Перейти до змісту

хозя на водах....


хозяин

Recommended Posts

 

 


Ось і дзен - Хозя замислився над сенсом життя!

 

Мой любезный друг, я вообще склонен к философии и размышлениям о сути бытия, а с годами этот процесс только лишь усиливается и я вот что скажу иногда бывает как, сидит на диване лузер, который ничего не может, а главное не хочет по причине лени и думает что он на самом деле охуеть какой красивый и умный, но вот обстоятельства сука явно против него и если бы бы было иначе то он бы ого-го как смог, но вот встать с дивана при этом он ни за что не согласен, хочет что бы ему всё прям туда, прям на диван да ещё на блюдечке с голубой каёмочкой и вот так вот проходит жизнь. Вот такой вот дзен.....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мой любезный друг, я вообще склонен к философии и размышлениям о сути бытия, а с годами этот процесс только лишь усиливается и я вот что скажу иногда бывает как, сидит на диване лузер, который ничего не может, а главное не хочет по причине лени и думает что он на самом деле охуеть какой красивый и умный, но вот обстоятельства сука явно против него и если бы бы было иначе то он бы ого-го как смог, но вот встать с дивана при этом он ни за что не согласен, хочет что бы ему всё прям туда, прям на диван да ещё на блюдечке с голубой каёмочкой и вот так вот проходит жизнь. Вот такой вот дзен.....

Вот!

ВОТ ОНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111111111111111111111111111

Волшебное действие чаривной природы наших Карпат!

И их, так сказать, живильных джерел!

Link to comment
Share on other sites

Свежая новость из серии "попал под лошадь О. Бендер":

 

Невідомі охоронці забороняють знімальній групі виходити із човна на берег поруч із будівлями нардепа групи "Відродження" Валентина Ничипоренка. 

Ділянки, які орендує депутат, розташовані в Гнідині Бориспільського району на Київщині. 1 га землі впритул до берега Ничипоренко отримав під конкретне цільове призначення – "сінокосіння".

За словами юриста Богдана Боровика, це незаконно.

"Це берег річки, ця земельна ділянка не може належати приватній особі. Вона може бути лише у власності – в цьому випадку держави, тому вони не мали права забороняти ходити по берегу", - наголошує юрист.

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Київській області у квітні 2007 року зобов’язало Ничипоренка забезпечити вільний доступ громадян до води.

А в Держархбуд інспекції наголосили, що дозволів на будівництво і берегоукріплення на земельні ділянки пана Ничипоренка не надавали.

При цьому депутат Ничипоренко у заяві, в якій просив розширити ділянку, написав, що використовує ділянка "виключно за цільовим призначенням".

"А саме сінокосіння трав для заготівлі сіна. Я звертаюся до вас з проханням розширити дану земельну ділянку, оскільки кількість заготовлених кормів є недостатньою для коней, яких я утримую. На земельній ділянці, що надається мені у власність для садівництва, крім вирощування садових культур, фруктових дерев, буду вирощувати птицю (кури, качата), також кроликів. Дана діяльність буде основним засобом прожиття, тобто забезпечуватиме сім’ю фруктами та м’ясом", - написав Нечипоренко.

Журналістів же депутат переконував, що у прибережній смузі нічого не побудовано.

За оренду 1 гектар на річці Дніпро Ничипоренко платить державі три гривні на місяць.

Оскільки у народного депутата в оренді дві однакові за розміром земельні ділянки на річці Дніпро, то загалом він сплачує за неї шість гривень орендної плати на місяць.

http://kievimg.pravda.com/images/doc/a/5/a59d53b-nychyporenko.jpg

 

Больше подробностей тута: http://kiev.pravda.com.ua/news/57aaf48585e3c/

Link to comment
Share on other sites

Конечно многовато учитывая что : "Дана діяльність буде основним засобом прожиття, тобто забезпечуватиме сім’ю фруктами та м’ясом",

Та какие там фрукты у бидось.

Небось сено жуют.

Вместе с конями.

 

А потом и коней.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та какие там фрукты у бидось.

 

Да есть же фрукты я тебе кажу!!! Это ж хозяин гостиницы где я сейчас живу, я свидетельствую, что есть ананасы, рамбутаны, персики, нектарины и многое другое, и теперь я знаю где это всё выращено!!! И смею заметить, что козинские ананасы вполне съедобны!!

Link to comment
Share on other sites

Вот така чаривна наша вкраинська земля.

Посадил сено - выросли ананасы и ромбутаны!

а если посадить нечипоренку, вырастают такие...зеленые

не у всех, правда, но то такэ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Эта надия безнадёжна!!! А у нечипоренки скоро будет аквапарк!

 

аквапарк ... ну тогда еще раз можна махнуть. ты ж написал шо здоров как конь  :D , тогда будешь как дельфин в аквапарке пирнать, прыгать из воды. правда, жене надо будет присматривать, шоб поклонницы тебя в сеть не затащили  :weep: (шучу  :shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...