Перейти до змісту

З'їзд Батьківщини


DiDUS

Recommended Posts

плюс шалена підтримка лендлордів з кріпаками в литифундіях (про це писала добродійка Аліса  :nose3:  парамілітарні угрупування примусять голосувати за неї, + пенси, якими легко маніпулювати  та розвинена інфраструктура секти з активистами та офісним планктоном осередків "Батьківщини" на місцях. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А як зовсім туго стане, витратиться навируючих  юлькобабок з юлькодедками, т.з. дніпропетровський клан її без грошей не залишить - підкине десяток-другий мільйончиків американських грошей зубожілій Юлі :nose3:

Link to comment
Share on other sites

А як зовсім туго стане, витратиться навируючих  юлькобабок з юлькодедками, т.з. дніпропетровський клан її без грошей не залишить - підкине десяток-другий мільйончиків американських грошей зубожілій Юлі :nose3:

+=======================================================+

А скільки дрищу кремль підкидає? Ру-блями чи нафто-газо-баксами?

Link to comment
Share on other sites

плюс шалена підтримка лендлордів з кріпаками в литифундіях (про це писала добродійка Аліса  :nose3:  парамілітарні угрупування примусять голосувати за неї, + пенси, якими легко маніпулювати  та розвинена інфраструктура секти з активистами та офісним планктоном осередків "Батьківщини" на місцях. B-)

Чиї мізки маніпульовані бандою ми чудово бачимо.

Link to comment
Share on other sites

Чиї мізки маніпульовані бандою ми чудово бачимо.

 

задурманені мізки запахом ладану (французського парфуму) та солодкими обіцянками бахіні сектантів не здатні взагалі щось зрозуміти. прикро B-)

Link to comment
Share on other sites

задурманені мізки запахом ладану (французського парфуму) та солодкими обіцянками бахіні сектантів не здатні взагалі щось зрозуміти. прикро B-)

слив защитан

Link to comment
Share on other sites

задурманені мізки запахом ладану (французського парфуму) та солодкими обіцянками бахіні сектантів не здатні взагалі щось зрозуміти. прикро B-)

Хоч хтось з секти антисектантів скаже щось про 4 мільярди від Криворіжсталі? Чи блокування на рівні нейронів вже остаточне?

Link to comment
Share on other sites

 

 


А ще я просив лінка

 

Очевидно, що треба просити у Юлі :weep: Вигаданим порохоботам з сектою антисектантантів таких акцій не роздають і не показують :weep:

 

ЗІ Я так розумію міліарди з Лазаренком і місйони від дніпропетровської мафії питань не викликають :D

Link to comment
Share on other sites

Очевидно, що треба просити у Юлі :weep: Вигаданим порохоботам з сектою антисектантантів таких акцій не роздають і не показують :weep:

 

ЗІ Я так розумію міліарди з Лазаренком і місйони від дніпропетровської мафії питань не викликають :D

какие могут быть вопросы на паясничанье

Link to comment
Share on other sites

Очевидно, що треба просити у Юлі :weep: Вигаданим порохоботам з сектою антисектантантів таких акцій не роздають і не показують :weep:

 

ЗІ Я так розумію міліарди з Лазаренком і місйони від дніпропетровської мафії питань не викликають :D

Чому не викликають? Мільярди просто так ніде не зникають. Обов'язково втілюються в заводи-пароходи-банки і діточок, прилаштованих на депутатство і до державних потоків. Лінки давай. 

Link to comment
Share on other sites

Так хто з

 

Чому не викликають? Мільярди просто так ніде не зникають. Обов'язково втілюються в заводи-пароходи-банки і діточок, прилаштованих на депутатство і до державних потоків. Лінки давай. 

Васадзе, чи він вже не БЮТ?

Лозінський ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хоч хтось з секти антисектантів скаже щось про 4 мільярди від Криворіжсталі? Чи блокування на рівні нейронів вже остаточне?

А  Ви  персонально  відчули  ті  4  млрд?  Бо  я - ні. 

Крім  цього  такі  штучки (навіть якщо  все  до  копійки  пішло  в  бюджет) - то  наживка  для  дрібної  рибки.

Радянська  влада  теж  спочатку  роздала  землю,  зробила  доступною освіту,  а  потім  почалися  репресії,  колгоспи  і  голодомор.

Усе  це  пройдено.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=======================================================+

А скільки дрищу кремль підкидає? Ру-блями чи нафто-газо-баксами?

 

Ви  би  так  хотіли,  щоб  Ющ  таким  був,  а  не  виходить. 

Президент  день-у -день  музей  для  українців  будує.  Дбає  за  Україну,  своїм  прикладом  вчить  підростаюче  покоління  любити  рідне.

А  що  Юлька  навчила?  У  неї  інші  стандарти - міняти  шмотки  три  рази  на день  і  непрості шмотки.  Примітив  і повівся:  якщо  мамка  така  багата,  то  може  і  ми  такі  станемо.

А  чого  може  своїм  прикладом  навчити?  Я  вже  мовчу  про  суцільну  брехню. 

Що  про  Україну  знає?  А  нічого,  їй  та  Україна  до  одного...

Мову  і  то  не  здолає  вивчити.

НЕ  НАША  ВАНА.  НЕ  НАША

Link to comment
Share on other sites

страна беднеет, президент богатеет

А  Юлька  пообіцяла  збідніти?  :gigi: Не  сказала,  на  скільки? 

Якби  Ви  висунули  дійсно  розумну,  інтелігентну  людину,  віддану  Україні,  котра  зовсім  не  падка  до  грошей,  одним  словом "Україна  понад  усе",  та  ми  би  Вас  обома  руками  підтримали. 

Але  Ви  пропонуєте  те.  що  курам  на  сміх.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так хто з

 

Васадзе, чи він вже не БЮТ?

Лозінський ?

Можу додати до переліку: Турчинов, Пашинський, Яценюк, Ляшко і ще безліч Мєдвєдєвих-Уколових. Васадзе вигнаний з фракції в 2010 р., як і Ляшко, наприклад. 

Але я питав про мільярди від Лазаренка та хуйлогазпрому, що досі не втілилися якимось дивом в особисті ништяки родини, як в усіх нормальних вони-усі-однакових людей - Межигірья, Безрадичі, заводи, банки, всеукраїнські телеканали та радіостанції, острови і доньку-олігархіню на потоках.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...