Перейти до змісту

А у вас є спінер?


Гість Хома

Recommended Posts

кстати поо страховку того самого есть анегдот у страховщиков: "загорелся чувак застраховать то самое, и погнал по СК сравнивать цены. Ну ему не отказпли, но цена была небедная. Чувак в однв СК, в другую - не подходит, а он хочет за 5 баксов платежа застрахоаать. В энной СК ему грят "та нивапроз, за 5 бакмов так за 5, франшиза 30 см, тоисть объект страхования должен быть 30+"

 

Такшо стартап, предложенный в тутошней ведке, перед страхованием надо измерить

 

выот кто у нас вчера круто бухал, так это Надин B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


шо, покемоны уже не доставляют?

Та где-то читал шутку юмора, шо на базе отэтой хни собираются делать игру, в которой надо будет ловить чертей, ну по мотивам "Вечера на хуторе близ Диканьки"

Link to comment
Share on other sites

так почему же ты не учишсо?  :fp1:

ето же срамота - не разуметь квадрат! любой геометрий тебе ето скажед!

 

Справа не в формі, а содєржанії.

В тому квадраті як на мене забагато кольорів та відтінків.

Мабуть 50.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, дрібна моторика - це для дитятів або стареньких. Вам в який бік ближче? :)

Мелкая моторика - это SMD детальки вручную паять. B-)

 

А спиннеры - то шото типа механизированных четок, для медитации.

Link to comment
Share on other sites

Мелкая моторика - это SMD детальки вручную паять. B-)

 

А спиннеры - то шото типа механизированных четок, для медитации.

Так  чётки  теж  для  моторики,  в  першу  чергу.   :)  Все  решта  прикладне.

 

Моя  внучка  дістала  спінер  від  рекдакції  журналу  за  якусь  активну  участь.

2  спінери  Фоми,  я  так розумію,  для  двох  малих,  але  забава  є  забава. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Так чётки теж для моторики, в першу чергу. :) Все решта прикладне.

Та не, шо четки, шо спиннер - однообразные и несложные механические действия/движения,  как раз для медитации. Маятник, вращающаяся спираль и т.п.giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

 

 


шо четки, шо спиннер - однообразные и несложные механические действия

Та  то,  що  кому  бракує.

Ви  мабуть,  ще  молода  людина,  бо  старші  знають,  як  треба  руками  перебирати  вервечки,  чи  там  щось  на  зразок  чоток,  бо  руки  втрачають  податливість  і  грубіють.  Мало  того,  як  закрадається  артрит,  то  конче  необхідно  в  різний  спосіб  натискати  на  пальці  і  усі  дрібні  кісточки  кистей.

Те  саме  у  дітей.  Вони  руками  вповні  не  володіють.  Якось  я  своїй  онуці  (десь  6-7  літньому  віці)  дала  молоду  картоплю  і  попросила  її  зчистити  ножем  шкірку.  Як  я  була  здивована,  коли  побачила,  що  їй  то  механічно  не  вдається.  І  це  при  тому,  що  вона  вже  грала  на  піаніно.  Тому  спінери  як раз  для  цього  і  служать,  хоч  можна  ряд  призначення  продовжити.  Як  і  чотки:  для  молитви,  медитацій,  нірвани  тощо. :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...