Перейти до змісту

Штрихи до портрету нашого форумчанина S.Brandt


tom_cat

Recommended Posts

Про мене :)

 


цю жульківсько-путлєрівську шушеру пора вже банити на всіх українських форумах. А вони ще й більшість утворили на деяких "патріотичних"форумах, наприклад, на уаполітикс. Я там був до свого розбану на ФУПі 6 листопаду, це просто лютий песець, що вони там зараз пишуть. А називався же "форум українських патріотів"


Це називається плюватив крин цю, з якої береш воду....
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про мене :)

 

 

 

цю жульківсько-путлєрівську шушеру пора вже банити на всіх українських форумах. А вони ще й більшість утворили на деяких "патріотичних"форумах, наприклад, на уаполітикс. Я там був до свого розбану на ФУПі 6 листопаду, це просто лютий песець, що вони там зараз пишуть. А називався же "форум українських патріотів"

 

Це називається плюватив крин цю, з якої береш воду....

 

 

епать-копать, щастя накрило - йожыха розбанила  :weep:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

 Нажаль  ,  то людина що залежить  від влади  . Напряму .  Не молода  .

Я його  персоналію  розумію  ,  брехню  -  ні  .  

 

 Я  його  запитав  ,  про втрати  з 2014  по цей день особисто  ,  фінансові  .

Отримав відповідь -  не втратив , а навпаки  заробив в гривні  серйозно  .

 

Далі не  продовжував  ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А дайте ссылу...

Це теж про мене... :)

 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943435.msg19039375#msg19039375

 

 

 

Про Україну він ще колись казав, що її не треба приймати ні в НАТО, ні в ЄС, а залишити в зоні впливу Росії... Так що не надійтеся...

 

іди на хер, ТП

Про Україну він казав і протилежні речі. Зовсім протилежні. Ту, що ти, профура підкацапська, маєш на увазі, він казав уже після написання своєї книги, "Велика шахівниця", з метою витягнути з вас, москалів, побільше бабла на гонорари за книги та виступи. Що він і зробив, в решті решт

Link to comment
Share on other sites

а  тепер спробуй написати це українською , "українець"

 

Чому я, росіянин за народженням, можу писати українською, а ти, чукча кацапонацистська, що цинічно називає себе українцем- гидуєш українською мовою?

Піди на французькі та британські політичні форуми та спробуй там писати своєю російською- чому ти обтяжуєш людей своїми гівняними узкомірними звичками саме тут, тебе хтось на це уповноважував?

 

---

 

  Тут я  його підтримую .

Link to comment
Share on other sites

Саакашвілі- не дуже розумний демагог

Він не такий шкідливий, як Тимошенко, що явно є агентурою Кремля, але й користі від нього теж уже ніякої- не тягне він Одещину. Отже, якщо порівнювати 3-х найбільш відомих і популярних в Україні демагогів- Тимошенко, Саакашвілі, Гройсмана- то найбільший ККД ( к. КОРИСНОЇ ДІЇ ) у Гройсмана, Саака має нульовий коефецієнт, а ККД ТЮВ нехай визначає Кремль

----

 Корисний  демагог .   Як  же не лизнути владі  . 

Link to comment
Share on other sites

 


Шведська газета Svenska Dagbladet опублікувала список найбільш коррумпованих країн Європи:

 

11. Італія

10. Македонія

9.Чорногорія

8. Болгарія

7. Сербія

6. Боснія

5. Албанія

4. Молдова

3. Білорусь

2. Росія

1. УКРАЇНА

http://www.svd.se/lista-europas-11-mest-korrupta-lander#sida-3

 

I зразу відповідь на "аргумент": "Нафіга сюди цю кацапську брехню тягнути!?" :D 

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/Svenska_Dagbladet

Звідки у шведських журналістів така обізнаність щодо України та колишніх країн СНД? 

Нагадаю, що шведи, будучи однією з найбагатших націй та країною, що експортує капітал- не є в списку десятки найбільших інвесторів України. Немає їх і в списку першого десятку країн ЄС- інвесторів України. Там навіть Люксембург є- а Швеції немає. І в списку найбільших торгових партнерів України теж шведів немає, хоч в останньому році зафіксований відчутний приріст експорту до цієї країни- шведи починають відкривати для себе Україну. Єдине, в чому вони є успішними щодо України- це стрибок у цьому році імпорту комп'ютерних послуг ( софтвер ) з України. В ЦЬОМУ РОЦІ, Карле, лише в цьому році! І одразу практично з нуля стали одним з найбільших імпортерів послуг з України в ЦЬОМУ 2016 році! Тобто ще в 2015 році вони взагалі ні хера не знали про Україну

 

Рейтинг взяли зі стелі. Тому його очолюють країни СНД. Де рівень життя в минулому році внаслідок падіння світових цін на сировину впав найбільш відчутно- тих і поставили на перші місця

 

Так що вони, можливо, й не є агентами Путлєра, але є тим, кого Портніков називає "корисними ідіотами" Путіна


 


Шо за пидарок кацапский, селтик?

Откуда всплыло?

а чого зразу селтік підарок?

може все таки підарки - наші корупціонери?

і вони теж

А також ті, хто закладав інстуційні підвалини корупції в Україні- насамперед Кравчук, а також:

2) Кучма

3) Тимошенко

4) Янукович

 

 

 Днище  !!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Про мене :)

 

 

цю жульківсько-путлєрівську шушеру пора вже банити на всіх українських форумах. А вони ще й більшість утворили на деяких "патріотичних"форумах, наприклад, на уаполітикс. Я там був до свого розбану на ФУПі 6 листопаду, це просто лютий песець, що вони там зараз пишуть. А називався же "форум українських патріотів"

 

Це називається плюватив крин цю, з якої береш воду....

 

:weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

Прав он в одном.

Форум превратили в говно

И именно зрадо-юльки.

 

 

Ну так это твоё мнение, имеешь на него право, удивляет только постоянство с которым ты это повторяешь, ты до кого эту мысль донести хочешь до говна что ли? Ты лучше на ФУПе про это пожалуйся хули с нами тут время тратить...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ну так это твоё мнение, имеешь на него право, удивляет только постоянство с которым ты это повторяешь, ты до кого эту мысль донести хочешь до говна что ли? Ты лучше на ФУПе про это пожалуйся хули с нами тут время тратить...

 

постоянство+так и не понятно,в чем это проявляется

"Форум превратили в говно

И именно зрадо-юльки"

 

Да, на ФУПе, конечно, же нет ни зрадо-юльков, ни педрофилофобов и т.д... там есть узбеки, кацапы, йожы и админ1, как забанят расскажешь потом.

Link to comment
Share on other sites

borderlander  ,  Почта  Суркова  .  

 

----

 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=941820.120

 

На Уаполітікс, який ще вчора в один голос заявляв про те, що вся ця історія про злам пошти Суркова - суцільний фейк мінстеця та кривавої київської хунти, сьогодні з"явилась нова версія. Виявляється, що це була провокація чоколядників проти тверезомислящих юзерів уаполітікса  !

Тіпі чоколядники спеціально зварганили фальшивку, причому погано склепали, щоб було видно фейк неозброєним твереземи оком уаполікса. Потім дочекались, коли юзери уаполітікса викриють фейк, а пізніше коварно надали незаперечні докази того, що злам електронной пошти мав місце.

Коротше кажучи, це була змова з метою дискредитації уаполітікса  

 

 

-----

 

 Здається  сєкта  кондитера  просто  неадекватна  .  Абсолютно  . 

Змінено користувачем Elguider
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

постоянство+так и не понятно,в чем это проявляется

"Форум превратили в говно

И именно зрадо-юльки"

 

Да, на ФУПе, конечно, же нет ни зрадо-юльков, ни педрофилофобов и т.д... там есть узбеки, кацапы, йожы и админ1, как забанят расскажешь потом.

 

pastor68 -  порошкобот , ригоанал

 

 

Тарас вообще по жизни пидарас и педофил был.

 

 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943350.msg19035872#msg19035872

 

pastor68   отримав  три  дні  бану !  Картина оливою  !

Змінено користувачем Elguider
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

borderlander  ,  Почта  Суркова  .  

 

----

 

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=941820.120

 

На Уаполітікс, який ще вчора в один голос заявляв про те, що вся ця історія про злам пошти Суркова - суцільний фейк мінстеця та кривавої київської хунти, сьогодні з"явилась нова версія. Виявляється, що це була провокація чоколядників проти тверезомислящих юзерів уаполітікса  !

Тіпі чоколядники спеціально зварганили фальшивку, причому погано склепали, щоб було видно фейк неозброєним твереземи оком уаполікса. Потім дочекались, коли юзери уаполітікса викриють фейк, а пізніше коварно надали незаперечні докази того, що злам електронной пошти мав місце.

Коротше кажучи, це була змова з метою дискредитації уаполітікса  

 

-----

 

 Здається  сєкта  кондитера  просто  неадекватна  .  Абсолютно  . 

 

Ну а як вона може бути адекватною? Коли треба казати на чорне - біле, завжди це закінчується дуркою.

А той борделандер відразу був ненормальним.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

;o  фегассе, што происходет...

 

я не знаю, как правильно, но наверное все же нужно радоваццо,

што есть юзеры, такие прекрасные в своём неведении, своей

наивносте и вере в прекрасное будущее.

с одним из керманычей, ессно...  :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Отже, з усього форуму лише з РГ виявилось можливим спілкуватись. Він хоч і перевів усе в жарт про нечітку логіку ( цікавився нею й далі, очевидно, буду цікавитись), але хоч не ідіот. Капець якийсь, і чим же тоді ви відрізняєтесь від ФУПу - такі ж самі тупорилі гівнюки

На хер усіх, крім одного. Більше дописувати не буду- не хер мітати бісер перед свині

П.С. Можливо, день такий- Фінлі тут не було, можливо є ще інші адеквати... Все одне бажання пропало щось доводити ідіотам, які вже ґарантовано проявили себе ідіотами
 
 
 
 ---
 
 Вибачайте ,     то    знову з  іншого  форуму  .  
 
Ніц не  розумію ?  
 
Брандт  то кричить  то перемоги Гнойсмана в  економіці ,  то що він просто весь ( повністю )  за Ляшко  ,  а от тепер  міні-дурку СУП  обзиває  ідіотами .
 
 Це таблетки ?  Що з людиною ,  яка може цілком  логічно  дописувати і  думати .
Так здаввлось  раніше ...
 
 
-----
 
 
А співрозмовником  він може бути цікавим .
 
 
Link to comment
Share on other sites

 Не про  Себастіана . 

 

Про Рігів  та бордюрлендерів  . Які ж вони брехуни .  Чмошні  сраколизи  чинуши ,  на 99℅  впевнений , 1  відсоток що просто штабні  долбойоби . 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...