Перейти до змісту

мощная поддержка молодых ученых!


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

54 молодих вчених України отримають гранти президента на понад 3,5 мільйона гривень – Міносвіти

Уряд схвалив проект розпорядження президента України, що передбачає надання грантів 54 молодим українським вченим на загальну суму 3 мільйони 540 тисяч гривень, повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України.

«Гроші на ці гранти вже зарезервовано у державному бюджеті на 2017 рік. Для того, щоб ці кошти були надані молодим науковцям, залишився один крок – підписання відповідного розпорядження президентом України», – мовиться в повідомленні міністерства.

Повідомляється, що на конкурс упродовж минулого року до Держфонду фундаментальних досліджень щодо здобуття грантів президента у 2017-му подали 152 заявки. В результаті було відібрано 54 претенденти від різних вишів України. Їхній вік від 28 до 36 років.

Link to comment
Share on other sites

да уж....

это ж не на один год, а на всю тему, как я понимаю

в понедельник, если не забуду, поинтересуюсь у коллеги, которая выиграла "молодежную" тему (но это было в начале осени, вроде)

Link to comment
Share on other sites

А з того відрахування в пенсійний фонд, університет зніме накладні витрати, після закінчення проекту куплене обладнання треба повернути державі, гроші обріжуть наполовину, ще й надійдуть 27-го грудня, а витратити треба до 31-го, з казначейства вдасться видобути 30-го, щопівроку звіти, реєстрація теми у тій конторі на Либідській, забув, як точно називається і т.д.

 

Дапашліви!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То скільки тепер коштує дисертація?

  :) Тих  грошей,  що  пропонуються,  ясна  річ  не  досить.  Але  мабуть  син  від  65  тисяч  грн.  не  відмовився  б.  На  препарати  хоча  б вистачило,  щоб  досліди  проводити.

Link to comment
Share on other sites

итого 2200 еуро

 

ну что я могу сказать, это конечно лучше, чем ноль. Но по сути сумма два-три раза на конференцию съездить.

Хороший  керівник  і  не  треба  нікуди  їздити.  Це  практика  радянських  часів.  Пам ятаю,  як  поверталася з  конференції  з  Пензи  до  Москви.  В  поїзді  була  така  попойка,  що  страшно  було  їхати. Це  так  буянили  власне  молоді  науковці. 

Link to comment
Share on other sites











 












Заработная плата главы правления НАК "Нафтогаз Украины" Андрея Коболева может исчисляться тремя миллионами гривень в месяц, таковы условия его трудового контракта

Змінено користувачем paraskaa-W
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хороший  керівник  і  не  треба  нікуди  їздити.  Це  практика  радянських  часів.  Пам ятаю,  як  поверталася з  конференції  з  Пензи  до  Москви.  В  поїзді  була  така  попойка,  що  страшно  було  їхати. Це  так  буянили  власне  молоді  науковці. 

 

щито?....

 

во всем мире аспирант ездит столько раз, сколько может выжать из начальника и из своей работы. Чем больше, тем лучше. Это норма. А что там было в советские времена это вообще смысла не имеет сейчас вспоминать.

 

когда я написал "два раза съездить", то имел в виду поездку на нормальную конференцию, куда-то забугор (для аспиранта это евров 600 минимум), а не в соседний город с алкашами в плацкарте.

 

 

лучше чем ничего. 

 

это тоже правда.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

щито?....

 

во всем мире аспирант ездит столько раз, сколько может выжать из начальника и из своей работы. Чем больше, тем лучше. Это норма. А что там было в советские времена это вообще смысла не имеет сейчас вспоминать.

 

когда я написал "два раза съездить", то имел в виду поездку на нормальную конференцию, куда-то забугор (для аспиранта это евров 600 минимум), а не в соседний город с алкашами в плацкарте.

 

 

это тоже правда.

Нє ну зараз українців безкоштовно німці і інші єврогейці запрошують. Правда потрібні публікації в іноземних журналах. За свої гроші їздять тільки тупаки

Link to comment
Share on other sites

Нє ну зараз українців безкоштовно німці і інші єврогейці запрошують. Правда потрібні публікації в іноземних журналах. За свої гроші їздять тільки тупаки

 

Это неправда.

Link to comment
Share on other sites

Это неправда.

Шо неправда? На великих конференціях є спеціальні фонди для представників з бідних країн. Українців за рахунок організаторів запрошують. Але треба мати рейтингові публікаціі.

Link to comment
Share on other sites

Шо неправда? На великих конференціях є спеціальні фонди для представників з бідних країн. Українців за рахунок організаторів запрошують. Але треба мати рейтингові публікаціі.

 

Это Ваш личный опыт? Потому как написанное, как утверждение, суть неправда.

 

Аспирант с успехом может получать финансирование из упомянутых Вами фондом и не имея публикаций вообще. Главное показать, что на конференции будет представлена интересная работа. Ну и у руководителя, конечно, должны быть хоть какие-то работы, которые организаторы могут посмотреть и убедиться, что аспирант "из хорошей семьи" :gigi:

 

Однако мы вообще зря спорим об аспирантах. Обозначенный возраст в 28-36 лет выходит за рамки обычного возраста аспиранта.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Это Ваш личный опыт? Потому как написанное, как утверждение, суть неправда.

 

Аспирант с успехом может получать финансирование из упомянутых Вами фондом и не имея публикаций вообще. Главное показать, что на конференции будет представлена интересная работа. Ну и у руководителя, конечно, должны быть хоть какие-то работы, которые организаторы могут посмотреть и убедиться, что аспирант "из хорошей семьи" :gigi:

 

Однако мы вообще зря спорим об аспирантах. Обозначенный возраст в 28-36 лет выходит за рамки обычного возраста аспиранта.

1. Так це мій особистий досвід. Ніколи не платив свої гроші за конференціі

2. На заході 28-36 років цілком нормальний вік для аспірантів.

Link to comment
Share on other sites

1. Так це мій особистий досвід. Ніколи не платив свої гроші за конференціі

2. На заході 28-36 років цілком нормальний вік для аспірантів.

 

Так на заходi й грант в 2200 евро це навiть не "мiкрогрант", а так, канцелярiю докупити. :D

 

З мого досвiду нарiд (аспiранти), не маючи жодної публiкацiї, катався по свiту за рахунок запрошуючої сторони будь здоров, пам'ятаю багато прикладiв.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

Так на заходi й грант в 2200 евро це навiть не "мiкрогрант", а так, канцелярiю докупити. :D

 

З мого досвiду нарiд (аспiранти), не маючи жодної публiкацiї, катався по свiту за рахунок запрошуючої сторони будь здоров, пам'ятаю багато прикладiв.

Ну ти сама собе заперечуєш. Спочатку написала, що солідна конференція - це 600 Євро , тепер пишеш що можна кататися не маючи жодної публікації за рахунок приймаючої сторони :D Чи забуваєш що пишеш? ;) Змінено користувачем AСурженко
Link to comment
Share on other sites

Ну ти сама собе заперечуєш. Спочатку написала, що солідна конференція - це 600 Євро , тепер пишеш що можна кататися не маючи жодної публікації за рахунок приймаючої сторони :D Чи забуваєш що пишеш? ;)

 

?....

 

По-перше, я не казаВ "солiдна", я казав "нормальна". Тобто майже будь-яка за бугром.

 

По-друге, декому таланить й вони отримують гранти вiд органиiзаторiв та їдуть за їх рахунок частково або повнiстью. Але це ж як конкурс, хтось отримує, а хтось нi. Тим, хто не отримав, треба сплачувати всi видатки з наявних в них джерел фiнансування (або смоктати бiбу вдома якщо таких нема).

 

По-третє, мова про це все взагалi не йде: запропонований вiк (28-36 рокiв) выходить за межи типовогу вiку аспiранта в Українi. Тим, хто вже отримав PhD, конференцїї (за винятками) нiяких преференцiй не дають, а оргвнесок за участь бiльший, що збiльшує кошторис до 800-900 евр. Тобто два кiлаевра це молодому вченому два рази прогулятись на захiд на конференцiю. Як вже казали, кращє нiж нiчого, але.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...