Перейти до змісту

вайтивайти: КПИ, КНУ или Могилянка?


Recommended Posts

как раз КНУ его заинтересовал

 

Ну мій знайомий, КПІшнік коли брав собі на роботу програмістів казав, що у тих, хто після КНУ по іншому голова працює :D Що вони теоретично можуть моделювати такі речі, про які він поняття не має, а практично дуже слабкі, що він мав на увазі мені не дуже доступно :)

Що я точно можу сказати, що в КНУ науки багато навіть там, де вона начебто не потрібна :)

Ну і атмосфера там дуже класна - але це може бути вихваляння болота :)

 

Щодо факультета кібернетики - корпус доволі холодний зимою, але поряд шикарна універіська столовка (тут колись на неї гнали - але це наклеп :) ), до метро 2 хвилини.

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

пані shpylka

я и не собираюсь ему ничего навязывать, и позиция у него есть, с этим у моих сыновей все ок, не переживайте

 

но есть вещи, которые ему в 16 пока не понятны, а мне понятны

например, уровень преподавания, статус вуза, ньюансы диплома

вот я последнюю неделю сама разбиралась с правилами, баллами, ЗНО, конкурсами и теперь могу ему выдать квинт-эссенцию, только то, что ему нужно знать

статьи пересылаю, тесты и прочее

 

а инженера из него не выйдет, это я как дочь инженера - преподавателя и жена инженера-конструктора и так вижу

вернее, выйдет, но просто ремесленник, а не Инженер

а я своем такого не хочу

у нас в роду заведено "любить, так королеву"

а не протирать штаны в "конторе"

Змінено користувачем Параска
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Щодо факультета кібернетики - корпус доволі холодний зимою, але поряд шикарна універіська столовка (тут колись на неї гнали - але це наклеп :) ), до метро 2 хвилини.

 

а ты знаешь, что , помимо кибернетики, у вас есть факультет информационных технологий?))

и еще, спасибо форумчанину, узнала, что есть 121,122,123 и на других факультетах, что расширяет возможности  B-)

только бы оставили хотя бы так, как в этом году - 9 приоритетов Х4 специальности, есть выбор

Link to comment
Share on other sites

 

 


а инженера из него не выйдет

Тоді  про  "железо"  нема  мови. Круг  змикається.  Універ - завжди  більше  теорії,  її  треба  любити,  а  політех  вчить  в  усьому  оріентуватися,  а  далі - сам.

Link to comment
Share on other sites

Тоді  про  "железо"  нема  мови. 

не факт

он свои компьютеры давно уже сам апгрейтид, собирает-разбирает

я имею в виду Инженера в том высоком первоначальном смысле, который сейчас уже во многом забыт и утерян - изобретатель, создатель нового

Link to comment
Share on other sites

не факт

он свои компьютеры давно уже сам апгрейтид, собирает-разбирает

я имею в виду Инженера в том высоком первоначальном смысле, который сейчас уже во многом забыт и утерян - изобретатель, создатель нового

Та  інженер - той,  хто  "шарит  мозгами"  і  любить  бавитися  з  детальками. 

Якщо  син  то  робить  охоче,  то  може  це  і  варіант,  бо  професію  вибирає  не  на  10  років,  а  до  пенсії.

Я  вже  писала,  що  програмування - справа  молодих.  А  от  "железо"  може  годувати  завжди.  Чим  старший,  тим  досвідченіший,  хоча  в  молодості  не  так  зриватиме  куш.

Тоді  КПІ  однозначно. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


NLP - это больше матан чем лингвистика, что там будут читать преподы из университета стайке девочек я не знаю
кстати, - мое дитя смотрела расписание занятий для 1, 2 и т.д. курсов шоп понимать что за предметы будут, в их универе на сайте в шаговой доступности, как вариант можно глянуть что в этом году першочкам читали, ну и тем кто помаститей, приблизительно понимание будет. как вариант
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а инженера из него не выйдет, это я как дочь инженера - преподавателя и жена инженера-конструктора и так вижу

вернее, выйдет, но просто ремесленник, а не Инженер

а я своем такого не хочу

у нас в роду заведено "любить, так королеву"

а не протирать штаны в "конторе"

Тогда КНУ. Больше шансов обзавестись полезными связями через однокурсников.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кстати, - мое дитя смотрела расписание занятий для 1, 2 и т.д. курсов шоп понимать что за предметы будут, в их универе на сайте в шаговой доступности, как вариант можно глянуть что в этом году першочкам читали, ну и тем кто помаститей, приблизительно понимание будет. как вариант

я так и делала, чтобы понимать, чем грузить будут)) В КПИ сложно было попасть к расписанию, надо номера групп знать, но удалось.

А тут где-то докопалась до учебного плана, ну....много всего, а компы и язы где-то пополам

Link to comment
Share on other sites

Жодне. Ґуґл, IDE в руки і писати код. Потім читати і писати знову. Нічому там нормальному не навчать

бамагу дадут

круг друзей-приятелей обозначится

общая база матанов всяких нужна

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

За всі роки що я працюю у галузі той папірчик не придався. У кандидатів на його наявність теж не дивимось... хіба що емігрувати планує.

Коло знайомих вже мало би бути.. Якщо ще немає - профільні форуми, конфи.

Загальна база... можливо і так, важко судити про інших, мені хорошу базу ґімназія дала.

Як на мене цих 5 років це час за який можна би було мати 4 роки досвіду в галузі...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

За всі роки що я працюю у галузі той папірчик не придався. У кандидатів на його наявність теж не дивимось... хіба що емігрувати планує.

Коло знайомих вже мало би бути.. Якщо ще немає - профільні форуми, конфи.

Загальна база... можливо і так, важко судити про інших, мені хорошу базу ґімназія дала.

Як на мене цих 5 років це час за який можна би було мати 4 роки досвіду в галузі...

При всем уважении, ерунда. Первейший признак, что не ставишь высоких целей. Иначе пригодились бы и бумажка, и друзья-сокурсники со связями и серьезным опытом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз кажу, за 15 літ папірчик жодного разу не придався, як один так і інший. Техлід позиція цілком достатня в кар'єрі на даний момент. Може просто в менеджмент немає бажання іти.

А друзі-однокурсники.... в ІТ це вимірюється радше: тіммейт з доти, гільдієць із вова, чувак з конфи що кул лібу наваяв. Профіль в ґітхабі з тисячею старів переважить всіх потенційних однокурсників.

Це, звичайно, якщо у менеджмент не пертись. Там класичне кумівство, це правда.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Повірте, при розгляді резюме дивляться на

1) роки досвіду

2) що протягом цих років робив, які технології вивчив.

3) soft skills & english

Сам проводжу technical cv review регулярно. Таких дипломованих з папірчиком купа ріжеться.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз кажу, за 15 літ папірчик жодного разу не придався, як один так і інший. Техлід позиція цілком достатня в кар'єрі на даний момент. Може просто в менеджмент немає бажання іти.

А друзі-однокурсники.... в ІТ це вимірюється радше: тіммейт з доти, гільдієць із вова, чувак з конфи що кул лібу наваяв. Профіль в ґітхабі з тисячею старів переважить всіх потенційних однокурсників.

Це, звичайно, якщо у менеджмент не пертись. Там класичне кумівство, це правда.

 

Как вам сказать, конечно доля правды в этом есть. Это если рассматривать себя как кодера или начальником над стаей кодеров, тогда можно и не учиться, гугль + stackoverflow рулит. А в свободное время танчики/вов/дота/что-там-еще для поисков коллег.

 

Проблема заключается в том, что так королеву не выебать. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кодера?) Ололо, імен замовників називати не буду але натякну. Месенджер ... популярний. Автогігант з німеччини, АІ. Один з топ виробників гелікоптерів. Кодера, лол.

Якщо вже треба геніталій королєви, тоді в МІТ дорога. Я про те, що папірчик українського вишу хіба трохи полегшить еміграцію. Віддача знань з нього близька до нуля.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кодера?) Ололо, імен замовників називати не буду але натякну. Месенджер ... популярний. Автогігант з німеччини, АІ. Один з топ виробників гелікоптерів. Кодера, лол.

Якщо вже треба геніталій королєви, тоді в МІТ дорога. Я про те, що папірчик українського вишу хіба трохи полегшить еміграцію. Віддача знань з нього близька до нуля.

 

Гы. И что на этих проектах работали мальчики из вов/доты? Когда я какой-то там проект для HP делал, от меня специальную бумагу попросили, что наркоманы не будут принимать участие в разработке.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звичайно. НР з його забюрократизованістю ще й не таке міг попросити. Стикались, знаємо.

Та й чому працювали? І зараз працюють. Ніхто ж про ноулайферів мову не веде. А хобі - особиста справа кожного.

Змінено користувачем Chorn
Link to comment
Share on other sites

каждое мнение интересно

тогда и я скажу. :)

Профильное формальное оразование таки интересно и добавляет в карму довольно много плюсиков. И не только для HR, но и для тех, кто тебя потом будет брать на работу. Так что не стоит недооценивать дипломы ВУЗов. Хороший уравень знания математики это не только знания, но и умение думать.

С другой стороны, мне всегда было немного смешно, когда на собеедование приходили хлопцы в строгих костюмах, при галстуках, а нам с будуна в домашних тапках и чашкой кофе с коньяком нужно было, чтобы они работу умели делать, а не выглядеть как манекены.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

С другой стороны, мне всегда было немного смешно, когда на собеедование приходили хлопцы в строгих костюмах, при галстуках, а нам с будуна в домашних тапках и чашкой кофе с коньяком нужно было, чтобы они работу умели делать, а не выглядеть как манекены.

 

А если бы  пришел кто-то с бодуна и в тапках? :)

Link to comment
Share on other sites

Ну мій знайомий, КПІшнік коли брав собі на роботу програмістів казав, що у тих, хто після КНУ по іншому голова працює :D Що вони теоретично можуть моделювати такі речі, про які він поняття не має, а практично дуже слабкі, що він мав на увазі мені не дуже доступно :)

 

Мабуть я дещо поясню.

У нас після "універу" працює пару чистих математиків. Як програмисти вони ніякі, але з ними разом працює пару хлопців (з умовного місцевого політеху), що розуміються на математиці й здатні перекласти все що вони там понапридумували, на мову нашого "продукту" и це дійсно фантастично добре працює.

Математики без команди для бізнесу нічого не варті, але в команді з кмітливими технарями -- це неабияка сила!

 

ps: тут ще є цікаве питання: хто розумніший? Математики, чи технарі?

pps: терміни "математики" та "технарі" -- суто умовні, просто дехто на чомусь розуміється дещо краще.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

не, ну это само собой

постановщик задач

мы, экономисты, это по 1С хорошо знаем

 

вот это я чего и поглядываю, в том числе, на прикладную лингвистику

стык

 

ЗЫ, а про Могилянку еще кто-то выскажется?

Link to comment
Share on other sites

Гы. И что на этих проектах работали мальчики из вов/доты? Когда я какой-то там проект для HP делал, от меня специальную бумагу попросили, что наркоманы не будут принимать участие в разработке.

 

... и внимательно посмотрели в глаза :fp1:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...