Перейти до змісту

17 жовтня - 7 листопада 2017 р.


Euro

Recommended Posts

Ну я теж не бачу різниці між тими пенсами і алкашами що на фото і тими, які за гроші на антимайдані стояли. Власне, це одна публіка :)

они стоят против евроинтеграции и за таможенный союз? против НАТО и за ОДКБ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну я теж не бачу різниці між тими пенсами і алкашами що на фото і тими, які за гроші на антимайдані стояли. Власне, це одна публіка :)

+=========================================================+

Ну, а я не бачу принципової різниці між дрищем та овочем. 

Обоє обманювали народ та продавали Україну кацапам.

Link to comment
Share on other sites

Коротше, колоРади обісралися, але голівку тримають

+===============================================================+

Те-ж саме казав хряк пізно ввечері 1-го грудня 2013-го. Що було далі - відомо...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Скажіть, до кого треба Вам, щоб Ви побачили, що я не Шпилька, в реалі з нею не знайома і живу від неї за 550 кілометрів Страшно подумати що Ви можете наробити, якщо стріляти почнете - краще не треба, бо ще Юльку ненароком встрелите
:weep:
Link to comment
Share on other sites

они стоят против евроинтеграции

 

Нє, вони стоять за. 200 гривень :weep: і хвилює їх, що мало платять :)

Невже Ви вважаєте нормальним натовп протестувальників, де немає молоді і мало людей середнього віку? Ні на що не наштовхує такий віковий дисбаланс? До речі, Ви в цьому натовпі?

Link to comment
Share on other sites

 

 


за 200 грн набирает массовку кондитер

 

Найме кондитер, будуть за кондитера стояти, найме Юля - за Юлю, наймав Овоч - стояли за Овоча. Їм пофіг - це як масовка акторів, і до їх політичних вподобань відношення не має. Особливо їх багато у пригораді Києва - вже не перший рік пенси і алкаші так підзаробляють. Здається, Тимошенко започаткувала цю професію :)

І вчора вони стояли не за кондитера :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У них там весело:

 

Дуже симптоматично. Зрадофілія вона таки вимагає певного рівня розумової відсталості, аби не бачити що міхомайдан - це авантюра політичних пройдисвітів.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Баригофілам обов'язково дивитися Слугу народу. Там майже один-в-один наше реальне життя, коли мафія і казачків постійно засилає в стан ворога, і мізки вимиває вщент народу через монополізовані ЗМІ і тролів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дуже симптоматично. Зрадофілія вона таки вимагає певного рівня розумової відсталості, аби не бачити що міхомайдан - це авантюра політичних пройдисвітів.

Об уровне умственных способностей "простых, добрых парней" из-под Рязани или Усть-Илимска, говорить рано. Там скорее рефлексия.

 

Им что "жёлто-синее", что "сине-жёлтое", главное - водка. А нашим местным "хомячкам"  - радость.

 

DN38vOeX0AEQe1A.jpg

Link to comment
Share on other sites

Баригофілам обов'язково дивитися Слугу народу. Там майже один-в-один наше реальне життя, коли мафія і казачків постійно засилає в стан ворога, і мізки вимиває вщент народу через монополізовані ЗМІ і тролів.

Ставить напротив, гм-м-м-..., "телевизионного продукта" "Слуга народа" пометку - обязательно к просмотру, это скажем так: свежо! И лайк! Безусловно - лайк и репост!(с).

 

Вас братья по разуму всегда поддержат:

DN069zPXcAEWhbc.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звичайно! Фільм знятий на каналі Коломойського, чуваком, який запопадливо вибачався перед Кадиркою і сцявся зачепити Овоча - явно з реального життя :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ти б спочатку подивилася, як в цьому кіно Квартал знущається з усіх олігархів без виключення і однозначно показує їх визначальною проблемою.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти б спочатку подивилася

 

Нє, не буду - не люблю жополизів і вибачолок перед Кадировим. Огидно. Це як вірити у вірність шльондри :)

Я, наприклад Майклу Щуру більше довіряю, а не сцикунам, які не чіпали Овоча зате при "диктатурі" Юща чи Петі жгуть кальонім железом. Не вірю.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ЗІ Ліврюцілнерам треба худнути терміново!!! Семену і Сааці точно!!! Колобки не можуть бути лідерами серйозного протесту - смішно. Це як Вініпух на барикадах :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нє, не буду - не люблю жополизів і вибачолок перед Кадировим. Огидно. Це як вірити у вірність шльондри :)

Я, наприклад Майклу Щуру більше довіряю, а не сцикунам, які не чіпали Овоча зате при "диктатурі" Юща чи Петі жгуть кальонім железом. Не вірю.

Відмова роздивитися щось власними очима, це і є прояв тупої віри в штампи. Саме армію таких людей генерує імперія олігархічних ЗМІ.

Link to comment
Share on other sites

Найме кондитер, будуть за кондитера стояти, найме Юля - за Юлю, наймав Овоч - стояли за Овоча. Їм пофіг - це як масовка акторів, і до їх політичних вподобань відношення не має. Особливо їх багато у пригораді Києва - вже не перший рік пенси і алкаші так підзаробляють. Здається, Тимошенко започаткувала цю професію :)

І вчора вони стояли не за кондитера :D

Тимошенко не нанимала и не нанимает, Саакашвили тоже. Вы лжете

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тимошенко не нанимала и не нанимает, Саакашвили тоже. Вы лжете

 

Наймала і буде наймати. І гроші за голоси на виборах давала. Юлькобабки - перші заробітчанки на мітингах.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Наймала і буде наймати. І гроші за голоси на виборах давала. Юлькобабки - перші заробітчанки на мітингах.

+=================================================+

Птічка, як завше, бреше. Така властивість всіх дрищів.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...