Перейти до змісту

Перша новина на УКРАЇНСЬКІЙ правді!


Гість shpylka

Recommended Posts

Перша новина в рубриці НОВИНИ на відомому медіаресурсі з назвою саме "УКРАЇНСЬКА правда" звучить так:

"Мужская сила за 1 грн."

Вже  би  хоч  поміняли  ті  неукраїнці,  що  заправляють  на  тому  історичному  сайті,  назву  на  якусь  іншу,  де  б  не  було  слова  "українська",  щоб  українців  не  соромити  і  не  виховувати  у  нових  поколінь  відчуття  суцільної  української  імпотенції,  хоч  реклама  і  кацапська.

 

Не дай, Боже, десь відійти від компа, коли на ньому перша сторінка сайту,  бо  ще  дитина  побачить  і  поллються  запитання.

Link to comment
Share on other sites

Перша новина в рубриці НОВИНИ на відомому медіаресурсі з назвою саме "УКРАЇНСЬКА правда" звучить так:

"Мужская сила за 1 грн."

Вже  би  хоч  поміняли  ті  неукраїнці,  що  заправляють  на  тому  історичному  сайті,  назву  на  якусь  іншу,  де  б  не  було  слова  "українська",  щоб  українців  не  соромити  і  не  виховувати  у  нових  поколінь  відчуття  суцільної  української  імпотенції,  хоч  реклама  і  кацапська.

 

Не дай, Боже, десь відійти від компа, коли на ньому перша сторінка сайту,  бо  ще  дитина  побачить  і  поллються  запитання.

Взагалі такої новини нема. А банери відображають те чим людина цікавиться.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Взагалі такої новини нема. А банери відображають те чим людина цікавиться.

Я заходжу на УП як звичайний користувач і в рубриці Новини, яка мене цікавить я бачу головну новину своєї держави. Банер то чи не банер - зовсім нецікаво. 

Це перша інформація, яка кидається в очі і це ГАНЬБА.

Я не пуританка, але так опускатися найбільш відомому сайту України - неприпустимо.

Ці банери - не є відображенням потреби і ментальності українців.

Звісно, можна всюди не заходити, адже це простіше, ніж засудити і добитися моральності засобів масової інформації.

А потім дивуватися, звідки той примітив у суспільстві. А він той примітив потім котиться як снігова куля з гори, стаючи все більшим і огиднішим.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я заходжу на УП як звичайний користувач і в рубриці Новини, яка мене цікавить я бачу головну новину своєї держави. Банер то чи не банер - зовсім нецікаво. 

Це перша інформація, яка кидається в очі і це ГАНЬБА.

Я не пуританка, але так опускатися найбільш відомому сайту України - неприпустимо.

Ці банери - не є відображенням потреби і ментальності українців.

Звісно, можна всюди не заходити, адже це простіше, ніж засудити і добитися моральності засобів масової інформації.

А потім дивуватися, звідки той примітив у суспільстві. А він той примітив потім котиться як снігова куля з гори, стаючи все більшим і огиднішим.

Вони заробляють на банерах.

Є така система.

А що буде  та система показувати заробітчанина не стосується....

І система вибирає банер по уподобанням користувавча...

Так що мабуть ти і цікавишся "Мужская сила за 1 грн." 

 

А взагалі то юлькавінаватая ... :pleasant:  

Link to comment
Share on other sites

 

 


А що буде  та система показувати заробітчанина не стосується.... І система вибирає банер по уподобанням користувавча... Так що мабуть ти і цікавишся "Мужская сила за 1 грн." 

Не треба брехати. Вони мають право ОБРАТИ які теми показуватимуться в банерах. Звісно, що реклама Віагри прибутковіша за рекламу, скажімо, українських книжок.  Але узбекам на то пофігу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не пуританка, але так опускатися найбільш відомому сайту України - неприпустимо.

Ці банери - не є відображенням потреби і ментальності українців.

Банер показується конкретно по уподобанням користувача. Тобто ви цікавились чимось подібним. Дідусь правий.

Link to comment
Share on other sites

Перша новина в рубриці НОВИНИ на відомому медіаресурсі з назвою саме "УКРАЇНСЬКА правда" звучить так:

"Мужская сила за 1 грн."

Шарилось по инету в поисках "Мужской силы", а когда нашло -- абиделос :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не треба брехати. Вони мають право ОБРАТИ які теми показуватимуться в банерах. Звісно, що реклама Віагри прибутковіша за рекламу, скажімо, українських книжок.  Але узбекам на то пофігу.

В чому проблема ? Мені ніяка віагра ніколи там не показувалась. А хто цим цікавиться той не сильно переймається. Ну ТС виняток.

Link to comment
Share on other sites

Не треба брехати. Вони мають право ОБРАТИ які теми показуватимуться в банерах. Звісно, що реклама Віагри прибутковіша за рекламу, скажімо, українських книжок.  Але узбекам на то пофігу.

Є різні банерні системи...  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Я заходжу на УП як звичайний користувач і в рубриці Новини, яка мене цікавить я бачу головну новину своєї держави. Банер то чи не банер - зовсім нецікаво. 

Це перша інформація, яка кидається в очі і це ГАНЬБА.

Я не пуританка, але так опускатися найбільш відомому сайту України - неприпустимо.

Ці банери - не є відображенням потреби і ментальності українців.

Звісно, можна всюди не заходити, адже це простіше, ніж засудити і добитися моральності засобів масової інформації.

А потім дивуватися, звідки той примітив у суспільстві. А він той примітив потім котиться як снігова куля з гори, стаючи все більшим і огиднішим.

 

У мене новини виглядають ось так...

І ніякої Мужської сили за 1 грн...  :pleasant:

 

http://pic.co.ua/images/2017/04/26/c637e7cb3200b6e784f6f9ab9067e32c.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вони заробляють на банерах.

Є така система.

А що буде  та система показувати заробітчанина не стосується....

І система вибирає банер по уподобанням користувавча...

Так що мабуть ти і цікавишся "Мужская сила за 1 грн." 

 

А взагалі то юлькавінаватая ... :pleasant:  

1.Та  то  я  знаю,  що  заробляють  вони  на тих  клятих  банерах. 

2. В  даному  разі,  Дідусь,  Юлька  невінаватая.  Перший  раз!  Хіба  би  на  ті  банери  задивлялася.  А  щодо  мене,  то  я  туди  ніколи, ніде  не  заходжу,  а  тим  більше  мене  не  цікавить  "мужская  сила  за  1грн."  Таких  проблєм  при  мені  нема.

Я  взагалі  за  ніякими  посиланнями  не  ходжу,  а  тим  більше  за  банерною  рекламою.

А  банер   собі  сам  розміщення  на  сайті  вибирає? Ні,  там  є  певні  віконечка,  які  розробник  сам  вказує.  У  мене  на  сайті  вони  теж  є.  Але  треба  вміти  і  хотіти  вміти  обходитися  без  голих  задниць  і  одногривневих  реклам.

Link to comment
Share on other sites

1.Та  то  я  знаю,  що  заробляють  вони  на тих  клятих  банерах. 

2. В  даному  разі,  Дідусь,  Юлька  невінаватая.  Перший  раз!  Хіба  би  на  ті  банери  задивлялася.  А  щодо  мене,  то  я  туди  ніколи, ніде  не  заходжу,  а  тим  більше  мене  не  цікавить  "мужская  сила  за  1грн."  Таких  проблєм  при  мені  нема.

Я  взагалі  за  ніякими  посиланнями  не  ходжу,  а  тим  більше  за  банерною  рекламою.

А  банер   собі  сам  розміщення  на  сайті  вибирає? Ні,  там  є  певні  віконечка,  які  розробник  сам  вказує.  У  мене  на  сайті  вони  теж  є.  Але  треба  вміти  і  хотіти  вміти  обходитися  без  голих  задниць  і  одногривневих  реклам.

 

Так і не треба за банерами ходити,

банери відслідковують, що ти шукаєш в Гуглі і які сторінки відкриваєш...

Називається - контекстна реклама...  

Ти набрала в гуглі Віагра, чи "що робити, коли не стоїть", або "імпотенція"

а воно тобі оп і  "мужская  сила  за  1грн." бери, користуйся!   :pleasant:

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Народ, не гоніть. Буває контекстна реклама схожа на попередні запити, а буває ліва, яка взагалі нічо спільного не має.

 

ЗІ В мене на віндовсах нема ніякої, а на адроїдах чогось не виходить заблокувати, то буває така, зовсім не схожа на попередні запити

Link to comment
Share on other sites

Банер показується конкретно по уподобанням користувача. Тобто ви цікавились чимось подібним. Дідусь правий.

 

Я  собі  навіть  не  можу  уявити,  що  Ви  про  мене  думаєте,  якщо  вважаєте,  що  я  на  таке  ласа.  Та  я  при  тямі. 

У  мене  в  житті  дуже  багато  є  потреб  інтелектуальних,  є  на  що  час  витрачати. На  УП  заходжу,  щоб  за  5  сек.  пробігти  очима  новини.

Не  звертаю  увагу  на  ті  банери  внизу,  або  які  з явіляються  в  тексті,  хоч  примітивні  голі  задниці  повсюди  разять.

Але  сьогодні  вже  мене  дістало,  що  я  не  можу  прочитати  новини  без  того  брудного  примітиву.

Це  все  одно,  що  ви  приходите  в  магазин  купити  собі  лашок,  а  вам  при  вході  в  обов язковому  порядку  дають  понюхати  чоловічі  шкарпетки.

А  хтось  при  тому  скаже,  що  вам  то  очевидно  подобається,  або  ви  цю  процедуру  замовили.

Link to comment
Share on other sites

А отам, де чорна полоска затер рекламу "Удлінєніє члєна в домашніх условіях нєдорого"  :weep:  :fp1:

 

Це у тебе  "Удлінєніє члєна в домашніх условіях нєдорого"   показує? Ну кожному своє...  :pleasant:

Шпільці - мужскую сілу за 1 грн, тобі  "Удлінєніє члєна в домашніх условіях нєдорого"    :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Як  Гугл  відстежує  мої  запити  я  добре  знаю  вже  кілька  років,  бо  засипали  мене  тою  рекламою,  від  острова  Капрі  починаючи,  і  закінчуючи  деревообробними  станками.

Але  йдеться  не  про  мене.  Фома  добре  написав,  що  лице  сайту  в  руках  його  власників.  Про  це  мова.  Ті  30  грн,  що  УП  отримує  від  кацапських  банерів,  введуть її  лише  в  розряд  продажних. 

Або  хай  УП  міняє  назву  на  "Правда  з  кацапськими  банерами"  або  міняє  редакторів.

Коли  книжка  виходить  з  друку,  то  в  ній  вказується  "Обережно,  нецензурна  лексика"

Так  і  тут:  при  вході  на  сайт  має  очевидно  бути  напис:  обережно,  голі  задниці  та  інший  примітив.

 

На  чому  я  все  ж  наголошую - на назві Українська  правда.

Link to comment
Share on other sites

Шарилось по инету в поисках "Мужской силы", а когда нашло -- абиделос :)

Ну,  дуже  рідко  я  ставлю  комусь  отакий  значок   :td:.

Від  вас  такого  не  сподівалася,  що  ви  жінку  та  в  середній  рід.  Ні  за що,  ні  по що.

От до чого приводить низька  мораль.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  собі  навіть  не  можу  уявити,  що  Ви  про  мене  думаєте,  якщо  вважаєте,  що  я  на  таке  ласа.  Та  я  при  тямі. 

У  мене  в  житті  дуже  багато  є  потреб  інтелектуальних,  є  на  що  час  витрачати. На  УП  заходжу,  щоб  за  5  сек.  пробігти  очима  новини.

Не  звертаю  увагу  на  ті  банери  внизу,  або  які  з явіляються  в  тексті,  хоч  примітивні  голі  задниці  повсюди  разять.

Але  сьогодні  вже  мене  дістало,  що  я  не  можу  прочитати  новини  без  того  брудного  примітиву.

Це  все  одно,  що  ви  приходите  в  магазин  купити  собі  лашок,  а  вам  при  вході  в  обов язковому  порядку  дають  понюхати  чоловічі  шкарпетки.

А  хтось  при  тому  скаже,  що  вам  то  очевидно  подобається,  або  ви  цю  процедуру  замовили.

Я програміст. І не бачу нічого поганого чи зазорного в "мужскій силі". Люди які мають багато комплексів можливо будуть когось за щось критикуватиі висміювати. Для мене головний критерій щоб людина іншому зла не робила. А все інше хай насолоджується життям - воно одне.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Реклама вяжется не только к конкретному девайсу, но и к внешнему айпишнику. Если айпишник у прова динамический, или вайфай на роутере открытый всем, то левая реклама - вполне обыденное явление.

Link to comment
Share on other sites

У мене новини виглядають ось так...

І ніякої Мужської сили за 1 грн...  :pleasant:

Ти з Новин перемкнися на Головну. В мене там над новинами тюльпанчики 

d86a368b575ffd4481818bfc7b3e7cb03ad6cea3

А на самій горі сторінки дійсно, що передивлявся останнім часом через гуглохромівський пошук - пропозиції квартир навколо Києва  B-)

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я програміст. І не бачу нічого поганого чи зазорного в "мужскій силі". Люди які мають багато комплексів можливо будуть когось за щось критикуватиі висміювати. Для мене головний критерій щоб людина іншому зла не робила. А все інше хай насолоджується життям - воно одне.

 

 

слушно! сила за 1 гривню - єто шо-то особєнново

Link to comment
Share on other sites

Заради цікавості зняла блокування. Ось наявна реклама: вона 100% не контекстна, бо монокуляри не дивилась, консалтингом і матрацами не цікавлюсь, чоловічі черевики лакоста не ношу :weep:

Окрім того, в мене точно провайдер не спільний з Дідусем у якого той же монокуляр,

і десь 80% моїх запитів українською і англійською, а не на язьіке, як реклама :gigi:

http://ipic.su/img/img7/fs/566879809.1493215928.jpg

 

http://ipic.su/img/img7/fs/1121212.1493215809.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...