Перейти до змісту

місячник безпеки (с)


лєса

Recommended Posts

 

 

Відзавтра поліцейські масово зупинятимуть авто для перевірки
У такий спосіб у поліції боротимуться з п'яними водіями і шукатимуть викрадені авто.

Під час місячника безпеки дорожнього руху Нацполіція  буде масово зупиняти транспортні засоби для перевірки. У такий спосіб у поліції боротимуться з п'яними водіями і шукатимуть викрадені авто,  повідомив начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.

"Буде масова перевірка транспортних засобів. Кількість викрадень становить понад 7 тис. Величезна! Підставою для зупинки транспортних засобів для перевірки буде, якщо марка авто підходить під марку викраденого транспортного засобу. Тому, що номерний знак може бути будь-який, техпаспорт може бути підроблений. Це й буде підставою для інспектора для того, щоб зупинити і перевірити, чи не в угоні авто, а заодно й перевірити стан водія, чи не п'яний він", - сказав Бабич.

На запитання, чи не стане подібна практика поверненням до безпідставних зупинок, як було під час ДАІ, Бабич відповів: "У кожного інспектора буде перелік вкрадених автівок, і він пред’являтиме водієві, що така марка в угоні".  :weep:

Перевірки триватимуть з 12 серпня по 12 вересня. http://tyzhden.ua/News/171656

 

я думаю, фстране найдеццо по одной марке/модели каждой

автивки, числящейся в угоне.

после чего найдеццо много полицевских со списком всех

етих моделей. :nose3:

так што готуйтездь. :gigi:

 

правда, штойто не совсем понятно по етому "месячьнику".

законодательство имеет перечень причин для остановки.

и "месячьник" вроде бы ним не предусмотрет.

ну, или я опять штойто пропустилло...  :pleasant:

зы. выпимшы не ездю, еслешто. 

Змінено користувачем лесица
Link to comment
Share on other sites

вот я и говорю - поиздержались

 

но как тебе воопще нравицца "месячьник"?

я пропустила штойто или ето не только мне нравиццо?

ето вроде как я прихожу на рынок, где есть правила

купли-продажи и говорю, што придумала для них месячьник 

благотворительности и буду брать все задаром?

Змінено користувачем лесица
Link to comment
Share on other sites

ану кыж!  :consul:

все ето проходили: здрасьте, такая машына типа в угоне,

а чо у вас агнетушытелянед?

 

У мене є один знайомий, він дуже любить такі накати, після чого грамотно і спокійно, без істерик в силі "Дєвічего калу" "Дорожного контролю" виховує дайців. Ті, хто на слово не вірять, і складають протоколи, потім заябуються писати відписки по скаргах і бігати по судах. Я підозрюю, що у дядка кверулентний сіндром, і йому просто подобається по судах ментів ганяти, однак після того, як він з десяток судів виграв, дайці перестали його зупиняти "аптєчку посмотрєть". 

Він аж сумує тепер.

Але є одне "але".

Він не порушує правила. Навіть в дрібницях. Ніколи. Тому  дайцям його неможливо заїбати, а ось йому навпаки- дуже навіть можливо.  

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка гарна новина, бо я й не знав що протягом інших 11 місяців на правила можна забити.

Чи може то просто попередження крадіям: почекайте місяць, не паліться на крадених тачках

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яка гарна новина, бо я й не знав що протягом інших 11 місяців на правила можна забити.

Чи може то просто попередження крадіям: почекайте місяць, не паліться на крадених тачках

 

:tu:

місяць перетерпіти, а далі все як завжди  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Не успели до месячника  :pleasant:

 

В результате совместной операции патрульной полиции и ДВБ (Департамента внутренней безопасности) в Киеве задержали патрульных, подозреваемых в получении взятки.
 
"Информацию о вымогательстве неправомерной выгоды инспекторами обнаружили сотрудники отдела мониторинга и аналитического обеспечения Управления патрульной полиции Киева. Они установили, что двое патрульных изъяли у нетрезвого водителя документы и требовали 4000 гривен за их возвращение, пообещав, в свою очередь, не составлять на него админматериалы", - сказано в сообщении. Источник: http://censor.net.ua/p401450
Link to comment
Share on other sites

у ГАИ кстати, месячники и в европе есть, эта штука интернациональная. Борются месяц за ремни безопасности, против наркоты и бухла за рулем и прочее.  Объявляют на автострадах на табло за что боремся в этом месяце.

Link to comment
Share on other sites

вот и начался месячник!

 

Київський поліцейський взяв хабар за знайдений автомобіль http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/12/7117583/ …

Link to comment
Share on other sites

 

Не успели до месячника  :pleasant:

 

В результате совместной операции патрульной полиции и ДВБ (Департамента внутренней безопасности) в Киеве задержали патрульных, подозреваемых в получении взятки.
 
"Информацию о вымогательстве неправомерной выгоды инспекторами обнаружили сотрудники отдела мониторинга и аналитического обеспечения Управления патрульной полиции Киева. Они установили, что двое патрульных изъяли у нетрезвого водителя документы и требовали 4000 гривен за их возвращение, пообещав, в свою очередь, не составлять на него админматериалы", - сказано в сообщении. Источник: http://censor.net.ua/p401450

 

 

 

 

вот и начался месячник!

 

Київський поліцейський взяв хабар за знайдений автомобіль http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/12/7117583/ …

 

 

 

 

:weep:  :weep:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Гаишников. Останавливают по чем зря и аптечки ищут. Или не аптечки, сами не знают чего хотят. 

 Когда то в конце 90х, на троещинском кольце (может еще кто помнит ;)  ), меня остановил классический пузатый гаишник и спросил на предмет аптечки я в ответ предоставил две после чего сей мусор завис на пару минут, а я был отпущен из-за офигения уродца.

Link to comment
Share on other sites

 Когда то в конце 90х, на троещинском кольце (может еще кто помнит ;)  ), меня остановил классический пузатый гаишник и спросил на предмет аптечки я в ответ предоставил две после чего сей мусор завис на пару минут, а я был отпущен из-за офигения уродца.

Хммм, а у меня как раз две в багажнике болтаются. 

Но у нас не останавливают просто так.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...