Перейти до змісту

Я приїхав домів в моє рідне місто Львів


coolzak

Recommended Posts

походив по центрі і перші враження що ресторанів і кафе ну дуже багато.для туристів може добре але для бізнесу важко .зустрічаються місця типу палітурна майстерня коло театральної площі на тому самому місці де ще в 85 році дипломну роботу обкладинку робили чи те що магазин Трембіта на тому самому місці.рух пішоходів трохи хаотичний ,скачуть поперед авто .

в одежі людей багато темних кольорів і лиця в порівняні до Канади не усміхнені.дуже багато магазинчиків для мобільнлго звязку.

Хто скаже куди піти щоб купити вишиванку чи коралі.

Link to comment
Share on other sites

в одежі людей багато темних кольорів і лиця в порівняні до Канади не усміхнені

 

може ти там в Канаді відірвався від наших реалій

то я підкажу - у нас доволі хєрово, тут не до либ

Link to comment
Share on other sites

я розумію що не до либ але в Канаді навіть як хреново то либа і кажуть що все окей.

я не критикую просто перші враження ,що в очі кидається.

на.вернісажі все якесь трохи чіпне але може я.не.там дивився,народ тільки розкладався.Зайшов в магазин Етно там трохи дорого.

Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

походив по центрі і перші враження що ресторанів і кафе ну дуже багато.для туристів може добре але для бізнесу важко .зустрічаються місця типу палітурна майстерня коло театральної площі на тому самому місці де ще в 85 році дипломну роботу обкладинку робили чи те що магазин Трембіта на тому самому місці.рух пішоходів трохи хаотичний ,скачуть поперед авто .

в одежі людей багато темних кольорів і лиця в порівняні до Канади не усміхнені.дуже багато магазинчиків для мобільнлго звязку.

Хто скаже куди піти щоб купити вишиванку чи коралі.

 

 В  центрі  переважно  ходять  туристи,  а  щодо  темного  одягу,  то  мене  це  вражало  більше  у  Варшаві.  Зрештою,  що  продають,  то  люди  носять.  Я  ще  давно  кепкувала  з  продавців,  що  продають  тільки  чорне  взуття.  А  вони  продають  те,  що  люди  швидше  куплять.  Таке  собі  кулко  Мацєя.

Натуральні  коралі - це вже  раритет.  Може  хіба  що  в  антикварних  за  грубші  гроші.  Якийсь  час  продавали  індійського  виробництва,  але  треба  натрапити.

За  вишиванками  пройдіться  на  Франка.   З  вікна  не  бачу  номера,  але  десь  перед  Скельною.

В  районі  т. Заньковецької  є  магазинчики.  На  Південному - був  колись  великий  вибір,  як  не  дивно.

Аутентичні - Вернісаж,  ближче  до  музею.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


походив по центрі і перші враження що ресторанів і кафе ну дуже багато.для туристів може добре але для бізнесу важко
ну вот на выходные реально не было мест чтобы сесть поесть. во все пафосно-туристические "Крийивки" и еже с ней очереди стояли километровые (поражаюсь напуркуа людям это надо...) . мы просто стали монотонно обходить все и вся чтобы просто поесть, уже без всякого разглядывания в интернетах отзывов (яснопонятно что всякие пиццерии сетевые не рассматривались - их есть везде, за ними во ЛЬвов не едем), покушать таки была проблема, ближе чем у Арсенала и то в стиле "присядьте на террасе, да прохладно, но мин. 20-30 может внутри освободиться" поесть было невозможно  :pardon:
Link to comment
Share on other sites

кстати, насчет дорого-недорого - в сравнении с нашими камышами вполне приемлимые цены и это, повторюсь, что искали уже хотя бы какие-то где есть место, а потом сверялись с тем же ТрипАдвизором и Гуглем куда это мы попали. ну и отходить от центра не хотелось - задача стояла чтобы в пешей досягаемости от площи Рынок

Link to comment
Share on other sites

Вокруг площади дороговизна приличной еды практически европейская. Местные знают правильные места и потому в туристических зонах как правило не тусят. Я тусил с местными:) Они явно знают прикуп.

Link to comment
Share on other sites

ДА ладно. Ты бахнутым Лондоном нормальный мир не меряй пожалуйста :) У вас там все не так как у землян. 

К тому же ресторации надо классами мерять. 

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

ДА ладно. Ты бахнутым Лондоном нормальный мир не меряй пожалуйста У вас там все не так как у землян.

 

Да ладно, Нідерланди, Німеччина, Скандинави, Французи - не дешевше ні разу.
Link to comment
Share on other sites

Зубная тема в Украине даже в самой пафосной клинике будет стоить раз в пять дешевле, чем, скажем в Канаде. Причем по антуражу и материалам Украина будет лучше и качественнее. Я не скажу за всю Адесу, конечно. Но за Черновицы могу заявлять шо на Талмуде.

Link to comment
Share on other sites

Хочу подякувати Кулзаку за те що він придбав для мене і привіз ось цю файну річ, ложу (шассі) для моєї гвинтівки.

Без пригод не обійшлося. Сумка з цим шассі спочатку загубилась в Амстердамі. Потім знайшлась і була доправлена у Львів. Я коли чекав Володю на виході в Борисполі, то бумав, що його вже митниця дрючить. А виявилося, сумка не прилетіла...

 

post-4-0-37246500-1508939757_thumb.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Красота неописуемая. ПРоизведение искусства.

 

но всеравно, без лаж со стороны производителя не обошлось.

пришлось дорабатывать, чтобы все встало на место.

Link to comment
Share on other sites

но всеравно, без лаж со стороны производителя не обошлось.

пришлось дорабатывать, чтобы все встало на место.

Та ты всегда найдешь где допилить:)

Link to comment
Share on other sites

минулого візиту питали мене чи спав з негритянкою азіаткою а цей раз яка пенсія і по скільки лікарства

От дикі люди. Питали би вже про азіата, негра, оленя! З азіаткою і негритоскою і в Україні можна.

Link to comment
Share on other sites

Та ты всегда найдешь где допилить :)

 

Не...

Реально не хватало одного отверстия, без которого магазинная шахта со спусковой скобой не становились. Просверлил.

Не становился магазин из-за их проеба в размерах.

Вминалось/просаживалось дерево  при штатной затяжке экшн винтов на 4н*м.

пришлось идти к токарям и точить спец. шайбы.

 

Ну а про беддинг я вообще молчу. За такие деньги пожлобились поставить дюралевые пилоны.. Написали, что рекомендуют сделать беддинг. 

 

Благо, ручки не из попки. Сделал.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...