Перейти до змісту

нормальна така схованка


Rost_I

Recommended Posts

Тільки що по Інтеру репортаж був. Показали власника магазину. Спокійний мужик.

Сказав буде подавати в суд . За незаконне вторгнення на приватну територію і псування майна.

Каже 5 годин стояв перед власними ворітьми поки силовики там шмонали.

Його не пускали . Чому ?

 

Нікуди не ховався.

 

Показав детально всі ці макети. Що цікаво я так зрозумів їх не забирали і реальної

зброї ніхто не знайшов. Хоча прес мадам прокуратури щось там промуркотіла про щось знайшли.

Але нічого не показали.

Вчора вішали локшину що з' з'ясовують власника.

Який 5 годин стояв за парканом власного будинку ?

Link to comment
Share on other sites

Мне МГ по секрету открыл глаза на то как такие дела делаются. Очередная безнадега и приговор чесний влади Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Смотрят из чего можно слепить сенсацию. Берут. Делают громкое дело. Получают медали и звания. Дело по тихому сливают. Терпилу потихому отпускают. Профит. Как то так. Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

Смотрят из чего можно слепить сенсацию. Берут. Делают громкое дело. Получают медали и звания. Дело по тихому сливают. Терпилу потихому отпускают. Профит. Как то так.

Ну то значить що державу як таку вони не захищають. Взагалі.

Виникає постійне за останній час питання. Куди йдуть наші податки ?

Link to comment
Share on other sites

Виникає постійне за останній час питання. Куди йдуть наші податки ?

 

вот тут paraskaa-W  веточку про ето открыла

 

http://uapolitics.com/topic/31259-eklaranty-v-kartinkakh-sudisledovateli-proku/

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Вобщем меня терзают смутные подозрения (с)

 

Даремно. Нормальний магазин, ніоли не ховали свої ММГ - напр. http://parabellum.com.ua/catalogue/boepripasy-mmg.html?start=120

І для центрів підготовки в них купували багато хто.

Link to comment
Share on other sites

Мне МГ по секрету открыл глаза на то как такие дела делаются. Очередная безнадега и приговор чесний влади

 

Вуйко мене вбив. Як можна бути таким наївним?!!

 

Я тобі без всяких секретів покажу приклад.

 

Ось звіт доблесних СБУшників

СБУ припинила діяльність угруповання, яке завозило зброю у Чернігів

наступного дня виявилось, що це база батальйону Ніжин, яку їм надавала місцева козацька організація. Вилучено було макети зброї. І до речі там  по Ніжину ще декілька квартир і приватних будинків заодно потрусили (правда нічого не знайшли)

 

ось, як відбувався обшук насправді

 

Через півроку ММг повернули

 

P.S. Так, мєнти-сбушники реально заявляли, що знайшли тротилові шашки "під матрасами в ліжках"

Link to comment
Share on other sites

Я не местный уже 15 лет. Мне простительно. Я при каждой подобной новости погружаясь в мрачную меланхолии. Слабый совсем стал.

Не треба нікуди занурюватися. Я тобі вже казав. Ти зробив правильний особистий вибір.

З цього роя вже не вийде ні х.я.

Залишається тільки фіксувати процес. Для нащадків.:)

Link to comment
Share on other sites

Деактивированые макеты реактивного неуправляемой снаряда МЗ21' наскирдованые стопкой в количестве одного выстрела целым дивизионом? И в Украине большой перспективный рынок на такие товары? Каждый Вуйко желает иметь себе такое как элемент интерьера? Эти пидорасы нас за идиотов держат? Мне это напоминает учебно тренировочные мешки с гексогеном в подвале рязанского дома..

 

И все же это учебно тренировочные грады. С черной головой.

Как и все остальное - ММГ.

Link to comment
Share on other sites

Смотрят из чего можно слепить сенсацию. Берут. Делают громкое дело. Получают медали и звания. Дело по тихому сливают. Терпилу потихому отпускают. Профит. Как то так.

 

С терпилой не выйдет. У Михайлыча есть на все документы. И он с самого начала очень много помогал фронту, в том числе "Азову".

Link to comment
Share on other sites

А в то, что полк спн МВД Миротворец готовил в Северодонецке склад с оружием для переворота в Киеве веришь?

 

Кстати, не в курсе судьбы склада группы Рэма? Про "раскрытие" в Марике тоже тогда нашумели... а потом тишина.

Змінено користувачем Andreas
Link to comment
Share on other sites

С терпилой не выйдет. У Михайлыча есть на все документы. И он с самого начала очень много помогал фронту, в том числе "Азову".

Я так понял, они настолько в отчаянии показать хоть какую-то активность, что кидаются на совершенно безнадежные варианты в надежде хоть что-то нарыть.

Активных движений нет ни в обществе ни на фронте, а жить, красть и кушать кодло хочет регулярно...

 

Я оказывается в его магазине тоже покупал для добробатов вещи онлайн. 

И все же это учебно тренировочные грады. С черной головой.

Как и все остальное - ММГ.

Спасибо. Век живи- век учись.

Link to comment
Share on other sites

Я так понял, они настолько в отчаянии показать хоть какую-то активность, что кидаются на совершенно безнадежные варианты в надежде хоть что-то нарыть.

Активных движений нет ни в обществе ни на фронте, а жить, красть и кушать кодло хочет регулярно...

Поживится они хотели. Поток взяток видать не торт. Для того камеры и побили. И хозяин жаловался, что пропали личные вещи.  

Link to comment
Share on other sites

Поживится они хотели. Поток взяток видать не торт. Для того камеры и побили. И хозяин жаловался, что пропали личные вещи.  

 

Соромлюсь спитати це був захист державної безпеки працівниками СБУ чи гоп-стоп гопніками ?

Так стало важко відрізняти останнім часом..

Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь спитати це був захист державної безпеки працівниками СБУ чи гоп-стоп гопніками ?

Так стало важко відрізняти останнім часом..

Почему в последнее время? Грабежи, давно норма для всяких сбу и прокуратур. 

 

P.S. Кстати декларации сбушников, почему-то засекречены. А там думаю много интересного. Прокуроры обзавидуются. 

Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...