Перейти до змісту

Кличко не мій мер


Potato

Recommended Posts

Після того як Удар засцяв підтримувати вибори в 2 тури в Києві кандидатура цього боягуза навіть не розглядається, ні мною ні членами моєї родини. :Ganba:

 

Кияни приєднуйтесь до бойкоту Кличка на виборах. [A] 

Link to comment
Share on other sites

Я показує історія, саме голосування в один тур це не вибори, а шоу під назвою "Оберемо Льоню!"

 

стопудов. выборы в один тур в больших городах (да и малых возможно тоже) это зло пиздец. И тогда как раз лёни с 25% приходят к власти

Link to comment
Share on other sites

Гречку, гречку дайте !

Тоді блять всі прагаласують !

Черновецький дуже добре знався на київському народі

Переміг два рази без фальсифікацій

 

Дайте киянам гречку !

Link to comment
Share on other sites

А чи не варто провести під час виборів нам у Києві "референдум" щодо націоналізації Київенерго? 
Чому б не зробити пану Ахметову приємне, він же нам робить?
Link to comment
Share on other sites

навіть якщо і переможе, то що таке мер без підтримки у раді? зараз у Київраді його фракція сформована за принципом "з миру по нитці": усі біль-менш вменяємі і лояльні пройшли у ВРУ, а їх місце зайняли люди, з якими після включення до списку на непрохідні місця ніхто й не займався... а зараз Удар може по-тихому приватизувати Порошнеко, який фактично і керуватиме мером ....партійне будівництво Кличком фактично провалене після кидка з президентськими виборами і об*єднання з Порошенко... 

Link to comment
Share on other sites

Після того як Удар засцяв підтримувати вибори в 2 тури в Києві кандидатура цього боягуза навіть не розглядається, ні мною ні членами моєї родини. :Ganba:

 

Кияни приєднуйтесь до бойкоту Кличка на виборах. [A] 

Приєднуюсь. А за кого голосувати? За Бондаренка?

Link to comment
Share on other sites


Оголошуємо акція "Подаруй Кличку памперс". Якщо чемпіон боїться, то треба допомогти. О 17:00 будемо пікетвати офіс Удару на Горького, 5.


Link to comment
Share on other sites

А я проголосую таки за Кличко, он самый нормальный, в человеческом плане, кандидат. 

Бондаренко - чистый жлоб, Оробец - глупая истеричка.

Но вот за список "Удара" голосовать не буду, поддержу гриценковскую "гражданскую позицию".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...