Перейти до змісту

Тут є хоч хто-небудь, хто взагалі не дивився Гру Престолів?


mg42

Recommended Posts

Это тема для поделиться мнением от непосмотреного?

 

Типа

- Кто не пил водку?

- Ну я не пил.

- И как тебе?

- Ну ничо так...

:weep:

 

Не так. Я просто хотів спитати, чи не самітній я часом в моїй індиферентності до цього безумовно шедеврального кіна.

Виходить, що зі мною все не так вже й пагано.  B-)

Link to comment
Share on other sites

А що це таке "гра престолів"?

 

Вообще-то оригинальная серия книг называется "A Song of Ice and Fire" («Песнь Льда и Пламени») от Джорджа Р. Р. Мартина. К напиcанию серии он подходит весьма обстоятельно. Четвертую часть ждали 5 лет, шестую -- шесть. Но тут сериалом похоже его подхлестнули. :)

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

По секрету, глянути можна і на компі.

Дякую.

Я ненавиджу серіали.

Особливо коли крупним планом показують пику героя який намагається із всіх своїх сил надати хоч якийсь сенс тій пурзі яку написав сценарист.

мене вистачає лише на декілька секунд. Потім нудить як від реклами.

Можливо існують і інші, але в основному такі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я ненавиджу серіали.

 

Ну звыняйте. Втиснуть 8 немелких книг в трехчасовой фильм нереально. Даже сериал - и тот изобилует сюжетными дырками.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

ну я , окрім знання тоґо шо десь є такий серіал, і шо там ох-ах бюджет, шикарні меґадекораціі і меґакостюми, класна операторська робота, і всьо такое, ну і ще бачив фотожаби Процишина з участю ґероів серіалу - ніразу не бачив навіть хвилини тоґо кіна, і чомусь не жалію.

Link to comment
Share on other sites

Я держалась пока не вышло 5 сезонов, потом сдалась))

И кстате все гамузом воспринимается гораздо лучше. чем томительно ждать каждую серию неделю и потом год новый сезон.

За это время успеваешь половину забыть, нахвататься спойлеров и всяких мнений-обсуждений, которые для нормально просмотра ваще нахер не нужны.

У меня с "Ходячими" так же было - игнорировала 5 сезонов, потом села смотреть - крышу выносит нехило так))

 А когда оно тянется резиной, годами - ваще не то.

а коли як Твін Пікс чекати 20 років - то ще страшніше

 

деякі померли і не дочекались  :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

По секрету, глянути можна і на компі.

 

я вот задумалась - а если бы враз забрать компы и телефоны вместе с тырнетом,

начали бы юзеры по новой смотреть телевизоры?

моск ведь забавок все равно хочет... 

Link to comment
Share on other sites

книжки взагалі шедевральні

гарний серіал "Гра престолів" - це як обмилок

в книжках стільки сюжетних ліній, все мотивовано, світ такий детальний  - просто капець

Link to comment
Share on other sites

книжки взагалі шедевральні

гарний серіал "Гра престолів" - це як обмилок

в книжках стільки сюжетних ліній, все мотивовано, світ такий детальний  - просто капець

 

Эти книжки особенно шедевральны для творческих людей с хорошо развитым воображением.

У меня есть знакомый художник. Так он говорит, что когда читает эти книги, то сериал идет в его голове.

Вот все эти описания одежды героя на целую страницу, он все это видит как в реальности.

 

Я так не умею, поэтому вижу урезанную версию...

Link to comment
Share on other sites

Дивлюсь з першої серії, всіх знайомих підсадила, хто підсадився :) відразу впізнала книгу, хоча вже і не пам'ятала, хто її написав :nose3: Пару сезонів були ніякі - нудні і огидні, а загалом серіал ОК. Але він для тих, хто любить фентезі. І перегукується з "війною троянд" по суті книги це доволі точний опис історичних подій аж до гербів і геральдики щедро припавлений фентезі. Побачимо чим скінчиться :)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...