Перейти до змісту

Тимошенко заявила о намерении баллотироваться в президенты


Olegik

Recommended Posts

"Я буду баллотироваться на пост президента. Мы будем побеждать ради того, чтобы страну поставить на ноги", - заявила Тимошенко.

 

При этом она отметила, что ранее уже поддерживала Виктора Ющенко на посту президента и Арсения Яценюка на посту премьер-министра, но это ни к чему не привело.

 

"Я больше никому не передоверю это дело", - подчеркнула нардеп.

https://censor.net.ua/news/459272/timoshenko_zayavila_o_namerenii_ballotirovatsya_v_prezidenty_ya_bolshe_nikomu_ne_mogu_etogo_peredoverit
Link to comment
Share on other sites

яка новина !!! мабуть Дідусь :love:  вже з однодумцями відкорковує шампанське, але треба бути обережним, щоби корок не влучив у око або в лоба :wacko3:та й боротьба попереду нелегка :nose3:

Link to comment
Share on other sites

юле столько конкурентов подберут шо мама дорогая..

 

уже селёдка объявила шо идёт на президента..

 

ляшко...рабинович...бойко..наверняка..таки пойдёт и вакарчук..

 

от сааки наверняка тоже кто то пойдёт..(думаю это всё же будет садовый).....

 

ипанутая савченко..тоже пойдёт...тягныбок наверное тоже 

 

короче будет весело..

кстати большинство из этих реально с юли будут процентовку отбирать.

Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

юле столько конкурентов подберут шо мама дорогая..

 

уже селёдка объявила шо идёт на президента..

 

ляшко...рабинович...бойко..наверняка..таки пойдёт и вакарчук..

 

от сааки наверняка тоже кто то пойдёт..(думаю это всё же будет садовый).....

 

ипанутая савченко..тоже пойдёт...

 

короче будет весело..

кстати большинство из этих реально с юли будут процентовку отбирать.

Може  навіть  в  другий  тур  не  вцілить.  Ото  реготу буде! 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Може  навіть  в  другий  тур  не  вцілить.  Ото  реготу буде! 

 

посмотрим кто там ещё нарисуется...

из кандидатов..

 

не думаю..шо у юли есть шанс на второй тур..

 

 

тут такая петрушка ...

она может не пройти во второй тур...

но почемуто думаю..если таки пройдёт.....

то шанс стать президентом ..у неё большой.

Link to comment
Share on other sites

юле столько конкурентов подберут шо мама дорогая..

 

уже селёдка объявила шо идёт на президента..

 

ляшко...рабинович...бойко..наверняка..таки пойдёт и вакарчук..

 

от сааки наверняка тоже кто то пойдёт..(думаю это всё же будет садовый).....

 

ипанутая савченко..тоже пойдёт...тягныбок наверное тоже 

 

короче будет весело..

кстати большинство из этих реально с юли будут процентовку отбирать.

 

Головний джокер - Кріль.

Якщо висунеться, то фактично зробить Педро політтрупом, бо претендує на той самий електорат.

Причому сам Кріль може ці вибори виграти, потрапивши до другого туру з Жулею.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Головний джокер - Кріль.

Якщо висунеться, то фактично зробить Педро політтрупом, бо претендує на той самий електорат.

Причому сам Кріль може ці вибори виграти, потрапивши до другого туру з Жулею.

та ну нах..

 

у кроля  рейтинг даже меньше чем у тягныбока.. сейчас..(мое имхо)

Link to comment
Share on other sites

та ну нах..

 

у кроля  рейтинг даже меньше чем у тягныбока.. сейчас..(мое имхо)

 

Зараз рейтинги нічого не варті, пік негативу до Кроля - давно позаду.

Сам Кріль - один з найтелегенічніших політиканів, грамотний піар та колосальні ресурси НФ зможуть накачати його базовий рейтинг до 10%, а це вже в районі потрапляння до другого туру.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Головний джокер - Кріль.

Жартуєте.  Хто  у  нас  головний виборець? Пенси.  Кріль  першим  ділом  взявся  щемити  їх.  Ввів  податок на  працюючих  пенсів,  знівечив  їхні  доходи.  Дуже  йому допоміг  той  податок?

А  Грося,  диви,  копійку  кинув.  Як  вбереже  ціни  і  курс  хоча  б  на  рівні  10% -  і  то  будуть  вдячні.  Так що  Юльці  танцювати  по  електорату  важко  прийдеться,  про  Кроля  взагалі  нема  мови.  Його  вже  всі  забули.

Link to comment
Share on other sites

Жартуєте.  Хто  у  нас  головний виборець? Пенси.  Кріль  першим  ділом  взявся  щемити  їх.  Ввів  податок на  працюючих  пенсів,  знівечив  їхні  доходи.  Дуже  йому допоміг  той  податок?

А  Грося,  диви,  копійку  кинув.  Як  вбереже  ціни  і  курс  хоча  б  на  рівні  10% -  і  то  будуть  вдячні.  Так що  Юльці  танцювати  по  електорату  важко  прийдеться,  про  Кроля  взагалі  нема  мови.  Його  вже  всі  забули.

 

Вам нагадають.

Крім того, не варто надто звертати увагу на те, що в поточний момент говорить масовка - це найгучніша, але разом з тим найтупіша і найманіпульваніша частина електорату, з якого наразі десь 50% взагалі не знає, за кого голосувати, тобто ніхто з існуючого пулу їх не влаштовує.

Якщо ви думаєте, що зникнення Кроля з медійного обрію, це політичне забуття, то ви помиляєтесь, це лише політтехнологічна пауза. Чи висунеться він безпосередньо, не знаю, але гадаю, що так, бо президентський забіг - це буде намагання реанімувати рейтинг НФ напередодні виборів до ВР восени 2019, тобто сама лише учать Кроля матиме величезний сенс.

Link to comment
Share on other sites

тобто сама лише учать Кроля матиме величезний сенс

Думаю,  що  Ви помиляєтеся,  бо  Кріль  не  залишив  по  собі  доброї  пам яті.  Якщо  має  такі  амбіції  і  випливе  із  забуття,  то  побачимо.  Але  для нього  доцільніше  не  витрачати  свої  2  мільярди.  Крім  того,  його  дружба  з  Аваковим  плюса  йому  не  додала.  Это  тоже  помнится.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

І  Ви  думаєте,  що за  них  він  виборців  купить?

Юльку  хоч  дідусі  люблять,  а  Кроля  хто?

не ..

я думаю..с двумя ярдами ..ему то президенство и нах не впало. :D

Link to comment
Share on other sites

не ..

я думаю..с двумя ярдами ..ему то президенство и нах не впало. :D

+========================================================+

Тут боротьба буде не за гроші - тут боротьба буде за статус.

Цитата:

 

 - Ты неправ в главном, ты рассуждаешь так, как будто олигархия ориентируется на коммерческую выгоду. Но олигархия ориентируется на поддержание пирамиды статусов. Деньги, или точнее сказать, материальные выгоды, не так важны. Главное: чтобы каждая тварь в пирамиде знала свой этаж и свой угол. Чтобы никто не выскакивал за рамки того, что предписано.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В додаток - цитату:

 

- Правительства, как и предприятия, делятся на единоличные, командные, трастовые и акционерные. Единоличные или диктаторские, это когда один человек захватил власть. Командные или однопартийные, это когда то же самое сделала партия. Трастовые, это когда жители кому-то доверили администрирование. Так бывает в маленьких странах. И последнее – акционерное или демократическое. Это нечто среднее между командной и трастовой системой. Команда самых богатых и наглых субъектов захватила власть, а потом, по соглашению между собой, доверяет администрирование неким людям. Эти администраторы называются «демократически избранным правительством». 

Link to comment
Share on other sites

А никто и не сомневался. Тимошенко самый опасный противник. У неё в активе, кроме бронелобого электората, будет гигантская медийная поддержка со стороны кацапсхих медиа. Ещё и живых денег может дадут.

 

Не стоит её сбрасывать со счетов.

Link to comment
Share on other sites

А никто и не сомневался. Тимошенко самый опасный противник. У неё в активе, кроме бронелобого электората, будет гигантская медийная поддержка со стороны кацапсхих медиа. Ещё и живых денег может дадут.

Фирташ деньжат подкинет?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пробігаєш очима прізвища - і таке враження , ніби йдеться про майбутнє обрання керівника України дев"ятнадцятого століття." Яка тяжка, о Господи , ця мука , ця старосвітчина , цей дикий смак .." Микола Зеров дещо про інше говорив , але в даному випадку  така характеристика підходить до майбутніх лідерів...кого? Українського народу ? Я кращої думки про українців... От  кандидати у поводирі сліпих знаходяться  у якійсь космічній посудині, закритій від усього світу   ворушкаються, як ніби то й живуть.

  Прикиньте  постать савченкової,приміром,, в сучасному глобалізованому світі , де  конкуренція змушує бути на рівні , інакше викинуть геть ,і мислити, й рішення державні   слід приймати безпомилково, швидко і влучно , або  цього ось діджея левченкава,чи сємьйона воїна, або.. Та кого не візьми. І вони від імені українського народу виступатимуть. Кошмар !

А крастимуть завжди. Як дихатимуть.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...