Перейти до змісту

Вишукано-п'ятнична тема: нестандартна жіноча краса


Стиви Джи

Recommended Posts

щодо актрис. ось. наприклад, Клер Дейнс ... може вона не така вже "найкрасивіша", але вона драйвова :D , мені подобається, ну не знаю. яка поза кадром, а так класна, хоча думаю ... що і по за кадром, вона - ОК :nose3:

Link to comment
Share on other sites

чому б ні. вірю Вам без проблем. з іншого боку, усе відносне, семантичне. наш світ швидко міняється. зараз, ось такі "красуні" :nose3:а років через 10-20 ... хто зна? 

Так, але  мені  бракує  поживи  для  очей.  Хочу  бачити  красу,  тому  і  замислююся. Навіть  на  конкурсах  тієї  краси  нема.

Але  ця  гілка  про  нестандартну  красу,  тобто  про  атракційних  жінок.  :)

Link to comment
Share on other sites

Так, але  мені  бракує  поживи  для  очей.  Хочу  бачити  красу,  тому  і  замислююся. Навіть  на  конкурсах  тієї  краси  нема.

Але  ця  гілка  про  нестандартну  красу,  тобто  про  атракційних  жінок.  :)

 

ну то так. щодо актрис. ось. наприклад, Клер Дейнс ... може вона не така вже "найкрасивіша", але вона драйвова :D , мені подобається, ну не знаю. яка поза кадром, а так класна, хоча думаю ... що і по за кадром, вона - ОК :nose3:

Link to comment
Share on other sites

СИМПАТИЧНИХ БАГАТО А КРАСИВИХ МАЛО.КРАСА ЯКРАЗ ЦЕ ВІДПОВІДНІСТЬ ПЕВНИМ КАНОНАМ ПРО ТЕ ЩО ГАРНО.А ПРИВАБЛИВІСТЬ ТРОХИ ІНШЕ НУ І ФОТОШОП З КОСМЕТИКОЮ РОБЛЯТЬ ЧУДЕСА

 

я, до речі, читала, що у 20му столітті серед зірок, що славилися красою, було проведене щось типу антропометричного дослідження, як раз стосовно отих самих канонів. Їх там багато, але мені запам'яталося лише, що відстань поміж очима (зіницями) має дорівнювати відстані від кінчика носа до кінчика підборіддя.

По результатах вийшло, ща "найканонічніша" - Грета Гарбо

Link to comment
Share on other sites

Не  знаю,  як  можна  красу  чимось  міряти.  Є  різні  форми  лиця,  і  визначає  лише  око,  що  досконале,  а  що  ні.  Мало  того,  правильна  лялька  може  і  не  бути  гарною. 

Link to comment
Share on other sites

Так, але  мені  бракує  поживи  для  очей.  Хочу  бачити  красу,  тому  і  замислююся. Навіть  на  конкурсах  тієї  краси  нема.

Але  ця  гілка  про  нестандартну  красу,  тобто  про  атракційних  жінок.  :)

 

А кого з зірок ви вважаєте гарною / гарним ?

просто цікаво який типаж подобається

Link to comment
Share on other sites

Ось ще одна досить своєрідна акторка, Марія Шалаєва

 

Вона навіть на вдалих фотках виглядає негарною

 

http://www.golddisk.ru/people_photos/90/9023/big/9023_22ef5477cb6acb622047bfaa1987547d.jpg

 

а на невдалих - взагалі йобане жаховисько

 

http://ruskino.ru/artist/507/photo/680.jpg

 

ще й голос в неї противний

але чомусь її персонажі і вона сама приваблює

ось навіть хуй зна чому

Link to comment
Share on other sites

А кого з зірок ви вважаєте гарною / гарним ?

просто цікаво який типаж подобається

Нема  для  мене  якогось  певного  типажу.  Я  вже  писала,  що  мене  засліплювала  вродою  молоденька  Софі  Лорен.  Подобалися  "виліплена"  Мішель  Марсьє,  Камілла  Спарв  і  Грегорі  Пек  в  "Золоті  Маккени",  Вів єн Лі,  Клаудіа  Кардинале,  Кетрін  Зета  Джонс,  Вірна  Лізі,  Уінти  Х юстон.  Усі  вони  мають  в  лиці  щось  особливе,  не  просто  правильне. 

Ніколи  не  переймалася  вродою  таких  красунь,  як  Елізабет  Тейлор  чи  Джіна  Лолобріджіда,  але  треба  визнати,  що  зараз  на  екрані  таких  красунь  нема.  Може  в  житті  вони  десь  і  є,  а  їх  не  хочуть  помічати  режисери,  але  врода  є  врода  і  десь  вони  б  зарисувалися.  Все  ж  у  20  ст  було  дуже  багато  гарних  шармових  акторів,  хай  і  не  дуже  антропологічно  правильних.

Красунь  особливих  бачила  протягом  життя  у  Львові.  У  деяких  до  вроди  обличчя  додавалася  неймовірна  пластика,  гнучкість,  тендітна  фігура  при  високому  зрості,  це  щось.  Тепер  шкодую,  що  не  маю  їх  фотографій,  але  чи  б  виставила  їх  на  оглядини?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

11.07.16
 "Бачити, як українці переживають революцію, війну, дуже важко. Страждання моєї країни розбивають мені серце", - Міла Йовович."

http://ua.censor.net.ua/video_news/396880/bachyty_yak_ukrayintsi_perejyvayut_revolyutsiyu_viyinu_duje_vajko_strajdannya_moyeyi_krayiny_rozbyvayut

---------------------

А невже вона не красуня?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...