Перейти до змісту

страшна аварія у Харкові( загинуло багато пішоходів. Масакр


Dilbert

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Может я что-то пропустил и в Украине разрешили ездить на желтый? Например административный кодекс, не разделяет сигналы на желтый и красный, там указано запрещающий. Потому есть предложение не играться в цвета, на прямо называть - "ехала/ехал на запрещающий сигнал или на разрешающий сигнал". Оно кстати и в жизни пригодится, вдруг, не дай бог конечно, доведется в ДТП по-участвовать. С этими цветами мены могут очень хорошо запутать и вероятность перейти из категории свидетелей в обвиняемые весьма высока.  

 

Вы, видимо, пропустили пост Арестовича, который я откаментила

Link to comment
Share on other sites

как?

вот расскажы, как прямо сейчас ето начять?

Хз. Возможно попытаться организовать компанию, по обилечиванию пешеходов. Штрафы посущественней принять. В школах отдельный предмет ввести с наглядной агитацией. Но в это мало верится. 

Link to comment
Share on other sites

тоюто він не те що забороняє ,  ВІН НЕ ДОЗВОЛЮЄ  все окрім  завершення  маневру  З  регульованої ділянки

++

після червоного жовте світло просто щось типу "готовсь" і все

Я не знаю Карного кодексу (ну не стикалася з ним жабка що поробиш), але можу зробити припущення, що рух на червоне, скажімо так, вважається серйознішим правопорушенням. А мо й ні

Link to comment
Share on other sites

Попадалась раскадровка по Туарегу - стоп-линии не видно, на желтый он начал катитьсч к перекрестку, перекресток пересекал на зеленый. В любом случае у него только админка
Link to comment
Share on other sites

++

після червоного жовте світло просто щось типу "готовсь" і все

Я не знаю Карного кодексу (ну не стикалася з ним жабка що поробиш), але можу зробити припущення, що рух на червоне, скажімо так, вважається серйознішим правопорушенням. А мо й ні

Желтый, исключительно запрещающий сигнал. Нет серьезных или несерьезных сигналов. Что за некоторые нарушения не предусмотрено административной ответственности и/или пдд допускают отступления, не означает, что можно избежать уголовной ответственности.  

Link to comment
Share on other sites

Желтый, исключительно запрещающий сигнал. Нет серьезных или несерьезных сигналов. Что за некоторые нарушения не предусмотрено административной ответственности и/или пдд допускают отступления, не означает, что можно избежать уголовной ответственности.  

я поняла "вы чисто свою ученость показать" (с)

Вопросы к Арестовичу

Link to comment
Share on other sites

++

після червоного жовте світло просто щось типу "готовсь" і все

Я не знаю Карного кодексу (ну не стикалася з ним жабка що поробиш), але можу зробити припущення, що рух на червоне, скажімо так, вважається серйознішим правопорушенням. А мо й ні

 для  тих  хто  стоїть ,  жовтий  нічого  не дозволяє ,  тим  більше  жовтий  не дозволяє  рух  ,  крім  вище  згаданого .

 

Так ,  проїзд  на червоне  світло це  серйозне порушення  ,  передбачене  Адмін. кодексом правопорушень ,  але  за  наслідками  скоєне  мажоркою є тим що має ознаки Криміналу .

Link to comment
Share on other sites

Попадалась раскадровка по Туарегу - стоп-линии не видно, на желтый он начал катитьсч к перекрестку, перекресток пересекал на зеленый. В любом случае у него только админка

Границы перекрестка вначале закруглений. 

Link to comment
Share on other sites

Я впевнений, що ота борзота діточок нуворишів - результат копіювання повадок їх батьків.

Не секрет, що в Україні серйозно розбагатіли в основному лише найпаскудніші представники української політичної нації.

Бо, саме паскудство, брехливість, підлість, крадійкуватість, беспринципність стали запорукою значимого успіху в Україні.

Мені доводилося періодично прямо спостерігати процес виховання одного "мажора" від дитсадка до кінця школи. І, опосередковано, інших діток багатих батьків.

Неприкрите презирство до тих, в кого менші статки та холуйство перед тими, в кого - більші. Обіцянки золотих гір тим, кого вони збираються розвести та поюзати перед тим, як кинути, або закабалити. Потім тон спілкування різко міняється на протилежний. 

 

В мене мала з 22 років майже 10 років їздила на потужній тачці в 250 кобил. Не менш потужній, ніж той лексус. Але ніколи не борзіла, не влстрягала в гонки та не порушувала ПДР усвідомлено. 

Бо з найпершого дня при найменшій спробі борзонути отримувала моральних звіздюлєй і порівняння з отими рагуль-мажорами.

Не знаю, може в інших по-іншому, але в моїй сім'ї оці всі рагуль-мажори та їх рагуль-батьки-нуворіші викликають не заздрість і повагу, а огиду мало не до блювоти.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

За неї тут в принципі ніхто не топить. Принаймні тут.

 

І, скажімо, в мене ті мажори не викликають нічого окрім якогось відчуття бридкості. Якби вони ще десь у паралельному світі існували і не перетиналися то було б взагалі просто супер

 

Але....

Є в наших людей кілька таких рис (я у середньому), специфічних.

Кажуть "друг познайотся в бєдє". Це частково так, але не тільки. Часто так буває, що коли ти хворієш / не маєш нормальтної роботи тощо - тебе усі люблять/жаліють/хочуть допомогти.

Але якщо ти досягаєш якогось успіху, най би й своєю головою - тебе починають ненавидіти.

 

І випадок з цією козою викриває всі ті риси на ура. (про всяк випадок я не про тутешню публіку, а от на ФБ то дуже сильно видно).

 

В багатьох, хто воліє "курва - розстріляти / посадити на довічне тощо" говорить не стільки співчуття загиблим, скільки радість з того, що у халепу встряла мажорка.

І що їй не відмазатися, принаймні якийсь термін вона таки отримає.

Просто прокрутіть те,що читали, чули й бачили останнім часом та проаналізуйте. Будете неприємно вражені.

 

Не почуття справедливості там на 1 місці доволі часто, а просто радість з того, що багатій козі попсували життя (так, з її провини, ніхто не заперечує).

 

Якби тих людей збила не 20-річна тупа мажорка на лексусі, а якийсь роботяга на жигулях що їхав з пивнушки, то я не здивувалася б, якби ще й почали казати "ну шо вже людина на свої випити не може".

На бажання (цілком логічне) покарати винну за загибель людей в дуууууже багатьох накладається патологічна ненависть до багатих.

 

Не гидливість, як в тебе чи в мене. А саме ненависть.

 

p.s. я колись з власною тіткою полаялася, вона звинувачувала Шевченка (Андрія) у тому, що в неї нема нормальної пенсії. Тобто він, граючи свого часу у "Мілані", в неї типу "її кровні" відібрав і хоч головою у стінку бийся

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Якби тих людей збила не 20-річна тупа мажорка на лексусі, а якийсь роботяга на жигулях що їхав з пивнушки, то я не здивувалася б, якби ще й почали казати "ну шо вже людина на свої випити не може".

 

фокус в тому, що таких випадків, щоб одразу стільки людей збив простий роботяга на жигулях, я взагалі не пам'ятаю

 

може тому, що роботяги не влаштовують вуличні гонки під опіатами

може тому, що роботяги не їздять на лексусах

може тому, що за роботягою не стоїть багатий папік, який відмаже якшошо

 

ну чому я не здивувалася, коли сказали що за кермом сиділа саме отака малолітня шмара, а не ніяка інша?

це було не злорадство, скоріш "ну бля знову...."

може хтось і злорадствує, не тому що заздрять, і не з патологічної ненавісті, а тому що отакі альони-калиновські  вже дістали

 

коли вже їх блять почнуть вбивати на місці

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це все причини того, що люди реагують по-різному залежно від того, ХТО саме влаштував дтп.

Вони непрямо підтверджують те, що я пишу.

 

Звісно, що причини є. Але окрім усього цього ще й така риса характеру більшості людей як ненависть до більш успішних, причому без розбору, мажор то чи спортсмен (тут можна довго говорири про несправедливіть "міроустройства" але факт у тому, що спортсмени та артисти свої захмарні гонорари заробили самі і нічого ні в кого не крали)

 

До речі, кажете, роботяги не ганяють ? - ще й як. Кілька років тому у селі Володимирівка пияний за кермом якийсь місцевий м**к збив насмерть 2 школярок під магазином. Справа не була резонансною, про неї не писали, хабі на сайті дтп. Квіти там лежали кілька тижнів. Це по дорозі до мене на дачу.

 

Я не знаю як пояснити. Я НЕ захищаю мажорів, я просто з прикрістю констатую, що дуже в багатьох людей ця "ненависть" має дещо класовий характер, де головна причина, що "я не такий як він і це несправедливо". І коли бува дорогі машини чи великі гроші попадають у руки вчорашніх "мажороненависників" вони самі водночас перетворюються на мажорів.

Ну приблизно... ну я не знаю, десь щось типу як Савченко з учорашної героїні перетворилися (дуже швидко) на корисну ідиотку. Або про зкурвлених "учорашніх героїв що спотворило депутатство". Не знаю, чи змогла пояснити

Link to comment
Share on other sites

 

 


До речі, кажете, роботяги не ганяють ? - ще й як. Кілька років тому у селі Володимирівка пияний за кермом якийсь місцевий м**к збив насмерть 2 школярок під магазином.

 

роботяга сидить, чи не так?

для нього покарання невідворотнє

накоїв - посадили, кінець історії

а для альони - не факт

і так кожного разу

 

Сперечатись не буду, нема про що сперечатись, кожен бачить, що він хоче.

Link to comment
Share on other sites

роботяга сидить, чи не так?

для нього покарання невідворотнє

накоїв - посадили, кінець історії

а для альони - не факт

і так кожного разу

 

Сперечатись не буду, нема про що сперечатись, кожен бачить, що він хоче.

Не факт, что сидит.
Link to comment
Share on other sites

роботяга сидить, чи не так?

для нього покарання невідворотнє

накоїв - посадили, кінець історії

а для альони - не факт

і так кожного разу

 

Сперечатись не буду, нема про що сперечатись, кожен бачить, що він хоче.

 

я не знаю, хто що хоче бачити. Я просто кажу, що в людей "градус бажання звинуватити" сильно залежить від "статусу винуватця".

 

p.s. я не знаю, чи посадили того типа чи ні.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...