Перейти до змісту

гарантую, що навіть якщо комуналку піднімуть ще в 10 раз, а щотиждня накажуть віддавати дочок в прокурорсько суддівсько -сбушно-поліцайський бордель -


Aelit

Recommended Posts

і де ж славнозвісна українська волелюбність хехе. ? тут вже третю шкуру деруть - і ніяких майданів )))

 

бенз сцени руслани 5 каналу і кухні з чаями і палаткмаи - не буде ніяких майданів - і не було б.

Link to comment
Share on other sites

мо давайте розспіваємось поки і.

всі разом

 

разом нас багато

нас не подолати

 

ми не бидло

ми не казли

ми україни доньки і сини

 

зараз чи ніколи

годі чекати

 

разом нас багато

нас не подолати

 

хехе


якраз і цей. євробачення підспіло

Link to comment
Share on other sites

я теж постійно дивуюсь, шо в країні немає буйних

жодного

ні, все ясно, раби, холопи завжди були, винищували всіх активних, але ж невже й нових не народилось...

адже Є СУСПІЛЬНИЙ ЗАПИТ!

так де народні трибуни, вожді, керманичі? хоч хтось, га?

Link to comment
Share on other sites

я теж постійно дивуюсь, шо в країні немає буйних

жодного

ні, все ясно, раби, холопи завжди були, винищували всіх активних, але ж невже й нових не народилось...

адже Є СУСПІЛЬНИЙ ЗАПИТ!

так де народні трибуни, вожді, керманичі? хоч хтось, га?

ну казав же тобі порошенко - майданів більше не буде - вони чудово знають ТЕХНОЛОГІЇ майданів і їх більше не допустять

 

без 5 каналу сцени руслани чаю кухні палаток - нічого не буде і не булоб .

 

так само як не було майданів коли українців морили голодмо в 32-33 .

 

ну не випадково єдина держава в зримій історії туту була варяжська київська русь - де иліта була варяги а предки українці - рухомим майном

 

запоріжська січ була квазідержавою - зараз теж щось таке

Link to comment
Share on other sites

Є - Aelit  :nose3:

якби такі як я захотіли б влади і взяли б її. україна вмилась б кров,  корупціонерів і злодюг  - спецслужби були б спецслужбами - підарасія розвалена - всі етнічні українські землі повернуті. імпорт був би можливий лиш відкриттям тут виробництв  - упор був зроблений на виробництва -

 

але розслабтесь - український народ вартий саме порошенків . аеліти не прийдуть хехе

Link to comment
Share on other sites

Такоє впєчатлєніє шо ти пропустив років з 10, залишився в 2004-2005 р.р.

в україні за ці роки ніц не змінилось хехе

ну хіба що гривня знецінилась на 600 відсотків а комуналка пригнула на 600 відсотків - вимерло виїхало мільйонів 7 українців - судді прокурори сбьушники поліцаї діамантовішають - а так все як було хехе

Link to comment
Share on other sites

якби такі як я захотіли б влади і взяли б її. україна вмилась б кров,  корупціонерів і злодюг  - спецслужби були б спецслужбами - підарасія розвалена - всі етнічні українські землі повернуті. імпорт був би можливий лиш відкриттям тут виробництв  - упор був зроблений на виробництва -

 

але розслабтесь - український народ вартий саме порошенків . аеліти не прийдуть хехе

А вот с этого момента пожалуйста поподробней, кто эти, такие как ты?

Link to comment
Share on other sites

А вот с этого момента пожалуйста поподробней, кто эти, такие как ты?

вовки а не свині

В мене є чуйка що на форумі цугундер скоро буде новий юзер.

фома мене там забанили

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...