Перейти до змісту

На чорта ті паспортні сервіси ?


SvitLana

Recommended Posts

вот в етом и есть некоторая "отарность" :pleasant:

 

што значит "не хотите - не подавайте"? 

есть ли основания мне отказать в оформлении документов и постановке

в очередь на основании того, што я не подписываю такую бомашку? 

 

кто меня может обязать ее подпесать? 

 

 

 

в том-то и дело.  :nose3:

 

так то ж приватна контора, ринок )) от і пошлють по базару  ) я їх правила не читала, можливо там і форс-мажори вже прописані, х.з. я подавалась через звичайний паспортний, а тих хто там, стрижуть ) 1200 здається за подачу 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

как прекрасен наш менталитет, до сих пор массово убеждённый, што

частным конторам можно всё. :sad:

можно послать, можно уволить, можно продавать фигню, можно обманывать,

можно дискриминировать и прочее...  :fp1:

скудова такое пансько-рабское мышление?

любая деятельность достаточно строго регламентирована правилами.

за нарушение етих правил существует ответственность.

то, што никто не хочет етим занимаццо - ето уже его "отарные" вапросы...

 

паспорт, вообще-то, выдаётся государством.

более того, для некоторых категорий граждан получение паспорта - ето обязанность

(например, получение впервые при достижении определенного возраста).

и если государство кому-то делегирует некоторые полномочия для помощи

в етом деле, то сия делегированная деятельность строго регламентирована.

никто не дает никому никакого права одному давать паспорт, а другого

дискриминировать просто потому, што какому-либо частнику так хочется.

 

если вы не знаете елементарных своих прав, ето еще не значит, што всё вокруг

так плохо. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В районних підрозділів ДМС (те, що називають папортними столами) ніяких бамажек не підписуєш. Так, попереджають, що терміновий роблять місяць, нетерміновий до 3. І як вони пояснили, претензій до них бути не може - вони все оформлюють в строки, визначені законом. Затримка на поліграфкомбінаті. Терміновий паспорт там коштує дешевше, ніж в сервісних центрах звичайний :) так що бамажку в тих центрах підписують, бо у них неправдива реклама, щоб на них захист споживачів не наїхав:) відкриваються вони як гриби, бо візові центри перекваліфіковуються :)

Імхо, вся проблема в обладнанні, якого чомусь не хочуть купувати більше - оце до держави. Все інше - наслідки.

 

Якщо є квитки чи путівка - можна написати прохання і паспорт надрукують скоріше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Імхо, вся проблема в обладнанні, якого чомусь не хочуть купувати більше - оце до держави. Все інше - наслідки.

 

 

 

По-перше рік тому можна було без черг и менше чем за місяць отримати біопаспорт.

То зараз ломанулися алєні.

Їх обілєтят і черги не стане ( як наприклад оформити робочу візу можна тепер за 2 тижні.)

Тоді знов стане спокійніше з тими паспортами.

То нащо їм купувати додаткове обладнання?

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так, попереджають, що терміновий роблять місяць, нетерміновий до 3. І як вони пояснили, претензій до них бути не може - вони все оформлюють в строки, визначені законом.

 

 

Паспорт видається:

 
не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для  його отримання;
 
не пізніше ніж через 10 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для  його термінового отримання.
 
Паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

 

зы. и еще для всех про всяк выпадок справочьно:

 

 

Паспорт оформляється особам, які не досягли 18-річного віку, на чотири роки, а особам, які досягли 18-річного віку, - на кожні 10 років.

 

ето все кабмином определено... 

Link to comment
Share on other sites

как прекрасен наш менталитет, до сих пор массово убеждённый, што

частным конторам можно всё. :sad:

можно послать, можно уволить, можно продавать фигню, можно обманывать,

можно дискриминировать и прочее...  :fp1:

скудова такое пансько-рабское мышление?

любая деятельность достаточно строго регламентирована правилами.

за нарушение етих правил существует ответственность.

то, што никто не хочет етим занимаццо - ето уже его "отарные" вапросы...

 

паспорт, вообще-то, выдаётся государством.

более того, для некоторых категорий граждан получение паспорта - ето обязанность

(например, получение впервые при достижении определенного возраста).

и если государство кому-то делегирует некоторые полномочия для помощи

в етом деле, то сия делегированная деятельность строго регламентирована.

никто не дает никому никакого права одному давать паспорт, а другого

дискриминировать просто потому, што какому-либо частнику так хочется.

 

если вы не знаете елементарных своих прав, ето еще не значит, што всё вокруг

так плохо. 

Те що держава комусь дєлєгіровала заробляти на власних громадянах замість того щоб привести в порядок роботу паспортних столів, взагалі викликає багато питань

І так, одне ательє може запропонувати вам пошив сукні за місяць, інше за три, вибирайте яке вам більше до вподоби. Що там прописано в правилах гри сервісних центрів, повторюсь, я не знаю, маю підозру що форсс-мажор також внесли. Мене просто дивують люди які туди пруть гроші невідомо за що 

Link to comment
Share on other sites

штойта ТС зацикливо на 7000 грн.

хвилююся...

ми можимо втратити її..

ТС якраз ось з цього й почала, ТС цікавить хто кришує цю протизаконну діяльність, якщо ви не помітили посилання , то я вам ще раз закину 

 

http://passportbio.com.ua/ua/tsini/tsini-na-dokumenti

Link to comment
Share on other sites

Їх обілєтят і черги не стане

Ну, зараз я так розумію черга накоплюється - людей подає більше, ніж дозволяють друкувати виробничі потужності - коли це скінчиться, невідомо. От ми з Вами будем чекати довше, ніж ті, що подались в серпні. Зараз багато роблять вперше паспорт ну і замінюють ті, у кого був - туристична віза коштує дорожче...тому прорахувати, скільки людей ще буде подавати неможливо - може і всі :) а ще найімовірніше, буде заміна внуирішніх паспортів - так що обладнання не буде простоювати...

 

ене просто дивують люди які туди пруть гроші невідомо за що

 

Мають зайві, то пруть :) а ще, не знають, що подавати можна в любому відділі ДМС, а не лише за місцем реестрації, от і ідуть в сервісний центр, бо там реклама "незалежно від реестрації" :)
Link to comment
Share on other sites

В районних підрозділів ДМС (те, що називають папортними столами) ніяких бамажек не підписуєш. Так, попереджають, що терміновий роблять місяць, нетерміновий до 3. І як вони пояснили, претензій до них бути не може - вони все оформлюють в строки, визначені законом. Затримка на поліграфкомбінаті. Терміновий паспорт там коштує дешевше, ніж в сервісних центрах звичайний :) так що бамажку в тих центрах підписують, бо у них неправдива реклама, щоб на них захист споживачів не наїхав :) відкриваються вони як гриби, бо візові центри перекваліфіковуються :)

Імхо, вся проблема в обладнанні, якого чомусь не хочуть купувати більше - оце до держави. Все інше - наслідки.

 

Якщо є квитки чи путівка - можна написати прохання і паспорт надрукують скоріше.

бамажки то в сервісному

як гриби зараз відкриваються оті все по сім ) а тепер вгадайте чому не хочуть купувати )) 

путівка не має значення, лише квитки, і там вже черга на чергу по прискоренню  :)

______________________________

 

kleynod

 

рік тому , навіть ще на початку цього, я могла літати за старим паспортом який теж має строк дії ) і я така не одна. А ще, я літом теж думала що черги "розсмокчуться", тому моя поїздка в вересні, накрилась, в реалі воно наростає. Ви вже там розберіться між собою, а то одні кричать що черги створюють ті хто раніше потрібного побіг по паспорт, інші що алєні які чухались до останнього , я аж тіряюсь  :shuffle:

 

Що  в 2018 ВСІ діти для виїзду за кордон мають отримати СВІЙ окремий паспорт і до чого це приведе, я написала на попередній сторінці, але бачу дехто взагалі читає вибірково. Там ще є момент отримання айдікарт, але ви можете вірити в разсасьоцца, ваше право )

 

П.С. ще я дала посилання на корисні джерела інфи, там люди на власному досвіді склали алгоритм боротьби за паспорт ) сама це все шукала і відслідковувала в свій час, бачу зацінили і подякували )))  ок , світ він такий ) мені не вперше )) може комусь воно допоможе  :)

 

п.с. п.с. багато людей не знає, що за пів року до кінця терміну дії, паспорт вже можна викинути, ну там ще пару країн є що впускають до 3 місяців, таких зовсім мало , і тому виходить ой, і не знають куди бігти, а бронь і час піджимає

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Ну, зараз я так розумію черга накоплюється - людей подає більше, ніж дозволяють друкувати виробничі потужності - коли це скінчиться, невідомо. От ми з Вами будем чекати довше, ніж ті, що подались в серпні. Зараз багато роблять вперше паспорт ну і замінюють ті, у кого був - туристична віза коштує дорожче...тому прорахувати, скільки людей ще буде подавати неможливо - може і всі :) а ще найімовірніше, буде заміна внуирішніх паспортів - так що обладнання не буде простоювати...

 

Мають зайві, то пруть :) а ще, не знають, що подавати можна в любому відділі ДМС, а не лише за місцем реестрації, от і ідуть в сервісний центр, бо там реклама "незалежно від реестрації" :)

Ще багато хто думає що там буде швидше ) таке . Уявляєте цю різницю на кількість виданих паспортів ? там гривень по 600-700 на одному паспорті, вже три нових машини докупити можна було б , але не з нашим щастям . Воно взагалі цікаво виходить, як брати грошики - то сервісний центр, як друкувати - то до держави, хай купують собі окремо і сервісують

І знову таки, як , як друкують ті що беруть по 7 ? це ж корупція на самих верхах 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Борьба за пасрпорт - це звичайно да...за це пересічний готовий боротись :) битись до останного, перед цим горлопанивши а зачем нам безвіз - зубожіння і геноцид кругом:)

 

ЗІ обладнання ще не хочуть купувати, боно мало того, що коштує до фіга, там сильно заморочуються з безпекою при його встановленні.

Link to comment
Share on other sites

Так, зубожіння грає свою роль, масово їдуть на заробітки, тому роблять паспорти. Ну й не забувайте про громадянський паспорт, тут вже не до безвізу

Link to comment
Share on other sites

Та да зубожіння ізрада і тарифний геноцид, тому і платять по 7 тисяч за паспорт, хоча можна заплатити 560 :)

та ні, то рішучі ріхворми і боротьба з корупцією, тому паспорт з вартості 560 грн , подорожчав до 7000

заплатити можна, а отримати через скільки ? га ? 

і ще питання, то скільки людей може дозволити собі паспорт за 7000, а скільки стоїть на черзі за 560 ?  Ви як кацапи, для яких рівень життя в Московії то показник рівня всієї країни 

 

новина, шикарна )

кума подавалася в Харкові, сказали терміновий не має сенсу бо чекати три місяці, а звичайний трохи довше . Тепер вгадайте з трьох раз, до кого манюпас побіжить за терміновим ?  B-)

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 Спочатку "було відправлено десь" в кінці вересня, зараз стоїть 27 жовтня :weep: . Подавала на початку вересня. Ну я почекаю ще до грудня - не буде почну звонить и писать гнєвніє письма :)

 

Ну шо - отримали вже паспорт?

Link to comment
Share on other sites

Просто по-приколу, чтобы разбавить ваши паспорто-завывания: мне визу в EU делали 3 (три) года.
При этом мне тут можно было жить, вот только на каждую поездку надо было "temporary visa" делать.
Миллион извинений от местного МИДа  были. Потом.

Link to comment
Share on other sites

Почитала  сайти - скандали, інтриги, розслідувння, зради і перемоги з тими паспортами :weep:

Виявляється був у них збій  - тому всіх начебто "переперсоналізовано" ;o судячи з дописів - тих, у кого нетерміновий.

Рекомендують прискорювати, прогнозують новий збій в середині січня :)

https://zp-faq.pp.ua/qa/1-faq/

https://www.turpravda.ua/forums/discussion/189482/zaderzhka_vydachi_zagranpasporta/p1151

 

Я поки напишу ось сюди  https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html поки не поспішаю, але все ж  :nose3: вже потрібно якось планувати зимові відпустки. Якщо не буде відповіді - за тиждень-два  занесу заяву письмову на Володимирську, як рекомендують на сайті  :shuffle:

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

 

 

Я поки напишу ось сюди  https://dmsu.gov.ua/services/hotline.html поки не поспішаю, але все ж  :nose3: вже потрібно якось планувати зимові відпустки. Якщо не буде відповіді - за тиждень-два  занесу заяву письмову на Володимирську, як рекомендують на сайті  :shuffle:

 

теж написав "клопотання".   Шансів мало, що навіть отримаю відповідь.

Або отримаю щось  на кшталт "Ваші докумети загубились і треба пройти регістрацію знов."  Гииии....

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

 

 


Шансів мало, що навіть отримаю відповідь.

 

Думаю отримаєте :)  Зараз всі ці державні сервіси працюють набагато краще, стали більш і просунутими і дружніми до клієнта...Хіба завалені мільйоном тих клопотань, тоді погано...А можливо паспорт скоріше отримаєте  :)

 

 

 


Ваші докумети загубились і треба пройти регістрацію знов

Малоймовірно, якщо в черзі на друк, вже нічого не загубиться, імхо. Знаю тих, хто подавався раніше мене на пару днів, теж ще не отримали. Почекаємо, все буде ОК

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...