Перейти до змісту

Какой поставить антивирусник на телефон(андроид


кноп

Recommended Posts

та х\з

лажу в нете..

потом всплывают окна шо какието вирусы есть..и их удалить надо.?

 

х\з

я чайник.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

На смартфонах и планшетах коих в доме 6 ни разу не возникала необходимость в антивирусе.

На компьютерах уже много лет пользую троицу Малвербайт-Аваст-СпайБот. Майкрософт дефендер тоже чего-то там незаметно делает по умолчанию. Уже лет десять с вирусами дела не имел.

Link to comment
Share on other sites

та х\з

лажу в нете..

потом всплывают окна шо какието вирусы есть..и их удалить надо.?

 

х\з

я чайник.

вообще-то, если сами "вирусы" не поставите, то их у вас и не будет. Это не виндовс...

Link to comment
Share on other sites

без рута сложно "случайно" что то подцепить на телефоне

тут надо иметь невъ...ые навыки :)

У мене була ситуація...

Смарт з напряму з Китая, в ОС сиділи 3 троянці...яких знаходив Malwarebytes

 

Але без рута нічого не міг зробити. Я зарутив, видалив їх, зробив анрут і деякий час працювало.

Потім перестало взагалі грузитись. Зробив хардрезет...

Троянців немає. Ніхто не лізе. На порядок менше інета хаває... Пісня...  smiley24.gif  

Link to comment
Share on other sites

без рута сложно "случайно" что то подцепить на телефоне

тут надо иметь невъ...ые навыки :)

Льохко, достатньо дозволити встановлення додатків з невідомих джерел, для цього рут не потрібен. Деякі сайти (випадок кнопа) видають вікно що знайдено вірус та пропонують встановити якусь херню, і не з гуглплею :)

Link to comment
Share on other sites

У мене була ситуація...

Смарт з напряму з Китая, в ОС сиділи 3 троянці...яких знаходив Malwarebytes

 

Але без рута нічого не міг зробити. Я зарутив, видалив їх, зробив анрут і деякий час працювало.

Потім перестало взагалі грузитись. Зробив хардрезет...

Троянців немає. Ніхто не лізе. На порядок менше інета хаває... Пісня...  smiley24.gif  

То не троянці, земляче, а жорстко нав'язані китайські сервіси. Я на своєму позбувся їх тільки повністю перевстановивши андроїда

Link to comment
Share on other sites

То не троянці, земляче, а жорстко нав'язані китайські сервіси. Я на своєму позбувся їх тільки повністю перевстановивши андроїда

Десь так, земляче.

Хоча через них лізла всіляка реклама типа

"видають вікно що знайдено вірус та пропонують встановити якусь херню, і не з гуглплею" 

А навіщо вони їх нав'язують?

І після хард резета їх не було... 

Link to comment
Share on other sites

 

 


А навіщо вони їх нав'язують?

Ну як нащо, встановив - і вже підключений до якогось говносервісу, та ж реклама, або китайські браузери з пошуком їхнм же, може бути і щось гірше

Link to comment
Share on other sites

Навіть страшно спитати як ви займаєтеся сексом, напевно в скафандрі? кноп, це і вас стосується   :D

  відроїду  до секса ,  як  пішки до Місяця . Загалом в  пам'яті  девайса  купа важливих  речей . 

 

Макафі  якраз цінний  фічами для  тирнету і  тим що виявляє  все  погане  пз ,  не лише для  одної  ОС Андроїд .

Змінено користувачем Порошкобот
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...