Перейти до змісту

Теперь назло буду голосовать за кого скажет Миха !


кноп

Recommended Posts

Так воно  за  "  отца нації"  з пасікою

Посилаю вас пошукати докази, пусобьох з ольгіно :weep:

Що поробиш - секта свідків дрища!

 

Вас посилаю туди ж пустобрьох з автоматом :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гаспадін з іменем яке я не можу вимовити, скажем просто Е.

Не переслідуйте мене, пліз, і не трольте, це заборонено правилами форуму.

Інакше я буду змушена знов написати доповідь.

 

Вам нічого мені сказати, то нащо зачіпаєте?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

очень плохо, што у нас принято слишком много делать "назло"  :sad:

 

часть менталитета, видимо...

 

а как было бы хорошо, если б все думали как делать и делали на добро..

Зло, добро... есть пара замечательных ритуалов:

 

 

 

http://savepic.ru/15116322.jpghttp://savepic.ru/15095843.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я так понял что назло медиапиздоте которая сейчас и перед выборами начнет со всех каналов по третьему кругу крутить "Кено про Мишу" снятое в маськве
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Давайте. З олігархами можна мати справу лише Міхо? Порошенко чи там Тягнибоку, приміром, не можна? Що за лицемірство? Навіщо верещати за олігархів, якщо сам їх гроші береш?

 

Ёсць такая японская барацьба, айкідо. Асноўная яе ідэя - выкарыстанне сілы супраціўніка.

Ай-яй-яй. як нячэсна! Проста жах!

 

Я Вам більше скажу, на постовку гроші належать кацпомафії. Їх теж треба брати?

 

Чаму б адразу не згадаць самога д'ябла?

"Кацапомафия" - адкуль узяла грошы? Ці не з кішэняў людзей, ці не рабаўніцтвам? Ці не крадзяжом? Ці не подласцю і падманам?

А цяпер вы бароніце гэту зграю буквай закону.

Ну дык я вам скажу: закон (мы зараз пра постсавок) усталявала сама мафія, каб кіраваць бестэрмінова і бесперашкодна, каб смктаць з нас і вас усе сокі. Каб гнуць вас і нас у баранаў рог і каб вы і мы не маглі рыпнуцца супраць яе.

Скажыце, Майданы - былі законнымі?

Не.

Значыць, яны павінны выклікаць у вас абурэнне. Ну, вы ж за строгае выкананне законаў, так?

 

Ёсць такая штука, як невыкананне сацыяльнага дагавора.

Гэта калі кіруючая эліта парушае тое, што абяцала.

З моманту, як толькі адбылося такое парушэнне, сацыяльную дамову можна лічыць не дзеючай і скасаваць яе.

Выбраць новую ўладу. І так хоць 125 разоў па колу, пакуль не будзе выбрана ўлада, якая не парушае.

У гэтым сэнс узаемадзеяння ўлады і народу.

 

 

Ні, це їх гроші, ті гроші, які суспільство дозволило їм заробити. Беручи гречку на виборах і слухаючи популістів, які тих олігархів в списках в Раду і на посади тягнуть в тому числі. Поки люди не вдовбуть собі в голову, що це не їх гроші, з совка ми не вилізем.

 

Не так.

Мафія валодае ўкраінскімі рэсурсамі і зямлёю - на якой падставе?

А па праву крымінальнага захопу.

Атрымаўшы механізмы ўлады ў свае распараджэнне, яна адразу стала выкарыстоўваць іх для яшчэ большай экспрапрыацыі рэсурсаў на сваю карысць. І вы гэту мафію бароніце, маўляў, усё законна. А закон парушаць нельга.

Так?

Толькі вось мафія так не думае.

Закон для яе - пустая паперка, паркан для быдла.

Значыць, аб'ектыўна вы зараз граеце за каманду мафіі, прыкрываючыся "законам".

 

При владі в Грузіі олігархат. Що на виході роботи Міхо? Що він може реально заропонуваи Україні? Реформи грузинські в цілому вдались дуже неоднознано, можна судитии от навіть з Міхо - вигнанця під слідством, це вдала реформа? Чи ні?у нас, в Україні, бачимо все в суди і правоохоронні органи впрається, із-за цього швах. То що, допоможе нам досвід Міхо і грузинів, які в реформованій Грузії бояться чи не мають змоги жити?

А я Вам скажу чому так - бо Міхо жорстко розправлявся з політичними конкурентами любими методами, тюрьма, суди і гноблення, а тепер вони прийшли до влади і роблять те ж саме. Зашибісь реформи і законність :weep:

 

Не магу меркаваць, што і як было ў Грузіі. Самі грузіны ставяцца да Міхо па-рознаму, судзячы па матэрыялах у Інтэрнэце і расказах маіх знаёмых, хто быў у Грузіі. Але наўрад ці хто скажа, што ён нічога карыснага не зрабіў.

 

Наконт "галстукожуй" ды іншага.

Шаноўныя, ці многія з нас могуць сказаць, што ўсё жыцце павозділі сябе годна ў цяжкіх сітуацыях?

Будзь вы на месцы Міхо ў тую секунду, то магчыма, пардон, у штаны наклалі б.

Добра асуджаць здалёк: ён такі, ён гэткі.

А мы з вамі, выходзіць, крыштальны ўзор для пераймання.

Мой досвед гаворыць, што больш за ўсіх асуджаюць тыя, хто сам далёка не ўзорны чалавек.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я не пойду на выборы, не вижу в них смысла. Пойду только если будет кандидат который пообещает посадить Юща и Ляксеича в одну камеру.

Пообіцяти діло просте ,  сам Ляксєіч  може  пообіцяти і  Юща і  Уйлу  закрить 

Link to comment
Share on other sites

Если честно я не любитель таких лиц как  наем или лещенко..

мне они не очень нравятся..

 

какието они не настоящие в своих убеждениях и действиях..

 

плюс я не очень люблю людей(вернее их политические требования) чисто либеральных наклонностей....

 

но видать другого выхода нет...буду голосовать за того кого(партию или движение) укажет миша своим перстом.

 

пока видать мне либералы будут попутчиками ..

 

а там посмотрим.

 

а я б не покладався на Міхо, а все ж таки своєю головою думав

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Наконт "галстукожуй" ды іншага. Шаноўныя, ці многія з нас могуць сказаць, што ўсё жыцце павозділі сябе годна ў цяжкіх сітуацыях?

Ви покажете, де я говорила про галстук і тяжкі ситуації? Зацитуйте, пліз.

Чи Ви подуріли, люди, перебріхувати повсякчас і додумувати за інших, чи то не читаєте :fp1:

 

А от за те що він розігнав водометами і дубцями 200 тисячний грузинський Майдан (а це огогого для 3 мільйонної Грузії), кидав політичних конкурентів в тюрьми, щемив пресу, там ще з опозиційним телеканалом був скандал,  і взагалі набув собі диктаторських повноважкнь - то факт, хоча я мала на увазі не зовсім це.

 

А те, що в реформованій країні не розправляються з конкурентами за допомогою судів, тюрьми і позбавлення громадянства теж,  до речі, теж. Якщо це робив Міхо, а тепер роблять його політичні опоненти - то хрєнові ті реформи. Запитаю ще раз - якщо людина не може повернутись в реформовану ним країну і народ йому сказав дуже категорично "ні" на виборах - це таки політичний лузер чи реформатор?

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви покажете, де я говорила про галстук і тяжкі ситуації? Зацитуйте, пліз.

Чи Ви подуріли, люди, перебріхувати повсякчас і додумувати за інших, чи то не читаєте :fp1:

 

А от за те що він розігнав водометами і дубцями 200 тисячний грузинський Майдан (а це огогого для 3 мільйонної Грузії), кидав політичних конкурентів в тюрьми, щемив пресу, там ще з опозиційним телеканалом був скандал,  і взагалі набув собі диктаторських повноважкнь - то факт, хоча я мала на увазі не зовсім це.

 

А те, що в реформованій країні не розправляються з конкурентами за допомогою судів, тюрьми і позбавлення громадянства теж,  до речі, теж. Якщо це робив Міхо, а тепер роблять його політичні опоненти - то хрєнові ті реформи. Запитаю ще раз - якщо людина не може повернутись в реформовану ним країну і народ йому сказав дуже категорично "ні" на виборах - це таки політичний лузер чи реформатор?

 

Вы знакомы с " картофельными бунтами " ?

Link to comment
Share on other sites

Я так понял что назло медиапиздоте которая сейчас и перед выборами начнет со всех каналов по третьему кругу крутить "Кено про Мишу" снятое в маськве

  Результата  досягнуто  ,  чи не правда ? Вже  " мацковська правда "  йде як фактаж   :weep:

Змінено користувачем Elguider
Link to comment
Share on other sites

Ви покажете, де я говорила про галстук і тяжкі ситуації? Зацитуйте, пліз.

Чи Ви подуріли, люди, перебріхувати повсякчас і додумувати за інших, чи то не читаєте :fp1:

 

А от за те що він розігнав водометами і дубцями 200 тисячний грузинський Майдан (а це огогого для 3 мільйонної Грузії), кидав політичних конкурентів в тюрьми, щемив пресу, там ще з опозиційним телеканалом був скандал,  і взагалі набув собі диктаторських повноважкнь - то факт, хоча я мала на увазі не зовсім це.

 

А те, що в реформованій країні не розправляються з конкурентами за допомогою судів, тюрьми і позбавлення громадянства теж,  до речі, теж. Якщо це робив Міхо, а тепер роблять його політичні опоненти - то хрєнові ті реформи. Запитаю ще раз - якщо людина не може повернутись в реформовану ним країну і народ йому сказав дуже категорично "ні" на виборах - це таки політичний лузер чи реформатор?

 

Вы пра гэты пратэст? https://news.tut.by/world/97609.html

Дык там было 300 чалавек, а не 200 тысяч.

 

А щто вы хацелі, каб старая сістэма здалася проста так? Да таго ж, была складаная сітуацыя з Абхазіяй.

 

Судзілі "старую гвардыю" - відаць, было за што.

 

Пра "галстук" - рэпліка не ў ваш канкрэтна бок, а наогул тым, хто ганьбіць Міхо. Каб два разы не ўставаць. (с)

"Аргумент" пра гальштук якраз прыводзіўся ўчора ці пазаўчора.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Дык там было 300

 

Це ж виходить він не один протест розганяв дубцями, водометами  і газом? :fp1:

 

Ні, то  був 2009 - і тривав не один місяць, справжній Майдан

 

А в 2011 при розгоні двох вбили, близько 40 поранених і більше 100 арештували...да-да просто стара система пручається і всі куплені поголовно, думаю, Лука теж так вважає, коли мітинги розганяє.

 

 

 


Судзілі "старую гвардыю"

І що, допомогло? Тепер вони судять його.

До речі, не тільки старих, своїх соратників колишніх теж, які почали виявляти політичні амбіції і відходити від  "політики партії". Хороша реформа судової системи і правоохоронних органів :tu: Головне форма красівінькая і дівчата на підборах :fp1:

Цікаво, що він закривав рота своїм опонентам доволі жорстко, а собі в воюючій Україні дозволяє зовсім негідні речі, які місцевому політику з рук би не зійшли, бо в нас якийсь трєпєт перед варягами.

 

ЗІ Чомусь ну ніяк грузини не оцінили Сааку - пролетіла його партія на осанніх виборах, і дружину його не захотіли депутатом...до речі, сини, дружини в депутатах для мене показник :td: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Вы знакомы с " картофельными бунтами "

 

Так то раби а не громадяни задекларовано демократичної держави з виборчими правами.

Якщо в нас приміром зараз люди масово вийдуть проти якоїсь реформи, скажем пенсійної, це будуть картофельні бунти?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Чомусь ну ніяк грузини не оцінили Сааку - пролетіла його партія на осанніх виборах, і дружину його не захотіли депутатом...до речі, сини, дружини в депутатах для мене показник :td:

 

Пра дзяцей:

 

 

Сандра Рулофс, дети:

Николоз Михайлович Саакашвили, Эдуард Михайлович Саакашвили

 

Дети Михаила Саакашвили

У третьего президента Грузии Михаила Саакашвили двое детей. Старший сын Эдуард Саакашвили учится в США в Суортмор-колледже.

Сын президента Грузии Михаила Саакашвили, 15-летний Эдуард, получил сертификат книги рекордов Гиннеса.

© AP Photo/ Irakli Gedenidze

Сын президента Грузии Михаила Саакашвили, 15-летний Эдуард, получил сертификат книги рекордов Гиннеса.

Параллельно с учебой сын третьего президента подрабатывает. Он является одним из редакторов газеты Daily Gazzete и пишет статьи.

В возрасте 13 лет Эдуард установил мировой рекорд, набрав английский алфавит на iPad всего за 5,26 секунды.

 

Младшему сыну Саакашвили Николозу 11 лет.  Он учится в частной школе в Англии.

 

Наконт астатняга:

 

І що, допомогло? Тепер вони судять його.

До речі, не тільки старих, своїх соратників колишніх теж, які почали виявляти політичні амбіції і відходити від  "політики партії". Хороша реформа судової системи і правоохоронних органів :tu: Головне форма красівінькая і дівчата на підборах :fp1:

Цікаво, що він закривав рота своїм опонентам доволі жорстко, а собі в воюючій Україні дозволяє зовсім негідні речі, які місцевому політику з рук би не зійшли, бо в нас якийсь трєпєт перед варягами.

 

У палітыцы так - хто перамог, той і судзіць. Звычайная з'ява.

Але пакуль што нікому не ўдалося абвінаваціць Міхо ва ўласным узбагачэнні, у тым, чым звычайна займаюцца людзі, патрапіўшы ва ўладу.

Ужо за адно толькі гэта мае сімпатыі на баку Міхо. А яшчэ за тое, што ён сапраўдны таран, чалавек моцны і рашучы. Ён можа зламаць старую прагнілую палітычную сістэму ва Украіне, калі будзе ваша падтрымка. Замест гэтага вы марыце пра крыштальна чыстага палітычнага прынца на белым кані.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites




За сікрєтними (не сильно) даними опитування відомих соціологічних структур, з якими я щойно ознайомився (станом на липень-2017), вперше (!!!) Юля рве всіх в хлам в другому турі виборів... Про перший я вообше мовчу...


До цього вона другий тур майже всім програвала...


Наравиться це комусь чи ні, але це на сьогодні така данность і соціологічний хвакт...



Треба якось буде перечитать, що там Ольга з древлянами витворяла... 1f642.png:-)




Link to comment
Share on other sites

народ, ну вы развоевались  :fp1:

шо обидно, опять выбор "лучшие из худших"

неидеальный Михо, надоевшая до зубовного скрежета Юля, дискредитировавший себя по разным направлениям Порох..

кто там еще в обойме? плачущий большевик вечноноющий Гриц ? Не очень прозрачный Чумак?

 

ладно, нос зажмем и проголосуем

а дальше?

кто у них в командах?

все те же?

 

охохоюшки.....

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

народ, ну вы развоевались  :fp1:

шо обидно, опять выбор "лучшие из худших"

неидеальный Михо, надоевшая до зубовного скрежета Юля, дискредитировавший себя по разным направлениям Порох..

кто там еще в обойме? плачущий большевик вечноноющий Гриц ? Не очень прозрачный Чумак?

 

ладно, нос зажмем и проголосуем

а дальше?

кто у них в командах?

все те же?

 

охохоюшки.....

  

 

 Парасочка ,  а як  ти відносишся   до того що мінстець  наразі  використовує  виключно  путінський  варіант  інформації  про реформи  Міхо  й  Грузію , й  загалом  Саакашвілі  в Грузії .

 

 Це  на  кого робота ?  

Link to comment
Share on other sites

Якщо це робив Міхо, а тепер роблять його політичні опоненти - то хрєнові ті реформи. Запитаю ще раз - якщо людина не може повернутись в реформовану ним країну і народ йому сказав дуже категорично "ні" на виборах - це таки політичний лузер чи реформатор?

да, давно на ето указываю. если реформа полицый и судов удалась, значит, 

сейчас там независимые и компетентные люди вполне основательно 

разыскивают его за уголовщену?

значит, таки была уголовщина? и мы себе тоже хотим?

или все же не удалась реформа и ето заказуха бедного михи и ко?

 

.до речі, сини, дружини в депутатах для мене показник  

очень большой.

но - а гиллари, например?

 

 

 

а дальше?

кто у них в командах?

все те же?  

охохоюшки.....

 

та отож... 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Старший сын Эдуард Саакашвили учится в США в Суортмор-колледже.

Младшему сыну Саакашвили Николозу 11 лет. Он учится в частной школе в Англии.

 

Дети Порошенко: девочки-двойняшки и их младший брат учатся в Англии

 

Змінено користувачем Vitalik
Link to comment
Share on other sites

Так его и ее сыновья ни в каких не депутатах. Можно поздравить снегиря, соврамши.

Це чого ж? Його дружину не обрали в депутати, але ж вона балотувалась. Знов мені приписуєте,чого я не казала? Навіщо? Перечитайте мій допис - сини, дружини - це узагальнено, у Петі, приміром - син, у Сааки - дружина, просто не потрапила. Вище мною це було зазначено

 

- а гиллари, например?

Як на мене -теж, хоча вони кар'єру політичну разом починали. Думаю, якби демократи виставила когось іншого - у Додіка б шансів точно не було...Принаймі в англомовних твітерах читала про "сімейку, яка дістала"

 

Замест гэтага вы марыце пра крыштальна чыстага палітычнага прынца на белым кані

Особисто я? Ні, я в політиці за партії і програми, а не особистостей, які всі гандони, зазвичай, і не тільки у нас. А у Сааки якраз ні програми, ні партіі - істєрікі типу "кругом бариги", "шоколадна дупа" - це не програма, та і у нас політиків-популістів таких своїх тьма. Тут в нього шансів мало. Так що це поціновувачі Міхи виглядають тими, що ждуть принца, тільки от він не принц - а принцеса, яка верещить "кабьі я біла царіца" бо таких істеричних припадків у нас навіть жінки собі в політиці не дозволяють. Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...