оголосили. Тіпа...

 

 

африканский_йож:

 

навеяло http://uapolitics.com/topic/28013-kogo-esche-likvidirovat-farionshi-jobanye/

от давала себе зарок - никогда не поднимать тему отпочковавшихся форумов-соседей. Но видимо время пришло. 2 года - ну, почти 2 года. Прошу прощения, что не сдержала слова и сама щас занимаюсь тем, за что раньше других гоняла :)

И сори, что пишу здесь - в вашем доме я забанена как главный враг)

 

МГ42! фуп много потерял без тебя, параски, хози, дзипыча, гаррина и других. Это правда. Прости пожалуйста, что ниипацо какие патриоты типа ЦА, тува, ветали60 (ооо, моя любоф веталя - это вообще-т редчайшее сепарское дерьмо Розовый танк с цуга и форы, ты в курсе?) и других отбросов, после жестких забанов тут - осели у вас.

Меня за их выпиздячивание с фупа тут нещадно полоскали. Впрочем, на вашей площадке - тоже. Как очередное подтверждение моей фсбшной продажности и ватности.

 

прости пожалуйста еще раз :)

 

Я готова снова взвалить на себя труд, чтобы усадить всех заинтересованных за один круглый стол - и выработать новые правила совместного жительства, которые боль-мень удовлетворят всех, и которые будут согласны соблюдать ВСЕ стороны.

Без выигравших и проигравших. Со взаимными уступками.

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

А сусіди за результатами ваших міжособиць вже загальну амністію амністію оголосили.

африканский_йож:

навеяло http://uapolitics.com/topic/28013-kogo-esche-likvidirovat-farionshi-jobanye/

от давала себе зарок - никогда не поднимать тему отпочковавшихся форумов-соседей. Но видимо время пришло. 2 года - ну, почти 2 года. Прошу прощения, что не сдержала слова и сама щас занимаюсь тем, за что раньше других гоняла :)

И сори, что пишу здесь - в вашем доме я забанена как главный враг)

МГ42! фуп много потерял без тебя, параски, хози, дзипыча, гаррина и других. Это правда. Прости пожалуйста, что ниипацо какие патриоты типа ЦА, тува, ветали60 (ооо, моя любоф веталя - это вообще-т редчайшее сепарское дерьмо Розовый танк с цуга и форы, ты в курсе?) и других отбросов, после жестких забанов тут - осели у вас.

Меня за их выпиздячивание с фупа тут нещадно полоскали. Впрочем, на вашей площадке - тоже. Как очередное подтверждение моей фсбшной продажности и ватности.

прости пожалуйста еще раз :)

А с чего эта тупая узбекская хвойда называет меня каким то розовым танком? Она что со своими наркотиками завязать никак не может? :D
Link to comment
Share on other sites

Ребята вы поймите. Африканский еж - это сепарский псевдоволонтер, который тырит бабло людей по незнанию переводящих его нашей армии через эту сволочь . Этот отброс приехало к нам из узбекистана. Этническая кацапка. Никакого отношения ни к украинцам ни к Украине оно не имеет . Вы вдумайтесь, 28 декабря 2013 года эта гнида на Цуге писала:

 

Re: у йожы здох фотик - поможем баивой падруге !!!

« Ответ #149 : 29 Декабрь 2013, 00:58:15 »

спасибо тую за пинание моей упругой задницы в вопросе держания ветки на плаву...

спасибо всем, кто в клювике принёс копеечку для йожы...

чудеса бывают... потому они и чудеса...

всех с наступающим ! гараздів, здоров"я та наснаги (в карколомних позах)...

 

всем спасибо...

все свободны...

 

http://noname.com/index.php?topic=47640.125

 

 

 Re: у йожы здох фотик - поможем баивой падруге !!!

« Ответ #129 : 28 Декабрь 2013, 20:48:25 »

АААААААААААААААААААААААААААА :hot:

чудеса случаются!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo:

спасибо вам! теперь я точно куплю - завтра же! немножко другой - потому что этого гребаного олимпуса нету нигде - но зато на тот, другой - у мне теперь хватит денежек!

 

спасбо, дамы и господа дедморозы и снегурки!

Link to comment
Share on other sites

28 декабря 2013 года, когда у нас стоял майдан. Эта скотина Африканский Еж собирала деньги на цуге себе на фотик и одновременно блокировала Сергея СВ на ФУПе. Серега не мог передавать информацию для фупчеков по тому как, что и где происходит на майдане.

веталег, ты ведком не ошыбсо?

Какие то вопросы у тебя? Змінено користувачем Vitalik60
Link to comment
Share on other sites

Чомусь згадалась гейропа. Там переважна більшість традиціоналів мовчки споглядає на невелику частину сексменшинств, які настільки активні і всюдисущі, що мабуть скоро в школах змусять ввести курс "Переваги моногамного шлюбу над полігамним". З практичними заняттями. Таке враження, що вже майже всі... просунуті. Хоч їх там зовсім не багато.

 

А традиціоналів, можете називати їх ортодоксами, нещадно гноблять лише за косий погляд в бік тих просунутих. Скоро за згадку про цінності старої ортодоксальної сім'ї будуть... банити.

Link to comment
Share on other sites

Чомусь згадалась гейропа. Там переважна більшість традиціоналів мовчки споглядає на невелику частину сексменшинств, які настільки активні і всюдисущі, що мабуть скоро в школах змусять ввести курс "Переваги моногамного шлюбу над полігамним". З практичними заняттями. Таке враження, що вже майже всі... просунуті. Хоч їх там зовсім не багато.

А традиціоналів, можете називати їх ортодоксами, нещадно гноблять лише за косий погляд в бік тих просунутих. Скоро за згадку про цінності старої ортодоксальної сім'ї будуть... банити.

Сторонники мовы кто по вашему в этой схеме? : D
Link to comment
Share on other sites

ІМНО довічні бани - це зло і пряма дорога до загибелі форуму (будь-якого). Я це вже спостерігала на інших (неполітичних) площадках.

 

Крім того дозований "сратчь" тільки додає відвідуваності і популярності - кожного підмиває докинути своїх пару слів - росте активність ну і читати цікавіше. Політичний форум в якого в топі гілки про "клійонку", котиків та подорожі, а кількість тем з повідомленнями за поточний день займає половину першої сторінки - на шляху в нікуди...

 

А от щоб "стратчь" не переходив допустимих меж і не відбувалися "грюкання дверима" - для того є модератори. Ну, мають бути.

 

ІМНО - варто розбанити і ЦА, і шпильку, і tyv з штрафними балами. Мені, напр, цікава була ЦА в темі про біженців і хоча її за цю тему спочатку гуртом цькували, життя показало, що здебільшого вона була права. Так і тут - не варто приймати емоційних рішень.

 

Не зря АЙ оживилася.... Учасники форуму - завжди цінність. Це як клієнти для банку.... :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


ІМНО - варто розбанити і ЦА, і шпильку, і tyv з штрафними балами. Мені, напр, цікава була ЦА в темі про біженців і хоча її за цю тему спочатку гуртом цькували, життя показало, що здебільшого вона була права. Так і тут - не варто приймати емоційних рішень.

 

Мені теж негри не подобаються, особливо останнім часом, єто просто піздєц якийсь, навала реперів, які не працюють, пристають до дівчат та жінок, задовбали.

Link to comment
Share on other sites

Сторонники мовы кто по вашему в этой схеме? : D

Догадайся сам.

 

Але згадка про українську мову зневажливо-спотвореним "мовы" яскраво вказує на активну позицію. На українському форумі серед українців. Чи я щось переплутав?

 

От цікаво, як би реагували наші північні браття, якби я десь в них в гостях в москві чи на їхніх форумах втирав їм про небажання спілкуватись на їхньому козлиному "язЫке"? Чи може я зараз не толерантний? Європа, говорите...

Змінено користувачем Маковій
Link to comment
Share on other sites

Догадайся сам.

Але згадка про українську мову зневажливо-спотвореним "мовы" яскраво вказує на активну позицію. На українському форумі серед українців. Ци я щось переплутав?

От цікаво, як би реагували наші північні браття, якби я десь в них в гостях в москві чи на їхніх форумах втирав їм про небажання спілкуватись на їхньому козлиному "язЫке"? Чи зараз я не толерантний? Європа, говорите...

Кацапы решили этот вопрос таким образом что в москве где пол-миллиона этнических украинцев нет ни одной украинской школы. А мы все в толерантность играем :( Змінено користувачем Vitalik60
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Пан MG схильний до авторитаризму та вільного трактування всіляких "фобій" на свій, суб'єктивний лад.

Все буде як завжди - модер з "режимним менталітетом" доводить ситуацію до маразму.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

ЦА, по всіх приватах пробігла?

Сука, прийде, переколоте всіх і здрисне.

 

 

Там твої доноси до Притули обіцяють відкрити, приватна ти шептуха.

Мабуть, шкутильгай  собі потихеньку і не гадь більше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...