Перейти до змісту

Наша дорогая руководительница


Recommended Posts

http://i.piccy.info/i9/6175a330eeb6286fcc2c875784b46b72/1504506797/87203/1155917/APX1267_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2017-09-04-06-33/i9-11538217/748x571-r/i.gif

 

Молодежь смотрит, как на абизянку. Подкармливает. Фотографируется..

 

:fp1::gigi:

Link to comment
Share on other sites

В отличие от Ляксеича, не боится народа. И народ как-то не занимает очередь, что-бы волосы выдрать. Никто не бегает с транспорантом "Макака". Во чудеса. Видимо порохоботы в жизни редко встречаются.
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

У юлефобів знову пукани рве! Що-ж поробиш, "дебілибля!"(с) лошадка

Прошло время. И по сути, поездки-командировки вашей лидерки состоявшейся на днях, сказать нечего? Дебилы? Ну хорошо, хоть не пострелял нас, как врагов. :weep:  Та же самая история из года в год.. Кадров у вас нет! Ни журналистов, ни нормальных толковых юзеров на форумах. Одни фетишисты-макаковцы Ну и славно... :D

Змінено користувачем Абориген
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прошло время. И по сути, поездки-командировки вашей лидерки состоявшейся на днях, сказать нечего? Дебилы? Ну хорошо, хоть не пострелял нас, как врагов. :weep:  Та же самая история из года в год.. Кадров у вас нет! Ни журналистов, ни нормальных толковых юзеров на форумах. Одни фетишисты-макаковцы Ну и славно... :D

+==========================================================+

Тут одна відповідь:

У юлефобів знову пукани рве! Що-ж поробиш, "дебілибля!"(с) лошадка

Link to comment
Share on other sites

 

 


И по сути, поездки-командировки вашей лидерки состоявшейся на днях, сказать нечего?

 

Та  це  Юлія  завітала  до  Рівного  на День  міста,  коли  нарід  зібрався  на  дармовий  концерт  ТІКу. 

Дожилася.  У  ТІКа  на  розігріві...

Link to comment
Share on other sites

Не є симпатиком ні Пєці, ні Юльки, але гидко спостерігати, як наймана поросяча команда синхронно переносить вогонь на основну (за рейтингами) конкурентку Пєці, щоб потім вивести у другий якогось сьєдобного Рабіновіча. Раптом їх перестали цікавити і навчання в Білорусі, і транші МВФ, і вибори в Німеччині - дали команду гасити полум'я, і порохня позбігалася рятувати шефа від Юльки, як перед тим всі синхронно рятували від Садового.

Срань господня, покидьки суспільства :td:

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Не є симпатиком ні Пєці, ні Юльки, але гидко спостерігати, як наймана поросяча команда синхронно переносить вогонь на основну (за рейтингами) конкурентку Пєці, щоб потім вивести у другий якогось сьєдобного Рабіновіча. Раптом їх перестали цікавити і навчання в Білорусі, і транші МВФ, і вибори в Німеччині - дали команду гасити полум'я, і порохня позбігалася рятувати шефа від Юльки, як перед тим всі синхронно рятували від Садового.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Уявимо ситуацію: мені не подобається старіюча жінка, я вважаю її брехухою, маніпуляторкою, не надто розумною, і без життєвих перспектив.

 

Питання: ЯКОГО Х*РА тоді мені згадувати про неї, шукати її фотки і писати, яка вона фігова, на всіх форумах (а скоро буде і на парканах)?

Link to comment
Share on other sites

Найсмішніше, що Жулька була піонером платних мітингів і інтернет-бригад і цим створила індустрію, у якій подвизаються її критики-поросята :gigi:

 

Мали б хоч чарку підняти за фундаторку вашої підленької професії в Україні  :love:

Link to comment
Share on other sites

Найсмішніше, що Жулька була піонером платних мітингів і інтернет-бригад і цим створила індустрію....

Де завжди обсиралася, обсирається й ще неодноразово обісреться, бо думати й міряти все тільки грошима, то така багнюка, з якої вже не вилізти.

 

Мали б хоч чарку підняти за фундаторку вашої підленької професії в Україні  :love:

"С больной головы на здоровую"

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

труд1вниця Газпрому       поводиться все  пацават1ше та пацават1ше. Новий трюк- по1хала до  Р1вного   на свято м1ста , та  показуе з1брання людське  там як зустр1ч аферистки.

Link to comment
Share on other sites

Не є симпатиком ні Пєці, ні Юльки, але гидко спостерігати, як наймана поросяча команда синхронно переносить вогонь на основну (за рейтингами) конкурентку Пєці, щоб потім вивести у другий якогось сьєдобного Рабіновіча. Раптом їх перестали цікавити і навчання в Білорусі, і транші МВФ, і вибори в Німеччині - дали команду гасити полум'я, і порохня позбігалася рятувати шефа від Юльки, як перед тим всі синхронно рятували від Садового.

 

Срань господня, покидьки суспільства :td:

Ты просто придурок или маразматик. Записать меня в порохоботы, если я не доверяю этому политику? И какой я бот, если на форуме есть мои фотографии. Твои есть? Так шо помалкивай уепан.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

труд1вниця Газпрому       поводиться все  пацават1ше та пацават1ше. Новий трюк- по1хала до  Р1вного   на свято м1ста , та  показуе з1брання людське  там як зустр1ч аферистки.

У педріл новий темник...

Поїхала на свято...  :pooh_lol:

 

Ось як було, щоб педріли не тільки з темників копіпастили  

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=TQDTpmIPxKQ

 

 

Педріла головний куди поїхав?  :fool:

Link to comment
Share on other sites

 

 


У педріл новий темник... Поїхала на свято... Ось як було, щоб педріли не тільки з темників копіпастили

 

 
 
Як Рівне відзначатиме День міста (Програма заходів)

День народження Рівного 27 серпня розпочнеться із молитви у Свято - Покровському соборі та храмах міста

На Майдані Незалежності

08:00 - Божественна Літургія та молебень за Україну, Рівне та його мешканців

Після цього у Рівному вперше відбудеться унікальна подія не лише для міста, а й для усієї України.

10:00 - «Свято хліба - 2017». Організатор ТМ «Рум’янець»

11:00 - покладання квітів до Колони Божої Матері святкова хода «янголів»  міста  вул. Соборною від колони Божої Матері до пам’ятника Марії Рівненської (Несвицької)

О 16:00 - «Оркестрів мідь - вітає Рівне» - плац-концерт духових оркестрів Оперативного Командування «Захід».

13:00 - 16:00 - загальноміські перегони з перешкодами «START TREK» «Виклик міста» (старт на площі поблизу стадіону «Авангард»).

Також о 16:00 розпочнеться загальноміська акція «Весільний коровай».

 

О 16:45 – розпочнеться святковий концерт «Моє Рівне - місто співоче й чарівне».

О 18:15 - Автентична стилізована реконструкція фрагменту весільного обряду «Благослови, мати» - «Молода»

О 20:00 - рок-гурт "Man-Gust" вітає Рівне. А о 20:30 - Рівне зі святом вітатиме відомий український гурт «ТІК».

 

http://radiotrek.rv.ua/news/yak_rivne_vidznachatyme_den_mista_programa_zahodiv_218616.html  

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Тепер  Юля  буде  їздити  по  Днях  міста,  щоб  хоч  трохи  людей  зібрати  для  фотосесії.  Можна  ще  по  весіллях - в  Карпатах  збирається  на  весіллЯ  усе  село.  :)

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...