Перейти до змісту

Recommended Posts

Мені щось здається, що Сілентіо підхуйлятник. Він вже видав себе "екзит пулом" та "гейтвіком".

 

Забавно, когда человек, не способный написать правильно ин инглиш даже свой собственный ник, рассказывает что и как говорят в Америке :lol2:

 

 

Так само як і хуйло хоче розпаду ЄС, бо тоді простіше буде протистояти кожній європейській державі поодинці. Ще їхній республіканець Трамп виграє - і хуйлу не буде жодної противаги.

 

Если бы мне позволяла совесть, я бы специально проголосвал за Трампа, чтобы еврогейцы вроде тебя снова стали в очередь за бесплатной американской похлебкой. А то рты свои неблагодарные пооткрывали, понимаешь! В очередь сукины дети!

Link to comment
Share on other sites

Чьто вы! Это все происки Хуйла и примкунвших к нему Трампа с Джорданом :weep:  :weep:  :weep:

Сейчас планету поглынэ мировая рецессия и Хуйло нападьот на всех сразу :fp1:

 

Тщательней надо  ;)

 

Вы еще здесь, коллего, шо-то как-то странно для человека, которому по его словам покуй как-там и шо с брекзитом такая невиданная активность? B-)

 

тщательнее вы фингер йор мам будете делать, любезный. Я отвечал на ваш бред в 2 часа ночи субботы с телефона, что и так для вас слишком много чести :)

 

Мне пох все те экономические катаклизмы что вы предрекаете европе, я лично смогу их избежать (пока вас приютившая страна не развалится).

 

Но брекзит мне далеко не безразличен - он отразится и на Ирландии и на Англии где у меня много друзей, на остальной Европе,  но в первую очередь это играет в ворота рашки и против Украины.

 

ну так расскажите вы причины своей безумной радости или нет? Или будете дальше докуривать страницы из книжки м тетчер?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тщательнее вы фингер йор мам будете делать, любезный. Я отвечал на ваш бред в 2 часа ночи субботы с телефона, что и так для вас слишком много чести :)

 

Мне пох все те экономические катаклизмы что вы предрекаете европе, я лично смогу их избежать (пока вас приютившая страна не развалится).

 

Но брекзит мне далеко не безразличен - он отразится и на Ирландии и на Англии где у меня много друзей, на остальной Европе,  но в первую очередь это играет в ворота рашки и против Украины.

 

ну так расскажите вы причины своей безумной радости или нет? Или будете дальше докуривать страницы из книжки м тетчер?

 

 

  Cпаисбо, что еше раз напомнили! Надеюсь, аутотренниг прошел удачно  :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, Сєва наче звалив вже, плакав що за 60 років так і не зміг купити житло.

 

Ну хто йому доктур, це конкуренція та фрі іканомі, нє?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я четко ответил, если в упор не хотите видеть - ваше право :) Я понимаю, расстроены, страшно. Но ничего, привыкните к новому изменяющемуся миру как все привыкнут. Будете работать откуда-нибудь из болгарских гор, как Сева Новгородцев. Вам же ж покуй откуда, правда? B-)

 

Ясно, в общем бред про большую политику и ничего умного. Всё с вами ясно.

Ой, любезный, мне то пох откуда работать, это правда.  Болгария и её горы, это врятли, если горы то скорее Австрия. :)

 

А вы просто смешны, вашими суждениями про большую политику, меняющийся мир, и прочий бред что вы вычитали из книжки марго. Перечитайте её ещё пару раз и бегите голосовать за старика дональда - ваш кандидат, однозначно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ишь как  умника сиржджиану штырит :lol2:

Куда уж Маргарет до такого умища :lol2:

штырило вчера вас любезный, как вы тут скакали в приступе идиотической ейфории.

На все вопросы по поводу вашей чрезмерной радости по отношению к брекситу и негатив что он принесёт Европе в целом и Украине в частности, вы тут устроили кривляния... то что вам лично пох последствия для Украины и сама Украина это уже ясно, таки пидхуйлятник не? :).

 

На этом можно прекращать эту увлекательную "дискуссию" с любителем эпистолярного творчества железной леди. Так что не напрягайтесь, любезный, идите в библиотеку - там глядишь ещё какую умную книгу найдёте  :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Англіки проголосували аут а міцну сильну і інше лала Європу колотить бо вона виявилось і не міцна і не сильна.Вся та лібеиально соціалістична європейська шелупонь зараз крутиться як чорт від ладану бо виявляється народ не хоче мультикультурального соціалізму .ЄЮ є моделлю того що так звані еліти готували .Ніаелювання національного.жорсткий державний диктат.керування невиборними бюрократами.І Брексіт і Трамп є спробами корекції цього курсу скочування вліво
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Вся та лібеиально соціалістична європейська шелупонь зараз крутиться як чорт від ладану бо виявляється народ не хоче мультикультурального соціалізму" B-)

 

і шо характерно, така хвиля гівна піднялася, шо навіть цей скромний форум затоплювати почала :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Англіки проголосували аут а міцну сильну і інше лала Європу колотить бо вона виявилось і не міцна і не сильна.Вся та лібеиально соціалістична європейська шелупонь зараз крутиться як чорт від ладану бо виявляється народ не хоче мультикультурального соціалізму .ЄЮ є моделлю того що так звані еліти готували .Ніаелювання національного.жорсткий державний диктат.керування невиборними бюрократами.І Брексіт і Трамп є спробами корекції цього курсу скочування вліво

 

і шо характерно, така хвиля гівна піднялася, шо навіть цей скромний форум затоплювати почала :gigi:

Ой, панове, повірив би я у вашу щирість, якщо би ви пакували речі і летіли до Лондона :K

Link to comment
Share on other sites

Ой, панове, повірив би я у вашу щирість, якщо би ви пакували речі і летіли до Лондона :K

От Кулзаку якраз шанс, наші будуть орієнтуватись на комонвелс, тому дадуть робочу візу. А там, можливо, і житло у Кройдоні якесь звільниться від поляків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

англійці тікають з Англії бо заробітки малі а ти мені пропонуєш приїхати та  і англійська ваша така що язик зламати можна-американський варіант кращий.

в нас тут ціле містечко під Калгарі де кожен другий бритон.так що ти до нас скоріше буде

та і законодавство по зброї хворе.я краще почекаю поки Трампа виберуть президентом і в Монтану переїду

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

англійці тікають з Англії бо заробітки малі а ти мені пропонуєш приїхати

 

 

Тут ключлове питання ЧОМУ вони малі... Певно ойрогейська суперефективна іканомі дала черговий збій :weep:

А з виходом бритів, які не бажають потонути скопом в соціалістичному колгоспі під улюлюкання толерованих муслімських орд, вона певно ще більше "додасть"  Тому і істерика така стоїть. Причому як в плебсу так  і в "илітах" :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Зразу після референдуму думав , що британці зламали ЄС.

Ні. Вони зламали Британію. Ймовірніше розпад Британіі, а не ЄС.

 

Єврогеї перемогли? :gigi:

 

Та куй там... Британія стояла віками... а цей кологосп в нинішньому карикатурному стані проіснував лише якихось 24 роки і вже пішов по швах...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

шотландці пробували вийти бо думали що на нафті будуть жирувати-але нафта була за 100 тоді.Зараз нема бабла незалежну Шотландію робити.Крім того без шкотів Англія поверне ще більше вправо бо в Шотландії соціалізм зашкалює

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

шотландці пробували вийти бо думали що на нафті будуть жирувати-але нафта була за 100 тоді.Зараз нема бабла незалежну Шотландію робити.Крім того без шкотів Англія поверне ще більше вправо бо в Шотландії соціалізм зашкалює

 

Цікаво, шо тоді коли вони волали про екзіт ніхто не горланив, шо то на користь Хуйлу B-)

Link to comment
Share on other sites

шотландці пробували вийти бо думали що на нафті будуть жирувати-але нафта була за 100 тоді.Зараз нема бабла незалежну Шотландію робити.Крім того без шкотів Англія поверне ще більше вправо бо в Шотландії соціалізм зашкалює

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Economy_of_Scotland

Link to comment
Share on other sites

А ще мені ця істерика інфатильних халявщиків нагадує стогін совкового бидла, коли таварісч Сралін коні двинув.

Як жеж ми без нього! Без отця рідного! Світ перевернувся B-)

Link to comment
Share on other sites

А ще мені ця істерика інфатильних халявщиків нагадує стогін совкового бидла, коли таварісч Сралін коні двинув.

Як жеж ми без нього! Без отця рідного! Світ перевернувся B-)

Ну, власне, найвищий відсоток за вихід якраз серед британських халявщиків.

Пенсів. Причому неосвічених.Так що важко це назвати ліберальним проривом.

Там чітка експонента. Більший вік - більше за вихід.

А також зворотня експонента . Менше освіти - більше за вихід.

Таким чином старі британські гопніки вибрали шлях як жити після їх смерті

освіченій молоді.

Серед якої тільки 24 % за вихід.

 

Причому кампанію розкрутити очевидні популісти.Н а кшталт наших.

Тому не думаю що все це несе стабільність самій Британіі.

Гопніки підуть в небуття з їх вибором. А чи буде жити з їх вибором молодь?

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

англійці тікають з Англії бо заробітки малі а ти мені пропонуєш приїхати та  і англійська ваша така що язик зламати можна-американський варіант кращий.

в нас тут ціле містечко під Калгарі де кожен другий бритон.так що ти до нас скоріше буде

та і законодавство по зброї хворе.я краще почекаю поки Трампа виберуть президентом і в Монтану переїду

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_American_countries_by_average_wage

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage

 

Після вирахування податків:

У Канаді - 2500 баксів

У США - 2841 бакс

У Великобританії 2312 євро, або 2570 баксів по нинішньому курсу.

 

То де ж малі заробітки?

Link to comment
Share on other sites

середню можеш собі рахувати як хочеш але реально на годину спеціаліст заробляє менше-крім того ціни на хати і інші цікаві речі як бензин та опалення нижчі не кажучи про податки-22 відсотки вату проти 5 відсотків gst і прибутковий теж менший

Link to comment
Share on other sites

А ще мені ця істерика інфатильних халявщиків нагадує стогін совкового бидла, коли таварісч Сралін коні двинув.

Як жеж ми без нього! Без отця рідного! Світ перевернувся B-)

интирестно -когда хуйло откинится тоже будут волать.

Link to comment
Share on other sites

Ну, власне, найвищий відсоток за вихід якраз серед британських халявщиків.

Пенсів. Причому неосвічених.Так що важко це назвати ліберальним проривом.

Там чітка експонента. Більший вік - більше за вихід.

А також зворотня експонента . Менше освіти - більше за вихід.

Таким чином старі британські гопніки вибрали шлях як жити після їх смерті

освіченій молоді.

Серед якої тільки 24 % за вихід.

 

Причому кампанію розкрутити очевидні популісти.Н а кшталт наших.

Тому не думаю що все це несе стабільність самій Британіі.

Гопніки підуть в небуття з їх вибором. А чи буде жити з їх вибором молодь?

 

 

Матка Боска! Ви який, відомий, багаторічним стогіном про важку долю українських пенсів на фупі і тут (і в цьому я вас розумію), раптом називаєте британських пенсів - старими неосвіченими гопніками, які все життя нічого не робили! І потім ви ще закидаєте Європі подвійні стандарти! Фу...

 

Старші люди, які працювали все життя, аби зробити Британію такою, якою вона стала виходить по вашому гопніки і халявщики? Та побійтеся Бога...

 

Щодо молоді, то найбільший відоток за рімейн саме від 18-22 річних, які ще нікуа не зробили в цьому житті і прагнуть в ньому здебільшого халяви та насолод (знаю, бо сам був такий) і вони збираються вирішувати долю країни? Хай спочакту краще зароблять свй перший фунт!

 

А поїбатися в голандських борделях та потусити на пляжах Португалії Брекзіт їм не заввадить...Хай не хвилюються...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...