Перейти до змісту

Трохи про Юлю (Дідусь, агов! Як марафон?)


Гість Хома

Recommended Posts

Подивимось на результати медичної та пенсійної реформ. Остання вже найближчими тижнями себе покаже. Ефект підсилиться від розпіарених очікувань. Тоді й побачмо, хто правий.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Жулі всюди потрібен задрипаний, злиденний колгосп з тупими, забитими колгоспниками, яким вона може втюхати свої послуги "заступниці-берегині".


Без медичної реформи жопа неминуча, це факт

 

Жопа - це і є електоральний парадайз Жулі.

Link to comment
Share on other sites

пользуясь случаем хочу заслать Фоме очередной монитор спросить "доколе"? и напуркуа так? ведь не фунцыклируед жеж. сделайте уже шонить с той ФБшной шестой кнопкой :66:

post-1185-0-31947100-1507648819_thumb.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жулі всюди потрібен задрипаний, злиденний колгосп з тупими, забитими колгоспниками, яким вона може втюхати свої послуги "заступниці-берегині".

Жопа - це і є електоральний парадайз Жулі.

Жопа те, що ми маємо зараз. Навіть гіпержопа.

Уявляю рівень твоїх веселощів, якби тепер замість Педри була Жуля. Тоді б реформи одразу перетворилися в "реформи", а влада у п'яту колону. А так - нічого, позитиви є, з окремими недоліками ми однією лівою. Якщо ж від медреформи реально половина населення залишиться на самоті зі своїми болячками та виздихає, то теж плюс - нафік ці нездорові й неплатоспроможні елементи країні по-новому?

Link to comment
Share on other sites

пользуясь случаем хочу заслать Фоме очередной монитор спросить "доколе"? и напуркуа так? ведь не фунцыклируед жеж. сделайте уже шонить с той ФБшной шестой кнопкой :66:

Смени стиль на "Правда №1" и случитсо чудо

Link to comment
Share on other sites

Жопа те, що ми маємо зараз. Навіть гіпержопа.

Уявляю рівень твоїх веселощів, якби тепер замість Педри була Жуля. Тоді б реформи одразу перетворилися в "реформи", а влада у п'яту колону. А так - нічого, позитиви є, з окремими недоліками ми однією лівою. Якщо ж від медреформи реально половина населення залишиться на самоті зі своїми болячками та виздихає, то теж плюс - нафік ці нездорові й неплатоспроможні елементи країні по-новому?

 

Країна в першу чергу виздиховує від власного люмпенського менталітету, який понад усе підживлює Жуля.

Її головна теза: ви є  злидні та нікчеми, отже вам потрібна я. берегиня.

З тобою взагалі немає сенсу рпозмовляти - ти маєш за власну мету повернення твоєї секти до влади, з особистими бенефітами.

Щодо Педро, то це однояйцевий близнюк Жулі, але трішки більш прогнозований у власній дисфункціональності, мабуть через наявність велетнської кількості активів.

Link to comment
Share on other sites

Без медичної реформи жопа неминуча, це факт

+========================================================+

З такими реформами - медичною та освітньою - жопа неминуча! 

Хто буде жити в селі де нема медпункту та школи???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Країна в першу чергу виздиховує від власного люмпенського менталітету, який понад усе підживлює Жуля.

Її головна теза: ви є  злидні та нікчеми, отже вам потрібна я. берегиня.

З тобою взагалі немає сенсу рпозмовляти - ти маєш за власну мету повернення твоєї секти до влади, з особистими бенефітами.

Щодо Педро, то це однояйцевий близнюк Жулі, але трішки більш прогнозований у власній дисфункціональності, мабуть через наявність велетнської кількості активів.

+========================================================================+

Це який дебільний менталітет треба мати, щоб вважати закриття школи та медпункту в селі - 

реформою??? В селі, звідки моя мати та моя жінка, закрили школу та медпункт. 

Результат: в селі ВЖЕ НЕМА сімей з малюками до трьох років! Виїхали! 

А що буде далі? Через 15 років залишаться лише немічні пенси, які скоро повиздихають!

Чого і хочуть пердрилки та гнойсман. Бо інакше землю у людей не відібрати та не продати. 

А тут вже Іран запропонував купити 5000 га землі для вирощування ріпака...

Link to comment
Share on other sites

+========================================================================+

Це який дебільний менталітет треба мати, щоб вважати закриття школи та медпункту в селі - 

реформою??? В селі, звідки моя мати та моя жінка, закрили школу та медпункт. 

Результат: в селі ВЖЕ НЕМА сімей з малюками до трьох років! Виїхали! 

А що буде далі? Через 15 років залишаться лише немічні пенси, які скоро повиздихають!

Чого і хочуть пердрилки та гнойсман. Бо інакше землю у людей не відібрати та не продати. 

А тут вже Іран запропонував купити 5000 га землі для вирощування ріпака...

 

Завжди є вихід - взяти займ у ломбарді Берегині під 10% на місяць та поїхати на таксі до сусіднього села.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Завжди є вихід - взяти займ у ломбарді Берегині під 10% на місяць та поїхати на таксі до сусіднього села.

+==================================================================+

Таки да - менталітет дебільний...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Таки да - менталітет дебільний...

 

Саме тому нам, дебілам і злидням, потрібна Берегиня Жуля, без неї ми б повзли рачки до ломбардів алігархів та карупціанерів за позиками в 20% на місяць.

Link to comment
Share on other sites

то латифундисти на оренді , зараз вже ломбардовий бізнес :consul: треба терміново гасити пожежу, цей скандал надуманий негідниками - порохоботами :D 

а Дідусь кризис-менеджер  кудись зник  :weep:  

Link to comment
Share on other sites

Смени стиль на "Правда №1" и случитсо чудо

  пасиб, проаерю, но Олежик говорил у него тоже также

 

@Nadin, а що за браузер?

Хром и Мозила, онологична, от браузера не зависит
Link to comment
Share on other sites

Та ничего не будет, в лучшем случае заклеймят порохобота Бигуса, но скорее всего и того не будет

 

будут клеймить точно, Дидусь пару фотошопов еще для усиления склонности к низким, подлым побуждениям порохобота Бигуса поддаст, и снова в нирване от бохини :love:

Link to comment
Share on other sites

то латифундисти на оренді , зараз вже ломбардовий бізнес :consul: треба терміново гасити пожежу, цей скандал надуманий негідниками - порохоботами :D

а Дідусь кризис-менеджер  кудись зник  :weep:  

 

Чекайте, він розпаковує новий рар-архів з фотками з Турівської.

Link to comment
Share on other sites

+========================================================================+

Це який дебільний менталітет треба мати, щоб вважати закриття школи та медпункту в селі - 

реформою??? В селі, звідки моя мати та моя жінка, закрили школу та медпункт. 

Результат: в селі ВЖЕ НЕМА сімей з малюками до трьох років! Виїхали! 

А що буде далі? Через 15 років залишаться лише немічні пенси, які скоро повиздихають!

Чого і хочуть пердрилки та гнойсман. Бо інакше землю у людей не відібрати та не продати. 

А тут вже Іран запропонував купити 5000 га землі для вирощування ріпака...

А в селе, где мои родители жили, закрыли в январе 2010, еще при юле B-), открыли обратно год назад и шо, какие выводы?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...