Перейти до змісту

в чиїх інтересах існує це неконституційне утворення "держава" на території народу України. українців уже 31 млн. з 52


Aelit

Recommended Posts

є фуп повністю єврейський форум - пиздуй туди

 Я всегда теряюсь, когда левое быдло предлагает мне куда-то пиздовать.

Вот правда, теряюсь так, что даже не всегда успеваю человека нахуй послать.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та посилай куди хочеш ) просто здристни звідси.  В мене в місті цього вонючого пейсатого гімна яке сере в ванни вистачає. Я прийшов на український форум

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

Ну наразі розцінки напевно трохи виросли.

 

Та ти з тих самоповажних хлопів, що заздрять що хасики їх не хочуть? І про розцінки усе знаєш. Бугога, нінадо завідовать - помийся, бояришніком похмелись - то може тебе який кацап, твій ольгінський сусід захоче :weep:

 

Що може бути найбридкіше це українка.

 

Та ти не соромся - давай на повну, "адні хахлухі па акружнім стаять"
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

цікаво як будучи українцем можна виправдовувати і називати своєю диржавку яка  опустила рівень життя до зімбвабвійського і депопулювала населення з 52 до 31 мільйона за 26 років - втратила території  - і все це внаслідок тотальної системної корупції зради колаборанстства - і після цього всього продовжує бути такою ж корумпованою продажною колаборантською

 

українці таки дійсно унікальна нація

 

"бьйот значіт любіт"

Link to comment
Share on other sites

я Українець на 100% коріннями і коріннями. В мене в сумі 8 років життя за кордоном. Не тільки "миття унітазів" а і університет в Лондоні і досить непогані інженерні роботи. Для мене життя в Україні це суцільний стресс. Мене тіпає коли я бачу як викидають з машин з вікон сміття. Мене тіпає коли при вїзді в Київ куча хитровийбаних створюють ще три смуги руху включаючи і зустрічну. Мене тіпає коли я бачу як в спортлайфі бидло виданими рушниками взуття витирає. Мене тіпає коли якись будівник незрозуміло звідки приєзжає на свому бусі і заповнює будівельним мусором всі баки (добре що не в ліс, який вже засраний по саме неможу).І ще сотні подібних випадків до яких я не можу звикнути.

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

Тому я розумію коли більш менш нормальні люди виїзжають за кордон. І не задля заробітків. Бо айтішніки і там і тут приблизно однаково заробляють, а просто щоб не жити серед цього бидла.

 

Це бидло тупе і дибільне не може мати нормальну владу. Воно в більшості гірше і по моральним якостям не кажучи вже про розумові в сто раз за тих же вальцманів.

 

Тільки диктатура. все інше це хворе суспільство не спасе.

Змінено користувачем Геннадій_Умань
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


я Українець на 100% коріннями і коріннями

 

Угу, у вас з Аелітіком така роль - тупі хахли-фашисти, що ненавидять українців :weep: 100%, і зуби рівні, звісно. Уберменші  :lol2:

 

 


Мене тіпає

Думаю, треба до лікаря, якщо постійно "тєліпає", країна і нація тут ні до чого :D

 

 

 


Тільки диктатура

 

А хто діктатор буде? Твій господар Хуйло? :weep:

Link to comment
Share on other sites

так ніхто і не відповів - в чиїх інтересах хехе існує це неконституційне утворення яке зве себе державою україна - і яке за 26 років втратило території і 40 відсотків населення - з 52 мільйонів до 31 - 21 мільйон.

 

хто бенефіціар хехе? ну то що бенефеціарка сноубьорд - бо рве дупу на німецький хрест за потрошка мудачука хуйла і гройсмана ми побачили. хто ще профітоотримувач?

Link to comment
Share on other sites

Взагалі в першу чергу Українцям. Бо якби не було б навіть цього утворення то і українців би вже не було. В другу чергу вигілно USA

українцям? ти в сосну влупився? українців вимерло фізично 10 мільйонів - решта 10 порозбігались  - по європам і носовосіям . чи ти вважаєш як і янукович - україна для людей - список людей в додатку 1))

Link to comment
Share on other sites

українцям? ти в сосну влупився? українців вимерло фізично 10 мільйонів - решта 10 порозбігались  - по європам і носовосіям . чи ти вважаєш як і янукович - україна для людей - список людей в додатку 1))

я не кажу що це прекрасно, але якби не було України як держави якою б недолугою вона не є то і б того що є б не було б.

 

а ти хто аелітчик єврейчик кацап чи поляк ?

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

я не кажу що це прекрасно, але якби не було України як держави якою б недолугою вона не є то і б того що є б не було б.

 

а ти хто аелітчик єврейчик кацап чи поляк ?

йестем українець хехе

 

ну 900 літ не було цього неконституційного уіопища - і українців таки було на 1991 рік 52 мільйони.

Link to comment
Share on other sites

йестем українець хехе

 

ну 900 літ не було цього неконституційного уіопища - і українців таки було на 1991 рік 52 мільйони.

тут в тебе логічна помилка - ти поняття українці і населення путаєш

Link to comment
Share on other sites

тут в тебе логічна помилка - ти поняття українці і населення путаєш

за чим розрізняти українців від енукраїнців - ондо гройсман українською шпарить - і парашенко і тімашенко і клічко хехе

 

чи по пісюнам чи піськам чи по чому відрізняти українців -  питанням чий крим ? правильною вимовою сллова гаманець чи паляниця?

 

було 52 стало 31 .

Link to comment
Share on other sites

за чим розрізняти українців від енукраїнців - ондо гройсман українською шпарить - і парашенко і тімашенко і клічко хехе

 

чи по пісюнам чи піськам чи по чому відрізняти українців -  питанням чий крим ? правильною вимовою сллова гаманець чи паляниця?

 

було 52 стало 31 .

ну якщо ти гройсмана від украінця не відрізниш то це сумно.

 

чи населення яке завезли з мухосрансків на лугандон ти також Українцями вважаєш ?

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

ну якщо ти гройсмана від украінця не відрізниш то це сумно.

 

чи населення яке завезли з мухосрансків на лугандон ти також Українцями вважаєш ?

чим відрізняється парубій плющ гройсман кравчук кучма юенко тимошенко порошенко задовий мороз сіманенока вітренка омудачук етс одне від одного - та нічим

Link to comment
Share on other sites

чим відрізняється парубій плющ гройсман кравчук кучма юенко тимошенко порошенко задовий мороз сіманенока вітренка омудачук етс одне від одного - та нічим

то я не зрозумів ти будеш по Умані іти - ти зможеш відрізнити уманчанина від хосида ? Чи далі будеш ліпити дурня ?

 

 то можеш зрозуміти чому населення Умані на цадика більше а потім менше ?

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

то я не зрозумів ти будеш по Умані іти - ти зможеш відрізнити уманчанина від хосида ? Чи далі будеш ліпити дурня ?

 

 то можеш зрозуміти чому населення Умані на цадика більше а потім менше ?

причому тут хасиди

 

то хасиди всім складом перейшли в криму на бік хуйла і допомогли йому окупувати крим - чи лугандон?

 

ні.

 

українці - за пачпортом і прізвищами

Link to comment
Share on other sites

в паспорті нема графи національність. По твому щоб виправити ситуацію потрібно завести 100 000 000 китайців і видати їм паспорти ?

 

українець є українцем по національністю - а не по паспорту. Паспорт це бумажка

Змінено користувачем Геннадій_Умань
Link to comment
Share on other sites

в паспорті нема графи національність. По твому щоб виправити ситуацію потрібно завести 100 000 000 китайців і видати їм паспорти ?

 

українець є українцем по національністю - а не по паспорту. Паспорт це бумажка

назви мені серед падлітиків українського українця за національність хехе

Link to comment
Share on other sites

Тільки диктатура. все інше це хворе суспільство не спасе.

 

Вельмошановний пане з Умані, мені дуже цікаво, кого ви пропонуєте у діктатори?

Будь ласка, назвіть одне, чи більш за одне призвище кандидата у диктатори, тіки без пиздьожа.

Данке.

Link to comment
Share on other sites

ну то що бенефеціарка сноубьорд - бо рве дупу на німецький хрест за потрошка мудачука хуйла і гройсмана ми побачили.

 

Ну я розумію, що ти фюрер всіх пиздаболів, але покажи де я захищаю перерахованих? Хоть одним словом?

 

І, щоб 2 рази не писати, покажи скільки в тебе дітей і податкову декларацію. Бо щоб населення зростало, ти маєш мати 3 дівчинки (хлопці не рахуються) і сплачувати податки, щоб держава мала змогу підтримувати матерів. Якщо цього нема, то виходить саме ти українців геноцидиш, брехло ольгінське.

 

Окрім того, ти ж брехні розводиш не для того, щоб істину знайти, тобі за це платять. Сам через пост кажеш "аби гроші, гріха нема"

Оце ж виродила українська земля таку гидоту - покруча-манкрута, тьху

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...