Перейти до змісту

Америка - страна непуганых белок


Françoise

Recommended Posts

У музеї сучасного мистецтва. Мдя, щось я у цьому житті не доганяю мабуть :))

 


 


 

А оце зветься "Паспорт"


 

Риба ось класна


 

І це, здається, сова:


 

І півень на терасі на даху


 

Вашингтонська "мадам Гріцацуєва"


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

До речі, це ще питання де нелякані білки...

 

Из-за белки в Киеве столкнулись два автомобиля, один из которых перевернулся. ФОТОрепортаж
На улице Киото в Киеве столкнулись два автомобиля, один из которых перевернулся.
Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на "Сегодня", по словам владельцев пострадавших машин, ДТП произошло из-за белки, которая внезапно выбежала на проезжую часть. Чтобы ее не зацепить, один из водителей совершил опасный маневр, из-за чего произошло столкновение.

Полицейские прибывшие на место составили админпротоколы и приняли меры для эвакуации поврежденных авто.

К счастью, в ДТП никто не пострадал.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У музеї мистецтва є "Східне крило" себто сучасне, і "Західне", де зберігаються шедеври "старше за віком". Між ними ось такий підземний тунель


 

У Музеї західного крила зберігається єдина в Америці картина Леонардо да Вінчі, портрет флорентійскої шляхетної пані Ginevra de' Benci (Жіневра ді Бенчі, мабуть так воно звучить)


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Капітолій вночі


 

А це всередині. Вхід безкоштовний, кожні 20 хвилин запускається група.

Можна зробити резервацію, але якщо спізнишся бодай на хвилину, воно автоматично зкидається у "трешбін". Втім, це не проблема. Є черга "без попередньої реєстрації", заходять всі разом

 

Вашінгтон під куполом. У вигляді античного бога, знов ж таки. Вони його у яких лише ракурсах там не зображують.......


 

Скульптури президентів. Є усі.

In no particular order, Форд:


 

Ейзенхауер:


 

і ВЕЛИКИЙ Рональд


Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Їдемо автобусом "2х-палубним"у напрямку Арлінгтонського кладовища. Міст через Потомак. Висотки - то вже штат Вірджінія


 

А ось ця будівля була впродовж десятиліть більмом у віці a.k.a. pain in ass в совкових лідерів ;)


 

Ще такий ракурс


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Арлінгтонський цвинтар. Там поховані військові переважно.

За правилами там ховають героїв військових кампаній та бувіа їхніх дружин, президентів та видатних діячів.

НЕ можуть бути там поховані злочинці

 


 

Могила сімї Кеннеді. Джон (той який Фіцжеральд), Жаклін та 2 їхнії дітей, що померли зовсім маленькими


 

А могила Роберта Кеннеді взагалі дуже скромна, и лише 1 маленька біла табличка на землі

 

Міжнародний аеропорт  ім.Рональда Ренйгана знаходиться поруч, така картина дуже звична усім вашингтонцям


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вашінгтон під куполом. У вигляді античного бога, знов ж таки. Вони його у яких лише ракурсах там не зображують.......

 

От бачите, а ми сміємося з ікон Сталіна, Путіна чи Януковоча...

Манюпаси усюди однакові, виявляється.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Є в них така традиція. Перші леді здаються своє інавгураційне вбрання у музей Smithonians. Там ціла галерея. Це фотки не мої, з інту. Я якось там не фотографувала, навіть не знаю чому, було напівтемно, ніхто не фотографував. Мабуть дарма

 


 

Червона сукня на передньому плані - Мемі Ейзенхауер

 

Жаклін Кеннеді :


 

Мішель Обама :


  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Франси, тебе есть с чем сравнивать

ну вот одним-двумя предложениями, что ты сказала бы о стране?

 

Однією фразою : це країна, які усім дає шанс.

 

Можна довго говорити, є певні моменти, до яких я не пристосуюся, але у цілому країна суперська.

Link to comment
Share on other sites

Ну по-перше "кава". Я це, хоч мене до стінки ставте, кавою назвати не можу  :gigi:

 

Серйозно, втомлює те, що там все таке велике. Просто величезне.

Аби поїхати кудись на уік-енд, маєш долати нереальні відстані. "Злітати до Будапешту у купальні" там нереально.

 

Ну я звикла до європейських краєвидів, мені їх бракуватиме. Так само як і багатьох продуктів.

 

Але кілька може років там пожити, попрацювати, то було б супер.

Змінено користувачем Françoise
Link to comment
Share on other sites

почти все решаемо

кофе можно пить у итальянцев и немцев, такие кофейни есть, если не пробегом

 

просторненько, да

но есть варианты

категорически рекомендую западное побережье глянуть 

 

из продуктов я только по хлебу немного скучала, остальное можно почти все найти

а, нет! еще помидоры  "не такие"  :gigi:

Змінено користувачем paraskaa-W
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...