Перейти до змісту

фошизды напали на Варелича


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Андрій Лозовий

31 mins · Kyiv ·

 

З обшуком до Олег Ляшко сьогодні о 07:00 ранку прийшли співробітники Генеральної прокуратури України разом із спецназом. Вони збиралися виламувати двері, щоб потрапити в дім.

 

Згодом слідчий ГПУ вибачився перед Ляшком, мовляв, вони помилились адресою.

 

Вдумайтесь!

 

О 7:00 ранку (!) в день народження його мами (!) прийшли з обшуком (!) до лідера опозиційної парламентської фракції (!) зі спецназом (!), бо, бачите, помилились адресою (!).Хто повірить у таку кількість співпадінь?..

 

P.S. Типова традиція прокуратури Вишинського - проводити обшуки у політичних і арештовувати їх у дні народження близьких родичів та релігійні свята

https://www.facebook.com/Andriy.Lozovyi/posts/1454070281285364?_fb_noscript=1
Link to comment
Share on other sites

Лариса Сарган

51 mins · Kyiv ·

 

Генпрокуратура НЕ проводить слідчі дії відносно народного депутата Олега Ляшка.

Обшук відбувається у сусідньому приміщенні. Нардеп вирішив скористатися ситуацією для власного піару.

https://www.facebook.com/LarysaSargan/posts/1084930601580463?pnref=story
Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:

 

 

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко продовжує проживати у домі, у який він в'їхав взимку 2014 року, пояснивши це тоді бажанням захистити себе і свою сім'ю від переслідувань з боку тодішнього глави МВС Віталія Захарченка.

Це стало відомо у вівторок зранку, коли слідчі ГПУ помилково прийшли до Ляшка, сплутавши його адресу з адресою екс-віце-прем'єра часів Януковича Андрія Клюєва.

"У мене жінка, у мене діти, у мене собаки. Ви в 7 ранку приходите – "я проводжу у вас обшук". Анекдот якийсь", – обурювався Ляшко.

Цей візит був вже не першим помилковим відвідуванням цього будинку Ляшка – після втечі Януковича у кінці лютого 2014 сюди приїжджали активісти "Автомайдану", також сплутавши адресу з будинком Клюєва. Тоді Ляшко сказав активістам, що проживає у цьому домі вимушено і тимчасово, з метою захистити свою сім'ю.

"Вимушений :weep:  (проживати тут) зараз, так. Три тижні тому чи чотири, коли почалася ця революція, поступила інформація що Захарченко дав команду викрасти мене і мою сім'ю з бандитами. Ми вимушені були переїхати. Це будинок мого товариша", – говорив Ляшко тоді.

Яким чином він планував сховатися від Захарченка поруч з будинком Клюєва, Ляшко тоді не пояснив. :weep:

У вівторок "Українська правда" запитала Ляшка, чому він продовжує жити у домі, який планував знімати тимчасово, на що він розсердився і відповів, що робить це, оскільки має відповідне право.

"Я маю право легально знімати це житло, всі відомості відображені в моїй декларації, все прозоро", – заявив Ляшко.

Цей будинок площею 549,5 квадрата дійсно вказаний у декларації Ляшка. Вартість його оренди у 2015 році обійшлася депутатові лише в 60 тисяч гривень, тобто лише в 5000 на місяць. :weep:

Відповідь на запитання, як може оренда такого великого будинку коштувати так дешево, УП так і не отримала – зв'язок з Ляшком став погіршуватися, а потім зник взагалі. :weep:  Під час наступного дзвінка депутат заявив, що їде у машині ділянкою дороги, де поганий зв'язок, після чого з'єднання знову розірвалося. УП намагалася ще кілька разів додзвонитися і коли це нарешті вдалося, депутат вже сам кинув слухавку.

За даними проекту "Гарна хата", цей будинок по вулиці Солов'яненка 2-а у селі Козин Обухівського району Київської області офіційно належить Артему Савицькому, який балотувався на останніх виборах за списками Радикальної партії під 92 номером і не потрапив у Раду.

Згідно з декларацією, у Ляшка є ще дві власні квартири площею 95,5 і 367,2 квадрата.

Як відомо, у вівторок слідчі ГПУ проводять обшуки у будинках Андрія Клюєва і екс-регіонала Володимира Сівковича. Спершу вони помилково прийшли до Ляшка.

Пізніше речник генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook вибачилася перед Ляшком за цей інцидент, але додала, що "слідчі Генпрокуратури вражені помилкою з маєтком Ляшка – просто ніхто не чекав, що такий радикальний опозиціонер є найближчим сусідом найодіозніших представників режиму Януковича".

Також вона запостила відео помилкового візиту активістів "Автомайдану" до Ляшка у 2014 році, на якому він пояснював, чому живе у цьому домі.

Українська правда

Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:

Пізніше речник генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook вибачилася перед Ляшком за цей інцидент, але додала, що "слідчі Генпрокуратури вражені помилкою з маєтком Ляшка – просто ніхто не чекав, що такий радикальний опозиціонер є найближчим сусідом найодіозніших представників режиму Януковича".

Також вона запостила відео помилкового візиту активістів "Автомайдану" до Ляшка у 2014 році, на якому він пояснював, чому живе у цьому домі.

Українська правда

 

Луц внес свежую струю, в унылый креатив прокурорских. Клоун по призванию, фуле  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

меня всё это конечно чуток повеселило..

у чувака ничиго нет..

но он летает на самолётах и вертолётах..

у чувака нетнедвижимости..но он живёт в конча заспе наминуточку..

чувак снимает..дом конча заспе..

а за какое бабло он снимает себе жильё в конча заспе?

Link to comment
Share on other sites

вестимо за какое ))

60 тыщ грн в год - разиж это "бабло"? )))


 

 

Цей будинок площею 549,5 квадрата дійсно вказаний у декларації Ляшка. Вартість його оренди у 2015 році обійшлася депутатові лише в 60 тисяч гривень, тобто лише в 5000 на місяць. 
Link to comment
Share on other sites



Прокуратура объяснилась по поводу утренней ошибки. Шли к Клюеву, а попали к Ляшко потому что участки рядом, обнесены общим забором, а на воротах нет опознавательных знаков. Получается, у Ляшко общий забор с Клюевым? И участок соседний? Ни хрена себе, как устраиваются простые защитники народа...



Link to comment
Share on other sites

Юрию Луценко надо как-то подтянуть дисциплину среди подчиненных. Шли к Клюеву и случайно ввалились к соседу. Оказалось, что сосед Ляшко. Скандал.

А если завтра пойдут к Фирташу или Левочкину и промахнутся на один дом - к кому попадут? К Юлии Владимировне? Да она же им такое устроит, что они к третьему соседу прятаться побегут, а зачем Симоненко такие гости? Я же правильно понял, что в этих поселках вообще случайных людей нет?

Самой веселой сегодня, пожалуй, была реакция президента. Порошенко встретился с Оландом, а тут в новостях Ляшко - "Обшук у мене, це помста Порошенко за послидовну позицию радикальной партии..." Петр Алексеевич, наверное, поперхнулся лягушачьей лапкой и начал звонить Генпрокурору и без извинений "за мой французский" заорал в трубку - Что за хрень происходит?!

С нетерпением жду новых чудесных ошибок. А вообще хорошо промахнулись. Как в анекдоте: "Иногда получается лучше, чем планировал", - сказал мужчина, который кинул камень в собаку и попал в тещу...

 

сазонов

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Прокуратура объяснилась по поводу утренней ошибки. Шли к Клюеву, а попали к Ляшко потому что участки рядом, обнесены общим забором, а на воротах нет опознавательных знаков. Получается, у Ляшко общий забор с Клюевым? И участок соседний? Ни хрена себе, как устраиваются простые защитники народа...

 

Прикольно.

То есть ласкаве теля не двох маток(Беню и Левочкина) а трех ссе.

Link to comment
Share on other sites




Утверждение о том, что в прокуратуре есть много хороших следаков, которых нельзя выгонять с оглядкой на политику и полное недоверие к ним, потому что таких классных профессионалов мы потом не найдем, снова разбилось - на этот раз об угол будыночка Ляшка. Уровень сбора информации в прокуратуре просто никакой, не говоря об остальном. Но это одна часть инцидента. А вторая заключается в том, что Олег опять немножко ахренел. В 2013 году, когда я случайно устроил акцию протеста под Укравтодором, Ляшко влез на "сцену" первым и приволок якобы порванную резину от своего Ровера (за 80 штук евро). Я оттянул Олега за рукав в сторону и попросил уйти и не позориться. "Андрію, та шо такоє? Я порвав колеса на цих дорогах!", - бубнел Ляшко. Врал, как дышал. Потом мы с ним по теме дорог пересеклись на одном из телеэфиров, где уже Евгений Червоненко не выдержал и сказал, что нельзя так врать, имея такую машину, да к тому же не одну. Человек, который занял третье место на выборах президента, не имея адекватных доходов, живет как приблатненный, на которого внезапно свалился бабос. Пацан шел к успеху, шел и пришел. А так по образу жизни и мышления - мелкий говнюк.


 



 









 






Link to comment
Share on other sites

 

 


цей будинок по вулиці Солов'яненка 2-а у селі Козин Обухівського району Київської області офіційно належить Артему Савицькому, який балотувався на останніх виборах за списками Радикальної партії під 92 номером і не потрапив у Раду.

 

как говорят "і хата пропала, і *** не стоїть"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Прикольно.

То есть ласкаве теля не двох маток(Беню и Левочкина) а трех ссе.

 

Не новость. Два с половиной года назад. в самые бурные дни, автомайдановцы решили навестить Клюева - там их встретил Ляшко. А хозяина не было.

Link to comment
Share on other sites

меня всё это конечно чуток повеселило..

у чувака ничиго нет..

но он летает на самолётах и вертолётах..

у чувака нетнедвижимости..но он живёт в конча заспе наминуточку..

чувак снимает..дом конча заспе..

а за какое бабло он снимает себе жильё в конча заспе?

 

За Борино! Все мечтает чувак отвир открыть :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ляшко, конечно, паскуда еще та, но как-то прикольно по времени это завзяття следственных и силовых органов совпадает с готовящейся голосовалкой за выборы в лугандоне.

Link to comment
Share on other sites

Ляшко, конечно, паскуда еще та, но как-то прикольно по времени это завзяття следственных и силовых органов совпадает с готовящейся голосовалкой за выборы в лугандоне.

 

Это так, но согласись, на порядочного человека давить значительно труднее ;)

Link to comment
Share on other sites

Это так, но согласись, на порядочного человека давить значительно труднее ;)

 

Давить можно на самого Исуса Христа.

Это вопрос совести приказывающего и исполняющих.

 

А Ляшко, конечно, грязный пидор по самую макушку.

 

ЗЫ. Шото ВТФ пропала. Уж не затаила ли обиду за то, что я гомосексуальными маршами, демаршами и плясками святого Витта не хочу евро-скрепно восторгатся?

Link to comment
Share on other sites

Давить можно на самого Исуса Христа.

Это вопрос совести приказывающего и исполняющих.

 

А Ляшко, конечно, грязный пидор по самую макушку.

 

ЗЫ. Шото ВТФ пропала. Уж не затаила ли обиду за то, что я гомосексуальными маршами, демаршами и плясками святого Витта не хочу евро-скрепно восторгатся?

 

Та ну :) Я думал она просто тролит Ляшко  чы она всерьез? :D

Link to comment
Share on other sites

Театр абсурда, сцуко  :lol2:

 

 
Пока экс-министр экологии Злочевский в качестве преуспевающего бизнесмена посещает на Лазурном побережье форум принца Монако, нардеп Онищенко на коне готовится к олимпиаде в Рио, ГПУ приняла волевое решение - обыскать поместье Клюева под Киевом. И что самое инновационное - обыск "с целью установления местонахождения подозреваемого", который по логике прокуратуры должен был сидеть и ожидать гостей два с половиной года:
 
"Під час слідства 01.06.2016, з метою встановлення місцезнаходження підозрюваного А. Клюєва, суддею Печерського районного суду м. Києва надано дозвіл на проведення обшуку у житловому будинку, який згідно даних реєстраційної служби належить йому та розташований в смт. Козин Обухівського району". 
 
Но что самое "интересное" даже через два с половиной года и десятков телевизионных эфиров, в которых демонстрировались угодья Клюевых, ГПУ перепутала дома, и пришла к соседу Клюева - Олегу Ляшко.
Это же надо.
 
13512150_1268376726520893_63711347782869
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ога.... точно сказано :D Помницца сначала западные журнализды просто таки отказывались верить. шо хатынка главного хероя сцены Майдана расположена  через дорогу от хонки золототуалетного диктатора :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ога.... точно сказано :D Помницца сначала западные журнализды просто таки отказывались верить. шо хатынка главного хероя Майдана расположена  через дорогу от хонки золототуалетного диктатора :weep:

 

Рейтинг этого пидора у украинского лохтората це просто пиздець всім сподіванням!  :weep:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Насчет гомиков, имхо - всерьез.

 

Насчет Ляшко - конечно троллит.

Она за Юлю, похоже.

 

А она не доктор по профессии случайно? Может это у нее к голубцам медицинский интерес B-)

А Юля - наше всьо! Тут без вопросов :D

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...