Перейти до змісту

Чемпіонат України 24 тур 14:00 Говерла-Зоря 17:00 Ворскла-Карпати 19:30 Дніпро-Сталь


Ukraine

Recommended Posts

Півзахисник київського Динамо Андрій Ярмоленко вже цього літа може стати гравцем чемпіонів Англії - Лестера.

 

Як повідомляє портал calciomercato.it, "лиси" планують провести серйозне посилення складу перед стартом наступного сезону.

 

Відповідно до джерела, Андрій Ярмоленко є однією з головних трансферних цілей команди Клаудіо Раньєрі.

 

Більш того, після проведених переговорів, сам Андрій вже дав згоду на цей перехід, пише dynamo.kiev.ua.

 

Тепер же домовитися залишається клубам, адже ціна за лідера київського клубу серйозна - 25 млн. євро.

http://www.champion.com.ua/football/2016/05/4/649915/
Link to comment
Share on other sites

Может стать, а может и не стать...Новости из будущего - такая пестня. Истчё в отношении этой особи. Как вариант - он может даже стать Папой римским. У него исчё стока возможностей всяких... :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Сергій Притула - офіційна сторінка
2 ч · 
Шановні ультрас, хулзи, кузьмічі і дяді, які рулять фінансовими потоками вітчизняного футболу. Можна хвилиночку уваги? Дякую!
У всіх на язиці конфлікт Ярмоли і Степаненка. Динамо і «Шахти». І за тими балачками, якими зараз закидали всю мережу, ми забуваємо про одну глобальну проблему. У нас на носі Євро 2016. Франція. Погляньте-но на картинку:
11 июня, 21:00 (Марсель): Англия - Россия - группа B
12 июня, 21:00 (Лилль): Германия - Украина - группа C
15 июня, 15:00 (Лилль): Россия - Словакия - группа B
Ситуація така: 12 червня русскіє братья відсипаються після виснажливої генітальної наруги від Англії в Марселі. І 13-го вони починають з’їжджатися куди? Правильно, у Лілль, де 15-го Росія буде вигрібати від словаків. І того ж таки 13-го червня, зранку, у Ліллі будуть прокидатись після матчу з німцями хто? Правильно, хлопці і дівчата з тризубними паспортами!
Так от, панове, я не Ванга і не Нострадамус! Але, махачем, солоденьким, аж пахне… 
Я не впевнений, що 13-го числа, всі українці зранку встануть і звалять з Лілля в Ліон. Думаю, що якраз 13-го будемо відсипатись і покидатимемо місто або під вечір, або 14-го. Що це означає?! Це означає, що в обід на вулицях Лілля ми, хочемо цього чи ні, але перетнемося з росіянами. Що з себе представляє купа вгашених російських фанатів ми вже бачили на Євро 2012, можете підняти ролики з Ютюба і переглянути, що вони чудили в Польщі. І це єдина причина, чому на Євро я їду без свого сина. Бо я не можу гарантувати своїй дитині безпеку, коли мова йде про поведінку орків. Але, підозрюю, що буде багато людей, які приїдуть і з жінками і з дітьми! 
І для того, щоб наші вболівальники могли спокійно попити пиво на площі Гранд Плац я прошу президентів українських клубів, які вряд чи сидять у ФБ, але помічники яких однозначно моніторять мережу: ЗАХИСТІТЬ НАШИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ! 300-400 молодих, сильних, загартованих у «післяматчевих бесідах» прихильників Збірної, які не мають фінансової можливості відвідати Євро, але які зможуть захистити мирних українських вболівальників від не зовсім мирних і «ужратих» балєльщікав, будуть абсолютно не зайвими, як мінімум у Ліллі.
Так, звісно ж, там будуть різні хлопці. І з ними треба буде провести профілактичну бесіду. Щодо прапорів, гасел і т.д. Але є чуйка, що збережене здоров’я сотень українців буде варте штрафів. Краще спрацювати на випередження, аніж потім пожинати плоди бездіяльності.
Суркіс, Коломойський, Димінський, Тарута, Жеваго і т.д., профінансуйте по 50-70 чоловік від своїх клубів і тисячам наших вболівальників буде спокійніше! Думаю, ФФУ теж може підключитись до цієї ініціативи.
З повагою, амбасадор.
Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Оксана Маслова СЕРГІЮ, є ще одна проблема, яку ніхто не висвітлює. І проблема ця така: рідний брат Степаненка служив разом з моїм чоловіком і зі мною в Національному центрі управління та випробувань космічних засобів, м Євпаторія. Саме він, Степаненко, офіцер ЗСУ знімав з КПП Прапор України, радо зустрічав окупантів і зрадив Присязі, залишившись в Криму служити в армії окупанта. Питання: чи не є конфлікт між Степаненком і Ярмоли спеціальео спланованою акцією на замовлення наших "друзів" - рф- щодо дискредитації українського футболу напередодні Євро 2016. Тим більше, що футболіст Степапенко неодноразово відвідував свого брата в Криму, який на сьоголні є підполковником армії РФ.

 

https://www.facebook.com/serhiyprytula/?fref=nf 

 

это одна тётя притуле отвечает.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...