Перейти до змісту

Кажись, сдохла Воля-Кабель


mg42

Recommended Posts

У абонентів одного з найбільших провайдерів «Воля» відсутній доступ до інтернету.

Більше того, не працює колл-центр компанії — після автоматичної відповіді про технічні проблеми абонента від'єднують.

«З технічних причин ми не можемо вам відповісти. Неполадки будуть усунені найближчим часом», — відповідає автовідповідач компанії.

 

З сервісів компанії на даний момент працює тільки «Воля ТВ», що надає ТВ-послуги.

Інтернет відсутній через те, що сталася аварія — на даний момент фахівці «Волі» з'ясовують причини і працюють над їх усуненням, передає AIN.UA.

«Сьогодні, 12 грудня о 17.40 в Києві почалися перебої доступу до послуги Інтернет. Ми докладаємо максимум зусиль для відновлення послуг і сервісів. Уже найближчим часом технічні фахівці будуть знати причину аварії. На жаль, зараз не доступні також для зв'язку колл-центр і корпоративні ресурси компанії. Будемо інформувати вас за допомогою соціальних мереж. Приносимо вибачення за тимчасові незручності».

Інтернет від «Волі» не працює вже більше години в Києві. Користувачі повідомляють, що також не працює мобільний додаток.

В інших містах України проблем з роботою сервісів «Волі» не спостерігається.

http://hromadske.ua/posts/internet-provaider-volia-ne-pratsiuie-cherez-avariiu

Link to comment
Share on other sites

 

Провайдер телекоммуникационных услуг компания "Воля" заявила о внешней атаке на сеть. В компании рассчитывают восстановить сервис до 23:00

 

Об этом сообщили в пресс-службе компании

...

http://lb.ua/economics/2016/12/12/353269_volya_zayavila_vneshney_atake_set.html

Link to comment
Share on other sites

ВОЛЯ

1 год · 

Уважаемые абоненты, 
Мы констатируем факт серьезной внешней атаки, которая привела к перебоям доступа к услуге Интернет в г. Киеве, так же сейчас недоступны для связи колл-центр и корпоративные ресурсы компании. Мы можем вести коммуникацию с абонентами только через социальные сети. Все наши технические специалисты прикладывают максимум усилий, чтобы восстановить сервис в течение часа.

Приносим извинения за временные неудобства

Link to comment
Share on other sites

 

ВОЛЯ

1 год · 

Уважаемые абоненты, 

Мы констатируем факт серьезной внешней атаки, которая привела к перебоям доступа к услуге Интернет в г. Киеве, так же сейчас недоступны для связи колл-центр и корпоративные ресурсы компании. Мы можем вести коммуникацию с абонентами только через социальные сети. Все наши технические специалисты прикладывают максимум усилий, чтобы восстановить сервис в течение часа.

Приносим извинения за временные неудобства

 

 

дядя вася з ввімкненою болгаркою впав в колодязь з оптикою

Змінено користувачем On_
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Думаю дооптімізували до нуля штат технічних працівників. 

Одні різномагітні манагери залишились.

Сервера наїбнулись , а піднімати вже тупо нікому.

 

Класична фраза топ-манагерів  українських компаній

 

" Зачем такой штат єтіх тєхнарєй . Оно же както работаєт".

 

Ну ось і допрацювалось..


коли буде альтернатива Волі...

 

 

Неволя ?

Link to comment
Share on other sites

 

ВОЛЯ

1 год · 

Уважаемые абоненты, 

Мы констатируем факт серьезной внешней атаки, которая привела к перебоям доступа к услуге Интернет в г. Киеве, так же сейчас недоступны для связи колл-центр и корпоративные ресурсы компании. Мы можем вести коммуникацию с абонентами только через социальные сети. Все наши технические специалисты прикладывают максимум усилий, чтобы восстановить сервис в течение часа.

Приносим извинения за временные неудобства

 

 

http://fb.ru/misc/i/gallery/28277/651619.jpg

Link to comment
Share on other sites

коли буде альтернатива Волі...

Воля. Два года назад.

После того как у меня пропал инет в очередной раз. Я вызвал матсера.

Мастер пришел посмотрел. Сказал да, проблема в доме а не у меня.

Я и так это знал. Разбираюсь.

Теперь ждите других мастеров в которые чинят в доме а не в квартире.

 

Я даже не мог подумать что у них есть мастера которые приходят домой смотрят все ли в порядке. Если в порядке то вызывают других мастеров. Я думал что вызвал спеца он все сделает. 

А нет. У них поэтапно.

 

Послал их нах и переключился на нашнет.

 

2а года без сбоев

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...