Перейти до змісту

узнаете актрису?


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

є нормальні жінки у віці, коли від них суспільство не вимагає виглядати єбабєльно

та при чому тут єбабельність. нахера на себе намазувати 2 кг штукатурки?  будь природньою

Link to comment
Share on other sites

а жінка що тупа песда щоб вестись? і помі - стосовно тої фотки там ще майстерність фотографа - ну сука накуя знімати стару жінку впритул на великій різкості та ще й з пихою? повбивавбибля.

Link to comment
Share on other sites

і потім в будь якому випадку - після 40 років жінка не єбабельна , як ти кажеш ( мені це слово не подобається) і чим більше вона на себе косметики накладає тим більш від неї відвертає. постсовкові тьоткт люблять себе штукатурити що повії - що старі що молоді

Link to comment
Share on other sites

і потім в будь якому випадку - після 40 років жінка не єбабельна , як ти кажеш ( мені це слово не подобається) і чим більше вона на себе косметики накладає тим більш від неї відвертає. постсовкові тьоткт люблять себе штукатурити що повії - що старі що молоді

 

ти їбанувся дядя

не має сенсу з тобою дискутувати

 

пиши про козяче молоко - у тебе виходить 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я незнаю  кто такая .

 У пацанов на улице журналист спрашивает  кто такая Надежда Константиновна Крупская   те ответили это сестра Клавдии Шифер.  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я незнаю  кто такая .

 У пацанов на улице журналист спрашивает  кто такая Надежда Константиновна Крупская   те ответили это сестра Клавдии Шифер.  :gigi:

 

а вірна відповідь - старша сестра Клавдії Шифер

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ти ще скажи що погодився добровільно спати б з 40+ тьоткою)) з такими сплять тільки їх чоловіки - і то - з привички і ліні))

крікнєшь туда - а оттєль "не сси тут і на танках проезжалі"))

Link to comment
Share on other sites

Кот, не верю.Скажи, что гуглил

 

 

а шо там не верить, если это мамка смелой Мани  :pleasant:

 

Мать уволенной из Гнесинки Марии Максаковой отправила журналистов в «эротическое путешествие»
Сама певица и экс-депутат Госдумы РФ переехала в Киев и перестала общаться с российскими друзьями
Link to comment
Share on other sites

 

 


потім в будь якому випадку - після 40 років жінка не єбабельна

 

Тут така справа, гм...розумієш, ловеласи у яких з цим все ОК, хочуть всіх - до 90 чи до 100 років :weep: така природа... А хто сексу не хоче, не дуже авторитетний в жіночій сексуальності :gigi:

 

ЗІ Треба зав'язувати з веганством - від цього з гормонами біда, статева сфера першою відключається  :nose3: 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...