Перейти до змісту

І трохи про сучасну моду...


DiDUS

Recommended Posts

Вас министецев фик поймешь и то вам не так и это не это. Обновите методички, надо Ляксеича прославлять или втираться в доверие к вражескому лагерю.  Еще открою страшную тайну - жизнь вне секты существует.

 

Шурег, всему свое время.  Сначала извинись за Ашан, бо дюже невдобно получилось, а потом - давай советы. Но тоньчее, изячней, я б сказал, а то премию снимуд   B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ладно уговорили - Ляксеич святой человек, спаситель всея Украины, вечные ему лета. 
ну тоисть признать, что увлеклись и чушь спороли вера в светлоликую таки не позволяет?
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шурег, всему свое время.  Сначала извинись за Ашан, бо дюже невдобно получилось, а потом - давай советы. Но тоньчее, изячней, я б сказал, а то премию снимуд   B-)

Вот когда приду в Ашан и куплю там леденцов в машину, так сразу. А пока приходится их искать, не дождетесь. Нечего меня ссылками кормить, они невкусные. 

Link to comment
Share on other sites

ну тоисть признать, что увлеклись и чушь спороли вера в светлоликую таки не позволяет?

Та я в курсе, что любое слово супротив Ляксеича, чушь по определению. Можно не напоминать. 

Link to comment
Share on other sites

Друзі, не сваріться! На мій суб'єктивний смак що Юлька, що Пєця однаково огидні.

 

Але і юльки, і порошки як приватні особи можуть бути цілком пристойними і приємними людьми (доки не набридають з апологією своїх лідОрів, але і це на політфорумі - невеликий гріх).

 

А у тези типу "всі жульки/порошки/ляшки/свободівці/адепти зради чи хтось ще - приховані агенти хуйла" я не вірю, бо це дешеві політтехнології.

+===========================================================================+

А ти десь бачив неогидних політиків??? Політики - заручники системи і не в стані вийти за її межи.

Тому саме ми маємо обирати найменшу купку лайна. Інакше за нас виберуть найбільшу купу відмінного лайна.

Але при Юлі-прем"єрі я жив найкраще. І ніяку гавкання юлефобів цього не змінить.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Есть определённая разница между политиком, который говно по определению, и пользователями форума.

+==========================================================================+

Яка??? Здається, в нашій Конституції зафіксовані ОДНАКОВІ права та ОДНАКОВА відповідальність

ВСІХ людей??? Чи я не в Україні???

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чіпляти політика, публічну особу, яка існує задля того, щоб її чіпляли, обговорювали і гнобили теж. Це її професія і її вибір, вона цим гроші заробляє.

А юзерів чіпляти не можна, бо вони на таке не підписувались.

Якщо хочеться дуже можна скласти прайс, я згодна щоб мене обзивали і матюкали, якщо за це на Ви будете перераховувати гроші на Ато чи на благодійність (з звітом і чеками звісно :)

+===========================================================+

Юзер, виходячи на Форум, стає публічним з усіма висновками з цього.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вибачайте, але вона лузер, до того ж має купу зашкваврів, і власних, і партійців, які не прощаються політику. Ну, якщо вона хоче окучувати ватняків і напівватняків - на здоров'я, дуже добре і навіть прекрасно, старі ватняки жалісливі, люблять лузерів :nose3: та не треба нам протухщу тюльку за лосося свжого видавати, це не чесно. Це політика і управління державою, а не богадельня. Тут по 2 рази пролітати - вже перебор.

+=======================================================================+

То назови нам нелузера! Бо вибирати треба. Інакше за тебе це зроблять інші.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===========================================================================+

А ти десь бачив неогидних політиків???

В Україні - ні, але бачив напівогидних, наприклад (суб'єктивно), Рибачук - це найкраще, на що можна розраховувати. Двоє згаданих до цієї категорії не належать.

 

Політики - заручники системи і не в стані вийти за її межи.

Тому саме ми маємо обирати найменшу купку лайна. Інакше за нас виберуть найбільшу купу відмінного лайна.

Але коли сіромахи видирають один одному очі, захищаючи свою улюблену купку лайна, у той час, як ці купки спільно п'ють шампанське, родичаються і намагаються видерти один у одного ласішу кістку - це "простота хуже воровства".

 

Але при Юлі-прем"єрі я жив найкраще. І ніяку гавкання юлефобів цього не змінить.

А як я жив у часи учасників гонок на лафетах - стрункий, чорнявий, кучерявий і все попереду :(

 

Тільки не знаю, кому з них цим завдячувати...

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================================+

Яка??? Здається, в нашій Конституції зафіксовані ОДНАКОВІ права та ОДНАКОВА відповідальність

ВСІХ людей??? Чи я не в Україні???

Політик, обравши цей фах, втрачає прайвесі і надає всім право ритися у його білизні, матюкати, а при потребі і усунути, якщо він, як деталь механізму, перешкоджає руху. Це зворотній бік впливу і благ - шкодувати політика є ідіотизмом, його людська істота стає другорядною.

 

А юзер форуму політиком не є, хіба що це платний троль, але серед звинувачених у штабній роботі реальних заробітчан, мабуть, меншість.

Link to comment
Share on other sites

В Україні - ні, але бачив напівогидних, наприклад (суб'єктивно), Рибачук - це найкраще, на що можна розраховувати. Двоє згаданих до цієї категорії не належать.

 

Але коли сіромахи видирають один одному очі, захищаючи свою улюблену купку лайна, у той час, як ці купки спільно п'ють шампанське, родичаються і намагаються видерти один у одного ласішу кістку - це "простота хуже воровства".

 

 

А як я жив у часи учасників гонок на лафетах - стрункий, чорнявий, кучерявий і все попереду :(

 

Тільки не знаю, кому з них цим завдячувати...

+=========================================================+

Коли совок розвалився - мені було вже 39, так що маю власний досвід.

Совок не випускав мене за кордон, а в Україні я два роки пропрацював професором в Парижі.

Тому маю власний погляд на все це.

Link to comment
Share on other sites

Політик, обравши цей фах, втрачає прайвесі і надає всім право ритися у його білизні, матюкати, а при потребі і усунути, якщо він, як деталь механізму, перешкоджає руху. Це зворотній бік впливу і благ - шкодувати політика є ідіотизмом, його людська істота стає другорядною.

 

А юзер форуму політиком не є, хіба що це платний троль, але серед звинувачених у штабній роботі реальних заробітчан, мабуть, меншість.

+=================================================================+

Це твоя особиста точка зору, яку я поважаю, але я маю власну, яку і використовую.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Це твоя особиста точка зору, яку я поважаю, але я маю власну, яку і використовую.

 

про всяк випадок ще раз для корекції "точок зору" роз"яснюю:

цей ресурс створений для спілкування. 

правилами цього ресурсу не заборонено говорити про політиків, 

їх вагу, їх автівки, будинки та їх одяг, про рибалку, літаки, пташок,

медуз, глобальне потепління, зброю і тюленів на британських пляжах тощо. 

 

але правилами цього форуму заборонено переводити обговорення

будь-якої теми на особистості юзерів ресурсу  з хамством і образами.

 

отже, хто порушує правила - той йде у холодильник бан охолонути, 

допоки йому не прийде розуміння, що правила спільноти треба поважати.

 

ось така правда буття. 

 

дякую за увагу. http://smiles.ukrweb.net/smiles/sm43.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

касательно лучше/хуже жилось

по моему скромному мнению во все времена народу "жилось хорошо" скорее не "благодаря", а "вопреки"

+========================================================================+

Держава, в особі політиків, завжди паразитує на громадянах. Просто рівень паразитування - різний.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Юзер, виходячи на Форум, стає публічним з усіма висновками з цього.

 

Та Ви що? І де це написано? Може нам як політикам треба сидіти під прізвищами і власними фото, писати автобіографії, резюме, подавати декларації свої і всіх родичів перед заходом на форум?

Ні? То де Ви тут побачили публічність? Тут сидять приватні особи, більшість з яких аноніми і обговорюють політику і супутні речі, чи не дуже супутні. а не один одного. Для обговорення один одного є інші сайти.

 

 

 


То назови нам нелузера! Бо вибирати треба

Мені пофіг на призвіще. Буду голосувати за максимально антикацапського і преза, і партію. Бажано не вживаного.

Link to comment
Share on other sites

Для наглядності ведення дискусії по суті. От моє.

Важко - не важко, але давно вже впарили. Педро - засновник ригів, і Юля - реприватизатор Криворіжсталі, вони усі однакові(?). Причому найгірша з них - вона.

 

А оце твоя відповідь.

Вибачайте, але вона лузер, до того ж має купу зашкваврів, і власних, і партійців, які не прощаються політику. Ну, якщо вона хоче окучувати ватняків і напівватняків - на здоров'я, дуже добре і навіть прекрасно, старі ватняки жалісливі, люблять лузерів :nose3: та не треба нам протухщу тюльку за лосося свжого видавати, це не чесно. Це політика і управління державою, а не богадельня. Тут по 2 рази пролітати - вже перебор.

 

1. Виділене у відповіді заперечує виділене в мене?

2. Вона "лузер" завдяки людям, для яких здатні конфіскувати в Пінчука з Ахметовим і продати на благо усіх українців вп'ятеро дорожче Криворіжсталь, та творці ПР - однакові. Лише від однієї тієї приватизації було отримано по 100 доларів в перерахунку на кожного українця. Після того президент Ющенко з другом Фірташем і уся олігархічна рать впроваджують пропагандистську кампанію проти Тимошенко з наступною фальсифікацією виборчого процесу. В тому числі, за 3 доби до голосування у другому турі змінюють виборчий закон! Усе це на ура сприймалося у вашому таборі. Програти Віті куршавельському і Пєтє віденському це не лузерство, це боротьба з системою. Які б не вигадувалися й не роздувалися апологетами системи заперечення.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Це твоя особиста точка зору, яку я поважаю, але я маю власну, яку і використовую.

 

Маєш право. Але я також маю право вважати твою точку зору помилковою. 

Link to comment
Share on other sites

любое слово 

так аргументов же навалом, зачем бред продуцировать? аргументированно общаться религия не позволяет?

 

+===========================================================+

Юзер, виходячи на Форум, стає публічним з усіма висновками з цього.

это чего вдруг?????

Link to comment
Share on other sites

Важко - не важко, але давно вже впарили. Педро - засновник ригів, і Юля - реприватизатор Криворіжсталі, вони усі однакові. Причому найгірша з них - вона.

Ось  маєте  яскравий  приклад,  чому  Ваші  дописи  м ягко  кажучи  не  сприймаються  серйозно. 

Ви  чомусь  не  згадуєте  про  Порошенків  безвіз  і  Юліного  Шуфрича. Він,  до  речі,  яскраво  виражений  регіонал.  І  про  ПриБют  забули.

Отут  бачу,  а  отут  не  бачу. 

А  інші  бачать  все  і  зважують,  як  на  шальках.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ось  маєте  яскравий  приклад,  чому  Ваші  дописи  м ягко  кажучи  не  сприймаються  серйозно. 

Ви  чомусь  не  згадуєте  про  Порошенків  безвіз  і  Юліного  Шуфрича. Він,  до  речі,  яскраво  виражений  регіонал.  І  про  ПриБют  забули.

Отут  бачу,  а  отут  не  бачу. 

А  інші  бачуть  все  і  зважують,  як  на  шальках.

 Так . Напишіть те саме  але про іншу  сєкту  .

 

Нація  нею стане ,  коли буде  просто пиздити  безжально  петь та юль ,  і  сєктантів в  тому числі .

 

"  хата скраю"  пока  перемагає  над  "це для  самозбереження"

Link to comment
Share on other sites

Ось  маєте  яскравий  приклад,  чому  Ваші  дописи  м ягко  кажучи  не  сприймаються  серйозно

Ви  чомусь  не  згадуєте  про  Порошенків  безвіз  і  Юліного  Шуфрича. Він,  до  речі,  яскраво  виражений  регіонал.  І  про  ПриБют  забули.

Отут  бачу,  а  отут  не  бачу

А  інші  бачуть  все  і  зважують,  як  на  шальках.

Я все намагаюся бачити і зважувати. І реальними фактами мене можна переконати. 

Завжди можна довести істину тим, хто усвідомлює єдине джерело усіх негараздів України - олігархічну тиранію, п.Шпилько. Здравомисляча людина не буде ставити на шальки терезів "юліного шуфрича" і конфіскацію в стовпів олігархії вкраденої власності на реальні мільярди доларів. А зомбованим факти і вкинуті бандою "аргументи" - одне й теж. Причому, другі переважають, бо їх генерується овердофіга і вони зомбованим приємні

Приклад, спроба зупинити тотальне ригівське захоплення країни через заблоковану резидентом хуйла Фірташем ширку - це злочин і ганьба. А реальна здача України ригам Ющенком за планом того ж агента Фірташа - фігня, і поза обговоренням.

За "порошенків" безвіз взагалі мовчу.

Я і не розраховую бути почутим в масі неспроможними відзрізняти визначальні факти від локшини олігархічної пропаганди.

Link to comment
Share on other sites

Цікаво . Яка юлька грім-баба   Чому ж сама не здала в  ГПУ   свого  міністра спорту та розпилу , а лише  прибрала з  бюту  після  галасу  ПРОВЛАДНИХ (між іншим)  ЗМІ ? 

 

Цікаво 

Link to comment
Share on other sites

 

 


І реальними фактами мене можна переконати.

Та  не  дуже.  Бо  пишете  маячню,  що  Януковича  привів  Ющенко.

Я  вже  кілька  разів  опонувала  такій  смішній  тезі і  ніхто  мені  чомусь  не  відповів.

 

1. Ющенко  своїм  єдиним  голосом  не  зумів  би  привести  Януковича  до  влади.

Це  Юлька  розгорнула  принизливу  кампанію  проти  Ющенка.  Якби  за  Юща  проголосували  на  2-й  термін,  то  ми  б  горя  не  знали  і  війни  не  було б.  Бо  Ющ  вмів  би  то  не  допустити.

2.  Якби  Юлька  зняла  свою  кандидатуру  з  виборів (про  що  її  в  інтересах  країни  просили),  то  виграв  би  вибори  в  Януковича  будь-хто.

Але  вона  цього  не  зробила.

 

Отож,  хто  привів  до  влади  Януковича ?  Ви  разом  з  Юлькою.

 

 

Я  не  є  прихильником  Порошенка,  але  чому  все-таки  за  безвіз  Ви  мовчите?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================================+

Не можете не сміятися над юлькою, то не заважайте нам збиткуватися над педрилками, дрищами,

противсіхами та іншими невігласами.

Питання: чи можна насміхатися над прибічниками однієї політсили?

Link to comment
Share on other sites

 Відповідь  Микловану.  Не  хочу  копіювати  його  матюків.  Вважаю,  що  українцеві  зовсім  не  гоже  поширювати  кацапські  матюки.

Отож  українськими  словами  думка  була  така:

Нація  стане  нацією  тоді,  коли  буде  безжально  бештати  пєть  і  юль.

 

Не  погоджуюся. В  усьому  має  бути  розум  і  міра.  Бо  ніколи  до  табуретки  не  прийде  нормальна  людина,  якщо  буде  знати,  що  її  закидають  матюками  та  лайном.  Туди  прийде  лиш  той,  кому  заради  наживи  це  лайно  буде  десь.   

Нація  формується  інакше.  Не  в  партійних  штабах.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...