Перейти до змісту

Іспанські вина - таки шмурдяк!


Гість Хома

Recommended Posts

 

 


Эта где-то евров 7 стоит, тебя нагрели как туриста

Tesco

 

 


Попробуй пусть полчаса постоит открытая, некоторые испанские вина радикально меняют вкус. 

Ага, третій бокал вже краще!

Link to comment
Share on other sites

Порадили колеги купити Campo Viejo Rioja - шмурдяк натуральний! Треба було на честь безвізу брати перевірені варіанти!

+==========================================================================+

Вчора з жінкою пили іспанське червоне напівсухе із хамоном. Синулька старший два тиждні відпочивав з сім"єю там і привіз гостинця батькам. Нам дуже сподобалося.

Link to comment
Share on other sites

имхо газела не лучший вариант, хотя и неплохой

 

в той же ценовой категории вот эти два поприятнее

 

http://library.bevnetwork.com/bottles/635/89295.jpg

 

http://www.portugaliawines.co.uk/shop/202-cust_product_details_default/muralhas-de-moncao-white-wine.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Риоху надо брать Гран резерва, года так 2006-2007, оптимальное сочетание цена-качество. Да и вкус у риохи своеобразный, это не кьянти и не карменер.... Да и аэрировать надо хотябы в бокале, и дать постоять, раскрыться аромату. И не спешить, а потихонечку, не залпом ))))

Змінено користувачем VKostin
Link to comment
Share on other sites

тю, я під шашлик або стейк завжди беру саме іспанські сухі вина. Вони терпкі (французькі чи італійські зовсім не такі), а це для мене дуже важливо під смажене добре проперчене м'ясо.

Link to comment
Share on other sites

Риоху надо брать Гран резерва, года так 2006-2007, оптимальное сочетание цена-качество. Да и вкус у риохи своеобразный, это не кьянти и не карменер.... Да и аэрировать надо хотябы в бокале, и дать постоять, раскрыться аромату. И не спешить, а потихонечку, не залпом ))))

 

Мне кажется, сложно делать такие выводы, Риоха - это регион, в котором сотни виноделен и тысячи разных вин. Я для себя вывел, что если мне нравится Crianza,  то Reserva будет лучше, а Gran Reservу можно купить кому-нибудь в подарок.  Кстати, сама по себе Gran Reserva тоже ничего не говорит, у меня на полке лежит Pata Negra Gran Reserva, по полтора - два евро за бутылку :) 

Link to comment
Share on other sites

Ріоха  не  кожного  року  добра.  Треба  знати  рік,  і  тоді  в  ціновій  категорії  13-15  євриків  можна  брати.

Я  назбирала  до  ювілею  цілу  колекцію  пляшок  з  усіх  усюд,  то  власне  Ріоху  відзначили  на  банкеті.

 

Але  вино - не  головне.  Головне,  що  Фома  відзначав  безвіз! Хто  ще  відзначав  і  які  виснували  вже  плани  на  найближчі  місяці? Я  особисто  думаю:  робити  біометрику,  чи  ще  почекати;  бо  просвищу  усі  гроші  на  мандрівки - буду  їздити  гурманити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...