Перейти до змісту

Храпачевского отпустили домой


Vitalik60

Recommended Posts

Это не старые грешки, а преступления менее чем духлетней давности.

Против собственного народа, как бы пафосно это ни звучало.

Которые характеризуют личность олийныка.

Link to comment
Share on other sites

А на момент сдачи им документов в новую полицию - вообще прошло месяцев 7-8 с момента его увольнения. И менее года с момента фальсификации уголовных дел и незаконного взятия людей под стражу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Это не старые грешки, а преступления менее чем духлетней давности. Против собственного народа, как бы пафосно это ни звучало. Которые характеризуют личность олийныка.

 

Якщо від душі сказати, мені жаль, що Олійник ще й сам себе випадково не пристрелив, ненавиджу таких, " нічего не мог паделать, пришлось, такие времена",  раз вже замазаний при старій владі - іди і тихо працюй охороцем на стоянці і не відсвічуй, щоб під суд не потрапити.

Але ті його злочини має в першу чергу відповісти Аваков і "служба внутрішніх розслідувань, люстрації", чи як там вона називається. І до вбивства відношення таки не має, бо інакше виходить так, що "Олійник" там один такий і потрапив випадково. А це система. І ті порядні люди, що таки потрапили в поліцію будуть перемолоті системою, будуть знати, що можна в випадку чого "порешать" і "занести" система відмаже. І звісно, не чіпати "нужних людей", а над якимось майданівцем чи доброволцем можна і поізгалятись.

 

Імхо, поки Собаков міністр і в системі його люди - нічого нормального не буде і бути не може.

Link to comment
Share on other sites

В тему о новой полиции.

О тех, кого превозносит обдолбаный сладкими соплями манюпас.

 

Надо бы этим сепарам по пассажирчику мажорному пристрелить.

Сразу бы в народных героев превратились!

 

Link to comment
Share on other sites

По поводу того, что те, кто сидел в машине автоматически становятся преступниками.

 

1. В Украине такого закона нет.

2. Этот закон (там, где он есть) относится к заведомо преступной группе.

3. В нашем случае в машине могли находиться, например, перепуганные девушки, которые ничего не могли поделать, или тот же 17-летний школьник. За какое преступление их убивать, если у водителя сорвало, например, планку? Олийнык знал о том, преступники находятся в машине, или заложники обстоятельств?

 

ЗЫ. Я сам попадал в ситуацию невольного пассажира убегающей тачки. Слава Богу, что таких как олийнык тогда еще не наштамповали. Отделался обезьянником.

кстати в этом вся и суть...

наши импортные друзья.(форумные).уже ментально живут в канаде и сша..

они уже привыкли к тем законам..

шо да неподчинение копам...сначала те стреляют на поражения..а потом их годами судят(в основном бестолку или оправдательные решения судов)..

у нас не америка и не канада..и совсем другие законы.(пока,что)...

и да они полицию запустили..а в законе о полиции ..неодусужились написать закон (например как в америке или канаде-как и когда коп имеет права стрелять на поражение)..

а перенесли даже не советские законы,а более либеральные принятые уже при Украине...(они более мягкие в плане к нарушителю закона,а не к полицейскому у которого реально подзаконными актами связаны руки)..

короче о чём я если делать полицию как в пиндостане,то надо и закон им дать..разрешающий шмалять на право и на лево...а у нас получаетмся...типа полиция новая а подзаконные акты (по поводу приминения табельного оружия)-всё старое...

поэтому вывод..

олейник не прав 100% по закону..

то,что там его приходят защищать на суды аваков,кличко,деканоидзе...и куча депов..

это всё до пизды..для нормального суда..

нормальный суд должен олейника посадить,за неправомерное приминение табельного на лет 10-12 как миннимум..

и всё по тому,что аваков и те кто делает эту реформу..пидарасы,ибо  неодосужились законодательно прописать действия полиции в таких случаях..

И да друже я чуток не согласен с примером про беркут....

беркут и был создан как подраздиление для борьбы с уличной выступлениями против власти..и если разбираться.глубинно,..то они реально имели право стрелять(но только если им предоставили бы приказ в письменной форме,что разумеется сделанно небыло)...

а патрульные полиция просто не имеет сейчас таких возможностей как в например в америке или канаде..

я повторяюсь..но просто хочу нашим друзьям довести..в Украине просто нет таких законов разрешающих копам шмиалять на право и на лево..

Link to comment
Share on other sites

Специально для Людаса, который утверждал, что Олийнык - ангел, и вел всего лишь [!!!] одно дело против майдановцев.

 

По словам Олийныка, он подписывал уведомления о подозрении и ходатайства о содержании под стражей. "Я расследовал преступления, подписывал уведомления о подозрении и ходатайства о содержании под стражей. Была такая ситуация, и я не мог не выполнять приказы", - сказал он.

 

Олийнык с Людасом не согласен. Он отправлял за решетку майдановцев во множественном числе. С его же слов.

 

 

Де тут про автомайданівців ? У множині ? 

 

Га ? 

Link to comment
Share on other sites

В тему о новой полиции.

О тех, кого превозносит обдолбаный сладкими соплями манюпас.

 

Надо бы этим сепарам по пассажирчику мажорному пристрелить.

Сразу бы в народных героев превратились!

 

красавцы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ну и где люстрация??

 

и да как эти мудаки вообще попали на службу..

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

шо га?

 

Тобі повилазило?

 

там все у множині.

"Я расследовал преступления, подписывал уведомления о подозрении и ходатайства о содержании под стражей. Была такая ситуация, и я не мог не выполнять приказы", - сказал он.

 

чи просто "майданівці" без "авто" не зараховуються?

Link to comment
Share on other sites

Кноп, в америке тоже нельзя стрелять в безоружных

 

 

Угу. 30 трупів за останній рік 

 

 

    The Counted Moving targets

US police have fatally shot 30 people in moving vehicles this year, despite federal guidelines advising them not to. Why have police departments pulled the trigger on drivers rather than reform?

 

 

 

http://www.theguardian.com/us-news/2015/sep/01/moving-targets-police-shootings-vehicles-the-counted

шо га?

 

Тобі повилазило?

 

там все у множині.

чи просто "майданівці" без "авто" не зараховуються?

 

 

Ще раз. Є тільки одна доконана справа. Проти 1 (одного) автомайданівця.

 

22 ЛЮТОГО, 2016, 20:36
Смертельна погоня за BMW: Олійника змусили вести справу автомайданівця
 
Патрульний Сергій Олійник, який застрелив підлітка під час погоні в Києві, не притягувався до відповідальності через події Євромайдану під час яких він був слідчим МВС і вів справу автомайданівця
 
Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Кноп, в америке тоже нельзя стрелять в безоружных

может я ошибаюсь...

но в таких ситуациях как у нас была...наверное имели права..

хотя я могу и ошибаться....................

 

у меня другой вопрос к нашим канадцам и американцам....

 

вот когда на их копов пьяные водилы бросаюются,но без оружия..они имеют право стрелять в них?

Link to comment
Share on other sites

 

Угу. 30 трупів за останній рік 

 

 

    The Counted Moving targets

US police have fatally shot 30 people in moving vehicles this year, despite federal guidelines advising them not to. Why have police departments pulled the trigger on drivers rather than reform?

 

 

 

http://www.theguardian.com/us-news/2015/sep/01/moving-targets-police-shootings-vehicles-the-counted

 

 

Ще раз. Є тільки одна доконана справа. Проти 1 (одного) автомайданівця.

 

22 ЛЮТОГО, 2016, 20:36
Смертельна погоня за BMW: Олійника змусили вести справу автомайданівця
 
Патрульний Сергій Олійник, який застрелив підлітка під час погоні в Києві, не притягувався до відповідальності через події Євромайдану під час яких він був слідчим МВС і вів справу автомайданівця
 

 

 

та похуй. і одного достатньо.

чи один раз не підарас?

 

стосовно

 

US police have fatally shot 30 people in moving vehicles this year, despite federal guidelines advising them not to. Why have police departments pulled the trigger on drivers rather than reform?

 

 

читай виділене.

Суспільство б"є тривогу за ці вбивства.

Link to comment
Share on other sites

та похуй. і одного достатньо.

чи один раз не підарас?

 

стосовно

 

 

читай виділене.

Суспільство б"є тривогу за ці вбивства.

 

 

Ти переклав advising them  як забороняється ?

 

Ти дуже помиляєшся.

Link to comment
Share on other sites

А де там "майданівці" ? 

 

Та з тобою все вже ясно.

Один то хєрня. Подумаєш.

 

Єдине, що залишається, це побажати тобі стикнутися з таким олійником. може попустить лизати всяку стару хєрню, що перевдягли й назвали "новою".

І щоб хтось сказав: Та він усьго 1 (одного) Людаса за протести за грати кинув.

 

Радійте, манюпаси, вірячи поводирям, що та поліція дійсно нова.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та з тобою все вже ясно.

Один то хєрня. Подумаєш.

 

Єдине, що залишається, це побажати тобі стикнутися з таким олійником. може попустить лизати всяку стару хєрню, що перевдягли й назвали "новою".

І щоб хтось сказав: Та він усьго 1 (одного) Людаса за протести за грати кинув.

 

Радійте, манюпаси, вірячи поводирям, що та поліція дійсно нова.

 

То множина відміняється ?  Майданівці теж ?

 

Є одна справа. Суть невідома. Тортур і знущаннь не було. Ти не повіриш це робота слідчих відкривати справи. 

 

У мусорів набагато одіозніші фігури сидять у своїх кріслах.

З купою злочинів проти майдану. Реальних.

 

А ти до цього олійника доклепався.

Link to comment
Share on other sites

Ти переклав advising them  як забороняється ?

 

Ти дуже помиляєшся.

 

я взагалі не перекладав.

нахєра ти за мене щось пишеш?

Тут не фуп. подібні методи неприйнятні.

 

Федеральні настанови не рекомендують цього робити (стріляти по машинах). То чому поліцаї стріляють в водіїв, замість реформуватися.

 

Доречі, в цій фразі не сказано, чи озброєні були водії, чи часом не таранили поліцейських.

Link to comment
Share on other sites

я взагалі не перекладав.

нахєра ти за мене щось пишеш?

Тут не фуп. подібні методи неприйнятні.

 

Федеральні настанови не рекомендують цього робити (стріляти по машинах). То чому поліцаї стріляють в водіїв, замість реформуватися.

 

Доречі, в цій фразі не сказано, чи озброєні були водії, чи часом не таранили поліцейських.

 

 

То ти цитуєш не перекладаючи ? Причому рекомендуєш читати те що сам не перекладав ? 

 

===================================================

Цитата

US police have fatally shot 30 people in moving vehicles this year, despite federal guidelines advising them not to. Why have police departments pulled the trigger on drivers rather than reform?

 

 

читай виділене.

Суспільство б"є тривогу за ці вбивства.

 

======================================

Link to comment
Share on other sites

То множина відміняється ?  Майданівці теж ?

 

Є одна справа. Суть невідома. Тортур і знущаннь не було. Ти не повіриш це робота слідчих відкривати справи. 

 

У мусорів набагато одіозніші фігури сидять у своїх кріслах.

З купою злочинів проти майдану. Реальних.

 

А ти до цього олійника доклепався.

 

Я зацитував власні слова олійника. Де він визнає, що фабрикував справИ (у множині).

 

Мені до дупи прийоми а ля а там ще гірші є.

 

Особливо, коли я сам працівник МВД (добробат) і знаю стан справ більш детально ніж ти. І знаю як проходила переатестація.

Як тільки видужаю, подам рапорт на звільнення. І побачимо, чи казочка олійника про 4 місяці має хоч найменший стосунок до дійсності.

Link to comment
Share on other sites

я взагалі не перекладав.

нахєра ти за мене щось пишеш?

Тут не фуп. подібні методи неприйнятні.

 

Федеральні настанови не рекомендують цього робити (стріляти по машинах). То чому поліцаї стріляють в водіїв, замість реформуватися.

 

Доречі, в цій фразі не сказано, чи озброєні були водії, чи часом не таранили поліцейських.

 

 

До речі , це ти писав ? Як це стикується з "не рекомендують" ?

 

MG42 : 12 Бер 2016 - 14:28snapback.png

Кноп, в америке тоже нельзя стрелять в безоружных

Link to comment
Share on other sites

@mg42, не хочу в очередной раз ходить по кругу дискуссии, но вот на том видео, где Олейников стреляет, пассажир имеет возможность открыть дверь и покинуть транспортное средство путем прыжка рожей в землю и руками на затылке. Был бы живой.

когда я служил..

у нас в казарму зашол тувинец(обиделся шо его оставили в наряде на вторые сутки(караул)) и старики пиздюлей дали чуток за возмущение)..и начал шмалять с калаша...

дело было в 3 ночи где то...

так я моментом прыгнул под кровать..пару пуль буквально возле башки ударилось и ушли рекошетом в другую сторону..

мне повезло шо рядышком другой лёжа на кровати начал панты колотить..тот его и пристрелил....поэтому и живой остался..

к чему это я.

откуда мы знаем как повёл себя в той ситуации тот кого пристрелили...може он там руками махал или держал что то в руке..

и олейнику показалолось..что у того что то есть..

х\з мы ведь не знаем.

Link to comment
Share on other sites

То ти цитуєш не перекладаючи ? Причому рекомендуєш читати те що сам не перекладав ? 

 

===================================================

Цитата

 

читай виділене.

Суспільство б"є тривогу за ці вбивства.

 

======================================

 

Мені не треба перекладати, я розумію напряму.

 

А загальний смисл наведеної тобою цитати саме в тому, що поліцейські жмуть на гачок замість реформуватися.

 

 

То ж досить фупівським балабольством гратися. Тут не форум, хто кого перепиздИть і запиздИть,.. не фуп, коротше

Link to comment
Share on other sites

До речі , це ти писав ? Як це стикується з "не рекомендують" ?

 

MG42 : 12 Бер 2016 - 14:28snapback.png

 

То ти вважаєш, що я спиздів про заборону стріляти в неозброєних.

 

Все з тобою ясно. Чисте бла-бла-бла заради бла-бла-бла

Link to comment
Share on other sites

Мені не треба перекладати, я розумію напряму.

 

А загальний смисл наведеної тобою цитати саме в тому, що поліцейські жмуть на гачок замість реформуватися.

 

 

То ж досить фупівським балабольством гратися. Тут не форум, хто кого перепиздИть і запиздИть,.. не фуп, коротше

 

Добре . Я зрозумів. Всього тобі найкращого.

Link to comment
Share on other sites

MG42, дуже прошу  не тулити той фуп куди треба і не треба. ОК ?

 

а я прошу не використовувати тут фупостайл спілкування, ок?

 

це коли обговорюється не предмет, а те, хто що як сказав і т і.

Link to comment
Share on other sites

Добре . Я зрозумів. Всього тобі найкращого.

 

Це якийсь піздєц.

Чувак, ти звик галопом брати на арапа.

Грязно.

В режимі бліц.

 

- один раз не підарас, не дивлячись на те, що я зацитував власні слова олійника, а не його відмазувачів. бо спочатку прихильники кіллера мажорів взагалі волали, що його оббріхують

- потім приписав мені переклад, якого я не робив.

- потім почав впихувати нєвпіхуємоє, поєднуючи цитату хз звідки про те, що поліцейські застрелили 30 водіїв за рік з моїм твердженням, що поліцейським стріляти в неозброєних людей заборонено.

 

В тій цитаті сказано, що вони були неозброєні?

В тій цитаті сказано, що поліцейскі не понесли відповідальності?

 

Так отож.

 

 

ЗІ. Які всі тендітні, іпіівомать....

Link to comment
Share on other sites

По Києву ходять сєпари з довідками з мусарні, що вони чистісінькі як сльоза, вінницьку поліцію очолили сєпари з колорадськими стрічками, олійник визнає що фабрикував справИ і писав прохання (множина) про утримування під вартою, а Людас в якості чистоти олійника приводить те, що його не засудили до кримінальної відповідальності. І взагалі він тільки одного протестувальника ніби-то кошмарив. Подумаєш.

 

мамадарагая! :fp1:

Link to comment
Share on other sites

шо опять..

чуть что всё всем пока?

 

Хоч ти не і істери і не  пересмикуй. Я  не сказав пока нікому. Я побажав найкращого одній конкретній людини.

Яка згадуючи постійно фуп,  як дзеркало дуже схоже за стилем спілкування на відому тут фупівську персону.

Тільки жіночого гендеру. 

Але це не залежить від статі. 

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...