Перейти до змісту

с главным родительским праздником!


Параска

Recommended Posts

скоро и мне предстоит..

кноп, так и у твоей сегодня Последний звонок, не?

 

я не имею в виду вообще

я в смысле окончания учебного года

моему тоже еще 11-й

в смысле выпускной класс впереди

Link to comment
Share on other sites

Час вже  змінювати шкільни рік, зробити хоча б як в Європі. Треба вже і за батьків думати 

Літні  канікули  повинні починатися з липня, дітям і 2 місяці  відпочитвати  забагато  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Доречі, зараз реальна проблема - куди на літо дітей подіти.  Раніше в село відправляли, зараз  - не кожен може.

Табори  є,  особливо корисні  пластунські.  Здається  вони  поширені  вже  по  всій  Україні. 

Link to comment
Share on other sites

Отличный праздник помню как погуляли  на нем родители !!!  Танцевал  с директрисой  с мамами других учениц...    :D   

 

 дети не напились   не подрались  не начудили  потому что всех предупредил детки  все должно быть культурно  !!!!!    класс 100 % поступил в институт такая сильная  школа .. 

Link to comment
Share on other sites

В нас теж є пласт, я б навіть віддав малих як підростуть, але там в программі ПГМ.

Моя  внучка  ходить   на  Пласт  два  роки  і  я  не  чула  від  неї,  щоб  вони  займалися  чимось  релігійним.  Звісно,  існує  пластунське  гасло  "Україна  і  Бог",  але,  то  тільки  гасло.  На  практиці,  навіть  якщо  помоляться,  кривди  великої  нема.  Дітям  можна  якось  то  витлумачити  і  наставити  на  толерантність.

Чого  вартує  найбільш  відома  назва  куреню  "Лісові  чорти". :)

Я  в  житті  частенько  "кочу  бочку"  на  Пласт,  бо  вічно  мені  десь  поперек, але  якщо  брати  глобально,  то  це позитив  в  плані  і виховання,  і  товариства,  і  практичних  навиків.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

!  Танцевал  с директрисой  с мамами других учениц...    :D   

 

 

на последнем звонке?!  :consul:

с выпускным не путаете?

 

 

может, дети и не напились

но вы, видать, .....

Link to comment
Share on other sites

А тим часом... тонемо

Сильний дощ, що пройшов вранці 26 травня, затопив столицю. Деякі вулиці перетворились на справжні озера. 

Про це повідомляють користувачі соцмереж, які викладають фото та відео наслідків зливи.

На проспекті Перемоги в районі рагсу вода тече рікою. 

 

http://kiev.pravda.com.ua/news/592808b6b4664/

Link to comment
Share on other sites

Більше шкоди ніж користі. Тут щодня мінімум година. 

А  зробити  зауваження  нізя?  Може  є  якісь  інші  курені,  де  з  цим  нормально?  У  нас  такого  вар ятства  нема.   

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...